Aleksandar Vuković - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Vuković: Na lidze skupiamy się od początku

źródło: Legia Warszawa

- Zaczynamy rozmawiać z drużyną o tym co jest istotne, czyli o starciu z Pogonią Szczecin. Jestem zadowolony, że mogliśmy rozegrać dwa mecze przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Mecz o stawkę jest inny niż sparing, więc samo w sobie jest to dla nas wartością. Pierwsze spotkania oficjalne nie muszą wyglądać tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Przyznam szczerze, że myślałem, iż Europa FC będzie słabszym rywalem, niż faktycznie się okazał. To jednak dobre dla nas, w sezonie nie będzie brakować momentów stresujących. Pewne odczucia meczu o stawkę już mamy - mówi przed startem ligi Aleksandar Vuković.

- Przede wszystkim Pogoń ma tego samego trenera. To bardzo istotne i wiemy, czego możemy się spodziewać. To drużyna chcąca grać w piłkę - Bardzo dobrze ją znamy. Dobrym odnośnikiem będzie nasz ostatni, zremisowany mecz w rundzie finałowej. Są pewne zmiany, jednak ze względu na to, że Kosta Runjaić ma określony styl, nie ma przed nami wielkich tajemnic.

- Nasze pierwsze założenie jest takie, aby każdy mecz traktować jak najważniejszy. Tylko w ten sposób możemy lepiej rozpocząć sezon, niż było to w poprzednich latach. W tym sezonie chcemy skupić się na rozgrywkach ligowych od samego początku. Postaram się, aby drużyna podchodziła do tego w ten sposób. Mamy szeroką kadrę, aby lepiej radzić sobie w takich sytuacjach. Mam nadzieję, że rozegramy 15 spotkań do końca sierpnia. To duża dawka, nawet od potężniejszych klubów od nas. Dwa mecze z Europa FC były dla nas przetarciem. Drużyna zagrała dużo lepiej w drugim niż w pierwszym. Najpierw jest walka o dobrą formę, później o jej utrzymanie. To jeszcze przed nami, pracujemy całą grupą dopiero od 15 dni. Aby sprawić, że już teraz wszystko funkcjonowałoby jak należy, trzeba byłoby być Copperfieldem.

Sytuacja kadrowa

- Ivan Obradović nie jest gotowy. Musi wykonać pracę i liczę, że w sierpniu zadebiutuje. To człowiek, który przez dwa miesiące był bez klubu i trenował indywidualnie. Damy mu czas, aby wkomponował się w zespół. Tym bardziej, że Artur Jędrzejczyk radzi sobie dobrze i dodatkowo wraca Luis Rocha.

- Mamy trzech zdrowych napastników. Jose Kante wrócił z Pucharu Narodów Afryki, podchodzimy więc do tego ostrożnie. Jest jednak prawdopodobne, że znajdzie się w kadrze meczowej. Sandro Kulenović wygrywa swoją pozycję, pokazuje że stać go na dużo. Jest również Jarosław Niezgoda. Carlitos to ani typowa „10”, ani typowy napastnik. Mamy kilka alternatyw na tę pozycję.

- Dominik Nagy ma dość mocne stłuczenie. Dziś odbył trening regeneracyjny pod okiem fizjoterapeutów. Jest duże prawdopodobieństwo, że będzie gotowy na niedzielę. W kadrze na pewno nie znajdą się z kolei Cafu i Ivan Obradović.

Jeszcze o rewanżu z Europa FC

- Głowa jest chłodniejsza ale bardzo często ocena, którą mam po meczu jest bardzo zbliżona. Nie było dziś żadnych nowych wątków. Te spotkanie można było ocenić pozytywnie tylko biorąc pod uwagę pierwsze 20 minut. Później doszło niepotrzebne rozkojarzenie i dogrywanie tego spotkania. Nie powinno nam się to zdarzyć. Nie sądzę, że przy 2-0 zaczęliśmy się oszczędzać. Takie rozprężenie powoduje jeszcze większe utraty sił. Mamy system, który pokazuje nam, jak zawodnicy są zaangażowani i, paradoksalnie, większy wysiłek podjęli podczas drugiej połowy. Najwięcej kilometrów przebiegają środkowi pomocnicy. Jeśli chodzi o pracę na wysokiej intensywności - wyróżnił się Arvydas Novikovas.

O Ekstraklasie

- Ekstraklasa jest przede wszystkim nasza, to wartość sama w sobie. Ma swoją specyfikę i często jedna czy druga drużyna nieumiejętnie prezentuje się w europejskich pucharach. Jest jednak coś w tym, że okres, w którym gramy puchary, nie jest tym kiedy polskie drużyny prezentują najwyższy poziom. Hipotetycznie, gdybyśmy mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności później, obraz byłby dużo lepszy. Najłatwiej jest powiedzieć, że po prostu się nie nadajemy. Nie wydaje mi się, żeby tak było. Trudno jest obronić tą tezę ale ja uważam, że Cracovia jest lepsza od Dunajskiej Stredy, a Piast pokazał, że jest lepszy od BATE.

- Wydaje mi się, że specyfika ligi polega również na tym, że drużyny, które walczą o utrzymanie, w kolejnym sezonie biją się o mistrzostwo. Rok temu był to Piast Gliwice, dwa lata temu Górnik Zabrze. Nie jest wykluczone, że Wisła Płock, która w tamtym sezonie utrzymała się, teraz nie powalczy o puchary. Uważam, że to duży plus tej ligi. Każdy ma szansę, ponieważ liga jest uczciwa i dobrze zorganizowana. To kwestia szczęścia w niektórych momentach, ale przede wszystkim dobrej pracy. Ja skupiam się na Legii i liczę, że ten sezon będzie lepszy niż poprzedni.

O transferach i młodzieży

- Jestem zadowolony z transferów. Nie uważam, że potrzeba głośnych ruchów żeby być zadowolonym z okienka transferowego. Do jego zakończenia zostało jeszcze trochę czasu i wiele może się wydarzyć. Mam kadrę, w którą wierzę. Może ona grać o cele, na jakich nam zależy.

- Mamy kilku młodych chłopaków w kadrze, w których wierzymy. Myślę, że udowodnimy to w trakcie sezonu nawet, jeśli Radosław Majecki będzie cały czas zdrowy. Na razie jestem bardzo zadowolony z ich pracy, szczególnie z Praszelika, Karbownika i Kostorza. Młodzi zawodnicy mają potencjał i na pewno dostaną szansę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (72)

+dodaj komentarz
Sasza - 21.07.2019 / 19:45, *.chello.pl

Tożeście się popisali, skupienie jak wuj.
Szacun Panie Vuko, szacun.

odpowiedz
Pisia - 21.07.2019 / 19:18, *.vectranet.pl

Brawo Pinokio! Brawo Pudel! 1 liga czeka!

odpowiedz
1234nh - 21.07.2019 / 19:17, *.plus.pl

I pierwsza porażka.... szkoda słów....

odpowiedz
WAWA Orbitek - 21.07.2019 / 19:16, *.com.pl

Legia-pogoń 1:3

Buahahahaha Vuko żeś pokazał

odpowiedz
Jaco - 21.07.2019 / 19:15, *.play-internet.pl

Czy w końcu możemy zatrudnić dobrego trenera ?.

odpowiedz
go(L)op - 21.07.2019 / 18:26, *.shlnet.pl

gdzie Carlitos...?

odpowiedz
Yorick - 21.07.2019 / 18:19, *.t-ipconnect.de

Skład na walkę zamiast na budowę przewagi przez małą grę. Jeden pozytyw Luquinhas i poza tym nie ma kto zrobić różnicy ani na boku ani w środku. Musi wjechać kawaleria (Niezgoda, Novikovas oraz albo Carlitos albo Martins).
W dłuższej perspektywie pomoże odzyskanie lewej flanki (Obradovic albo nawet Rocha), bo Jędrzejczyk nie stanowi tam zagrożenia. I zobaczymy jak będzie rozgrywał Gwilia, bo przy takiej grze straci tę pozycję na rzecz Cafu.

odpowiedz
Dziad - 21.07.2019 / 18:18, *.126.63

Dajcie jakiegoś linka do stream bo w Egipcie siedzę i nic mi hula... Ani Player ani ncplusgo...

odpowiedz
Krzeszczu - 21.07.2019 / 18:35, *.bredband2.com

@Dziad: powodzenia

https://ustreamix.su/stream.php?id=canal-plus-pl&token=b00-24d-8ec-2bd-a63-5f5-2dc-d78-d11-d7e-e7

odpowiedz
Dziad - 21.07.2019 / 18:38, *.126.63

@Krzeszczu: Dzięki, poszło

odpowiedz
Dziad - 21.07.2019 / 19:29, *.126.63

@Krzeszczu: Dzięki jeszcze raz za linka Byku, liczę na Ciebie za tydzień, bo w czwartek jest na TVP sport to ogarniam, pzdr!

odpowiedz
kowaL - 21.07.2019 / 18:05, *.vectranet.pl

Pinokio WOOOON!!!! Amatorze!!! Pudel łobuzie chcesz nas spuścić do 1 ligi???!!!!

odpowiedz
Yorick - 21.07.2019 / 17:47, *.t-ipconnect.de

Ustawienie wyjściowe dziwne. Luquinhas nawet się podoba mimo tej setki i powiedzmy nawet uzasadnione wobec beznadziei skrzydłowych z Gibraltarem. To samo dotyczy Stolarskiego (=> Veso na skrzydło). Jodłowiec - nie mam zdania. Praszelik śmiała decyzja i pewnie zła. Tak samo Kulenovic to napastnik na drugie połowy (na pierwsze Niezgoda).

odpowiedz
Wawa - 21.07.2019 / 16:04, *.centertel.pl

Potrzebny link do oglądania meczu ....Jeśli macie podajcie

odpowiedz
srakovic - 21.07.2019 / 17:05, *.orange.pl

@Wawa: http://www.maniak.tv/mk6

odpowiedz
Beniaminek - 21.07.2019 / 14:55, *.proneteus.pl

Czy wygrywasz czy nie Legio ja i tak kocham Cię!! Już od 21 lat tylko z Legią za pan brat! Aż do śmierci aż po grób jak krytykujesz to zamknij lepiej dziub!!!!

odpowiedz
srakovic - 21.07.2019 / 17:14, *.orange.pl

@Beniaminek: biblia list do hebrajczykow
"6 Bo kogo miłuje Pan, tego karze,
chłoszcze zaś każdego, którego za syna przyjmuje2.
7 Trwajcież w karności! Bóg obchodzi się z wami jak z dziećmi. Jakiż to bowiem syn, którego by ojciec nie karcił? 8 Jeśli jesteście bez karania, którego uczestnikami stali się wszyscy, nie jesteście synami, ale dziećmi nieprawymi."

tak samo z kibicami - ktory kibic nie krytykuje ten nie kocha i mu nie zalezy

odpowiedz
m4 - 21.07.2019 / 14:34, *.chello.pl

Pozdrawiamy Barci ze Szczecina

Legia Pogon dwa bratanki
i do skrzypiec i do szklanki

odpowiedz
pol - 21.07.2019 / 12:16, *.chello.pl

Bełkot pseudo trenerzyny

odpowiedz
Bodo70 - 21.07.2019 / 09:36, *.tpnet.pl

Przed meczem potrzebny jest dyżurny optymizm, trzeba wierzyć w swoją drużynę. Ale na podstawie meczy z Europa FC trudno o świetny nastrój przed inauguracją ligi. Forma Legii na razie słaba/przeciętna, rzucają się oczy dziury w linii środkowej, za duże rozciągnięcie drużyny na boisku. W kwestii pressingu, zdecydowanego doskoku do przeciwnika i walki o odbiór piłki nie widać postępów. Wiemy też, że na naszej ławce nie zasiada wytrawny strateg, ale trener bez doświadczenia i sukcesów (bo trudno za taki uznać wicemistrzostwo Polski gdy tytuł był na wyciągnięcie ręki). To wszystko oraz solidność Pogoni pod wodzą trenera Runjaicia sprawia, że o punkty będzie dziś bardzo trudno. Będzie super, gdy wygramy, ale remis też nie będzie zły.

odpowiedz
LWL - 21.07.2019 / 09:26, *.tpnet.pl

LEGIA 3-1 Pogon ! "L" !!!

odpowiedz
LGZ - 21.07.2019 / 09:23, *.tpnet.pl

CARLITOS liczymy ze dzis strzelisz ze 2 gole bo potrafisz znalesc miejsce do oddania strzalu co widzielismy !!!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 21.07.2019 / 08:53, *.com.pl

Vuko patataj !

odpowiedz
Radom L - 21.07.2019 / 08:50, *.com.pl

Legia - pogoń 0:2

I tyle vuko z Twojego skupienia wyjdzie

odpowiedz
ZGL - 21.07.2019 / 08:43, *.tpnet.pl

Liga jest wazna bo w niej mozna zdobyc mistrzowstwo a zarazem grac w LM !

odpowiedz
Dexter - 21.07.2019 / 08:40, *.centertel.pl

Chcialbym pojsc na zylete co tam się teraz spiewa? Ole ole ole ola i tylko legia legia warszawa czy cos się zmienilo

odpowiedz
WAWA Orbitek - 21.07.2019 / 08:52, *.com.pl

@Dexter:
jeszcze się krzyczy "sędzia kalosz" i " nic się nie stało"

odpowiedz
Sraczyk - 21.07.2019 / 07:46, *.com.pl

Będzie męczenie buły z Pogonią. Oby nie przegrali tylko...

odpowiedz
News⚽️Legia - 20.07.2019 / 23:13, *.215.11

No Jak nie nie bèdzie 3:0 to dalej Vuko sie uczy,ale nic dopiero poczátek zobaczymy!Hej!Leeegiiiaaa!Gooooaaaalll!

odpowiedz
Kosachicago - 20.07.2019 / 23:09, *.amazonaws.com

Musi byc rozgrywajacy z prawdziwego zdarzenia taki jak byl Ofoe albo Pisz ktory moze pociagnac cala druzyne i zmienic tempo gry i wystarczy maja jeszcze kilka dni to niech szukaja i bedzie dobrze

odpowiedz
hajdukL - 20.07.2019 / 21:45, *.com.pl

@Dziad
O to chodzi.

odpowiedz
Kipkorir - 20.07.2019 / 15:29, *.chello.pl

Podejście słuszne. Liga to podstawa, puchary to dodatek. Zobaczymy co okaże się w praktyce. Mam nadzieję, że nie będzie "bergowego" rotowania składem.

odpowiedz
Marcin - 20.07.2019 / 21:23, *.tpnet.pl

@Kipkorir: Nie będzie bo nie ma kim rotować, niestety

odpowiedz
Dziad - 20.07.2019 / 13:33, *.181.178

Oj chłopcy w komentarzach jad... Kurde ostatnie 5 lat to były najlepsze lata Legii w historii klubu, nie będzie tak zawsze... Czasem będzie ciężko, czasem tragicznie, a czasem cudownie.... Ale Legie ma się w sercu na dobre i złe, od kołyski aż po grób, czy wygrywa czy nie.... kto tego nie rozumie nie ma prawa nazywać się kibicem Legii, nie chcesz nie kibicuj, ale nie pluj jadem na drużynę która za parę miesięcy, lat będziesz wychwalal i będziesz kozaczyl jaki to z Ciebie Legionista... Ja sam się wkur...m oglądając nie raz ten piach.... Nie raz obiecywalen że więcej nie pójdę na mecz... ale wracam i będę wracał bo ja K... KOCHAM, nasza LEGIE!!!

odpowiedz
Legia Żoliborz - 20.07.2019 / 14:06, *.play-internet.pl

@Dziad: Bracie swoim komentarzem wlewasz olbrzymią radość w moje serce. Pisząc taki komentarz pokazujesz że są prawdziwi Kibice którzy poprawnie stosują słowa pieśni legijnej"od kołyski aż po grób ". A cała reszta fotelowych wyjadaczy niech zostanie sobie w swoich chorych komentarzach i pyszczeniu na swój ukochany klub. Szacun za komentarz Bracie. Do Zobaczenia na Ł3. Pozdrowienia

odpowiedz
Arek - 20.07.2019 / 14:16, *.tpnet.pl

@Legia Żoliborz : @dziad, w moje też.

odpowiedz
(L)egia - 20.07.2019 / 15:09, *.02.net

@Arek: @Legia Żoliborz, @dziad w moje też.

odpowiedz
Pacho - 20.07.2019 / 20:03, *.tpnet.pl

@Dziad: tak trzymać!!!

odpowiedz
Zlb - 21.07.2019 / 01:48, *.t-mobile.pl

@Dziad: I takie komentarze człowiek chce czytać!!!Odrazu gołym okiem widać że ma doczynienia z fanatykiem(ami)Legiuni!!!Wiadomo nie podoba Nam się jak rządzi pudel,że w pucharach lipa,brak mistrza itd...Lecz mi się wydaje że większości piszacych tutaj nie pasuje WSZYSTKO!!!A jak tak nie przychodzcie,znajdźcie sobie klub gdzie jest naprawde źle i wtedy będziecie czuć się jak ryba w wodzie!!!A prawdziwi kibole?A pradziwi zostaną z Legia w sercu i pieśnią na ustach!!!np.My kibice Legii NIGDY nie poddamy się bedziemy z Tobą ZAWSZE I NA DOBRE I NA ZŁE....

odpowiedz
M_kaktus - 21.07.2019 / 08:10, *.chello.pl

@Dziad: Mam tak samo. Wieczorem złość, rano tęsknota. Tylko LEGIA...

odpowiedz
(L) - 20.07.2019 / 13:32, *.chello.pl

Nie czarujmy się, w naszym wypadku dobra forma od początku oznacza zadyszkę na finiszu..
Moczyliśmy początki by później mieć siłę na grupę mistrzowską..

odpowiedz
ZGL - 20.07.2019 / 13:29, *.tpnet.pl

Szalu w poziomie gry nie ma ale liczymy na zwyciestwo LEGIO !!!

odpowiedz
wawa fan - 20.07.2019 / 13:07, *.com.pl

Od początku czego Vuko? Już nie macie szans na mistrzostwo!!!

odpowiedz
jozek1916 - 20.07.2019 / 13:16, *.tpnet.pl

@wawa fan: Chciałeś zabłysnąć inteligencją jak wielu tutaj takich jak ty (celowo z małej) gimbusów itp. O czym ty w ogóle piszesz? "Już nie macie szans na mistrzostwo!!!". Sezon jeszcze nie ruszył, a wy tylko ujadacie i ujadacie gębami, wy w ogóle jesteście kibicami Legii? Bardzo się będę cieszył na koniec sezonu, a może i nawet już za parę miesięcy jak jeden po drugim z was (lamusów) kibiców sukcesu będzie odszczekiwać te swoje brednie o klubie którym rzekomo chyba kochacie, bo chyba po to wchodzicie na tą stronę? Za łatwo przyzwyczailiście się do sukcesów, mistrzostwo za mistrzostwem, a teraz tylko biadolenie. Pozdro dla normalnych kibiców mających szczerze (L) w sercu, tak jak ja

odpowiedz
L Kibic L - 20.07.2019 / 13:19, *.centertel.pl

@wawa fan: co Ty człowieku pie ... lisz. Jeszcze pierwsza kolejka się nie skończyła A Ty już narzekasz.

odpowiedz
Gekonidas - 20.07.2019 / 20:27, *.centertel.pl

@jozek1916: Daj spokój trole są wszędzie. Ludzie są sfrustrowani na niewyobrażalną skalę. Dają upust tam gdzie ich nienawiść wzbudza emocje innych. Internetowe fora to ciche miejsce na głośny szaleńczy krzyk rozpaczy! Jeśli Legia to MY, naszym obowiązkiem jest dbać o to by pośród nas było wielu pozytywnych ludzi. Dla tych niezadowolonych z Legi i podejmowanych w niej decyzji, na które nie mają oni na szczęście wpływu, są alternatywne rozwiązania. Mogą wspierać Legię alternatywnie, powstrzymując się od uczestnictwa w dyskusjach internetowych, od kupowania biletów na mecze. Zamiast wspierać finansowo klub, niech wybiorą inny szczytny cel. Jaki? Proponuje orwellowskie seanse nienawiści, za kasę na bilety kupcie sobie melisę, czajniczek taki duży podwieszany żeliwny, trochę drewna na opał, butelkowaną wodę, namioty i koce. Pozdrawiam.

odpowiedz
fridge.raster - 20.07.2019 / 11:21, *.centertel.pl

"Jędrzejczyk radzi sobie dobrze" ???????
Łazi po boisku bez celu. Ma podstawowe problemy z przyjęciem piłki. Nic w czwartek lewą stroną nie wychodziło. Trochę się w drugiej połowie Pan Jędrzejczyk obudził, ale przeciwnik nie był wymagający, więc również w defensywie spinki nie było ... co paradoksalnie mogło się skończyć wstydem.

odpowiedz
Jack L - 20.07.2019 / 10:21, *.centertel.pl

Drodzy Kibice. Mamy to co Mamy i nic Leprzego nie bedziemy mieć. Szanujmy więc to i dajmy czas Vuko. Niech facet pracuje w ciszy i spokoju. Polska nie jest wirtuozją futbolu i czas to zaakceptować. Jest przykro patrzeć że w składzie L mało mamy Polaków a na dodatek mało młodzieży ale dobre utalentowanej bo jej po prostu nie Ma i czy to będzie prezesem Mioduski czy inny gość noo chyba że przejedzie Katarczyk z furą Siana. Pozdr.

odpowiedz
Sebo(L) - 20.07.2019 / 18:07, *.plus.pl

@Jack L: dac szanse vuko??? pokazal sie w ubieglum sezonie i teraz gra to samo!(nie jestem jakims znawca pilki by prowadzic klub ale patrze okiem kibica) brak pomyslu na gre, brak wyjscia z pod presingu, pilka do tylu!(taktyka vuko), brak osoby ktora wezmie na siebie rozgrywanie(po co kupic kogos kto bylby rozgrywajacym, lepiej obroncow albo defensywnych pomocnikow). wiem ze nie zawsze mozna wygrac ale ......(L)............wedlug mnie trzeba trenera ktory kopnie te nasze gwiazdy w du.. !! jakis kelner ogrywa naszycg pomocnikow, obroncow jak chce!!!!!!!!!!!! a vuko na to ze on sie nie spiodziewal ze oni satacy mocni!!!!!!!!!!!!!! nie wplywu na nich i pomyslu na gre !!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze ktos to dostrzeze i znajdzie trenera ktory pokaze kto rzadzi
moze moja wypowiedz jest dluga i zaraz bedzie masa komentarzy ......... ale malo mnie to obchodzi bo dla mnie najwaznieajsza jest Legia i szlak mnie trafia jak jakies parowy wygrywaja ........................pozdro (L) & ZS &OL &DH

odpowiedz
LGZ - 20.07.2019 / 08:33, *.tpnet.pl

Skupiamy i wygrywamyod poczatku a tym bardziej gdy gramy na wlasnym stadionie !!!

odpowiedz
Kraken - 20.07.2019 / 08:12, *.t-mobile.pl

Pakuj mandżur.

odpowiedz
Obcy - 20.07.2019 / 13:56, *.t-mobile.pl

@Kraken: Bujaj zadek na konwiktorską.

odpowiedz
Kraken - 20.07.2019 / 15:31, *.t-mobile.pl

@Obcy: pakuj mandżur

odpowiedz
Pusia - 19.07.2019 / 22:21, *.vectranet.pl

Na początek poważny oklep od Pogoni?

odpowiedz
Kuba - 19.07.2019 / 21:42, *.t-mobile.pl

Mądrego to aż miło posłuchać.

odpowiedz
TRENER :) - 19.07.2019 / 22:48, *.orange.pl

@Kuba: :)

odpowiedz
J - 19.07.2019 / 20:45, *.play-internet.pl

Nie mogę czytać nawet tego pie... Potrzebujemy trenera a nie amatora co się przyucza...

odpowiedz
Arek - 20.07.2019 / 00:09, *.tpnet.pl

@J: to nie czytaj.

odpowiedz
e(L)o - 19.07.2019 / 19:20, *.com.pl

Od początku? Czego? 2020 roku? Vuko przecież od lat wiadomo, że wszyscy się cieszą gdy trafiają na Legię na początku sezonu. Każdy ma 3 pkt pewne!!!

odpowiedz
ZGL - 19.07.2019 / 18:34, *.tpnet.pl

Zaczynamy od zwyciestwa LEGIO ligowe zmagania !!!

odpowiedz
TRENER :) - 19.07.2019 / 16:06, *.orange.pl

Majecki - Obradović, Jędrzejczyk, Wieteska, Stolarski - Jodłowiec, Gvilia, Novikovas, Nagy, Carlitos, Niezgoda

odpowiedz
Apel - 19.07.2019 / 15:48, *.tpnet.pl

Potrzebny jest zawodnik, który dobrze gra na SKRYDLE! Brakuje nam zawodników (jeden Novikovas do za mało), którzy potrafią przebiec bokiem, dryblować i jeszcze dobrze dośrodkować. Przydałby się taki dobry technicznie i waleczny jak Radović.

Nie mniej, tutaj z pewnością jest luka, nawet jeśli nie gramy typowo skrzydłami. Tam wiele akcji i tak jest rozgrywana, a brakuje piłkarzy o odpowiednich do tego umiejętnościach.

Wystarczy spojrzeć na ławkę rezerwowych - w razie niedyspozycji, kto będzie tam biegał?

odpowiedz
Seventh son of a seventh son - 20.07.2019 / 01:41, *.play-internet.pl

@Apel: Słuszne spostrzeżenie, nikt tego nie dostrzegł tylko Ty, odkrywco zauważyłeś, że brak nam klasowych skrzydłowych. Ani trener tego nie wie, ani jego doradcy, kibice, fachowcy, dziennikarze oceniający Legię. Wszyscy są ślepi i głupi. A tak serio, problemem nie jest ich brak ale ich jakość, głupcze. Bocznych pomocników możemy mieć na pęczki, tylko jakich. Chcesz kolejnych Kucharczyków, Aleksandrowów czy inne Ojaamy, tłuku? Szrotu i tak mamy pełno, ci co by się przydali to nas na nich nie stać więc gramy drewnem.

odpowiedz
Apel - 19.07.2019 / 15:48, *.tpnet.pl

Potrzebny jest zawodnik, który dobrze gra na SKRYDLE! Brakuje nam zawodników (jeden Novikovas do za mało), którzy potrafią przebiec bokiem, dryblować i jeszcze dobrze dośrodkować. Przydałby się taki dobry technicznie i waleczny jak Radović.

Nie mniej, tutaj z pewnością jest luka, nawet jeśli nie gramy typowo skrzydłami. Tam wiele akcji i tak jest rozgrywana, a brakuje piłkarzy o odpowiednich do tego umiejętnościach.

Wystarczy spojrzeć na ławkę rezerwowych - w razie niedyspozycji, kto będzie tam biegał?

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.07.2019 / 17:12, *.play-internet.pl

@Apel: ja swietnie gram na skrydle. A nie czekaj, na gitarze gram...

odpowiedz
Grzeg - 19.07.2019 / 15:46, *.centertel.pl

Całe szczęście na start jest Pogoń. Zawsze nam z nimi dobrze szło i przy gorszej formie damy radę. Poza tym Pogoń w sparingach jakoś nie błyszczała.

odpowiedz
oLaf - 19.07.2019 / 16:55, *.vectranet.pl

@Grzeg: taaaa, szczególnie ostatni mecz - zremisowaliśmy i przegraliśmy mistrzostwo....

odpowiedz
haha - 19.07.2019 / 18:35, *.vectranet.pl

@Grzeg: za to my w sparingach byliśmy THE BEST

odpowiedz
Patataj - 19.07.2019 / 15:29, *.xs4all.nl

Taaa, trzeba skupić się na lidze i jak najszybciej odpaść z pucharów, po to, żeby walczyć o puchary w przyszłym sezonie, żeby z nich jak najszybciej odpaść i skupić się na lidze, po to żeby znowu powalczyć o puchary w przyszłym sezonie i z nich jak najszybciej odpaść, po to żeby skupić się na lidze i powalczyć o puchary w przyszłym sezonie...

odpowiedz
RS - 19.07.2019 / 15:41, *.e-cho.pl

@Patataj:
Nie rozumiem Kibica Legii. Skąd ten pesymizm i brak wiary. Nie podoba się to WON na polonię.

odpowiedz
urban - 20.07.2019 / 21:52, *.virginm.net

@RS: A to ma sie podobac kibicom amatorka na kazdym szczeblu i brak stylu na boisku.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 19.07.2019 / 15:02, *.vectranet.pl

Odwazna dekla racja, ze tym razem zaczniemy traktowac lige powaznie of poczatQ

odpowiedz