REKLAMA

DAC Dunajska Streda lub Atromitos Ateny potencjalnym rywalem Legii w 3. rundzie el. LE

Mishka, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek rozlosowano pary 3. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. W przypadku awansu Legia zmierzy się ze zwycięzcą pary DAC Dunajska Streda - Atromitos Ateny. Pierwsze spotkanie odbędzie się 8 sierpnia w Warszawie, a rewanż 15 sierpnia na wyjeździe.

Drużyna ze Słowacji wyeliminowała w 1. rundzie el. LE z rozgrywek Cracovię.

W 2. rundzie legioniści zmierzą się w dwumeczu z zespołem Kuopion Palloseura.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
idoL - 25.07.2019 / 14:08, *.vectranet.pl

niestety legia od lat nie ma trenera

odpowiedz
zdzicho - 24.07.2019 / 07:34, *.tpnet.pl

kiedy wyp.. vuko? ale po co? nas nie stać na dobrego trenera….

odpowiedz
Rajtuziak - 23.07.2019 / 11:59, *.vectranet.pl

Vuko robi błędy bo uczy się fachu.Taka jest prawda,że za szybko został trenerem Legii,a szkoda bo przyszedłby jeszcze czas po tym jakby poprowadziłby coś w niższych ligach.Taka jest moja opinia.Legia gra zbyt wysoko.Linia obrony ustawiona jest praktycznie na środku boiska co w zderzeniu z takimi zespołami jak Pogoń kończy się tragicznie.Po prostu poszły kontry i obrońcy nie zdążyli.Gra tak wysoko z takimi wybieganymi drużynami z takimi skrzydłowymi jak Pogoń to samobójstwo.Czasem naprawdę Legia musi grać bezpieczniej.Na tym polega poważny futbol,że dobry wynik zaczyna się od dobrej obrony.Tak jak za Berga.Vuko przemyśl taktykę

odpowiedz
raf - 23.07.2019 / 11:13, *.cyfrowypolsat.pl

ja niewiem jak mozna kibicowac druzynie i nie wierzyc w nia dla mnie totalny bez sens nie mam w tym zadnej logiki wiekszosc stad niech zacznie kibicowacPSG MC oni prawie zawsze wygrywaja tam mniej bedziecie mogli plkac zalic marudzic

odpowiedz
lhm - 23.07.2019 / 07:33, *.vectranet.pl

A co wy tak kraczecie, że Finów nie przejdziemy? Tego nawet Vuko, mimo swoich zdolności nie jest w stanie spier...ić. Dwa lata temu w dwumeczu z mistrzem Finlandii było 9:0! Nawet Michalak strzelił gola.

odpowiedz
News⚽️Legia - 23.07.2019 / 00:16, *.94.29

Wakacje na wyspach Bogòw potem do stolicy Ateny I meczyk ,nieważne czy wygra czy nie Ja I tak Kocham!Cie!

odpowiedz
ogarnijcie się - 23.07.2019 / 07:27, *.inetia.pl

@News⚽️Legia: i dzięki takiemu bezkrytycznemu podejściu kopacze mogą udawać, że grają, a Mioduski robić co chce...

odpowiedz
Radom L - 22.07.2019 / 23:35, *.com.pl

Niestety od lat Legia nie ma trenera

odpowiedz
Zosi3k - 23.07.2019 / 00:32, *.virginm.net

@Radom L: był Stasiek..

odpowiedz
wrt - 22.07.2019 / 21:36, *.play-internet.pl

dobrze ,że nie Niedercorn , którzy pewnie znowu ograją Rangers, nie wiem na jakiej podstawie co poniektórzy przeceniają tak Szkotów , którzy byliby łatwiejsi do pokonania, gdybyśmy mieli trenera

odpowiedz
Mg - 22.07.2019 / 17:37, *.centertel.pl

Losowanie bardzo dobre....jednak obecna gra , mówiąc delikatnie średnia ....

odpowiedz
e(L)o - 22.07.2019 / 17:02, *.com.pl

Przecież my do tej rundy nie dotrzemy! A gdyby nawet to oba zespoły to za wysokie progi dla VUKO i jego małp!!!

odpowiedz
Dogwar - 22.07.2019 / 21:50, *.play-internet.pl

@e(L)o: spokojnie, Vuko przecież weźmie to "na klatę"...

odpowiedz
Mamut - 22.07.2019 / 16:57, *.t-mobile.pl

Z finami przydałby się Hama

odpowiedz
jiq - 22.07.2019 / 16:38, *.tpnet.pl

Po czwartku już nie będziemy musieli się tym martwić...

odpowiedz
Wsciek(L) y - 22.07.2019 / 16:26, *.mm.pl

Chyba finów

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 22.07.2019 / 15:46, *.t-mobile.pl

Najwiekszym rywalem pozostaje treneirovic i jego fantazyjny chaos.

odpowiedz
srakovic - 22.07.2019 / 15:33, *.orange.pl

Liczylem na kogos z Holandii - moze Feyenoord ale chyba obie druzyny byly rozstawione.

A tak jak Legia wypier..li Vukovicia to moze awansuje jakims cudem - z Vukoviciem niema szans na przejscie przecietnej druzyny europejskiej jakimi sa atromitos i streda.

odpowiedz
Normalny człowiek - 22.07.2019 / 15:33, *.t-mobile.pl

Dobre losowanie!
Będzie IV runda. Trzeba budować formę. Wszystko w naszych rękach

odpowiedz
Xavi - 22.07.2019 / 15:26, *.plus.pl

Trener jak trener, żyleta chciała, żyleta ma. Natomiast uważam że Legia gra o wiele lepiej niż w zeszłym sezonie, więc myślę że z Finami nie będzie problemu. Nie wiem czemu tak czarnowidzicie, gorzej niż w zeszłym roku nie będzie. Czego oczekujecie? Cudów? Dajcie trenerowi popracować, to kwestia czasu jak Legia będzie dominować. Pogoń w tym roku zakwalifikuje się do pucharów. Rozumiem że dążycie do tego aby w legii przejąć władzę i spaść do 5 ligi, o toWam chodzi? Legia 4ever.

odpowiedz
L - 22.07.2019 / 16:41, *.vectranet.pl

@Xavi: trenerowi to i mozna dac potrenowac niestety ostatni jaki w Legii był który sie zawodu uczyc nie musial to byl Stasio Czerczesow ;) a Pan Vukovic bo trenerem go ciezko nazwac 4 ostatnie mecze ligowe w plecy tak licze runde mistrzowska z tamtego sezonu gdzie mistrza przegral po frajersku remis z druzyna z Gibraltaru oraz wygrana 3:0 po kopaninie bo skladnycj akcji jest bardzo malo jak na druzyne warta pare milionów... Kibic przecietny kibic nie oczekuje cudow, oczekuję że Łazienkowska 3 stanie się twierdzą gdzie druzyny z naszego "topu" beda przyjezdzac zastanawiac sie czy uda im sie zremisowac. Nosz ku...a czy tak ciężko to pojąć. Obecnie klub zmierza donikad i nikt z Ligi nas sie nie boi czelac tylko az rakow i łks przyjadą tu jak po swoje. Vuko moze sie iczyć na Legii trenerce ale na Boga na drugiej drużynie nie pierwszej... Dziękuje Dobranoc

odpowiedz
Alex Bielany - 22.07.2019 / 18:14, *.centertel.pl

@Xavi: ty pijany jestes?

odpowiedz
HUgon - 22.07.2019 / 19:06, *.vectranet.pl

@Xavi: jak będzie tak rotował to nic nie osiągnie ,tacy co rotowali kiedyś w LEGII byli

odpowiedz
Rafix - 22.07.2019 / 20:08, *.chello.pl

@HUgon: no i od nich lekcje pobierał Vuko. Jak widać nie wyciągnął wniosków. Kiedyś sklad Legii mozna było przewidzieć 2 tygodnie wcześniej.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2019 / 21:06, *.orange.pl

@Xavi:
Jeden jest dumny z drużyny, która remisuje z GIBRALTAREM. drugi po porażce w lidze mówi, że nic się nie stało. Właściciel twierdzi, że buduje europejską potęgę.
A Ty uśmiechasz się, jak koński zad do bata...
Chodźmy jeszcze wszyscy na kolorowy marsz równości i będzie git....

odpowiedz
Adam - 23.07.2019 / 03:02, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek: Przygłup, boli cię parada? To olej temat i miej w to wyj**ane. A nie, zaraz, trzeba o tym jęczęć przy każdej okazji, no ja pie**ole

odpowiedz
bubba - 22.07.2019 / 15:24, *.hawetelekom.pl

O kurde III runda to nie są już żarty poważne ekipy czekają

odpowiedz
Tych narzekań nie da się czytać - 22.07.2019 / 15:23, *.play-internet.pl

Czwarta runda na 100%. Wy jesteście kibicami Legii? Chyba raczej amikorza, co za płaczące i jęczące baby.

odpowiedz
lw73 - 22.07.2019 / 15:07, *.chello.pl

Gibraltar, Finlandia, Grecja lub Słowacja. Kiedyś byliby łyknięci na śniadanie a teraz zastanawiamy się czy damy rade. Masakra!!!

odpowiedz
Cezary1916 - 22.07.2019 / 15:04, *.com.pl

Z ciekawostek to jeżeli Lechia przejdzie Broendby w następnej rundzie czeka Ricardo Są Punto i jego SC Braga

odpowiedz
Zgred - 22.07.2019 / 15:15, *.as9105.com

@Cezary1916: czyli Rysiek gra dalej

odpowiedz
sprite - 22.07.2019 / 14:56, *.play-internet.pl

Słowacy już barykady pewnie budują, szczęściaże znowu polskich kibiców będą gościć

odpowiedz
autor - 22.07.2019 / 22:40, *.chello.pl

@sprite: książek to ty chyba nie pisałeś nigdy , co ?

odpowiedz
lhm - 23.07.2019 / 07:17, *.vectranet.pl

@autor:
W Polsce mało kto czyta książki, a ty o pisaniu?

odpowiedz
Marcin - 22.07.2019 / 14:44, *.tpnet.pl

Mam złe przeczucia co meczów z Finami. Szkoda, że nie mamy doświadczonego trenera. Ale mimo wszystko wierzę w Legię, w zawodników, że pomimo braku taktyki wywalczą zwycięstwo.

odpowiedz
Kalbar - 22.07.2019 / 14:39, *.chello.pl

Dobre losowanie tylko drużyny brak.

odpowiedz
Wiśnia - 22.07.2019 / 14:38, *.play-internet.pl

Finów nie przejdą

odpowiedz
kibic - 22.07.2019 / 14:37, *.tpnet.pl

Wielka szkoda że nie Rangers ze słynnym Stevenem Gerrardem na czele. To była ostatnia szansa Legii by posmakować Europy w tym sezonie...

odpowiedz
Grchw(L) - 22.07.2019 / 22:08, *.chello.pl

@kibic: smakowanie skończą na ... Finlandii...

odpowiedz
kapi77@wp.pl - 22.07.2019 / 14:31, *.atman.pl

Cracovię pomścimy!

odpowiedz
kowaL - 22.07.2019 / 14:29, *.play-internet.pl

Tragedia...mega złe losowanie, mega, naprawdę topowe drużyny, gdzie tam Legia????

odpowiedz
ginpasterz - 22.07.2019 / 14:28, *.204.214

Nie ma się co martwić, w najbliższy czwartek ostatni mecz w europejskich pucharach 2019/2020 u siebie. Z taka grą jak w niedzielę nie ma się co oszukiwać. Jeszcze tylko porażka w Kielcach, remis u siebie ze Śląskiem i 5 sierpnia szukamy nowego trenera.
Jak można doprowadzić klub do takiego miejsca. Przy takim losowaniu powinniśmy pytać kogo w czwartej rundzie pokonamy, a tu jedna wielka niewiadoma.

odpowiedz
Trzecia runda LE - 22.07.2019 / 15:09, *.55.30

@ginpasterz: a ja się zapytam kogo pokonamy w czwartej rundzie?

odpowiedz
ginpasterz - 22.07.2019 / 17:00, *.plus.pl

@Trzecia runda LE : Chodziło o to że z takim budżetem, potencjałem, powinniśmy zaczynać się martwić od 4 rundy. A my mamy problemy na wyjeździe z Gibraltarem. Europejskie puchary to najlepsza weryfikacja naszej klubowej piłki. Widzimy jak jest. Takie zespoły jak Europa czy Kupio powinny dostawać po 5 i wracać do domu, a zamiast tego dwa najbliższe czwartki to stan przedzawalowy dla kibiców.

odpowiedz
(L) - 22.07.2019 / 14:26, *.chello.pl

Losowanie dobre,,, ale z naszą formą to cholera wie,,,

odpowiedz
Realista - 22.07.2019 / 14:23, *.plus.pl

Nie wiem czy sie doczekamy. Mam powazne obawy.

odpowiedz
Kamuflaż - 22.07.2019 / 14:23, *.tpnet.pl

Gdybyśmy mieli tylko trenera, to śmialibyśmy się do rozpuku. Niestety nie mamy trenera, a nasza gra to ... sami widzicie. Mamy problem z grą przeciwko 10-ciu z Gibraltaru, przegrywamy z Pogonią ale wierzymy, że uda się w pucharach? Nie przejdziemy nawet tych Finów.

odpowiedz
lucho_83 - 22.07.2019 / 14:22, *.169.114

Trzeba najpierw ograć Finów, a z tym może być problem...

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2019 / 14:19, *.179.238

W obecnej sytuacji nasz awans do III rundy będzie sporą niespodzianką.
Potencjalni rywale są na poziomie drużyny fińskiej. Słowem, wszystko w nogach naszych kopaczy. I (niestety) obecnego trenejro.

odpowiedz
Ja1916 - 22.07.2019 / 14:28, *.onet.pl

@Wolfik:
Atromitos Ateny od kilku lat gra bardzo dobrą piłkę i jest nieporównywalnie lepszy od Finów.

odpowiedz
Włochy(L) - 22.07.2019 / 14:18, *.tpnet.pl

Szkoda że nie Rangersi. Jak odpadać to z przytupem.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 22.07.2019 / 14:30, *.orange.pl

@Włochy(L): Z przytupem to z Finami, już za chwilę...

odpowiedz
ZGL - 22.07.2019 / 14:18, *.tpnet.pl

Oby tylko nie z Atromitos ale najpierw trzeba wyeliminowac Kuopion P. !!!

odpowiedz
3er - 22.07.2019 / 14:16, *.centertel.pl

Ateny...

odpowiedz
Echhh - 22.07.2019 / 14:15, *.35.90

Grecja, albo Słowacja, o ile przejdziemy Finów. Ciężko.

odpowiedz
meter - 22.07.2019 / 14:15, *.tpnet.pl

Szczęście nam sprzyja..pytanie tylko czy umiemy to wykorzystać?i samemu nie strzelić sobie w kolano...???

odpowiedz
Roma - 22.07.2019 / 16:45, *.142.193

@meter: to nie szczęście, tylko ciężko wywalczone w kolejnych sezonach punkty w rankingu, dają możliwość losowania trochę "lżejszych" drużyn. Ale kiedyś to w Legii byli i piłkarze i klub był normalnie zarządzany.

odpowiedz