Jose Kante i Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kante wraca do treningów. Kto zagra w ataku?

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Poniedziałek jest dniem wolnym dla piłkarzy Legii Warszawa, a we wtorek drużyna rozpocznie przygotowania do czwartkowego rewanżowego meczu z Europa FC. W niedzielę do Warszawy wrócił wypożyczony wiosną do Gimnastic Tarragona Jose Kante, który tydzień temu zakończył udział w Pucharze Narodów Afryki. Gwinejczyk po kilku dniach urlopu rozpocznie treningi z drużyną i niewykluczone, że dość szybko powalczy o miejsce w składzie, ponieważ kontuzji doznał Vamara Sanogo. Francuza po zerwaniu więzadeł czeka ponad półroczna przerwa w treningach, a następnie żmudna rehabilitacja.

Po mniejszym urazie wraca natomiast Jarosław Niezgoda. W niedzielę zagrał 45 minut w sparingu z Radomiakiem Radom. Bardzo możliwym jest scenariusz, w którym na rewanż w pierwszej jedenastce wybiegnie Sandro Kulenović. Chorwat pokazał się z dobrej strony w niedzielę, strzelając aż cztery bramki pierwszoligowcowi.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.