Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vuković i Nagy przed meczem z Europa FC

źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

- Chcemy zagrać dobre spotkanie. Jest to nasz pierwszy oficjalny mecz w sezonie i to zawsze specyficzny moment. Po meczach sparingowych zaczynamy grać o stawkę. Chcemy zaznaczyć, w jakim kierunku będziemy iść - powiedział na przedmeczowej konferencji Aleksandar Vuković.

- Doświadczenie z poprzednich sezonów nas uczy i wystarczy, żeby utrzymać naszą czujność. Mamy świadomość, że nie wystarczy być faworytem tylko na papierze. Swoją wyższość należy pokazać na boisku i na tym będzie nam najbardziej zależało. Zależy nam również na postawie drużyny, która będzie świadczyć o dużej powadze i szacunku do przeciwnika. To droga do sukcesu w tym dwumeczu.

- Wydaje mi się, że każdy może odpowiedzieć, że drużyna jest gotowa do sezonu. Moim zdaniem nie możemy tego stwierdzić po pierwszym czy drugim meczu. To proces, który nadal będzie trwał. Grając już mecze oficjalne będziemy pracować nad naszą formą i podnosić naszą dyspozycję. Patrząc na specyfikę naszego okresu przygotowawczego ciągłe podnoszenie formy musi iść w parze z oficjalnymi meczami.

Dominik Nagy: Myślę, że jesteśmy gotowi do meczu. Mieliśmy dobry okres przygotowawczy, również dla mnie. Nie mogę doczekać się już tego meczu. Chcemy pokazać naszym kibicom i naszemu klubowi, że chcemy grać w Lidze Europy. Właśnie dlatego musimy jutro zwyciężyć. Nasz obóz nie był tak ciężki, był odpowiedni. Mam nadzieję, że jestem gotowy na jutro. W ostatnim meczu kontrolnym wyglądaliśmy bardzo świeżo. Wierzę w moją drużynę. Pokażemy jak chcemy grać i odniesiemy sukces.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
(L)eon - 11.07.2019 / 22:45, *.plus.pl

No to Vuko pokazałeś kierunek NICE I LIGA

odpowiedz
Kraken - 11.07.2019 / 21:42, *.t-mobile.pl

Vuko pakuj mandżur

odpowiedz
zaba285 - 11.07.2019 / 09:38, *.lukman.pl

@Carcass: dokładnie. trochę pokory, po Dudelange wszystko się może zdarzyć. kto wie ilu Hiszpanów jest tam na poziomie 3 ligi jak Carlitos...

odpowiedz
Carcass - 11.07.2019 / 00:47, *.play-internet.pl

@Wolfik: Parę lat temu Celtic tam przegrał z mistrzem Gibraltaru. Żeby było ciekawiej był to pierwszy mecz jakiegokolwiek klubu z tego kraju w pucharach. Tak więc ...

odpowiedz
Wolfik - 10.07.2019 / 22:41, *.mm.pl

Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak wysokie zwycięstwo. Każdy inny wynik będzie sporą niespodzianką

odpowiedz
ZW - 10.07.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

Bedzie dobrze : Europa FC 0-2 LEGIA !!

odpowiedz
GL - 10.07.2019 / 22:35, *.tpnet.pl

NIe zawsze musi byc ciezki aby byl efektywny !!

odpowiedz
ZGL - 10.07.2019 / 22:29, *.tpnet.pl

Jakie by kolwiek zwyciestwo nie bylo ale musi byc !!!

odpowiedz
LGZ - 10.07.2019 / 22:23, *.tpnet.pl

Do meczu to mamy byc gotowi anie myslec czy jestesmy !!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.