fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović zagrał dla reprezentacji Czarnogóry

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Marko Vesović rozegrał 90 minut w przegranym 0-3 meczu eliminacji do mistrzostw Europy pomiędzy Czarnogórą a Czechami. W 80. minucie piłkarz Legii został ukarany przez sędzią żółtą kartka za niesportowe zachowanie. Reprezentacja Czarnogóry zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli grupy A. W czterech meczach piłkarze z tego kraju zdobyli zaledwie dwa punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.