Jakub Kwietko / rokoder.pl
REKLAMA

Obradović na testach medycznych

Wiśnia, źródło: dh.be

Ivan Obradović jest o krok od transferu do Legii. Lewy obrońca przechodzi obecnie testy medyczne i jeżeli wypadną one pomyślnie, to zawodnik złoży podpis pod kontraktem. 30-latek jest aktualnie wolnym zawodnikiem po tym jak wygasł jego kontrakt z RSC Anderlecht.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
ksieciunio - 10.07.2019 / 20:52, *.chello.pl

dajcie sobie spokój z Kirkiesowem, dno...........

odpowiedz
ksieciunio - 10.07.2019 / 20:49, *.chello.pl

a wy chcieliscir Kirkesowa,, z Bate to szrot !!!!!!!!! ogarnijcie się, niech se klepie w Piaście, Legia nie dla niego , no ale szefem skoutingu jest Kiełbiu to nie ma się co dziwić, wskaże większe drewno niż był sam..........

odpowiedz
paradoks - 10.07.2019 / 20:24, *.virginm.net

ta sytuacja pokazuje tylko, ze Mioduski ma puste kieszenie i zero koncepcji. oddaje Hlouska, aby zamienic go na rownie starego grajka. od poczatku, kiedy Mioduski przejmowal udzialy od Lesnodarskiego, nie mial kasy. zjeżył sie tylko wtedy, kiedy zobaczyl ile Legia potrafila zarobic podczas rzadow Lesnodarskiego.
.
400 tysiecy euro to za duzo dla Mioduskiego?? toż to gołodupiec w swiecie wlasicieli klubow pilkarskich.

odpowiedz
zduneq - 11.07.2019 / 12:04, *.inetia.pl

@paradoks:

W Polsce żaden klub nie ma bogate właściciela.W Legii jest bieda bo Leśny z Wandzlem sprzedali udziały Miodkowi za kasę z LM.Skoro 400 000 E to taka mała kwota to się dorzuć.Chociaż 1/4

odpowiedz
Bear - 10.07.2019 / 19:50, *.orange.pl

Oglądam mecz Piasta i patrzę na grę Kirkeskova oraz Czerwińskiego.
Moim zdaniem Legia bez zastanowienia powinna wyłożyć za Kirkeskova 400 tysięcy euro które miał wpisane jako kwotę odstępnego, facet jest pewnym punktem drużyny i podejrzewam że w lidze będzie grał podobnie jak w zeszłym sezonie. A Czerwiński widać że w Piaście odżył i pokazuje że jest całkiem niezłym grajkiem , na pewno o niebo lepszy od obecnego Lewczuka.
Ale wracając do tematu, Obradović będzie wielką niewiadomą, o ile dobrze sprawdziłem , facet w minionym sezonie rozegrał tylko 12 spotkań...do tego ma już 30 lat, ale pożyjemy zobaczymy..

odpowiedz
Kirkeskov - 10.07.2019 / 20:23, *.perfecteline.pl

@Bear: Kirkeskov objechany jak dziecko przy bramce na 1-1

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.07.2019 / 21:14, *.247.110

@Kirkeskov: Obradowica nikt ostatnio nie objechał, bo nie grał.

odpowiedz
Tylko Legia - 11.07.2019 / 00:08, *.centertel.pl

@Bear: Czerwiński to jest typowy przyklad piłkarza dla którego Legia to "za wysokie progi" bylo takich wielu co błyszczeli w średniakach ligi, a w Legii spętane nogi, nie wytrzymują presji i rywalizacji

odpowiedz
Andreas - 11.07.2019 / 08:02, *.chello.pl

@Bear: wiele zależy od taktyki i trenera. Obiektywnie Piast wczoraj miło się oglądało grali piłką zespołowo i wiedzieli jak. Widać rękę Fornalika. A zawodnik w drużynie trudno wyczuć taki Czerwiński w piascie gwiazda u nas słabo.

odpowiedz
zduneq - 11.07.2019 / 12:07, *.inetia.pl

@Bear:

Czerwiński po prostu trafił do Legii zbyt wcześnie.Myślę, że właśnie teraz nadszedł moment kiedy byłby gotowy grać w Legii.Niestety jest póki co nie do wyjęcia.A tym bardziej jeśli Piast przejdzie Bate

odpowiedz
Krys008 - 10.07.2019 / 18:31, *.t-mobile.pl

O ile ominą go kontuzje, a ostatnio było z tym słabo, to powinien być sporym wzmocnieniem.

odpowiedz
Hello - 10.07.2019 / 17:58, *.t-mobile.pl

Kolejny dziadek, po przejściach i do tego kaleka

odpowiedz
DzyndzeL - 10.07.2019 / 17:42, *.chello.pl

Brać na boki Matynie i Rymaniaka a nie kolejnego zagranicznego ogorasa co aktywny będzie tylko w kolejce po wypłatę. Legia musi być waleczna i bardziej polska, musi być zapierdalanie jak rację miał trener Wukovic.

odpowiedz
kokos - 10.07.2019 / 17:56, *.orange.pl

@DzyndzeL: Rymaniak? Ahahahaha.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 10.07.2019 / 19:31, *.chello.pl

@kokos:

Serio odpowiadasz gościowi, który nie wie, kto gra w Legii?

odpowiedz
Kamil - 10.07.2019 / 17:40, *.176.103

Zaś wynalazek z YT. Jak ten paskuato.

odpowiedz
Rakowiec - 10.07.2019 / 21:30, *.t-mobile.pl

@Kamil : Zaś, to na ślunsku, małopolsce czy innym zadupiu?

odpowiedz
Bródno - 11.07.2019 / 05:55, *.chello.pl

@Kamil : wracaj na ślunsk

odpowiedz
Per(L)ak - 10.07.2019 / 17:31, *.orange.pl

Odszedł Radovic, a przyjdzie ObRadovic..

odpowiedz
jackie - 10.07.2019 / 17:03, *.chello.pl

WoW!
Jak na nasze warunki imponująca cefałka.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 10.07.2019 / 16:55, *.247.110

Kirkeskov jest młodszy, ograny w polskiej lidze i pochodzi z UE. Obradović tańszy. Cały pudel. Ale miejmy nadzieję, że się sprawdzi.

odpowiedz
Trampek - 10.07.2019 / 16:24, *.net.pl

Prawidłowo !!! Tak trzeba "ustawiać" te kluby w Polsce - które chcą na siłę wydusić maksymalną cenę za zawodnika od LEGII, choć taka sama oferta za zawodnika z późniejszymi bonusami złożona przez inny klub zostałaby zaakceptowana przez Piasta. Niedobra księdzu ofiara, choć cielę do domu mówi wiekowe przysłowie. Który z tych zawodników Obradović czy Kirkeskov jest lepszy na swoich pozycjach czas pokaże . Natomiast wątpliwe jest ,aby Piast finansowo na tym zyskał, tym bardziej Kirkeskov.

odpowiedz
Ja Kocham Legię!!!! - 10.07.2019 / 17:19, *.plus.pl

@Trampek: 100% racji. Pisałem już o tym, że Kirkeskov to moim zdaniem jednosezonowiec. Nie mam nic do chłopa ale takich jak Duńczyk co jeden sezon mieli znakomity a później nie dawali rady w lepszych klubach było wielu. Obradovic jest ograny na dużo wyższym poziomie i jeśli zdrowie dopisze to na dwa sezony powinniśmy mieć spokój (co najmniej) a później to mam nadzieję, że Hołownia się rozwinie i będzie grał na odpowiednim poziomie. Zgadzam się a propos Piasta, który na współpracy z Legią skorzystał niemało a teraz chciał wydoić maksymalnie klub. Ciekawy jestem ile zarobią gdy pilkarz ten bedzie od nich odchodził.

odpowiedz
Darek - 10.07.2019 / 17:42, *.t-ipconnect.de

@Trampek: Zgadzam sie z Twoja opinia.Teraz zobaczymy jak wyjdzie na tym piast i jak sam Kirkesov.Czas pokaze.A Legia powinna zakończyć wspolprace z piastem i nikogo tam wiecej nie wypozyczac.Trzeba sie szanowac.Niech to bedzie nauczka dla piasta i przestroga dla pozostałych klubow w naszej dupoklasie.

odpowiedz
Roma - 10.07.2019 / 18:43, *.plus.pl

@Trampek, Ja kocham i Darek: nie, żeby się użalał nad Piastem, ale nie się co im dziwić, że przed odpadnięciem z pucharów ( co pewnie wkrótce nastąpi ) nie chcą się pozbywać czołowych zawodników. Legia też tak powinna postępować. Bardziej interesujące jest czy Obradowić jest lepszy od Hlouska.

odpowiedz
Balde - 10.07.2019 / 15:41, *.net.pl

Czyli kadra kompletna.

odpowiedz
Yorick - 10.07.2019 / 15:37, *.uni-tuebingen.de

Kirkeskov lepszy.
Może nie tyle lepszy piłkarsko, co stanowi wielokrotnie mniejsze ryzyko (a pod tym kątem są dobierane ostatnie transfery - i słusznie). Kirkeskov jest na fali wznoszącej + Legia to dla niego awans. Obradovic co miał osiągnąć, to już osiągnął, ostatnio nie grał + Legia to dla niego degradacja. Może się postarać, ale nie musi. Nie mamy na to żadnej gwarancji ani tak naprawdę żadnych środków, żeby go zmotywować.

odpowiedz
xax12 - 10.07.2019 / 16:13, *.tpnet.pl

@Yorick: mniejsze ryxyko bo co? Bo ma chlop 28 lat i jeden udany sezon w życiu? Bo trzeba za niego zaplacic 450 tys juro, dac 3 letni kontrakt za min 400 tys juro? Serio to jest to niwelowanie ryzyka?

odpowiedz
Ja Kocham Legię!!!! - 10.07.2019 / 17:30, *.plus.pl

@xax12: według mnie słuszna opcja z Obradovicem. Serb w teorii powinien dać nam więcej na boisku a Kirkeskov mimo fajnego sezonu niczego nie gwarantuje a wiek tez już ma więc żadna długofalowe inwestycja.

odpowiedz
Arni - 10.07.2019 / 15:36, *.141.31

Czyli w zasadzie wszystkie pozycje obsadzone, oprócz trenera, a czym jest odpowiedni trener skrojony pod daną ekipę i jaką ogrywa rolę pokazał już Fornalik w Piaście.

odpowiedz
Kiwi - 10.07.2019 / 15:33, *.com.pl

Następny szrot

odpowiedz
Darek - 10.07.2019 / 15:30, *.t-ipconnect.de

Jezeli gruby Hilderberto byl w stanie przejsc testy w Legii to w tym przypadku mozemy smialo powiedziec witamy w Legii.

odpowiedz
Gienek - 10.07.2019 / 15:15, *.netfala.pl

Ponoć Obradović jest na testach medycznych. Brać go, lepszy od Kirkeskova!

odpowiedz
yyy - 10.07.2019 / 18:33, *.centertel.pl

@Gienek: hmm skąd u ciebie ta przenikliwość umysłu, żeby pod newsem o testach medycznych obradovicia pisać, że PONOĆ obradović jest na testach i żeby go brać? wowowow. zazdroszczę.

odpowiedz
kowaL - 10.07.2019 / 15:11, *.play-internet.pl

Brać go! To rasowy kocur!

odpowiedz
dino - 10.07.2019 / 15:11, *.108.201

Miał być Kirkeskov, ale ten wydaje się być bardziej ograny w pucharach

odpowiedz
Lefa - 10.07.2019 / 17:43, *.t-mobile.pl

@dino: Obradović był od początku brany pod uwagę, Kirkeskov był opcją zastępczą

odpowiedz