fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

FOTO I VIDEO

Radość i dekoracja mistrzów Polski CLJ

Woytek, źródło: Legionisci.com

We wtorek juniorzy młodsi (U-17) Legii wywalczyli tytuł mistrza Polski, wygrywając w Ząbkach z Lechem Poznań 3-1. Kilka godzin wcześniej ich młodsi koledzy (U-15) okazali się lepsi od Pogoni Szczecin (3-1) i także uzyskali status najlepszej drużyny kraju w swojej kategorii wiekowej w sezonie 2018/19. Zapraszamy do obejrzenia obszernych galerii i filmów z dekoracji i radości młodych legionistów!

Fotoreportaż z meczu Lech 1-3 Legia CLJ U-17 - 121 zdjęć Woytka

Fotoreportaż z meczu Legia 3-1 Pogoń CLJ U-15 - 73 zdjęcia Woytka





vid. Maciej Frydrych

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
zdzich - 22.06.2019 / 21:39, *.plus.pl

tu nie liczy się talent, tu liczy się to kto ma bardziej wpływowego agenta

odpowiedz
Tomek Mokotów - 21.06.2019 / 20:19, *.play-internet.pl

I tu się kończy sensowny plan prezesa. Żadnej dalszej perspektywy a jak któryś z tych młodych powalczy w 1 drużynie to będzie cud...

Mam wrażenie, że projekt Akademii Legii to takie kosztowne PR a talenty, te prawdziwe jak powyżej to rozbiją się o legijny beton i szrot na czele z prezesem.

odpowiedz
Franko(L) - 20.06.2019 / 14:29, *.t-mobile.pl

No to teraz słówko do Zarządu :
Nie spi&olcie tego!!!

odpowiedz
News ⚽️Legia - 20.06.2019 / 14:22, *.155.154

Uuuukooochaanaaa!maaaaa!Leeegiiia!Waaarszaaawaaa!

odpowiedz
Bródno - 20.06.2019 / 14:16, *.chello.pl

Brawo Panowie

odpowiedz
GL - 19.06.2019 / 22:31, *.tpnet.pl

Zasluzyli na to a seniorzy powinni wziasc przyklad i w przyszlym sezonie rowniez zdobyc "MISTRZA" !!

odpowiedz
ANTYzygo - 19.06.2019 / 22:03, *.vectranet.pl

Gratulacje!

odpowiedz