Arvydas Novikovas - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia doleciała do Hiszpanii

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W środę po południu drużyna Legii dotarła samolotem do Malagi, skąd autokarem uda się do Gibraltaru. Na godzinę 20:00 zaplanowany został oficjalny trening przed czwartkowym meczem, a wcześniej z dziennikarzami na konferencji prasowej spotkają się Aleksandar Vuković i Dominik Nagy.

Mecz odbędzie się na sztucznej murawie, dlatego stołeczny zespół we wtorek ćwiczył na takim boisku w Ząbkach.

- Z pewnością nie można lekceważyć drużyny z Gibraltaru, podejście musi być takie jak przed każdym innym meczem. Na sztucznej murawie gra się nieco inaczej, jednak nie będzie ona dla nas problemem - mówi Arvydas Novikovas, który może zadebiutować w barwach Legii.

Przed legionistami najtrudniejsze tygodnie, bo zakładając walkę o fazę grupową Ligi Europy do samego końca, natężenie meczów będzie bardzo duże. Legia może rozegrać 13 spotkań w 50 dni, czyli mecz co 3-4 dni.

- Mamy wielu dobrych zawodników w kadrze. Na każdej pozycji jest rywalizacja oraz trener ma sporo piłkarzy do rotacji. Jakoś sobie poradzimy. Trener mówił nam, że nie ważne czy gramy z Realem Madryt czy ekipą z Gibraltaru, podejście musi być takie samo. Uważam, że na tym etapie rozgrywek najważniejsze jest podejście mentalne - dodaje Novikovas.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Radom L - 10.07.2019 / 23:47, *.plus.pl

Europa - Legia 2:0
Legia - Europa 1:1

odpowiedz
Adson 78 - 11.07.2019 / 08:29, *.202.69

@Radom L: Ciebie gościu to chyba głowa boli , nie pajacuj mongole !!!

odpowiedz
Bie(L)any - 11.07.2019 / 09:25, *.lsas.aero

@Radom L:
chyba z broni Radom jesteś pajacu

odpowiedz
arek - 11.07.2019 / 14:14, *.centertel.pl

@Radom L:
co ty robisz na tym forum dziadu

odpowiedz
LGZ - 10.07.2019 / 22:14, *.tpnet.pl

Kopa podobno jutro takze do meczu sie zdazy !!!

odpowiedz
Juri - 10.07.2019 / 21:17, *.inetia.pl

Balet na ibizie będzie grany.

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 10.07.2019 / 19:14, *.centertel.pl

Wszystkiego dobrego Legio!

odpowiedz
magoo - 10.07.2019 / 19:13, *.chello.pl

allo, a kiedy będzie dostępny KoPA ?

odpowiedz
DzyndzeL - 10.07.2019 / 18:25, *.chello.pl

Moim zdaniem może być rekordowy wynik. Europa-Legia 0:9 4xCarlitos, 2xGwila, 1xJędrzejczak, 1xMartens, 1xNagi.

odpowiedz
Ryj - 10.07.2019 / 23:24, *.com.pl

@DzyndzeL: Carlitos się pisze przez "o" z kreską!

odpowiedz
Majkello - 11.07.2019 / 08:44, *.chello.pl

@DzyndzeL: Nie kojarzę zawodnika o nazwisku Jędrzejczak - to jakiś nowy, młody, obiecujący talent? ;)

odpowiedz
bbk - 10.07.2019 / 17:16, *.amazonaws.com

niech ktos mi wreszcie wytlumaczy jaki problem jest grac mecz co 3-4 dni przeciez to tylko 90min a nie 10 h pracy po zatym trenuja od kilkunastu lat nie moge tego pojac przestanmi robic z tego halo to ich zasrany obowoazek nawet jak by mieli codziennie biegac po 90 min na maxa to taka prace sobie wybrali za ktora kasuja niezle tysiace euro a wy dziennikarze ich huhacie i dmuchacie. I zawsze wymowki jedne i te same od lat w takim razie po co zmiany trenerow skoro i tak niemam progresu i jest problem z graniem co 3-4 dni

odpowiedz
Hello - 10.07.2019 / 17:55, *.t-mobile.pl

@bbk: Bo piłkarzyki według dziennikarzy, to takie panienki na które trzeba dmuchać i huhać , bo padną. A pisarzyki piszą aby pisać, przynajmniej mamy się z czego śmiać

odpowiedz
Rak - 10.07.2019 / 22:26, *.168.23

@bbk: Dobrze napisane, mam takie same odczucia, zmęczony to może być pracownik na budowie lub inny fizyczny, który codziennie robi po 10-12 godz.

odpowiedz
zawo - 10.07.2019 / 22:58, *.25.51

@bbk: bo ty matolku nie masz pojecia co to zawodowy futbol. myslisz ze jak w supermarkecie nosisz skrzynki przez 12 godz to jestes kozak. To jest zupelnie inny poziom ale taki jak ty tego nigdy nie pojmie.

odpowiedz
K(L)AKIER - 11.07.2019 / 06:59, *.inetia.pl

@zawo: A ty taki mądry jesteś,w premier league grają mecze co 3-4 dni na dwa razy większej intensywności i bez problemu dają radę, u nas tylko ciapciaki muszą grać co 7 dni bo będą zajechani jak będą grać częściej, śmieszne ale prawdziwe.... dlatego nasza polska liga jest w takim miejscu jakim jest

odpowiedz
Majkello - 11.07.2019 / 08:46, *.chello.pl

@K(L)AKIER: nie przesadzajmy z tą inną intensywnością... Wyższa intensywność to jest w meczech TOP6 Premier League. Cała reszta prezentuje dość średni poziom i tych meczów wcale nie ogląda się lepiej niż potyczek pomiędzy Podbeskidziem a Termaliką ;)

odpowiedz
Cincin - 11.07.2019 / 11:26, *.plus.pl

@zawo: dla prawdziwych profesjonalistów to naprawdę nie ma żadnego znaczenia, 3-4 dni to wystarczający czas do regeneracji, nie mówię tu o kontuzjach.

odpowiedz
bbk - 11.07.2019 / 14:03, *.amazonaws.com

@zawo: szkoda ciebie chlopie kompleksy chyba wychodza , mama nie przytulala ??

odpowiedz
arek - 11.07.2019 / 14:16, *.centertel.pl

@bbk: a ty kiedykolwiek zagrałeś 90 min. trochę poważniej niż na podwórku?

odpowiedz
bbk - 11.07.2019 / 14:32, *.amazonaws.com

@arek: tak gram raz w tygodniu oprucz tego pracuje po 10 h 6 dni w tygodniu co dwa dni mam trening silowy w tym co 3 dzien interwaly i zwykle bieganie ale ja nie musze nikomu nic udowadniac bo robie to poza praca nie czerpiac z tego tylulu prucz przyjemnosci nic wiecej mam 39 lat a nie jak pilkarze o ktorych mowie 20 kilka

odpowiedz
bbk - 11.07.2019 / 14:44, *.amazonaws.com

@arek: generalnie chodzi mi o to ze jesli decydujesz soe na dana prace za ktora bierzesz poeniadze to nie ma dyskusji i tlumaczenia poprostu robisz swoje a jak sobie nie radzisz to znaczy ze sie nie nadajesz i musisz pomyslec o zmianie zawodu dla dobra swojego i firmy , ja to tak widze ale moze moje podejscie jest inne wyjechalem z polski jako 6 letnie dziecko i nauczony jestem innego podejscia do pracy

odpowiedz
LGZ - 10.07.2019 / 16:39, *.tpnet.pl

LEGIA ma wrocic ze zwyciestwem i Carlitosem !!!

odpowiedz
L - 10.07.2019 / 16:32, *.tpnet.pl

Bedzie 5:0 dla nas. Novikovas strzeli.

odpowiedz
Gienek - 10.07.2019 / 16:23, *.netfala.pl

Serio delecieli?

odpowiedz
Maciej - 10.07.2019 / 16:18, *.d1-online.com

Szanowna Redakcjo. Witam. A kiedy ruszamy z konkursem Wygraj Kopa?!.
Mecz za 2 dni i nadal cisza. Nie gramy juz?.

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 10.07.2019 / 16:44, *.legionisci.com

@Maciej: Zaczynamy od pierwszego meczu ligowego.

odpowiedz
eth - 10.07.2019 / 15:52, *.tpnet.pl

0-8

odpowiedz
PL - 10.07.2019 / 15:45, *.chello.pl

Stawiam 0-2
Wczoraj w LE- St Joseph's - Glasgow Rangers FC 0-4

odpowiedz
paulus71 - 10.07.2019 / 15:45, *.centertel.pl

Do Malagi. Oby Carlitos tam się gdzieś nie schował ;)

odpowiedz
sprite - 10.07.2019 / 15:22, *.play-internet.pl

I jutro 0:10

odpowiedz