Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii Warszawa na zgrupowanie w Warce

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa ogłosiła kadrę na pierwsze zgrupowanie w Warce, które rozpocznie się dziś. Pierwszy trening zaplanowano na godzinę 17. Do miejscowości oddalonej od Warszawy o ok. 60 km jedzie 25 zawodników.

Igor Lewczuk czeka na pozwolenie rozpoczęcia treningów od Girondins Bordeaux, swojego poprzedniego klubu.

Kadra na zgrupowanie w Warce

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Cezary Miszta, Wojciech Muzyk

Obrońcy: Inaki Astiz, Tomasz Nawotka, William Remy, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Mateusz Żyro

Pomocnicy: Salvador Agra, Domagoj Antolić, Cafu, Radosław Cielemęcki, Tomasz Jodłowiec, Michał Karbownik, Michał Kopczyński, Kacper Kostorz, Mikołaj Kwietniewski, Andre Martins, Mateusz Praszelik

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Maciej Rosołek, Vamara Sanogo

Do drużyny w dalszym etapie przygotowań dołączą reprezentanci kadr seniorskich oraz U-21: Artur Jędrzejczyk, Dominik Nagy, Marko Vesović, Jose Kante, Walerian Gwilia, Mateusz Wieteska i Sandro Kulenović.

PRZYGOTOWANIA DZIEŃ PO DNIU


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Marudeerrry - 19.06.2019 / 10:29, *.slonecznyzdroj.pl

Marudy chcialy mlodych to mają i znowu cos nie pasuje? ;))
Mlodzi nic nie zdobeda a potem bedzie placz ze nie ma mistrza ;)))

odpowiedz
Łobus - 18.06.2019 / 00:04, *.vectranet.pl

Nie ma co się napinac... narazie to przegląd arsenału... narazie trzeba przyznać że bardzo słabo obrona wygląda... Ale po to są takie zgrupowania żeby młodych ogrywać

odpowiedz
wszystko super... - 17.06.2019 / 16:20, *.chello.pl

ale kiedy ruszy sprzedaż karnetów ?

odpowiedz
tomiacab - 17.06.2019 / 14:12, *.236.189

A jakie to prawa do Łączyła ma jeszcze bordo?

odpowiedz
zdzichu - 17.06.2019 / 15:20, *.play-internet.pl

@tomiacab: Łączyła? Bordo?

odpowiedz
Arek - 17.06.2019 / 17:23, *.tpnet.pl

@tomiacab: pewnie kontrakt ma do końca miesiąca, bo innego logicznego wytłumaczenia to ja nie widzę.

odpowiedz
tomiacab - 17.06.2019 / 18:55, *.virginm.net

@Arek: a miodek z kucharskim ju z nakłamali że Leczuk wrócił do Legii. Skoro oni mogą nadal decydować o tym czy moze trenować u nas czy nie, to oznacza, ze mogą równie dobrze jeszcze sprzedać go gdzie indziej jak dostaną ofertę. Oczywiście to abstrakcaj , bo nikt nie wyłoży odstępnego za zawodnika , który lada moment będzie wolny, ale Bereszyński w meczu z celticiem, to też abstrakcja a jednak takie rzeczy sie zdarzają.

odpowiedz
Mlbets - 17.06.2019 / 19:45, *.centertel.pl

@tomiacab:

Nie mogą. Lewczuk ma podpisany kontrakt, który wchodzi w życie 1 lipca i Francuzi nie mogą go już sprzedać ale formalnie jest ich zawodnikiem do 30 czerwca.

odpowiedz
tomiacab - 18.06.2019 / 18:56, *.virginm.net

@Mlbets: wiec czemu robią problemy Legii? Są po praostu wrednymi ku..mi? ;)

odpowiedz
Szmu(L)ki - 17.06.2019 / 14:04, *.chello.pl

Zadowoleni? Stare dziady +30 poszły w diabły i szansę dostało wielu młodych chłopaków.

Ale jak znam życie to zaraz Ci sami hipokryci będą krzyczeć, że co to za skład, że nic nim nie wygramy itp

odpowiedz
roben66 - 17.06.2019 / 14:18, *.orange.pl

@Szmu(L)ki: Wuj z ciebie , nie kibic Legii ,potrafisz tylko ubliżać byłym piłkarzom Legii dzięki którym Legia zdobywała mistrzostwa Polski

odpowiedz
Szmu(L)ki - 17.06.2019 / 15:40, *.chello.pl

@roben66: a to znaczy, że teraz mają grać do momentu, w którym będą potrzebowali wózka, aby pojawić się na boisku i przez kolejny sezon grać piach, odpadać w pucharach?

Zdjęcia w gablotkach na stadionie mają, w historii się zapisali, ale piłka nożna to biznes i za zasługi się nie gra... Zeszły sezon pokazał, że ich czas się skończył i słusznie klub się z nimi pożegnał.

odpowiedz
Ktoś - 17.06.2019 / 16:19, *.centertel.pl

@roben66:
Tak kiedyś zdobyła. A obecnie odpadała z LE.
Skoro żyjemy przeszłością to Maciej Szczęsny jest fajny czy nie?

odpowiedz