fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

We wrześniu XIII turniej o puchar Leszka Pisza

Woytek, źródło: Legionisci.com

14 września w Warszawie odbędzie się XIII edycja turnieju piłki nożnej o Puchar Leszka Pisza. W zawodach, które rozegrane zostaną na boiskach GKP Targówek, rywalizować będą 7-osobowe zespoły, a mecze będą trwały po 20 minut. Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w turnieju. Zapisy prowadzone są pod numerem telefonu 573 997 535 (Mikołaj).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.