fot. Raffi / Legionisci.com

Wymiana sztucznej nawierzchni boiska bocznego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy poniedziałek, 24 czerwca rozpocznie się wymiana nawierzchni na bocznym boisku Legii od strony ulicy Myśliwieckiej. Dotychczasowa sztuczna nawierzchnia nie była wymieniana od wielu lat. Na boisku tym trenuje większość grup młodzieżowych Legii (w tym grupy CLJ U-15 i U-17, które we wtorek zdobyły mistrzostwo Polski), wszystkie roczniki Legia Soccer Schools, jak również Liga Biznesu. Wymiana sztucznej nawierzchni zakończy się w lipcu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Mietek - 19.06.2019 / 20:18, *.play-internet.pl

Nie można tej sekcji strzeleckiej pogonić ? Przyjść tam i po prostu rozj.... im wszystko

odpowiedz
Grchw(L) - 19.06.2019 / 16:32, *.chello.pl

Spytałbym, czy już słychać koparki od strony Czerniakowskiej... Ale... Po co nam boiska przy stadionie - mamy TREJNING CENTER ;)

odpowiedz
Arek - 19.06.2019 / 17:19, *.tpnet.pl

@Grchw(L): to pytaj. Tylko kogo?

odpowiedz
Czaro - 19.06.2019 / 17:30, *.play-internet.pl

@Grchw(L): Tu trzeba pytać kiedy strzelecka Legia opusi ten teren póki co mają w dupie i się nigdzie nie wybierają.

odpowiedz
Dzidekk - 19.06.2019 / 17:50, *.vodafone-ip.de

@Czaro: to jakaś żenada z tą strzelecką Legią. Blokują rozwój Klubu. Won z nimi. Natychmiast Panie Mioduski

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.