Jose Kante i Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kante wraca do treningów. Kto zagra w ataku?

Woytek, źródło: Legionisci.com

Poniedziałek jest dniem wolnym dla piłkarzy Legii Warszawa, a we wtorek drużyna rozpocznie przygotowania do czwartkowego rewanżowego meczu z Europa FC. W niedzielę do Warszawy wrócił wypożyczony wiosną do Gimnastic Tarragona Jose Kante, który tydzień temu zakończył udział w Pucharze Narodów Afryki. Gwinejczyk po kilku dniach urlopu rozpocznie treningi z drużyną i niewykluczone, że dość szybko powalczy o miejsce w składzie, ponieważ kontuzji doznał Vamara Sanogo. Francuza po zerwaniu więzadeł czeka ponad półroczna przerwa w treningach, a następnie żmudna rehabilitacja.

Po mniejszym urazie wraca natomiast Jarosław Niezgoda. W niedzielę zagrał 45 minut w sparingu z Radomiakiem Radom. Bardzo możliwym jest scenariusz, w którym na rewanż w pierwszej jedenastce wybiegnie Sandro Kulenović. Chorwat pokazał się z dobrej strony w niedzielę, strzelając aż cztery bramki pierwszoligowcowi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
I w pizdu wylądował - 16.07.2019 / 08:11, *.centertel.pl

Podobno Griezmann miał przyjść do Legii ale że względu że Kante wznowił treningi to zrezygnował P. Mioduski

odpowiedz
AAA - 15.07.2019 / 21:39, *.chello.pl

do Bie(L)any:cały stadion skandował KuchyKing..buhaha ,chyba stałeś gniocie po ten darmowy złocisty napój bo na pewno nie cały.Pisz za Siebie.

odpowiedz
Bie(L)any - 15.07.2019 / 22:23, *.vectranet.pl

@AAA:
Gniota to poszukaj w rodzinie wiecej nie napiszę, bo redakcja nie pokaże tego ... nawet nie wiem ze był darmowy browar, bo pijam coś mocniejszego i za swoj hajs ... nie tak jak ty posr....u

odpowiedz
Arek - 15.07.2019 / 23:31, *.tpnet.pl

@AAA: gniota i lamusa to se w lustrze poszukaj. Pewność stuprocentowa, że znajdziesz.

odpowiedz
Afro - 15.07.2019 / 20:02, *.chello.pl

Dużo gram w menadżera to wiem. Kulenovic ma słabe staty na "gra pod presją" i ma "nie lubi meczów o dużą stawkę". Pozdrawiam.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 17.07.2019 / 06:50, *.inetia.pl

@Afro:

Czyli na finał LM wejdzie z ławki. Ale z Europą może zagrać.

odpowiedz
bronek49 - 15.07.2019 / 18:37, *.chello.pl

najgorzej człowieka wkurza jak ktoś pluje jadem na Niezgode uważam jego za najlepszego napastnika Legii gnębią go tylko kontuzje ale przypominam że grał w Ruchu i nie miał żadnej kontuzji ,jak wziieli go w łapy Legijni trenerzy i medycy to zrobili z niego kalekie

odpowiedz
Jahahshshah - 15.07.2019 / 21:30, *.t-mobile.pl

@bronek49: zero techniki, biega jakis przygarbiony.
1 na 1 nie ma szans z nikim. Ale czasem wejda mu jakies kartofle.

odpowiedz
Yorick - 15.07.2019 / 21:33, *.t-ipconnect.de

@bronek49:
Popieram i Niezgoda pokaże tym wszystkim gnojom. Dla mnie być może najlepszy napastnik ligi.

odpowiedz
ZGL - 15.07.2019 / 18:24, *.tpnet.pl

Carlitos -Cante wymarzony atak !!!

odpowiedz
e(L)o - 15.07.2019 / 18:20, *.vectranet.pl

Niezgoda WON kaleko! Mistrz L4 !!!

odpowiedz
zgoda - 17.07.2019 / 11:55, *.elartnet.pl

@e(L)o: spadaj, leszczu i nie obrażaj piłkarzy

odpowiedz
ja - 18.07.2019 / 22:47, *.portaldokumentow.pl

@e(L)o: burak z Krakowa jesteś

odpowiedz
Yorick - 15.07.2019 / 16:15, *.uni-tuebingen.de

Już mnie męczy to gadanie o Niezgodzie. Niezgoda dał nam mistrza rok temu i da i teraz, i jestem skłonny się o to założyć.

odpowiedz
Gepetto - 15.07.2019 / 14:24, *.play-internet.pl

eL Loko musi kupić napastnika. Sanogo i Niezgoda więcej na L4 niż na boisku. Carlitos to taki cofnięty napastnik, a Kante jak Kante jedną akcję na 10 wykorzysta jak się przyfarci. Kulenovic młody, słaby, nic z niego nie będzie. Chyba, że motywator zdecyduje grać się samym Carlitosem co eL Loko będzie na rękę yyy tzn na portfel

odpowiedz
m4 - 15.07.2019 / 13:35, *.hexaoperator.com

A złoty but Fatalczyk przebiera w ofertach i nie może się zdecydować czy Anglia czy Hiszpania..





...a nie czekaj...

odpowiedz
Bie(L)any - 15.07.2019 / 13:52, *.lsas.aero

@m4:
.... a ty byś nie zaistniał jak byś z tatusia komputera nie przyje..ł się do Kucharczyka czy Malarza ...
Pewnie nad twoim łóżkiem wisi plakat jakiegoś polonisty z ul.konFidorskiej ??? Było przyjść na sparing z Pogonią Siedlce i wywiesić jakiś baner na Kuchego, nalepiej jak cały stadion skandował jego nazwisko i pozdrawiał jego , Malarza i Rado....
Chyba ,że strach nie pozwala i tylko anonimowo z domku napinka :)

odpowiedz
Hautausmaa - 15.07.2019 / 13:06, *.net.pl

Na dziewiątce może przecież zagrać Kucharczyk...

odpowiedz
oLaf - 15.07.2019 / 12:26, *.vectranet.pl

o ja pi....ę! kolejny ''szpital na peryferiach" się zrobił! : (

Pierwszy był za Smudy.... teraz powtórka z rozrywki....

Dobrze, że ostał się chociaż Kante, bo Kulenowic to siępotyka o własne nogi.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 15.07.2019 / 11:15, *.vectranet.pl

Czyli jedyny napadzior, który nam został to zmęczony pucharem Afryki Kante.
Niezgoda zaraz złapie kontuzje w toalecie, kulenovic jest dobry tylko w sparingach gdy można żartować, a na poważnie już rady nie daje.

odpowiedz
Gy - 16.07.2019 / 00:14, *.t-mobile.pl

@WAWA Orbitek: najgorsze ze mamy takich lamusow jak ty za "kibiców". Skąd wy się bierzecie??

odpowiedz
Gizior - 15.07.2019 / 10:43, *.t-mobile.pl

Myślę że kulenovic zagra a tak ogólnie to uważam że kante to najlepszy napastnik jakiego mamy w kadrze i najlepszy jakiego mieliśmy rok temu ale ktoś go wypożyczyl... Carlitosa traktuje jako ofensywego pomocnika za napastnikiem

odpowiedz
Jaro - 15.07.2019 / 10:30, *.centertel.pl

Dziadek na atak !

odpowiedz
Lesny Dziadek - 15.07.2019 / 09:59, *.play-internet.pl

A ja wczoraj wrabalem 7 goli. Na dzialce strzelalem do pustej bramki. 7/7. I to po niezlej imprezie. Pomyslcie, co jestem w stanie zrobic na trzezwo. To moze ja zagram?

odpowiedz
Cwks - 15.07.2019 / 10:42, *.amazonaws.com

@Lesny Dziadek: ale z ciebie PAJAC

odpowiedz
WETERAN - 15.07.2019 / 11:52, *.chello.pl

@Cwks: Nawet - pajacyk...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.07.2019 / 02:03, *.02.net

@Lesny Dziadek: Brawo!Dziadek!Legia!Mistrz!

odpowiedz