Sadam Sulley - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Sulley odszedł z Legii

Woytek, źródło: Legia.com, Legionisci.com

Sadam Sulley definitywnie odszedł z Legii Warszawa do słowackiego klubu FK Senica. Ghańczyk trafił do stołecznej drużyny w czerwcu 2016 roku i podpisał czteroletni kontrakt. Latem tego roku wziął udział w przygotowaniach do sezonu pierwszej drużyny, ale ostatecznie ani razu w niej nie zagrał. Grał w trzecioligowych rezerwach, w których zdobył jedną bramkę.

Następnie trafił na dwuletnie wypożyczenie do MFK Zemplina Michalovce. 22-latek rozegrał tam w sumie 56 meczów i strzelił 11 goli.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Wolfik - 17.07.2019 / 15:47, *.mm.pl

Jako, że pamięć mam dobrą kojarzę wywiad z byłym prezesem 1000-lecia który pod niebiosa wychwalał jego i "albana". Przez cztery lata facet kasował ponad 250 tysi za miesiąc (taka kwota padła również z którymś wywiadów) ale za to co dał klubowi....

odpowiedz
Stullej - 17.07.2019 / 15:29, *.centertel.pl

Sullej, wielkie dzięki za te dwa lata, to był zaszczyt mieć Cię w drużynie i wielka duma, że ktoś Twojego pokroju nosił L na sercu. Do dziś pamiętam gdy Cię po raz pierwszy zobaczyłem - pozującego z koszulką Legii do zdjęcia. Nigdy wcześniej, tym bardziej później, nie widziałem gracza, który robił by to lepiej, starannie, z tak wielkim zaangażowaniem i chęcią walki. Klasa! Niepowetowana strata, no cóż, taka jest dzisiejsza piłka nożna, teraz to już tylko biznes, szkoda, bo widziałem w Tobie gracza na lata! Najgorzej, że ta informacja spadła tak nagle, jak grom z jasnego nieba, nawet nie zdążyliśmy z mordeczkami z trybun Cię pożegnać, na pewno zrobilibysmy oprawę, to pewne. No cóż, może jeszcze kiedyś nasze drogi się skrzyzuja!

Powodzenia tam gdzie idziesz, Słowacja to bardzo trudna liga, zdecydowanie dla Ciebie piłkarski krok do przodu. Życzę ligi mistrzów i króla strzelców, obyś szybko trafił do Slovana bo to świetna trampolina do prawdziwej, solidnej piłki, np Dudelange albo Europa FC

Z fartem mordeczko

odpowiedz
Obcy - 17.07.2019 / 13:25, *.t-mobile.pl

Prezes powinien za te mega transfery pogonić Kucharskiego. Chyba,że lubi,jak dymają go na kasę. Za ten talent Legia zabuliła ok. 2 mln. I na początku się cieszyli,że trafili na promocję. Później szczęki opadły.

odpowiedz
tomek - 17.07.2019 / 12:43, *.net.pl

Nasza gwiazda z Youtube

odpowiedz
SEBO(L) - 17.07.2019 / 11:02, *.centertel.pl

Sad dam,Sól lej - LEGENDA...SZACUNEK...



:DDDD

odpowiedz
ZGL - 17.07.2019 / 08:49, *.tpnet.pl

W LEGII nie dawali mu szansy to i odszedl

odpowiedz
LGZ - 17.07.2019 / 08:46, *.tpnet.pl

To byl grozny lis pola karnego wypatrzony przez LEGIE !!!

odpowiedz
Juri - 17.07.2019 / 08:42, *.centertel.pl

Co się dzieję z Sulejmanim?
Też miał być kot,Kucharski zapewniał.

odpowiedz
yyy - 17.07.2019 / 14:11, *.tpnet.pl

@Juri: jak głosi internet, dr alban stulejmani niestety nie podołał w pogoni siedlce, spędzając tam oszałamiające 133 minuty na boisku.
wszystko wskazuje na to, że obecnie gra tam, skąd przyszedł do nas, czyli w klubie o wdzięcznej nazwie renova. chyba że chodzi o to, że pracuje w galerii na bródnie, nie wiadomo w sumie.

odpowiedz
O_o - 17.07.2019 / 08:41, *.97.178

Lord Koks zapłakał ...

odpowiedz
Mario - 17.07.2019 / 08:26, *.timplus.net

Prezes celebryta ściągnął go z afrykańskiego pastwiska.

odpowiedz
ark76 - 17.07.2019 / 07:00, *.plus.pl

A tymczasem valetta eliminuje dudelange, mistrz Malty dał radę, mistrz Polski niestety nie, poziom sięgnął dna

odpowiedz
Romek - 17.07.2019 / 10:37, *.play-internet.pl

@ark76: piszesz poważnie??? No to nasza ekstraklasa jest za liga maltańska. Dramat.

odpowiedz
Zik - 17.07.2019 / 10:47, *.play-internet.pl

@ark76: dodatkowo gruzińskie Saburtalo wyeliminowało klasową drużynę Sheriffa .

odpowiedz
yyy - 17.07.2019 / 00:10, *.tpnet.pl

warto byłoby nadmienić, za jaki hajs ów grajek, którego w swoim legendarnym mailu tak zachwalał ktoś tam kucharski, do nas trafił. :)

odpowiedz
Arek - 16.07.2019 / 22:52, *.tpnet.pl

I Mioduski może ogłosić sukces. Pozbył się chyba już ostatniego człowieka Leśnego:)

odpowiedz
(L)egia - 16.07.2019 / 22:42, *.82.107

Nie żebym chciał być złośliwy, ale jakoś tak byłem przekonany, że on z Legii to już jakiś czas temu odszedł. No cóż, nie ważne. Tyle właśnie w Legii znaczył. Powodzenia w każdym razie.

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 16.07.2019 / 21:22, *.vectranet.pl

Super transfer obecnego dyrektora sportowego

odpowiedz
Mlbets - 16.07.2019 / 21:01, *.centertel.pl

Ciekawe czy Sulleya Mario Piekario też wyliczył do swoich 100mln dla Legii :)

odpowiedz
Mr.Kanister - 16.07.2019 / 19:49, *.play-internet.pl

A moze tak... "Mioduski odszedł z Legii"

odpowiedz
Mlbets - 16.07.2019 / 21:00, *.centertel.pl

@Mr.Kanister:

Właściciel nie może odejść z firmy, może ja co najwyżej sprzedać lub zamknąć :)

odpowiedz
Prawda - 16.07.2019 / 21:56, *.169.202

@Mr.Kanister:

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.07.2019 / 22:07, *.t-mobile.pl

@Mlbets: właściciel nie, ale prezes jakim kudłaty jest rownolegle w Legii, już tak :)

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 08:26, *.centertel.pl

@Mlbets: ale prezes moze zostac zwolniony przez wascicela, ktory nie bedzie zadowolony z jego pracy. Tym bardziej gdy zglosi to jego zona, czuwajáca w radzie nadzorczej nad pracá calego zarzádu HAHAHAHA ale nam prl zafundowal kodziarz. Miala byc Chorwacja, miala byc Portugalia, a jest czeski film

odpowiedz
tomiacab - 17.07.2019 / 08:38, *.centertel.pl

@tomiacab: teraz warunkiem zwolnienia miodka z funkcji prezesa, przez miodka wlasciciela, jest donos zony miodka, do miodka wlasciciela, na miodka prezesa, ze ta zona miodka , jako czlonkini rady nadzorczej, nie jest zadowolona z pracy miodka jako prezesa. "BAREJA NACPANY BY TEGO NIE WYMYLIL" :)

odpowiedz
grisza - 16.07.2019 / 18:28, *.plus.pl

cos czuje że ten sezon będzie jego

odpowiedz