Vamara Sanogo - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Francuz zagra w ataku?

Sanogo: Zrobię wszystko, by pomóc drużynie

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legioniści przygotowują się do pierwszego oficjalnego meczu w tym sezonie. Niestety nie wystąpi w nim Jarosław Niezgoda, który podczas sparingu na zgrupowaniu w Austrii doznał urazu. - Na Jarka warto czekać i warto być wobec niego cierpliwym, bo ma to coś, co jest niezwykłe i przydatne dla drużyny - mówi niedawno Aleksandar Vuković. Wygląda jednak na to, że jeszcze trochę trzeba będzie poczekać, ponieważ "Jaro" nadal nie trenuje na pełnych obrotach.

W tej sytuacji pewniakiem na pozycji napastnika wydaje się być Vamara Sanogo i prawdopodobnie to on rozpocznie mecz z Europa FC w wyjściowym składzie. Czy tak będzie? - Nie wiem. O to musicie zapytać trenera. Ja robiłem wszystko, by wywalczyć sobie miejsce w wyjściowym składzie. Na zgrupowaniach ćwiczyliśmy zarówno pod względem fizycznym jak i taktycznym. Nie było zbyt wiele czasu, by przygotować się do meczów. Po powrocie byłem zmęczony, ale to normalne. Teraz już czuję się świeżo - mówi Sanogo.

- Będzie to moja pierwsza wizyta w Gibraltarze. Nie wiem jeszcze zbyt wiele o naszym przeciwniku. Trener Vuković mówi mi, żebym był sobą i grał tak jak potrafię, tak jak grałem w ostatnim sezonie. Mam dużo się ruszać i stwarzać sytuacje w polu karnym. Zrobię wszystko, by pomóc drużynie, a w czwartek damy z siebie wszystko by wygrać - dodaje napastnik.

- Najmocniejszą stroną jest moja siła, a największym mankamentem prawa noga, muszę też pracować nad głową. Najważniejsze dla mnie jest jednak robić progres każdego dnia w każdym aspekcie - mówi Sanogo.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Radom L - 10.07.2019 / 14:43, *.plus.pl

Kante i Sonogu i nic więcej nam nie trzeba!
Niezgoda do Dolcana - wiecznie chory!

Carlitos do sklepu z lustrami żeby mógł równo żel nakładać!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 10.07.2019 / 12:15, *.play-internet.pl

Kulawiec I Stonoga. Najlepszy napad. Smiechu.

odpowiedz
Mario - 10.07.2019 / 07:39, *.timplus.net

Gdyby to był Polak z takimi umiejętnościami, to nawet by się do składu Legii nie zbliżył.

odpowiedz
Detox - 09.07.2019 / 22:34, *.chello.pl

Możecie hejtować . ale czemu Niezgoda ma zawsze kontuzje on jest ze szkła?

odpowiedz
Ogor zwą - 09.07.2019 / 23:06, *.plus.pl

@Detox: wiesz stary, oni powinni go sprzedać. Lubie chłopaka nawet bardzo ale on ma wadę serca, sam to mam co on ma. Zabieg ? Okej pomoże ale serce nigdy nie wróci juz do swojej kondycji. Niestety z jarkiem jeżeli chodzi o sport i duży wysiłek trzeba uważąc jak z dzieckiem niestety... fajnie ze Legia nie zostawiła go na lodzie ale tak naprawdę chłopak się ze powinien się zająć czymś innym tylko sam siebie oklamuje, niestety a zdrowie ma się jedno.

odpowiedz
Hiszpan - 09.07.2019 / 22:18, *.play-internet.pl

Czuje że będzie objawieniem 20 bramek sieknie na relaksie.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 10.07.2019 / 17:21, *.play-internet.pl

@Hiszpan: obudz sie, Bo sie ze$rale$.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 09.07.2019 / 20:57, *.vectranet.pl

Panie StOnogo, Jak sie ciesze ze zrozumiales co masZ robic na boisku:
"Mam dużo się ruszać i stwarzać sytuacje w polu karnym."
A co robiles do tej pory???

odpowiedz
Gizior - 09.07.2019 / 20:32, *.t-mobile.pl

Kulenovic chyba już lepszy.

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 09.07.2019 / 20:23, *.tpnet.pl

Czemu nie ma artykułu że Cafu wypadł na 4 tygodnie.

odpowiedz
LWGZ - 09.07.2019 / 19:38, *.tpnet.pl

Zobaczymy jak to bedzie ale liczymy ze sie uda !!!!

odpowiedz
m4 - 09.07.2019 / 19:16, *.chello.pl

Wreszcie mamy rasowego blondyna. Brawo Son-goku

odpowiedz
LGZ - 09.07.2019 / 18:31, *.tpnet.pl

Dla LEGII trzeba zrobic absolutnie wszystko aby po przyszlym sezonie zostala Mistrzem RP i zdobywca Pucharu RP oraz wywalczyla awans do fazy grupowej LE w rozpoczynajach sie juz rozgrywkach !!!

odpowiedz
ZGL - 09.07.2019 / 17:26, *.tpnet.pl

Sanogo bedzie lepszy od Niezgody jak bedzie dostawal szanse gry !!!

odpowiedz
Bolo - 09.07.2019 / 17:23, *.freewave.at

Takiego kasztana to nie było w Legii od czasów Oreszczuka i Solnicy

odpowiedz
tomiacab - 09.07.2019 / 17:14, *.centertel.pl

obyś się okazał drugim Chiniyamą ;)

odpowiedz
ZDol(L)ny - 09.07.2019 / 22:28, *.play-internet.pl

@tomiacab:
Oby nie.

odpowiedz
kris - 09.07.2019 / 17:06, *.support.pl

czy pierwszy mecz z Europa FC gdzieś bedzie można obejrzeć w TV

odpowiedz
Lesny Dziadek - 09.07.2019 / 17:46, *.play-internet.pl

@kris: TV Gibraltar. - z lotu ptaka.

odpowiedz
GL - 09.07.2019 / 17:05, *.tpnet.pl

Niezgoda bez Carlitosa jest slaby !!

odpowiedz
ZW - 09.07.2019 / 17:01, *.tpnet.pl

Na NIezgode nie ma juz co liczyc !!

odpowiedz
Pablo - 09.07.2019 / 17:00, *.tpnet.pl

Kante słabo wypadł w II hiszpańskiej. Podczas PNA wszedł 3 razy na boisko, nie strzelił ani jednego gola. Wcześniej w Legii też nie wyróżnił się. To będzie raczej załatanie dziury w składzie, choć najlepiej byłoby go sprzedać, jakby ktoś zaproponował 500k to śmiało.

Carlitos jest nr 1 bez wątpienia. Niezgoda fajnie wypadł w sparingach, żeby był tylko zdrowy. Sanogo może walczyć o miejsce w składzie.

Generalnie jak jest Carlitos to wygląda przód całkiem przyzwoicie. Ale bez Carlitosa i jeszcze w słabszej formie lub niedyspozycji Niezgody to bardzo przeciętnie. Oby CL pozostał w klubie, bo nie będzie kto miał trafiać do siatki.

odpowiedz
lhm - 10.07.2019 / 07:08, *.vectranet.pl

@Pablo:
Słabo wypadł? Ty obejrzałeś chociaż jeden jego mecz? W Legii nie wyróżnił się? Na początku sezonu strzelał więcej niż Carlitos. Zwycięskie gole z Koroną i Piastem. W rewanżu z Dudelange jako jeden z niewielu nie dał plamy i strzelił dwa gole.

odpowiedz
xman - 09.07.2019 / 16:10, *.play-internet.pl

A co się dzieje z Kante, że w ogóle nie został wpisany na dwu mecz z Gibraltarowcami ?

odpowiedz
robal - 09.07.2019 / 16:18, *.chello.pl

@xman: Dopiero wraca z PNA

odpowiedz
Galaretkowy - 09.07.2019 / 16:23, *.vectranet.pl

@xman: Puchar Narodów Afryki, dopiero 2 dni temu Gwinea odpadła

odpowiedz
LP7 - 09.07.2019 / 16:10, *.5.11

Niezgoda jak Efir

odpowiedz
Piotrek easy - 09.07.2019 / 16:13, *.centertel.pl

@LP7: dokładnie właśnie miałem to samo napisać.
Efir też cały czas się zapowiadał... I czekaliśmy na te zapowiedź która nigdy nie nadeszła...

odpowiedz
Kibic(L) - 09.07.2019 / 21:53, *.icpnet.pl

@Piotrek easy:
Eee tam. Był kiedyś lepszy kozak... Elson! Tego to zapowiadali, że już dziś, jutro, pojutrze przyjeżdża, że świetny grajek z Brazylii i pozamiata cała ligę. Ostatecznie nikt nigdy na oczy go nie widział

odpowiedz
meter - 09.07.2019 / 16:05, *.tpnet.pl

Niezgoda..powoli to się robi bardziej "szklany" niż Błaszczykowski.Szkoda chłopaka:((

odpowiedz
Alan - 09.07.2019 / 16:33, *.t-mobile.pl

@meter:
Błaszczykowski swoje w piłce juz zrobił niech chociaż jeden z Legii raz na 10 lat dokona tego co on to wtedy będzie dobrze.

odpowiedz