Legia rozpoczyna sezon 2019 PEŻ

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend rozpoczną się rozgrywki Polskiej Ligi Żeglarskiej, w której po raz kolejny weźmie udział załoga Legii Warszawa. W sezonie 2019 w ekstraklasie rywalizować będzie 12 drużyn - oprócz Legii, będą to Olsztyński Klub Żeglarski, Jeziorak Yacht Club, SEJK Pogoń Szczecin, Yacht Club Sopot, JKM Gryf Gdynia, Odyssey Sailing Club, PZKS Dżygit Białystok, Giżycka Grupa Regatowa, KS Iskra AMW Gdynia, Sztorm Grupa oraz Odyssey Sailing Club 2. Skład żeglarskiej Legii w porównaniu z poprzednim sezonem nie uległ zmianie.

Pierwsze zawody nowego sezonu odbędą się w weekend 13-14 lipca w Sopocie. Kolejne zawody odbędą się w następujących terminach: 27-28 lipca w Gdyni, 10-11 sierpnia w Świnoujściu oraz 24-25 sierpnia w Szczecinie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Fajna sprawa - 11.07.2019 / 16:10, *.244.152

Prosimy o wyniki

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.