fot. UEFA
REKLAMA

FK Witebsk lub Kuopion Palloseura potencjalnym rywalem Legii w 2. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Zwycięzca pary FK Witebsk (Białoruś) - Kuopion Palloseura będzie potencjalnym rywalem Legii Warszawa w 2. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 lipca w Warszawie, natomiast rewanż 1 sierpnia na wyjeździe. W 1. rundzie eliminacyjnej legioniści zmierzą się ze zwycięzcą pary UE Sant Julia - College Europa FC.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
LGZ - 20.06.2019 / 21:22, *.tpnet.pl

Na razie sparingi przed nami ktore odkryja obraz "NOWEJ LEGII"a potem kwalifikacje do LE !!!

odpowiedz
WZ - 20.06.2019 / 14:34, *.tpnet.pl

Losowanie dobre ale nie wiadomo jak bedzie w praktyce !!

odpowiedz
CałaPrawdaoLegii - 20.06.2019 / 12:39, *.centertel.pl

Ja karnetu w tym sezonie nie kupie. Miały być wzmocnienia, a jest wielki syf.
Powinni już dawno mieć dogadanych piłkarzy, a nie teraz szukają na gwałt...
Tak to jest jak w klubie pracują sami amatorzy...
Widać jak trener który przychodzi do klubu ma większe znajomości i rozeznanie na rynku niż nasz dyrektor sportowy. Przykładem tego był Besnik Hasi - Vadis, Moulin czy ostatnio Sa Pinto - Andre Martins, Luis Rocha.

odpowiedz
LWGZ - 19.06.2019 / 22:58, *.tpnet.pl

Mysle ze 2 rundzie zagramy z FK Witebsk !!!

odpowiedz
Do redakcji - 19.06.2019 / 20:09, *.plus.pl

Od kiedy ruszą w końcu sprzedaż karnetów ?? Macie takie informacje ?

odpowiedz
Wotyek (Legionisci.com) - 19.06.2019 / 20:39, *.legionisci.com

@Do redakcji : nowych informacji nie mamy. Od momentu, w którym pytaliśmy klub minął już tydzień - powinny już ruszyć.

odpowiedz
Ari - 19.06.2019 / 19:09, *.centertel.pl

Patrząc na potencjał naszej drużyny to mozemy zapomnieć o kolejnej rundzie

odpowiedz
Radzik - 19.06.2019 / 16:50, *.centertel.pl

Obawiam się, że ten problem z kim w II rundzie może nie być masz zmartwieniem.

odpowiedz
Wawa - 19.06.2019 / 16:37, *.vectranet.pl

Te mocarstwa już nie dla nas. Nasze Wróbelki już będą wtedy na kolejnych urlopach!

odpowiedz
Gore - 19.06.2019 / 15:24, *.t-mobile.pl

Na tym etapie rozgrywek nie ma juz słabych drużyn

odpowiedz
Kamyk - 19.06.2019 / 15:11, *.centertel.pl

Legia zleje wszystkich i zagra w fazie grupowej

odpowiedz
Autokar - 19.06.2019 / 15:03, *.play-internet.pl

Bracia kiedy zapisy na wyjazd?

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 19.06.2019 / 16:52, *.ip-point.pl

@Autokar: jutro

odpowiedz
Legia on Tour! - 19.06.2019 / 14:58, *.centertel.pl

Fajny wyjazd na Białoruś się szykuje, dobrze że mam paszport

odpowiedz
Pablo - 19.06.2019 / 18:33, *.t-mobile.pl

@Legia on Tour!: tam trzeba mieć jeszcze wizę.

odpowiedz
Ali - 21.06.2019 / 11:26, *.249.78

@Pablo: i zieloną karte i jeszcze dużo innych pozwoleń, chyba że polecicie samolotem do Mińska.

odpowiedz
Juri - 19.06.2019 / 14:50, *.centertel.pl

Lejemy potęgi europejskie.
Hahahaha

odpowiedz
Bear - 19.06.2019 / 14:40, *.orange.pl

Jak na razie losowania bardzo pozytywne.
W 1 i 2 rundzie Legia , nawet w kiepskiej formie powinna dać sobie radę.
To ich obowiązek.

odpowiedz
Aqe - 19.06.2019 / 14:34, *.244.222

i znowu debile kręcący szydere że może nie przebrniemy I rundy...
Wszystkie zespoły z 1 i tej 2 rundy to słabsze drużyny niż Luksemburski Dudelange...
Losowanie bardzo sprzyjające, na bank gramy jesienią dalej w pucharach...

odpowiedz
NCK - 19.06.2019 / 14:39, *.net.pl

@Aqe: CO>>>????? XDDD
Wiesz, że jest jeszcze 3 i4 runda, co?

odpowiedz
Mr T - 19.06.2019 / 21:27, *.mm.pl

@NCK: i zawalił się świat kolegi. Myślał, że są tylko dwie rundy i grupa ;)

odpowiedz
Mdread - 19.06.2019 / 14:33, *.virginm.net

3 runda nasza

odpowiedz
Szmu(L)ki - 19.06.2019 / 14:27, *.chello.pl

Wow... może przynajmniej jeden klub z ekstraklapy dotrwa do września w pucharach ;-)

odpowiedz
VELVR - 19.06.2019 / 15:19, *.143.116

@Szmu(L)ki: żebyś się nie zdziwił

odpowiedz
oLaf - 20.06.2019 / 11:16, *.vectranet.pl

@VELVR: święte słowa ; ))

odpowiedz
lucho_83 - 19.06.2019 / 14:21, *.169.114

Przejdźmy najpierw 1 rundę...

odpowiedz
eth - 19.06.2019 / 14:14, *.tpnet.pl

Jak na razie oba losowania bardzo Legii sprzyjające. I niekoniecznie musimy zagrać na Białorusi, bo Vitebsk nie grał w europucharach od 20 lat i rozstawiony był tylko dzięki temu, że przez parę lat BATE podbudowało współczynnik białoruskiej ligi. A Kuopio rok temu stawiało silny opór Kopenhadze. Legia faworytem w obu dwumeczach.

odpowiedz