fot. UEFA
REKLAMA

Potencjalni rywale Legii w I rundzie el. LE

Wiśnia, źródło: UEFA

UEFA podzieliła drużyny na grupy przed jutrzejszym losowaniem 1. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Legia Warszawa trafiła do grupy 2, co oznacza, że może zagrać z drużyną z Estonii, Gruzji, Czarnogóry, Malty, Andory lub Gibraltaru. Ceremonia losowania rozpocznie się we wtorek o godzinie 15:30. W środę natomiast o godzinie 14:00 odbędzie się losowanie par 2. rundy eliminacyjnej.

Drużyny rozstawione:
HNK Hajduk Split (Chorwacja)
Legia Warszawa
FK Radnički (Serbia)
CSKA Sofia (Bułgaria)
Ordabasy Szymkent (Kazachstan)

Drużyny nierozstawione:
FC Flora Tallinn (Estonia)
Torpedo Kutaisi (Gruzja)
UE Sant Julià (Andora) / College Europa FC (Gibraltar)
OFK Titograd Podgorica (Czarnogóra)
Gżira United FC (Malta)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
JimiAllIn - 18.06.2019 / 15:40, *.t-mobile.pl

Mamy UE Sant Julià (Andora) / College Europa FC (Gibraltar) - ciekawy dwumecz się szykuje ;)

odpowiedz
Kamuflaż - 18.06.2019 / 15:00, *.tpnet.pl

Piast trafił najgorzej jak mógł, zespół w rytmie meczowym, stabilny skład, doświadczenie w pucharach - koniec marzeń dla Mistrza Polski w I rundzie.

odpowiedz
Mdread - 18.06.2019 / 14:56, *.virginm.net

Piast ma mecz zgodowy i koniec marzen o champions league

odpowiedz
Kedar1985 - 18.06.2019 / 14:09, *.tpnet.pl

Na Maltę można się wybrać. Ale czy piłkarsko damy radę? ;)

odpowiedz
Adam - 18.06.2019 / 14:03, *.t-mobile.pl

Poprzedni sezon obalił dwie stare zasady piłkarskie. Pierwsza, że jak Legia gra w osłabieniu to zwiększają się szanse bo jest więcej miejsca na boisku i druga, że w europejskich pucharach nie ma słabych drużyn,

odpowiedz
m4pierwszy - 18.06.2019 / 09:49, *.atman.pl

nie oszukujmy się, na tym etapie rozgrywek nie ma już słabych przeciwników

odpowiedz
kibic - 18.06.2019 / 13:21, *.net.pl

racja, będziemy mieli szczęście jeśli przejdziemy
ale czekają nas pot i łzy

odpowiedz
jackie - 18.06.2019 / 09:28, *.chello.pl

Tallinn, blisko i na 1 rundę w sam raz. :)

odpowiedz
LGZ - 18.06.2019 / 08:15, *.tpnet.pl

Nie powinno byc tak zle musimy patrzec bardziej optymistycznie !!!

odpowiedz
Zdzich - 17.06.2019 / 23:44, *.play-internet.pl

leżem i kwiczem

odpowiedz
Mario - 17.06.2019 / 23:35, *.vectranet.pl

To jakieś szyderstwo ? Bez przesady. Wszyscy po nas jadą za ten Luksemburg i mają rację ale on rozwaliłby wtedy każdego innego innego pucharowicza z naszej ligi gdyby tylko miał szansę. Niestety reszta pieniaczy jak zwykle dała dupy i to my jak zawsze jesteśmy rozstawiani. Nic za friko. Legia sama sobie na to zapracowała. Raz grając lepiej raz gorzej. Myślę, że teraz też będzie jak co roku, my prześlizgniemy się nawet po słabej grze a reszta skończy po 0-3 0- 4

odpowiedz
Imie(L)inski - 18.06.2019 / 00:25, *.if.ua

@Mario:" Raz grając lepiej raz gorzej".... chyba raz gorzej, a raz jeszcze gorzej... ;)

odpowiedz
LWGZ - 17.06.2019 / 23:01, *.tpnet.pl

Jak na tym etapie nie ma latwych druzyn to w tej edycji latwo juz nie bedzie !!!!

odpowiedz
oLaf - 17.06.2019 / 21:59, *.vectranet.pl

raaaaaany, jakie tuzy, znowu nasze piłkarzyny będą trząść portkami??

odpowiedz
Arek - 17.06.2019 / 22:02, *.tpnet.pl

@oLaf: póki co sam trzęsiesz.

odpowiedz
Lipa - 17.06.2019 / 21:57, *.cyfrowypolsat.pl

oby nie gzira bo baty

odpowiedz
Jacek - 17.06.2019 / 21:11, *.telefonica.de

Na tym etapie juz nie ma latwych meczy

odpowiedz
Doru - 17.06.2019 / 20:59, *.play-internet.pl

To będzie trudny mecz !!

odpowiedz
zorientowany - 17.06.2019 / 20:23, *.chello.pl

Stawiam na mecze z zawsze groźna drużyną Kutasi.

odpowiedz
LGZ - 17.06.2019 / 20:14, *.tpnet.pl

Ostatecznie moze byc Flora T. to tez pasuje !!!

odpowiedz
Ding - 17.06.2019 / 20:14, *.play-internet.pl

Czyli Gruzja...

odpowiedz
LWGZ - 17.06.2019 / 20:13, *.tpnet.pl

Nasza LEGIO warto zawsze walczyc o "Puchar RP " zeby grac eliminacje od 2 rundy a nie tak jak to bylo !!!!

odpowiedz
gazza - 17.06.2019 / 20:09, *.inetia.pl

Nie nazywajcie rozstawiania - losowaniem !
To nie ma nic wspólnego z losowaniem i ze sportem !
Co roku to samo - ten rozstawiony - ten w innym koszyku...Ustawianie a nie losowanie.
To samo przed mistrzostwami Europy czy Świata.
Rozstawianie to nie losowanie !

odpowiedz
Wiśnia - 17.06.2019 / 19:56, *.play-internet.pl

Bylem ostatnio w Kutaisi. Miasto paskudne, jak nie wiem co. Ale maja sporo barow 24h z kebabem i piwem. Ale tam generalnie noca i tak nic nie ma.

odpowiedz
Snake: - 18.06.2019 / 10:37, *.179.238

@Wiśnia: Szczyny sobie z Polski przywieziesz, skoro to takie ważne...

odpowiedz
eth - 17.06.2019 / 19:01, *.t-mobile.pl

Dziwny ten koszyk bo Titograd, Flora i Torpedo to drużyny z dość wysokim współczynnikiem - powinni bardziej zbalansowane te koszyki zrobić...

Titogradu i Torpeda lepiej ominąć, żeby się tragedią już pierwszy dwumecz nie skończył. Oby Europa albo Gżira... trochę postrzelamy, rozgrzejemy się na 2 rundę.

odpowiedz
tomiacab - 17.06.2019 / 18:58, *.virginm.net

w mecach z Kutaisi i Podgoricą, to nas widzę słabo.

odpowiedz
Super Samiec - 17.06.2019 / 18:57, *.net.pl

dajcie Flore Tallinn.

odpowiedz
LGZ - 17.06.2019 / 18:55, *.tpnet.pl

Ewentualnie: LEGIA 4-0 Torpedo K.! LEGIA !!

odpowiedz
ZW - 17.06.2019 / 18:51, *.tpnet.pl

LEGIA 4-0 OFK T.P. ! LEGIA !

odpowiedz
GL - 17.06.2019 / 18:47, *.tpnet.pl

To z kim gramy w 1 rundzie ? A swieta julia to istnieje ?

odpowiedz
lol - 17.06.2019 / 18:46, *.tele2.se

szanse 50/50

odpowiedz
atmosferic - 17.06.2019 / 18:34, *.orange.pl

przeleciec swieta julie z andory w 1 rundzie i grac dalej

odpowiedz
Rocco - 17.06.2019 / 18:23, *.amazonaws.com

Boję się

odpowiedz
Bear - 17.06.2019 / 18:11, *.orange.pl

Po względem sportowym nie ma co nawet wybierać, na tym etapie trzeba wygrywać.
Pod względem wyjazdu dla kibiców, myślę że ciekawy byłby Tallinn, ładne miasto, i w sumie można pojechać autem :)
Egzotycznie byłoby jeszcze na Malcie , ale to już raczej droższa wyprawa.
Mimo wszystko osobiście liczę na Flore Tallinn.

odpowiedz
Luk - 17.06.2019 / 18:08, *.centertel.pl

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn :D

odpowiedz
FI(L)IP - 17.06.2019 / 18:05, *.belgacom.be

Wszyscy są do ogrania.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 17.06.2019 / 18:05, *.play-internet.pl

Jak spasc, to z wyskiego konia. Gibraltar...

odpowiedz
lucho_83 - 17.06.2019 / 18:04, *.chello.pl

Po zeszłorocznych "popisach" każdy rywal będzie groźny...

odpowiedz
Mj - 17.06.2019 / 18:01, *.tmodns.net

Malta lub Andora/Gibraltar

odpowiedz