Aleksandra Jarmolińska - fot. strzelectwo-legia.pl
REKLAMA

Jarmolińska 39. na MŚ w Lonato

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Aleksandra Jarmolińska ze strzeleckiej Legii zajęła 39. miejsce na Mistrzostwach Świata we włoskim Lonato w konkurencji Skeet. Legionistka w dwudniowych kwalifikacjach zdobyła 110 punktów, co było zdecydowanie poniżej kwalifikacji do finału. Naszej zawodniczce zabrakło 9 punktów, a w poszczególnych strzelaniach uzyskiwała następujące rezultaty: 24, 23, 18, 23, 22.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.