fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

W sobotę sparing przy Łazienkowskiej, premiera koszulek przesunięta

Woytek, źródło: Legionisci.com

W sobotę, 6 lipca Legia Warszawa rozegra mecz towarzyski z Pogonią Siedlce na stadionie przy Łazienkowskiej 3. Klub zaprasza wszystkich kibiców na starcie z Pogonią Siedlce, które rozpocznie się o godzinie 17. Bramy stadionu zostaną otwarte o 15:30 - spotkanie będzie można oglądać z trybuny Deyny, a towarzyszyć mają mu dodatkowe atrakcje - wstęp darmowy.

Wstęp na obiekt możliwy będzie na podstawie aktywnej Karty Kibica lub po wejściu na stronę bilety.legia.com i odebraniu darmowej wejściówki.

O godzinie 15:30 na promenadzie Trybuny Wschodniej koncert rozpocznie DJ. Na murawie swoje umiejętności techniczne zaprezentuje duet FreeJuggling. Dla wszystkich pełnoletnich kibiców, którzy tego dnia zjawią się przy Łazienkowskiej, Legia przygotowała również zimne piwo za friko, a dla posiadaczy aplikacji Cashback, oprócz złocistego trunku, przewidziano również darmową kiełbasę oraz konkurs, w którym do rozdania będzie 10 karnetów na sezon 2019/2020.

Koszulki w połowie lipca

Zmieniła się data premiery nowych koszulek, w których legioniści będą występowali w nadchodzącym sezonie. Z naszych informacji wynika, że zaprezentowane zostaną przed pierwszym oficjalnym meczem u siebie, czyli w drugiej połowie lipca.

W sieci już jakiś czas temu pojawił się wzór białej koszulki, która ma być wyjazdową. Teraz dodatkowo wyciekł wzór zielonej koszulki domowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
ksieciunio - 06.07.2019 / 15:40, *.chello.pl

dajcie link do transmisji

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.07.2019 / 14:54, *.vectranet.pl

Gdzie bedzie transmisja dla tych w kapciach?

odpowiedz
lw73 - 06.07.2019 / 12:58, *.centertel.pl

Biała wyjazdowa to cokolwiek dziwnie

odpowiedz
Pepcio - 06.07.2019 / 12:29, *.net.pl

Wiadomo coś o transmisji??

odpowiedz
Tomasz - 06.07.2019 / 12:28, *.vectranet.pl

Panowie, ta zielona koszulka wygląda naprawdę dobrze (o wiele lepiej niż te szare). Wiadomo, że człowiek się przyzwyczaja i przy KAŻDEJ zmianie występuje opór i niechęć. Także głowy do góry bo za kilka miesięcy będą się Wam podobać i będziecie w nich śmigać z uśmiechem na twarzy...

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 06.07.2019 / 11:44, *.centertel.pl

Coraz to gorzej...

odpowiedz
Polonista na wakacjach (nie mylić z K6) - 06.07.2019 / 16:09, *.play-internet.pl

@Krzysztof Grabski z Warszawy: myślę, że wystarczyłoby napisać ....... coraz gorzej

odpowiedz
Daniel brd - 05.07.2019 / 22:14, *.chello.pl

Czy jest jakaś ograniczona ilość wejściówek? Wszyscy kibice z aktualną kartą normalnie wchodzą bez jakichkolwiek formalności?

odpowiedz
zdzichu - 06.07.2019 / 12:57, *.play-internet.pl

@Daniel brd: pewnie tyle ile wynosi pojemność trybuny Deyny tyle ludzi będzie mogło wejsc

odpowiedz
WETERAN - 05.07.2019 / 16:58, *.tpnet.pl

Czy będzie transmisja i ewentualnie gdzie ?

odpowiedz
PLK - 05.07.2019 / 11:53, *.plus.pl

Tęcza i lgbt? Tak jak napisał Leśny Dziadek, getry w odpowiednich kolorach plus te paskudne zielonkawe koszulki i mamy pełne poparcie dla włodarzy stolicy i ich paskudnej antypolskiej ideologii !!! Zresztą lok jest z ich kasty!!! TFU!! TFUUU!!! TFUUUUUU!!!!

odpowiedz
Adam - 06.07.2019 / 02:50, *.chello.pl

@PLK: Nadal zaskakuje jak głupi potrafią być ludzie. Myślisz, że nic cię nie zaskoczy i wtedy pojawia PLN ze swoim komentarzem

odpowiedz
Lesny Dziadek - 05.07.2019 / 06:34, *.play-internet.pl

Do tego maja byc nowe getry. Rozowe w zolte ciapki...

odpowiedz
Żbik - 05.07.2019 / 21:17, *.centertel.pl

@Lesny Dziadek: kupisz sobie

odpowiedz
Greg - 04.07.2019 / 23:11, *.196.200

Pamiętam gdy pokazali jak będzie wyglądał stadion, większość pisała że to jakiś sabotaż, a wygląda super i każdy zaakceptował i pewnie polubił

odpowiedz
Skrz@t - 04.07.2019 / 22:08, *.chello.pl

A ja mam wrażenie, że te koszulki to zagranie marketingowe, żeby o nich mówić. A wzory będą zupełnie inne.

odpowiedz
Remino - 04.07.2019 / 13:42, *.t-mobile.pl

fa-ta lne

odpowiedz
Test - 04.07.2019 / 09:34, *.236.35

Jakas sciema, na pewno nie beda wygladac tak tragicznie.

odpowiedz
Kibic - 02.07.2019 / 13:58, *.t-mobile.pl

Wiem że już to było ale czemu ciągle Adidas? Są lepsze firmy z lepszymi cenami i do tego fajniejszy wyrób.

odpowiedz
Qtoz231 - 04.07.2019 / 12:16, *.telecomitalia.it

@Kibic: to jest ich sponsor, przecież mając Adidasa jako sponsora nie będą mieli koszulki Nike

odpowiedz
tomiacab - 04.07.2019 / 14:49, *.centertel.pl

@Qtoz231: ja tam od zawsze (za wyjatkiem koreanczyków), pamiętam Legię w adidasie i jestem za tym, żeby ta tradycja była kontynuowana. Brzydkie wzory to nie wina adidasa, tylko kogoś w klubie.

odpowiedz
Walus: - 06.07.2019 / 08:49, *.54.228

@tomiacab: chyba adidas narzuca wzór. Ale nie jestem w 100% pewien.

odpowiedz
kkk - 02.07.2019 / 12:28, *.143.213

Biała koszulka jest kozacka zoabczycie z będzie to hit

odpowiedz
Mchr - 02.07.2019 / 15:40, *.orange.pl

@kkk: Biała dla mnie jest tragiczna, a Zielona fajna.

odpowiedz
olew - 02.07.2019 / 11:17, *.vectranet.pl

Nie zawsze trafiamy z koszulkami... te z lat 16-18 były rewelacyjne . Stęskniłem się za stadionem, więc w sobotę musowo a Ł3. Niedługo sezon , już są ciarki ... LEGIA MISTRZ !!!

odpowiedz
BRL - 02.07.2019 / 10:36, *.tktelekom.pl

lata 90 wracają na pełnej :)

ale niestety, okropne te nasze koszulki, a biała jako wyjazdowa i zielona domowa to blamaż.

odpowiedz
Mdread - 02.07.2019 / 10:02, *.virginm.net

Zielona zajebista jak wszystko Co zielone

odpowiedz
PiotunioL - 02.07.2019 / 08:43, *.centertel.pl

Czekam juz tyle lat az Legia znow zacznie grac w nike ale musze poczekac dal3j

odpowiedz
Ding - 02.07.2019 / 07:53, *.play-internet.pl

Koszulkę projektował chyba ten "artysta" od (L)-tshirtów z renisówkami.

odpowiedz
Kibic emeryt - 02.07.2019 / 07:53, *.centertel.pl

Mam nadzieje że wreszcie zobaczymy podstawową jedenastkę ,Na razie to trener bardzo miesza a do pierwszego meczu parę dni

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 02.07.2019 / 06:10, *.co.uk

Jak chcecie to mozecie mnie krytykowac do woli ale prawda jest taka ze nowe koszulki (jesli beda takie jak te zapowiedzi) sa tak marne i obciachowe ze szkoda gadac.. powiedzialbym ze sa syfiasta zapowiedzia syfiastego sezonu! Ta biala wyglada jakby ktos nia za przeproszeniem ledwo co podloge wyczyscil! Kto to kur.. zatwierdzil?!!!!!! Czy w Legii jest az tak totalny deficyt myslacych ludzi??????

odpowiedz
Sbz - 02.07.2019 / 19:07, *.chello.pl

@Kajtus Czarodziej: zgadzam się z Tobą w 100 %
Jeśli jest to prawda, że te koszulki to TE na nowy sezon, to źle się dzieje w Klubie naszym :(

odpowiedz
tomiacab - 02.07.2019 / 00:07, *.play-internet.pl

Jeśli będą do tego czarne spodenki i białe getry to będzie ok. Dla mnie dużo lepsze niż te szare gówno z ostatniego sezonu. To był jeden z nie wielu wzorów, ordo nie potrafiła naprawić eLka w kółeczku.

odpowiedz
Ludzie⚽️Mówiá - 01.07.2019 / 23:25, *.135.116

Szyszko - 2 godziny temu, *.chello.pl
@NOPAR : A co ma bycie kibicem do oczekiwania, że piłkarze mojego klubu nie będą latać w koszulce wyglądającej jakby Mioduskiemu pióro wylało w praniu?

odpowiedz
autor - 01.07.2019 / 22:31, *.vectranet.pl

ale gowniane wzory

odpowiedz
News⚽️Legia popiera I robimy konkurs! - 01.07.2019 / 22:19, *.135.116

Kamuflaż - 6 minut temu, *.tpnet.pl
@Dobrego grafika i Piłkarzy do pomocy przy jej tworzeniu może dać dobry efekt .:

Wystarczyło zrobić konkurs wśród kibiców konkurs, na graficzną wizualizacje koszulki - zapewne byłoby w czym przebierać, a tak wyszło ... byle co

odpowiedz
News⚽️Legia - 01.07.2019 / 22:16, *.135.116

96/97 Taká miałem orginalná ,ale wyrosłem gdzièś jest na Pradze,myśle że jakiś młody ultras nosi,taki design ,concept powinien być teraz ,to były zwariowane...., 90te!

odpowiedz
Dobrego grafika i Piłkarzy do pomocy przy jej tworzeniu może dać dobry efekt . - 01.07.2019 / 21:55, *.206.125

Dobry grafik + pomoc w postaci Jędrzejczyka prawdziwego Legionisty . Grafik powinien pracować a Jędza doradzać i zaakceptować ostateczny wzór . A tak nie wiem kto się nad tym sam bawi i wychodzą z tego takie marne skutki .

odpowiedz
Kamuflaż - 01.07.2019 / 22:03, *.tpnet.pl

@Dobrego grafika i Piłkarzy do pomocy przy jej tworzeniu może dać dobry efekt .:

Wystarczyło zrobić konkurs wśród kibiców konkurs, na graficzną wizualizacje koszulki - zapewne byłoby w czym przebierać, a tak wyszło ... byle co.

odpowiedz
Kuchy - 01.07.2019 / 21:48, *.play-internet.pl

Fatalne koszulki...

odpowiedz
Rafał N. - 01.07.2019 / 21:31, *.t-mobile.pl

Na pierwszy rzut oka trochę dziwna ta koszulka, ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia i niedługo pewnie stwierdzę, że jest fajna :-) Trochę mi się kojarzy z tym deszczem liter z "Matrixa", ale jaka by nie była to i tak koszulki nie grają ;-)

odpowiedz
DZG - 01.07.2019 / 21:21, *.play-internet.pl

Rozumiem że to jest wersja koszulki treningowej???

odpowiedz
xD - 02.07.2019 / 07:25, *.orange.pl

@DZG: Jak dla mnie to te koszulki powinny być dla ogrodników przy Ł3

odpowiedz
Juri - 01.07.2019 / 20:43, *.inetia.pl

Kupiłem karnet ,a o tabliczce to powiedzieli że nic nie wiedzą.

odpowiedz
do redakcji - 01.07.2019 / 20:42, *.plus.pl

co jest z ta sprzedaza karnetow ? jest czy jej nie ma? dostalem linka ale z niego tylko stare miejsce moge kupic, a ponoc miala byc od dzis sprzedaz otwarta

odpowiedz
NOPAR - 01.07.2019 / 20:22, *.chello.pl

To wy kupujecie koszulki gdy się podobają?
A ja myślałem że jesteście kibicami Legii i kupujecie, bo to koszulki naszego klubu

odpowiedz
Szyszko - 01.07.2019 / 21:07, *.chello.pl

@NOPAR : A co ma bycie kibicem do oczekiwania, że piłkarze mojego klubu nie będą latać w koszulce wyglądającej jakby Mioduskiemu pióro wylało w praniu?

odpowiedz
CWKS - 01.07.2019 / 20:05, *.mm.pl

Będę nosił z dumą!
LEGIA!

odpowiedz
haha - 01.07.2019 / 19:32, *.centertel.pl

Na transfery info sa obie wersje wzorow koszulek. Kto je wymyslal? Raczej ktos z Poznania

odpowiedz
Pawlo - 01.07.2019 / 19:32, *.plus.pl

Rok w rok to samo.. Znowu koszulka tragedia.! Pamiętacie koszulki Nike jeszcze z reklamą Daewo,,??? Nawiązanie do barw i jakość była lepsza...

odpowiedz
Peter - 01.07.2019 / 20:04, *.vectranet.pl

@Pawlo: Koszulki z lat sezonu 96/97 i 97/98 były super!

odpowiedz
(L) - 01.07.2019 / 19:26, *.247.66

Na pocieszenie wam powiem że ta biała jeszcze gorszy kasztan od tej zielonej....
KIEDY ZROBICIE PROJEKT KTÓRY BĘDĄ MOGLI WYBRAĆ KIBICE??
AMTAORKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
yyy - 01.07.2019 / 21:49, *.centertel.pl

@(L): nigdy. jeśli mowa o amatorce - masz minimalne pojęcie o tym, jak projekty takich koszulek powstają i kto je robi? bo jeśli nie, to najzwyczajniej w świecie nie rób scen.

odpowiedz
lhm - 05.07.2019 / 10:27, *.vectranet.pl

@yyy:
Ty za to masz pojęcie. Jak się chce, to można.
http://futbolfejs.pl/ekstraklasa/slask-wroclaw-wybiera-koszulki/

odpowiedz
Mrmrovek - 01.07.2019 / 19:26, *.t-mobile.pl

Żenua W podobnych grali jeden mecz O ile pamiętam w pucharze Polski z Okęciem Różnica jest taka że w tych będą grali ładnych parę latek Podobno o gustach się nie dyskutuje, ale one są po prostu brzydkie

odpowiedz
PL - 01.07.2019 / 19:24, *.chello.pl

Kuuuuuu kiedy sezon w sezon myślisz sobie że już gorszej koszulki nie może być :/ DRAMAT... Czyli to co wyciekło w kwietniu to jednak nie był pryma aprilis. Masakra

odpowiedz
News⚽️Legia - 01.07.2019 / 19:16, *.135.116

Koszulki powinny być wojownicze,koszulke z dumá majá nosić piłkarze i kibice!Co z wami zarzádzie?!czy wy wiecie co to Legia?!brak kreatywnošci to wynik porażki!

odpowiedz
Jacq - 01.07.2019 / 19:07, *.tpnet.pl

Jeszcze jakaś "zawartość" do tych koszulek by się przydała,bo na razie szału nie ma.

odpowiedz
oLaf - 01.07.2019 / 19:27, *.vectranet.pl

@Jacq: jakie koszulki taki wkłady... ; )))

Koszulki - jakaś nowość, takie trochę "żeby brudu nie było widać", mogą być. To samo zawodnicy...

odpowiedz
Sławek - 01.07.2019 / 18:59, *.chello.pl

Koszulki dramat. na pewno nie kupie.

odpowiedz
JJ - 01.07.2019 / 18:58, *.plus.pl

Nowe koszulki są, ale potrzebne jeszcze nowe wkłady do nich.

odpowiedz