REKLAMA

LIVE!: Legia - 1.FK Pribram

Redakcja

W środowy poranek legioniści przeprowadzili krótki trening, który był zamknięty dla mediów. O godzinie 17:00 w austriackim Uttendorfie Legia Warszawa rozegra pierwszy letni sparing tego lata. Rywalem będzie drużyna czeskiej ekstraklasy 1.FK Pribram. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!.

Zakłady na dzisiejszy sparing oferuje główny sponsor Legii Fortuna - zakłady bukmacherskie.

Kurs na wygraną Legii 1,76, na remis 4,0, a wygrana czeskiej drużyny 3,6.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
dresik.vip - 27.06.2019 / 19:55, *.63.161

Wiadomo kto dosrodkowal z roznego przy pierwszej bramce?

odpowiedz
Eryk - 27.06.2019 / 19:07, *.centertel.pl

Legia może wygrać

odpowiedz
LGZ - 27.06.2019 / 18:32, *.tpnet.pl

W wywiadzie nie ma zaleglosci treningowych ale na boisku wyszlo jak jest faktycznie !!!

odpowiedz
ZygmuntIIIWaza - 27.06.2019 / 17:30, *.jmdi.pl

Widać, że Lewczuk ma spore zaległości...Niestety

odpowiedz
mcartist - 27.06.2019 / 17:16, *.chello.pl

https://www.laola1.tv/de-at/livestream/legia-warszawa-fk-pribram-lde

odpowiedz
robochłop - 27.06.2019 / 17:11, *.tpnet.pl

trzymajta linka do meczu ...
http://www.usagoals.ws/c/football/3124627/1/legia-vs-pribram-live-stream/

odpowiedz
Alan - 27.06.2019 / 16:59, *.t-mobile.pl

Patrząc na skład jaki ma do dyspozycji trener nie awansować po raz 3 z rzędu do ligii europy to naprawdę bedzie dużą sztuka.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 27.06.2019 / 16:51, *.plus.pl

Czyli dziś drugi garnitur :)

odpowiedz
L - 27.06.2019 / 12:41, *.chello.pl

Jak dzisiaj czwartek to czemu w środowy poranek i o 17 mecz? Ktoś tu zaimprezowal i nie wie który dzień jest

odpowiedz
... - 27.06.2019 / 12:54, *.play-internet.pl

@L: w środowy poranek legioniści przeprowadzili krótki trening. Ktoś chyba przyimprezowal i nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

odpowiedz
Tomek - 27.06.2019 / 13:02, *.113.189

@...: Można to tak zrozumieć, że Legioniści w środę trenowali leciutko po to żeby w czwartek o 17.00 zagrać mecz. Trochę to dziwne nie uważasz? Nawet grając w największych turniejach drużyny dzień przed meczem normalnie trenują, a w dniu meczowym mają rano tak zwany rozruch. Wydaje mi się, że jest błąd w tekście i powinno być że w czwartkowy poranek. No chyba, że nasze gwiazdy są tak zmęczone sezonem i sztab wprowadził nowy zwyczaj, że ostatni trening przez sparingiem to będą odpoczywać prawie półtorej dnia, a już strach pomyśleć co będzie przed oficjalnymi spotkaniami w pucharach czy lidze. Wtedy pewnie jak mecz w sobotę, to ostatni lekki trening będzie w środę rano

odpowiedz
brasu - 27.06.2019 / 12:02, *.126.81

wyprzedzając pytania:
http://legia.com/aktualnosci/transmisje-meczow-legii-w-austrii-61768

odpowiedz