fot. Mishka / Legionisci.com

Wieteska: Mieliśmy rozpracowanych rywali

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com

- Ciężko powiedzieć, skąd się biorą słabe początki sezonu w naszym wykonaniu. Byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu. Niestety, po strzelonej bramce Pogoń miała dwie sytuacje, które wykorzystała. Zgubiliśmy koncentrację i mamy taki wynik, jaki mamy - powiedział Mateusz Wieteska.

- Mieliśmy dobrze rozpracowanych rywali i wiedzieliśmy czego możemy się po nich spodziewać. Zdarzyły nam się jednak przestoje na co nie możemy pozwalać. Każdy z naszych zawodników jest przygotowany do gry w pierwszej jedenastce. Przed rozpoczęciem meczu trener podjął takie decyzje a nie inne. O ułożenie składu należałoby zapytać jego samego.

- Od tej pory przygotowywaliśmy się do meczu z Pogonią. Od jutra zaczynamy jednak operację Liga Europy. Przygotujemy się tak, żeby w czwartek wygrać - mówi obrońca. - Na razie nie mam żadnych ofert z Włoch. Jestem piłkarzem Legii - dodał.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
Czerczesow - 22.07.2019 / 21:13, *.tpnet.pl

Zenek kurła ty przejrzyj na oczy, to nie Wieteska zawinił przy bramce tylko nędza Jędza reprezentant Polski a nie umie zablokować piłki lub wejść wslizgiem co kolwiek aby nie pozwolić oddać strzału, do rezerw z nim tam może być kapitanem i nedznym piłkarzyną, to on powinien wypier... Z Legii już dawno

odpowiedz
zenek - 23.07.2019 / 10:08, *.mmc.com

@Czerczesow : przy pierwszej bramce Buksę próbował blokować Wieteska, nie Jędza. Ale fakt, Jędza też najlepszego meczu nie rozegrał

odpowiedz
bronek49 - 22.07.2019 / 18:09, *.chello.pl

Wieteska przestań pieprzyć głupoty bo wy albo żle wchodzicie w mecz i tracicie bramkie lub po straconej bramce mówicie że ustawiła mecz tylko dlaczego jak wy pierwsi zdobywacie bramki nie ustawiacie sobie meczu jesteście po prostu nędznymi piłkarzykami i zaden zwas nie zasługuje na to żeby być Legionistami,WYPAD Z LEGII

odpowiedz
AntyWieteska - 22.07.2019 / 14:42, *.t-mobile.pl

Największe drewno grające w Legii od wielu lat, ale jest młody więc promują go na siłe.

odpowiedz
zenek - 22.07.2019 / 13:38, *.mmc.com

jakim cudem gra Wieteska a Lewczuk grzeje ławę??? Ilość straconych bramek po błędach Wieteski w poprzednim sezonie to kryminał. I po wczorajszym meczu widzimy, że w tym sezonie nie będzie lepiej. Środek pola na dzień dzisiejszy to duet Jędza-Lewczuk a Wieteska niech lepiej zmieni dyscyplinę na marsze na orientację

odpowiedz
miLosz82 - 22.07.2019 / 13:35, *.chello.pl

Nie krzań głupot Wieteska i znikaj z tego klubu znowu zawaliłeś bramkę standardowo

odpowiedz
miLosz82 - 22.07.2019 / 13:35, *.chello.pl

Nie krzań głupot Wieteska i znikaj z tego klubu znowu zawaliłeś bramkę standardowo

odpowiedz
Chinyama7 - 22.07.2019 / 13:30, *.net.pl

Jak zwykle zawalił bramkę, mógłby go ktoś w końcu kupić

odpowiedz
kowaL - 22.07.2019 / 11:51, *.play-internet.pl

Może już lepiej nikogo nie "rozpracowujcie", albo inaczej, zwyczajowo rozpracowujcie po flaszce na dwóch!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 22.07.2019 / 09:58, *.play-internet.pl

To mnie uspokoiłeś Mateuszu.Aż boję się pomyśleć,jakim wynikiem by się ten mecz zakończył,jak byście Pogoni nie rozpracowali.Mam nadzieję,że Finów też już macie rozpracowanych?.

odpowiedz
Urban - 22.07.2019 / 08:48, *.forcepoint.net

Wieteska zajebiscie kryles przy obu bramkach. Przy 1szej nie nadazyles, przy drugiej kryles swoj wlasny cien w przysiadzie.

odpowiedz
chizora - 22.07.2019 / 08:32, *.214.242

Wieteska bełkocze.....nie przejdziecie finskiego rywala , tamci bez rozpracowania was powiązą jak leszczy i znów bedziem tłumaczenie idiotów...

odpowiedz
M3 - 22.07.2019 / 08:31, *.orange.pl

Załamujesz mnie Wieteska. Ty i Majecki nie powinniście się wypowiadać. Wstyd i hańba. Nie macie ambicji by zwyciężać ?? Nic się nie stało ?? Rozpracowaliśmy przeciwnika ?? A bramka która padła przez ciebie ?? Jesteś jak wóz z węglem. Takich leszczy jak ty średniaki wkręcają w ziemię. Czekam na twój transfer.

odpowiedz
LGZ - 22.07.2019 / 08:24, *.tpnet.pl

P.Wieteska jak sie wypowiadac to rzeczowo a w LEGII tak sie nie gra !!!

odpowiedz
Jacek - 22.07.2019 / 07:03, *.centertel.pl

Nie da sie Ciebie sluchac. Kazda kolejna porazka niczego Cie nie uczy. Skoro Pogon byla rozpracowana to gdzie byles przy pierwszej bramce dla Pogoni? Widocznie jestes nieukiem. Znowu wezmiesz wszystko na klate?

odpowiedz
Lesny Dziadek - 22.07.2019 / 02:28, *.play-internet.pl

Czas na Lewczuka. Moze on wam pokaze profesjonalne podejscie.

odpowiedz
Radom L - 22.07.2019 / 00:12, *.com.pl

A oni nie mieli was rozpracowanych i wciągnęli was nosem. Strach pomyśleć co by było gdyby pogoń przygotowała się do meczu

odpowiedz
lhm - 22.07.2019 / 00:11, *.vectranet.pl

No to całe szczęście. Co by było gdyby rywale byli nierozpracowani.

odpowiedz
KowaL - 21.07.2019 / 23:38, *.vectranet.pl

Ręce opadają...

odpowiedz
Cyniek - 21.07.2019 / 22:19, *.vectranet.pl

I dxiwicie się że frekwencja spada człowiek jedzie 150 km na mecz poświęca kasę co by mógł kupić coś innego za nią a taki szczuł powie nic się nie stało radziu jesteś parowa

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2019 / 22:18, *.play-internet.pl

Żenujący amator.

odpowiedz
Przemek - 21.07.2019 / 22:16, *.t-mobile.pl

A grasz tak jakbyś był piłkarzem innego klubu a nie Legii a przynajmniej był tam myślami od bardzo dawna ... Powodzenia we Włoszech , mam już dosyć Twoich błędów i podań do rywala

odpowiedz
ZGL - 21.07.2019 / 21:51, *.tpnet.pl

Gdyby rywal byl rozpracowany rywala to LEGIA by nie przegrala !!!

odpowiedz
arek - 21.07.2019 / 22:36, *.chello.pl

@ZGL:
dlaczego? Mógł być rozpracowany. Wystarczy że Wieteska jak zwykle się obetnie i nie przetnie podania do rywala którego ma za soba w stosunku do linii podania.

odpowiedz
Onyx76er - 21.07.2019 / 21:33, *.chello.pl

A tu rywale rozpracowali Was , upssss

odpowiedz
Ted - 21.07.2019 / 21:23, *.play-internet.pl

Powodzenia w Przyszłości Włochy .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.07.2019 / 21:16, *.inetia.pl

Widać było jacy rozpracowani. Tak, że Legia nie potrafiła stwarzać sytuacji. Jak Wy, piłkarze, tego nie widzicie, to będzie grać tak jak dziś przez cały sezon.

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2019 / 20:53, *.t-mobile.pl

Pajacu zdejmij ten aparat na zęby bo Ci mózg uciska. Jakie qwa Włochy lamusie???

odpowiedz
Będzie - 21.07.2019 / 20:49, *.virginm.net

Jakie oferty z Włoch chyba tych z pod Warszawy.Twoja bramka na 1-1 byla

odpowiedz
XXX - 21.07.2019 / 22:16, *.86.73

@Będzie : Od kiedy to Włochy nie są częścią Warszawy?

odpowiedz
Luk - 22.07.2019 / 07:29, *.play-internet.pl

@XXX: Są częścią Warszawy dopiero od 17 lat.

odpowiedz
XXX - 22.07.2019 / 14:54, *.25.32

@Luk: Od 17. lat jest samodzielną dzielnicą. Częścią Warszawy jest od prawie 70. lat (od 1951 roku).

odpowiedz
Bedzie - 22.07.2019 / 16:13, *.virginm.net

@XXX: Bo mnie drewniak (czt.Wieteska) zdenerwował

odpowiedz
XXX - 22.07.2019 / 19:36, *.182.46

@Bedzie: Spoko :) Zresztą też uważam, że to jedyne Włochy na jakie Go stać.

odpowiedz
L L L - 21.07.2019 / 20:43, *.centertel.pl

to was pogoń rozpracowała,i to bez mydła.

odpowiedz
Obcy - 21.07.2019 / 20:41, *.t-mobile.pl

Kolejny mądry się wypowiada. Wstyd przynosicie. Przez was już byle kto wyciera sobie mordę Legią.

odpowiedz
Pawciu - 21.07.2019 / 20:34, *.orange.pl

Glowa we Wloszech, cialem w Warszawie. Rado jak mial odejsc to z Ajaksem juz nie zagral...

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 21.07.2019 / 20:31, *.t-mobile.pl

A oni was jeszcze lepiej hahahahaha

odpowiedz