Wyniki legionistów w Białce

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po wygranej i remisie w sobotnich meczach II turnieju ekstraklasy w sezonie 2019, amp futboliści Legii w niedzielę zdobyli trzy punkty w dwóch meczach. Najpierw w porannym meczu w Białce Tatrzańskiej, nasz zespół pewnie pokonał najsłabszy zespół ekstraklasy, Miedziowych Polkowice 4-0, ale w samo południe nasi gracze po raz drugi w tych rozgrywkach ulegli Kuloodpornym Bielsko-Biała. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem bielszczan 1-0.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.