fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mecze Legii w Lidze Europy w TVP

źródło: 90minut.pl

Dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski potwierdził, iż mecze Legii Warszawa w eliminacjach Ligi Europy będą transmitowane w TVP.

Spotkania 1. rundy, w której Legia zagra z lepszym z pary UE Sant Julià (Andora) / Europa FC (Gibraltar), zaplanowano w dniach 11 i 18 lipca, zaś II runda, w której "Wojskowi" ewentualnie zagrają ze zwycięzcą dwumeczu FK Witebsk (Białoruś) - Kuopion Palloseura (Finlandia), odbędzie się 25 lipca i 1 sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Włączcie myślenie - 22.06.2019 / 16:56, *.play-internet.pl

Czytam niektóre komentarze i niewierze w to co czytam. Telewizja publiczna, ogólnodostępna, bez dodatkowych kosztów dla odbiorcy będzie transmitowała mecze Legii w eliminacjach LE a tu niektórzy narzekają... Wolicie płatne PPV czy C+? Bierzecie smyki pod uwagę że kibicami Legii są też osoby starsze które nie mają Canalu i nie stać ich lub nie mają zdrowia latać po pubach albo wykupić płatną TV?
Co by nie mówić o Kurskim jest kibicem i za jego kadencji zmieniło się dużo na plus w kwestii transmisji sportowych.
Akcja zdecydowanie na plus.

odpowiedz
(L)ukasz - 21.06.2019 / 08:38, *.zicom.pl

rozumiem, że niektórzy tutaj pseudo fani woleliby oglądać mecze na polsacie jako PPV, nie wiem, po 20, 30, 50zł ?? no nie dogodzi

odpowiedz
jano - 20.06.2019 / 12:35, *.orange.pl

no wreszcie !jeszcze jakby ligę TVP ligę wykupiło już nie musiałbym haraczu C+ płacić!

odpowiedz
1234 - 20.06.2019 / 23:59, *.plus.pl

@jano: To sądzisz że TVP haraczu nie płacisz ? Naprawdę sądzisz że dostajesz coś od państwa za darmo ? Radze zapoznać się z podstawami ekonomii.

odpowiedz
Tylko Legia - 21.06.2019 / 15:48, *.plus.pl

@1234: znawca się odezwał , oczywiście c++ jest za darmo dla wszystkich w Polsce

odpowiedz
Słomka - 23.06.2019 / 00:09, *.chello.pl

@Tylko Legia:
płyciutka próba kontry. Nie stać cię na więcej?

odpowiedz
LWGZ - 20.06.2019 / 11:33, *.tpnet.pl

Na Bialorusi liczy sie tylko Bate B. a ewntualny FK Witebsk jest sredniakiem ligowym a Kuopion P.1 szostka ligi finskiej takze te zespoly sa teoretycznie w zasiegu LEGII a jak bedzie w praktyce to zobaczymy !!!!

odpowiedz
p - 20.06.2019 / 10:31, *.feromedia.eu

Brawo !!!

odpowiedz
jacuś - 20.06.2019 / 00:12, *.chello.pl

Fajna decyzja. Sądzę, że chętnych do pokazywania blamażów Piasta może nie być.

odpowiedz
ehhhh - 19.06.2019 / 23:04, *.206.92

No to TVP dużo transmisji mieć nie będzie . Po transferach jakie Legia robi . Trochę bez głowy . Bo ani nie stawiają na jakość , ani na młodość co można zaobserwować transferem niech będzie Lewczuk . Ani gwiazda , ani młody . Bardziej na to , żeby w ogóle było kim grać .

odpowiedz
ja - 19.06.2019 / 20:00, *.chello.pl

Z takim Witebskiem to już wcale nam nie będzie tak łatwo.
Się nie zdziwię jak odpadniemy.

odpowiedz
zaba285 - 19.06.2019 / 19:47, *.lukman.pl

a wiadomo coś który termin 1 rundy na wyjeździe?

odpowiedz
Mynyk do - 19.06.2019 / 19:42, *.com.pl

Kolego ciesz mordę, że będziesz mógł Naszą Legię w Publicznej Tv oglądać ( j... opcje polityczne ). No chyba, iż pochodzisz kur... wa z kopydłowa poznańskiego to kij "ci" w oko ... bez pozdrowień trolu...

odpowiedz
Dickson Chotowski - 19.06.2019 / 19:37, *.amazonaws.com

No SZPAKOWSKI, No Party !!!!!!

odpowiedz
Bloom - 19.06.2019 / 19:27, *.plus.pl

Odpowiedź jest niestety prosta i przykra TVPis to telewizja państwowa czyli worek bez dna, stać ich na wszystko za nasze pieniądze. Canal+ i polsat to stacje prywatne a więc zarządzane z głową, nie mają dostępu do pieniędzy podatników którymi mogą szastać na lewo i prawo. Myślcie ludzie na jakie głupoty idą zabierane wam pieniądze.

odpowiedz
Dickson Chotowski - 19.06.2019 / 19:36, *.amazonaws.com

@Bloom: nie pie...ol glupot idioto. Anal+ ma Polske w du......Dobrze ze TVP pokazuje. Take mecze kosztuja grosze. Zastanow sie kto zaplacil fortune za pokazanie ligi mistrzow....twoj ukochany polsat.....jestes totalny, debilem. Gdybys mial racje to na TVP bylaby liga angielska. A gdzie jest ????

odpowiedz
Bloom - 19.06.2019 / 19:47, *.plus.pl

@Emil: Też staram się trzymać z dala od polityki ale w tej kwestii się po prostu nie da. Czy twoim zdaniem jeśli ktoś się nie zgadza z polityką rządu to od razu musi być zwolennikiem drugiej opcji ? Trochę proste myślenie, ja wiem że to teraz modne.Telewizji nie oglądam żadnej, tym bardziej sieczki mediów głównego nurtu. Nie lubię jak ktoś odebrane mi pieniądze wydaje na głupoty kiedy są ważniejsze wydatki.
Także pozdrawiam.
Widzę już poniżej kipi wylew jadu, szkoda słów.

odpowiedz
Oleksy - 19.06.2019 / 22:37, *.chello.pl

@Loczek z kroczek:
Swój wpis sporządzałeś zapewne w "oparach" absurdu i to nie koniecznie tych tradycyjnych. Tak wnioskuję po Twojej sugestii, iż podejście @Bloom do omawianego tematu trąca antypolskością. Kolego gruuubo pojechałeś! Liczę jednak na to, że to skutek oddziaływania związków nieorganicznych, a nie Twoje autorskie zdanie. Jeżeli mój tok rozumowania jest nietrafiony, to może tylko oznaczać, iż stałeś się kolejną ofiarą mono partyjnej TVPiS-owskiej propagandy, a co gorsza indoktrynacji. Oczywiście, nie zamierzam Ciebie przekonywać do prezentowanych racji innych ponieważ na przysłowiową auto refleksję jest chyba już za późno. Pozostaje współczucie z tytułu nietrafionych wyborów...

odpowiedz
Tu jest Legia - 20.06.2019 / 09:27, *.chello.pl

@Bloom:
"pieniądze wydaje na głupoty" - jesteś kibicem Legii czy nie jesteś? Każdy mecz z eliminacji obejrzysz na Ł3 i na trudnym wyjeździe? Żadna prywatna TV prawdopodobnie nie byłaby zainteresowana pokazywaniem meczów na tym etapie. Mimo niewielkich kosztów. Co poniektórym kibicom (?) Legii chyba jednak sympatie polityczne, albo raczej antypatie, zawróciły w głowie. Ciesz się jeden z drugim że będziesz mógł te mecze zobaczyć, wcześniej nie zawsze tak było.

odpowiedz
Bystra - 20.06.2019 / 23:37, *.chello.pl

@Tu jest Legia:
Twoje ostatnie zdanie w autorskim wypisie można równie dobrze zinterpretować następująco: nieważny kolor koryta, liczy się to, że nasze trójbarwne barwy będzie można obejrzeć w tvpis. Jakie to proste i zarazem siermiężne intelektualnie. Ale no cóż, kto ma kasę (państwową) ten nęci młode ploteczki...

odpowiedz
Phoenix(L)k - 21.06.2019 / 17:26, *.188.226

@Bystra:

Bystra przy tobie to jest woda w jeziorze, jeśli uważasz, że wynik głosowania w jesiennych wyborach zależy od tego, czy tvp pokaże mecze Legii, czy jednak walnie kolejny program z serii lechita szuka żony

odpowiedz
Tu jest Legia - 21.06.2019 / 18:53, *.chello.pl

@Bystra:
Twoja autorska nadinterpretacja słów moich jest błędna. Ja w przeciwieństwie do Ciebie pamiętam, że nie zawsze można było oglądać mecze polskich drużyn w początkowych fazach eliminacji. Na przestrzeni ostatnich -nastu lat. Gówno mnie obchodzi czy jest to w państwowej, czy prywatnej telewizji. A jak w państwowej, to w tych czy tamtych łapskach. Ja te mecze chcę oglądać po prostu, podobnie jak większość kibiców Legii. Szukasz dziury w całym, polityka mózg wyprała.

odpowiedz
Ja - 21.06.2019 / 23:24, *.plus.pl

@Tu jest Legia: Czyli nieważne kto i jak, aby tylko narobić się nie trzeba było. Świetne myślenie gratuluję. Chcę oglądać ale jak trzeba płacić to już nie. Widzę niektórym tutaj marzy się powrót socjalizmu pełną gębą, jak coś prywatne to z góry złe że ktoś sobie karze płacić za swoją pracę. Lepiej myśleć naiwnie że dostaje się coś od władzy, tylko jeden z drugim nie zastanowiłeś się że rząd nic ci nie morze dać bo nic nie posiada.

odpowiedz
Bystra' - 21.06.2019 / 23:30, *.chello.pl

@Tu jest Legia:
Kolego, nie szukam dziury w całym, a także zapewniam Ciebie, że polityka mózgu mi nie wyprała. Potrafię zachować dystans. Również jestem kontent, że mecze Legii będziemy mogli obejrzeć już od 1. rundy.
Co mnie martwi? Twoje stwierdzenie, cyt.: "gówno mnie obchodzi czy jest to (...)". Tak właśnie zdobywa się tzw. neutralny elektorat...
@Phoenix(L)k :
Kolego, nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że jesteś wzorcowym przykładem, tzw. pożytecznego idioty?!

odpowiedz
Tu jest Legia - 22.06.2019 / 08:19, *.chello.pl

@Ja Bystra':
Mam również dostęp do wszystkich dostępnych w PL komercyjnych kanałów sportowych, za które płacę. Pytanie tylko co wtedy gdy ów stacje takich meczów transmitować nie zamierzają? Lepiej tych meczów nie oglądać wcale? Zawsze tak się troszczysz o państwowe pieniądze? 1-2 runda el. to nie są duże koszty. Zresztą jakie one by nie były, jako kibic Legii od dziecka chcę mieć w ogóle możliwość ich zobaczenia.
Jak taki jesteś zdystansowany to nawet nie poruszaj kwestii neutralnych elektoratów etc., bo nie masz pojęcia co prawisz.

odpowiedz
Kop w KOD - 22.06.2019 / 16:35, *.play-internet.pl

@Tu jest Legia:
W sedno.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 22.06.2019 / 23:10, *.chello.pl

@Bystra':

Owszem - jestem pożytecznym idiotą, bo mam gdzieś politykę w sytuacji, gdy będę mógł obejrzeć mecz Legii...

odpowiedz
Pacho - 25.06.2019 / 03:35, *.55.124

@Ja: się ortografii naucz. Dz... Bez szkoły. No chyba że rzeczywiście o jakichś karach mówisz ;)

odpowiedz
Jaro - 19.06.2019 / 18:40, *.130.92

Możecie się śmiać i krytykowac .ale od czasów Kurskiego w TVP jest znacznie więcej ciekawych. Sportowych transmisji z

odpowiedz
Loczek z kroczek - 19.06.2019 / 21:32, *.t-mobile.pl

@Jaro: Jeśli ktoś ma oczy to to widzi. Jeśli ktoś interesuje się sportem to dodatkowo się cieszy. A jeśli ktoś jest z peło to kraj w rozsypce, Kurski złodziej i wydatki na głupoty.

odpowiedz
Zduneq - 21.06.2019 / 14:38, *.inetia.pl

@Loczek z kroczek:


sory kolego ale sylwester w zakopcu kosztował nas jako podatników kolosalne pieniądze i powiem Ci uczciwie, że kilkukrotne przepłacanie "gwiazd" jednej piosenki byleby tylko w tvp wystąpiła to jest przegięcie pały.

odpowiedz
Krolen - 22.06.2019 / 15:28, *.play-internet.pl

@Zduneq:
A od kiedy sylwester to wydarzenie sportowe? TVP sport transmituje zapomniany u nas przez lata NHL, transmituje pierwsze rundy eliminacji, transmitował nawet finały AMP futbolu z Gruzji. Fakt, że TVP wydaje gigantyczne pieniądze na durne programy i koncerty to jedna strona medalu, druga jest taka, że fani różnych dyscyplin mogą znaleźć coś dla siebie.

odpowiedz
Korek - 19.06.2019 / 18:31, *.chello.pl

A Canal+ i Polsat sport to śpią?

odpowiedz