Carlitos i Salvador Agra - fot. Piotr Galas / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Europa FC

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za czwartkowy mecz przyznaliście Carlitosowi. Występ strzelca dwóch goli oceniliście na 4,5 w skali 1-6. Najniższą ocenę uzyskał Arvydas Novikovas 2,3. W sumie oceniało 799 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,3.

Carlitos 4,5
Majecki 3,8
Vesović 3,6
Kulenović 3,6
Remy 3,3
Wieteska 3,3
Jędrzejczyk 3,3
Andre Martins 3,2
Jodłowiec 3,1
Nagy 3,0
Gwilia 2,9
Salvador Agra 2,9
Niezgoda 2,7
Novikovas 2,3

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Jerry - 21.07.2019 / 17:55, *.com.pl

3.3 dla Remy'ego !?!?!? Ludzie, to jest najsłabszy zawodnik w Legii. A w tym meczu, otrzymując żółtą kartkę juz w 18 minucie, na środku boiska udowodnił, że jest ròwnież najgłupszym kopaczem.

odpowiedz
Gwi(L)ia - 20.07.2019 / 23:49, *.centertel.pl

Gwilis zdecydowanie za nisko. Ile on miał przechwytów i wybić w drugiej połowie i blokował wszystko

odpowiedz
KIBIC SL - 20.07.2019 / 12:12, *.plus.pl

Salvador Agra za nisko ,widać było ,że dużo biegał i się starał całkiem dobry mecz w jego wykonaniu ,a już na pewno grał lepiej niż Nagy którego zmienił .

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.07.2019 / 12:11, *.chello.pl

Jeżeli waszym zdaniem, Szanowni Koledzy, Novikovas był najsłabszym graczem Legii, to znacie się na futbolu, jak nie przymierzając Mioduski. Je...nijcie się w puste łby, on gra już w Legii, nie w Jagiellonii, nie powinien w ocenach startować z minus dwóch!

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 20.07.2019 / 15:01, *.play-internet.pl

@Po(L)ubiony: Grał słabo, a jak na jego możliwości bardzo słabo, sam był poirytowany swoją grą. Nie potrafił wygrywać pojedynków 1x1, słabe przyjęcie i podania.

odpowiedz
ZGL - 20.07.2019 / 11:34, *.tpnet.pl

Najlepszy i mamy nadzieje ze jutro tez bedzie "CARLITOS LEGIA " !!!

odpowiedz
LGZ - 20.07.2019 / 11:29, *.tpnet.pl

Ocena srednia zdecydowanie lepsza od poprzedniej !!!

odpowiedz
dario - 20.07.2019 / 11:22, *.mm.pl

Novikovas - numer na koszulce zobowiązuje...jeszcze kilka takich występów i będzie Novi King

odpowiedz
Siedlce - 20.07.2019 / 10:31, *.com.pl

Novikowas fatalnie, samolub i tyle. 0 wygranych pojedynków na 10000 prób !!! I jak tu jemu mają podawać ? Ja bym napewno nie podał .....

odpowiedz