Radosław Majecki - fot. Woytek / Legionisci.com

Majecki: Nic się nie stało

Wiśnia i Fumen, źródło: Legionisci.com

- To był dopiero nasz pierwszy mecz i przed nami jeszcze wiele kolejek. Uważam, że nic się nie stało, że przegraliśmy. Czemu mamy mieć podłamane morale? Wcześniej wygraliśmy oraz zremisowaliśmy. Okej, było kilka zmian w składzie, ale zostało jeszcze dużo spotkań do rozegrania - twierdzi po starciu z Pogonią Radosław Majecki.

- Czy jakaś bramka dla Pogoni mogła nie paść? Oczywiście, że tak. Najlepiej gdyby nie padła żadna z nich. Mam do siebie pretensje, że nie odbiłem piłki przy drugiej bramce dla rywali. Pogoń nas dwa razy zaatakowała z kontry i to wystarczyło. Musimy teraz z tego wyciągnąć wnioski. Będziemy analizować to spotkanie, żeby wprowadzić odpowiednie korekty.

- Mieliśmy dużo okazji do zdobycia bramki, ale bramkarz Pogoni zagrał jednak bardzo dobry mecz za co należą mu się gratulacje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (114)

+dodaj komentarz
Piotr - 24.07.2019 / 21:53, *.chello.pl

Jak słyszę piłkarza, który mówi po porażce, że nic się nie stało to mnie szlag trafia. Dla mnie ławka!!!!!

odpowiedz
Simon - 24.07.2019 / 14:09, *.telnaptelecom.pl

To zobacz ile punktów zabrakło w poprzednim sezonie do mistrzostwa dzięki występom w stylu "nic się nie stało".

odpowiedz
zaba285 - 24.07.2019 / 00:36, *.lukman.pl

nic się nie stało. przecież to normalne od bardzo dawna. kolejny trening kolejny meczyk, kaska na konto wpada i nikt Cie nie zwolni, nic się nie stało

odpowiedz
Wo(L)omin - 22.07.2019 / 20:13, *.centertel.pl

Młokos wszystko puszcza co leci w światło bramki, chyba że piłka go trafi to czasami coś obroni. Gra nogą pozostawia wiele do życzenia/ Wykopy piłki zawsze niecelne lub lecą w aut. Co to ma być?

odpowiedz
Hugon - 22.07.2019 / 22:59, *.vectranet.pl

@Wo(L)omin: Dodatkowo jeszcze dopisz sobie asystę bo bramka padła po Twoim wykopie ładnie podałeś do przeciwnika.I jak nic się nie stało to jesteś GAMOŃ.

odpowiedz
ZGL - 22.07.2019 / 20:06, *.tpnet.pl

Nic sie nie stanie jak odejdziesz z LEGII i to jak najszybciej !!!

odpowiedz
bronek49 - 22.07.2019 / 18:02, *.chello.pl

Majecki ty popatrz jak grają dobrzy bramkarze którzy pomagają wygrywać mecz ale niestety Ty nic nie pomagasz tylko puszczasz przynajmniej powinieneś nie dopuścić do straty przynajmniej jednej bramki ale twoje interwencje były spóżnione

odpowiedz
Jacek - 22.07.2019 / 15:31, *.tpnet.pl

Co Ty chlopcze p...lisz? Nic sie nie stalo, ze dostaliscie na Ł3 baty? Tu wszyscy przyjezdni w tej lidze mają przegrywac. Reprezentujesz Legie i tylko zwyciestwo sie liczy. Jezeli wspolnie z Wieteska tego nie rozumiesz to albo zmiencie zawod albo opusccie ten klub jak najszybciej. Tu nie ma miejsca na bylejakosc i brak ambicji. Ile czasu bedziecie wyciągac wnioski po porazkach i co one dadzą? Wy poprostu jestescie na Legie za slabi i nie bedzie zadnej straty, jezeli wyjedziecie do innego klubu gdzie bedziecie brac wszystko na klate.

odpowiedz
SEBO(L) - 22.07.2019 / 13:27, *.centertel.pl

Nic się nie stanie,gdy ludzie przestaną chodzić i płacić za patrzenie na ludzi stojących w pracy,jakimi jesteście. Z takim podejściem i nastawieniem zachęcacie do przyjścia i zdzierania gardeł...

odpowiedz
Alexx - 22.07.2019 / 13:03, *.centertel.pl

I teraz mozna porownac tego mega gamonia Majeckiego do Malarza. Pan Majecki powinien wypierdzielac na kopach bo wlasnie sie skreslił. Niewiem jak mozna byc tak malo ambitnym i poprostu beznadziejnie glupim zeby powiedziec takie slowa

odpowiedz
Pablo7 - 22.07.2019 / 11:53, *.tpnet.pl

Oczywiście, że NIC SIĘ NIE STAŁO. Dobrze chłopak mówi! Gdyby robili tragedię z jednej porażki, to wszyscy by musieli codziennie treningi u psychologa sprawować, a drużyna popadłaby w depresję.

Przydarzyło się potknięcie, zostawiamy to za sobą i idziemy do przodu!

To jest właśnie DOJRZAŁA mentalność, a nie emocjonalne podejście, które zwykle prowadzi do nieprzemyślanych decyzji i pogorszenia psychiki. Do boju chłopaki!

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 22.07.2019 / 12:09, *.t-mobile.pl

@Pablo7: Taką "dojrzałą mentalność" produkty piłkarskopodobne prezentują już od kilku sezonów i jest to równia pochyła, czego dowodem manto od tuzów z Luksemburga czy remis z "potęgą" gibraltarską i fakt. O koncertowo przerżniętym tytule mistrza Polski nie wspomnę. Ty tak sam od siebie to napisałeś, czy jesteś aparatczykiem frontu propagandowego korpo?

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 22.07.2019 / 12:12, *.t-mobile.pl

@Pablo7: I jeszcze jedno: podążając za Twoją logiką najlepszy piłkarz na świecie Leo Messi nie jest profesjonalistą, bo przeżywa nawet porażki w meczykach treningowych. Właśnie tu leży m.in. odpowiedź dlaczego Twój idol Majecki jest produktem piłkarskopodobnym, a Messi najlepszym piłkarzem na świecie - Majecki gdy przegra mówi "nic się nie stało", a najlepszy piłkarz świata Messi - jak przystało na profesjonalistę - wymaga od siebie i kolegów z drużyny i przeżywa każdą porażkę, mając problemy z pogodzeniem się z przegraną.

odpowiedz
Wolfik - 22.07.2019 / 14:36, *.179.238

@Pablo7: Myślę, że sens wypowiedzi Majeckiego należy odbierać właśnie w ten sposób. Zbyt wielu Kolegów potraktowało tą wypowiedź emocjonalnie, bez większego przemyślenia. Gdyby się publicznie "ubiczował" wyszłoby lepiej???


Mnie martwi jedynie to, że rozwój sportowy Radka jakby się zatrzymał. A pamiętam jego występy w Mielcu....

odpowiedz
Pablo7 - 22.07.2019 / 16:02, *.tpnet.pl

@Saska Kępa (L): To nie rozpłakiwanie przegranego meczu przez tydzień uczyniło z Messiego takiego piłkarza, tylko ciężka praca i inteligencja piłkarska. Gdyby piłkarze Legii do swoich umiejętności, dorzucili jeszcze te opłakiwania to ten klub teraz musiałby się nastawić na drugą część tabeli.

Nie jestem po "czyjeś stronie". Po prostu wiem jak funkcjonuje psychika człowieka i zespołu. Porozmawiajcie z psychologami, zamiast wieszać psy i grozić młodemu chłopakowi, którego słowa zostały nadinterpretowane.

Prawdziwy kibic WSPIERA zawodników, a nie atakauje dlatego, że opanowany emocjonalnie młody zawodnik zamierza koncentrować się na kolejnym meczu, zamiast rzucać kwiatami i łzami na niezadowalający wynik.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 22.07.2019 / 16:26, *.t-mobile.pl

@Pablo7: Tylko że fundamentem każdego sukcesu (także u Messiego) jest ambicja. A tej Majecki nie ma za grosz. I choćbyś nie wiem co pisał, to mnie nie przekonasz. Ten koleś w ogóle nie powinien mieć wstępu na Ł3 po takich słowach.

odpowiedz
Luis - 22.07.2019 / 16:43, *.centertel.pl

@Saska Kępa (L):
Dokładnie tak. Gdzie jest ta piłkarska złość,ambicja. Nikt nie mówi że maja opłakiwać porażkę....Ale przy odrobinie ambicji byłby najzwyczajniej w świecie wkur... że przegrali.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 22.07.2019 / 17:00, *.t-mobile.pl

@Luis: Oczywiście, że tak. Nie chodzi o to, żeby rozpaczali, czy płakali. Ale właśnie o to, co - jakże trafnie - nazwałeś złością sportową. Rozumiem, że nie idzie, że umiejętności piłkarskie nie pozwalają przeskoczyć pewnego poziomu, ale na boisku daję z siebie 101 proc., z szacunku do kolegów z drużyny, klubu i przede wszystkim kibiców. A oni co kolejny rok odwalają? Właśnie tej sportowej złości, ambicji nie widać. A teksty Vuko i Carlitosa po megakompromitacji w Gibraltarze i teraz Majeckiego po mancie od Pogoni wskazują, że ci ludzie są niereformowalni i oni w ogóle nie widzą problemu. Dla nich nasza Legia, to po prostu fajna, ciepła przystań, gdzie można bez większego wysiłku kasować duże pieniądze (jak na polskie warunki i poziom naszej pożal się Boże Ekstraklasy). Dla nas kibiców Legia, to część naszego życia (niczym rodzina), a dla nich miejsce, gdzie można doić kasę przy minimum wysiłku. Pozdrawiam.

odpowiedz
piotrek9mln - 22.07.2019 / 17:19, *.amazonaws.com

@Pablo7: ogólnie patrząc to faktycznie nic się nie stało bo to dopiero pierwszy mecz i to jest nowa drużyna która musi się zgrać. Ale to nie on jest od powiedzenia takich słów! To my kibice możemy powiedzieć "chłopaki nic się nie stało to jest dopiero pierwszy mecz, za tydzień zaciskamy poślady i jedziemy dalej!!!" Trochę pokory chłopcze, byłeś w końcu częścią drużyny która przewaliła mecz !Jeśli chcesz grać w Legii to każda stracona bramka powinna dla ciebie być okazją do przemyśleń, nieważne czy to mecz wygrany czy przegrany!

odpowiedz
Sasza - 22.07.2019 / 11:30, *.net.pl

Jeżeli zakładamy że w tym sezonie gramy maks o górna ósemkę to faktycznie nic się nie stało. przestańmy bredzić o odzyskaniu MP i zawojowaniu Europy bo mamy bo nie mamy na to odpowiedniego potencjału sportowego. Tak po prostu. Piłkarsko mamy piłkarzy cienkich jak barszcz do tego z cienką charyzmą plus trenera który nie wie co robi i właściciela który tego nie ogarnia. Sny o potędze trzeba odłożyć na czas nieokreślony bo najpierw to w tym klubie musi się duuuużo zmienić.

odpowiedz
Echhhh - 22.07.2019 / 11:25, *.35.90

No nie mogę, skąd oni biorą tych piłkarzy? Za takie wywiady to powinni kary dostawać. Sypie się wszystko po kolei, atmosfera wśród kibiców jest coraz gęstsza, graja piach, marketing na poziomie B-klasy. A potem wychodzi taki pajac i wali bez mrugnięcia okiem "Nic sie nie stało" Właśnie, że się k....wa stało, jeżeli nie jesteś w stanie ogarnąć tak prostej rzeczy, że obrażasz takimi tekstami te kilkanaście tysięcy ludzi na trybunach to zmień klub bo widocznie nie dorosłeś żeby tu grać.
Oby wam piłkarzyki pajacyki potem tych trzech punktów nie zabrakło.

odpowiedz
jo - 22.07.2019 / 11:08, *.centertel.pl

Legia za Mioduskiego:
1. Sezon 1. - MP/PP - pucharów brak
2. Sezon 2. - MP - pucharów brak
3. Sezon 3. ...... - puchary zobaczymy....
4. Sezon 4 strach się bać :-(

odpowiedz
Bjm - 22.07.2019 / 10:16, *.t-mobile.pl

Malarz numer 1 !!! Majecki do rezerw albo na wypożyczenie i tam niech zdobywa doświadczenie .

odpowiedz
raf - 22.07.2019 / 09:24, *.cyfrowypolsat.pl

na Legii jest piosenka czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie? bo po wpisach widze ze tylko jak wygrywasz to kocham Cie a gdzie haslo na dobre i zle?

odpowiedz
Dobrze mówi - 22.07.2019 / 09:21, *.tpnet.pl

... że nic się nie stało. Przestańcie reagować emocjonalnie. Bardzo mądry chłopak, że nie siada mu na psychice pierwsze, lepsze potknięcie. Gdyby każda porażka miała być tragedią narodową, to przebywając w takich dramatach, jak można normalnie funkcjonować?

Bardzo dobrze chłopak mówi! Przegrali mecz, to jest potknięcie i trudno, idzie się dalej. Nie ma co rozpamiętywać. Porażki się zdarzają, nie ma tragedii. Nic się takiego nie stało.

Głowy do góry, nie patrzymy za siebie, patrzymy przed siebie!

odpowiedz
Roma - 22.07.2019 / 10:38, *.142.193

@Dobrze mówi: zakłamujesz rzeczywistość ( ale to taki znak czasu ) - myślisz, że jak powiesz, że "nic się nie stało" to tak jest w rzeczywistości. No przecież się stało. Co innego powiedzieć, że to nieistotne ( co i tak jest dyskusyjne ). A tak to młody powiedział 12 tysiącom, którzy przyszli na stadion, plus telewidzom - aleście głupi, po co żeście przyszli.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 22.07.2019 / 11:10, *.t-mobile.pl

@Dobrze mówi: Co Ty wypisujesz za bzdury??? Wiesz dlaczego Leo Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie? Bo nawet w meczykach na treningach ma problemy z pogodzeniem się z porażką. Swego czasu musiał z nim pracować psycholog sportowy, bo Messi potrafił tygodniami przeżywać porażkę ligową (których przecież Barcelona w całym sezonie ma naprawdę bardzo mało). To świadczy o ambicji sportowca i Jego podejściu do rywalizacji jako takiej i do porażki. A taki Majecki wyskakuje, że "nic się nie stało". Tutaj też leży klucz do odpowiedzi: dlaczego Majecki jest produktem piłkarskopodobnym, a Messi najlepszym piłkarzem świata. Między innymi przez różnicę w podejściu do porażek. Więc nie pisz kocopołów i nie próbuj usprawiedliwiać zachowania u Majeckiego, którego się po prostu usprawiedliwić nie da. W normalnym klubie za taką wypowiedź 24 godziny po takiej wypowiedzi już by go nie było.

odpowiedz
PrzemoL - 22.07.2019 / 15:43, *.chello.pl

@Saska Kępa (L): Bo taka jest mentalność naszych drużyn. Skoro są tak słabi i zgarniają baty od każdego, to porażki nie są już przyjmowane jako porażki, a jako coś normalnego, zwykła codzienność. My (mówię o wszystkich Polskich klubach) po prostu nie mamy genu zwycięzców, ten zatraciliśmy, a wyrobiliśmy sobie gen porażki i frajerstwa. I to jest wielki problem całej naszej piłki.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 22.07.2019 / 17:03, *.t-mobile.pl

@PrzemoL: W 100 proc. podzielam Twoje zdanie kolego. Pozdrawiam.

odpowiedz
Krzysiek z Warszawy - 22.07.2019 / 09:14, *.centertel.pl

Nic się nie stało.
Za te słowa powinieneś być przesunięty do rezerw.

odpowiedz
LGZ - 22.07.2019 / 08:48, *.tpnet.pl

P.Majecki wg Pana nic sie nie stalo a wg nas Kibicow jest odwrotnie wiec reprezentowanie LEGII Panu sie nie nalezy !!!

odpowiedz
Brasu - 22.07.2019 / 14:21, *.vectranet.pl

@LGZ: a na jakies podstawie ty nazywasz sie kibicem? Lepsze bylo by choragiewka. Jak zawieje taki nastroj. Będzie wygrana będzie pianie z zachwytu. Jest porazka to hejt po wszystkich jak leci. W koncu trzeba na kims wyladowac swoja nieudolnosc zyciowa i frustracje...

odpowiedz
Do majecki - 22.07.2019 / 08:34, *.telefonica.de

Szmaciarzu i gowniarzu bez ambicji i honoru jak twój prezes za ta wypowiedź powinieneś być odsunięty od drużyny na 10 męczy przynajmniej

odpowiedz
M3 - 22.07.2019 / 08:27, *.orange.pl

Majecki jest za słaby na numer jeden. I jeszcze ta wypowiedź... Nawet strzały w pierwszej połowie, choć słabe, nie do złapania dla naszego młodzieniaszka. Bardzo słaba. Zatęsknimy za Arkiem.

odpowiedz
Mdread - 22.07.2019 / 10:11, *.virginm.net

@M3: arek nie lapal niczego nieraz dobrze bronil ale nigdy lapal

odpowiedz
kpina - 22.07.2019 / 08:22, *.214.242

Ludzie przejżyjcie na oczy!!!Robią z kibiców idiotów i jeszcze sie uśmiechają!!!! Im jest wszystko jedno jaki jest wynik , kasa się zgadza .. Dziś na treningu pewnie wszysc będą usmiechnięci i wypoczęci po udanych wieczorach w najdroższych knajpach w stolicy

odpowiedz
SEBO(L) - 22.07.2019 / 08:44, *.centertel.pl

@kpina: po meczu obowiązkowo dzień wolny... ;) należy się,po dobrze wykonanej pracy.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 22.07.2019 / 08:05, *.t-mobile.pl

Majecki Ty wiesz !!!!!

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 22.07.2019 / 08:05, *.plus.pl

Jakby Miodulski miał trochę honoru to by walnal gowniarzowi karę dyscyplinarna (finansową plus na 10 kolejek do rezerw) ale jak wiadomo to człowiek bez honoru.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 22.07.2019 / 07:38, *.play-internet.pl

Szczyl nie godzien Legii siedzi u Nas I przyczynia sie do kolejnych rekordow blamazy.
Az do pierwszego momentum kiedy Ktos z zagranicy go wezmie wtedy bez mrugniecia okiem odleci z Legii Bo jest tu tylko przelotem a nie zeby cos osiagnac dla klubu.

odpowiedz
Muzyk na bramkę! - 22.07.2019 / 07:23, *.chello.pl

Dawać tego Muzyka na bramkę, a Majeckiego do Klubu Kokosa!

odpowiedz
Sbz - 22.07.2019 / 07:19, *.centertel.pl

Co za bełkot!!! Żenująca wypowiedź niegodna Legionisty!!! Ł3 to powinna być Twierdza nie do zdobycia i tyle.

odpowiedz
Ziooom - 22.07.2019 / 07:14, *.plus.pl

Cienki jest. Brak mu serducha.

odpowiedz
Kipkorir - 22.07.2019 / 07:13, *.chello.pl

Powiedział ręcznik będący w stanie wyłapać jedynie piłki lecące wprost w niego. Jak się broni pokazał bramkarz Pogoni.

odpowiedz
Gienek - 22.07.2019 / 06:37, *.25.138

Majecki debilu nie rozumiesz to samo tłumaczenie jest co sezon.

odpowiedz
@Radek Majecki - 22.07.2019 / 06:23, *.t-mobile.pl

Jeśli to czytasz, to skoro nic się nie stało dlaczego do nas nie podeszliście? Wielu chłopaków nie miało takiej szansy jak Ty. Reprezentowania najwspanialszego Klubu na świecie. A wy? Wy naszą Legię hańbicie. To się stało.

odpowiedz
SEBO(L) - 22.07.2019 / 01:26, *.chello.pl

"Nic się nie stało ","trzeba wyciągnąć wnioski "...znamy to. Nie wygrali 5 ostatnich meczów w lidze, ale nic się nie stało...

odpowiedz
Szymon - 22.07.2019 / 01:20, *.as9105.com

Dla niego jak i innych nic sie nie stalo kasa i tak bedzie za mecz zal pl dostal by po kieszeni jak i cala reszta tej bandy to by nie gadali ze nic sie nie stalo

odpowiedz
Bramkarz - 22.07.2019 / 00:17, *.in-addr.arpa

Ty cieciu głupkowaty. Grałem w kopaną lata. I bez względu na to, z kim się grało, traciło się bramkę, to człowieka szlag trafiał. A tu szczyl powie, że nic się nie stało. Idź w cholerę za czapkę gruszek, nigdy nie będziesz bramkarzem. Mam nadzieję, że jakimś cudem to czytasz. Won!

odpowiedz
John - 22.07.2019 / 11:15, *.25.51

@Bramkarz: dlatego wlasnie twoja kariera bramkarska skonczyla sie pod blokiem, jak Ciebie szlag trafial po kazdej bramce. Zawodowa pilka to cos zupelnie innego jak granie z kolegami na orliku.

odpowiedz
Peter mokotuff - 22.07.2019 / 00:09, *.t-mobile.pl

Super bramkarz wyceniany przez transfermarkt na 5 milionów euro...jakie to wszystko jest złudne ...a rzeczywistość marny bramkarzyna bez ambicji..apelować to może na koloniach..

odpowiedz
Darek - 22.07.2019 / 00:01, *.t-ipconnect.de

Mamy czas do konca sierpnia by wyludnic stadion i wywrzec na prezesie transfery na miare Legii.Jezeli zobaczy pusty stadion moze kupi kogos lepszego.Jezeli nic nie zrobimy bedzie mial nas w dupie.Jedna runda bez kibicow mysle ze przemowila by mu do rozsadku.
A ty mlody gnoju mowiac takie rzeczy nie zaslugujesz na szacunek.Jezeli mowisz ze nic sie nie stalo po porażce to znaczy sie ze jestes czlowiekiem bez ambicji.Moga cie juz sprzedac nie bede po tobie plakal.Idz pan w cholere.

odpowiedz
Andy - 22.07.2019 / 00:15, *.in-addr.arpa

@Darek : No jeden z niewielu z głową na karku. Tu nie ma absolutnie żadnego innego wyjścia. Do tego jełopa dotrze tylko brak dolarów. Ale spójrz realnie, niemożliwe. "Żyleta" sprzedana, zawsze ktoś tam z pikników przyjdzie, nie da się. Pomysł idealny, ale mało realny, niestety.

odpowiedz
Arek - 21.07.2019 / 23:54, *.tpnet.pl

nie no pewnie. Nic się nie stało, poza wpier...em u siebie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.07.2019 / 23:44, *.orange.pl

I takie właśnie pepy lubi prezesik Dariusz. Bo tacy ludzie pracują w korporacji. Bez ambicji, bez honorum, bez żadnej przyzwoitości. Byłem zwolennikiem odejścia Malarza i Kucharczyka, teraz widzę jaki ja głupi byłem... Jak się okazuje, ludzie którzy mówią prawdę i mają własne zdanie nie mają w Legii czego szukać...I to nie był problem w zawodnikach. Wiara - czas sie zebrać i iść na Łazienkowską z protestem przeciwko człowiekowi, który wygląda jak Chopin, ale jego twórczość to jak gra bezzębnego na grzebieniu, z co drugim zębem...

odpowiedz
No wesoło - 21.07.2019 / 23:35, *.in-addr.arpa

A nic się nie stanie, jeśli przypadkowo dostaniesz liścia w ciemnej ulicy i tak codziennie, dopóki nie zmienisz podejścia? Za darmo cieciu nie grasz.

odpowiedz
Benit - 21.07.2019 / 23:34, *.t-mobile.pl

Powiedział ręcznik... Buahahaha

odpowiedz
Krawcu - 21.07.2019 / 23:33, *.t-mobile.pl

Debil bez ambicji.

odpowiedz
Nic się nie stało? - 21.07.2019 / 23:30, *.in-addr.arpa

Wooon!

odpowiedz
D - 21.07.2019 / 23:29, *.129.197

Majecki ile cieciu postawiles na wygrana pogonii? Placili 5do1, pare zloty wyjales gnoju co? Won z L

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 21.07.2019 / 23:20, *.t-mobile.pl

I jeszcze jedno...zawsze staram się kulturalnie komentować, ale to Majeckiemu jako starszej daty kibic napiszę: won z naszej Legii szczochu zasmarkany!

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 21.07.2019 / 23:18, *.t-mobile.pl

Najpierw Vuko z Carlitosem po blamażu w Gibraltarze mówili, że było OK. Teraz Majecki "nic się nie stało". Za ten tekst ten typ nie powinien już nigdy wystąpić w trykocie z eLką w kółeczku. Zero ambicji, zero godności, zero szacunku do samego siebie jako sportowca i do kibiców.

odpowiedz
Cinek - 21.07.2019 / 23:04, *.chello.pl

Won do rezerw ....

odpowiedz
Cinek - 21.07.2019 / 23:03, *.chello.pl

Tak dalej być nie może my gramy w Legii Warszawa kur.. dziękuje.

odpowiedz
APGAP - 21.07.2019 / 23:01, *.t-mobile.pl

Po tej twojej wypowiedzi nie mam do Ciebie szacunku.

odpowiedz
Raf - 21.07.2019 / 22:44, *.t-mobile.pl

Panie Majecki jest Pan jeszcze za młody by grać w Legii a charakteru zwycięzcy w ogóle Pan nie ma. Legia to klub z ambicjami i tu się zostawia serducho na boisku. Pieniądze dostajecie za zapier...lanie, a każdy mecz jest o 3 pkt. Studentów z Gibraltaru powinniście roznieść 2 razy po 7:0. Tak jak piwiedział dzisiaj Arek "Legionistą się jest, a nie bywa" Nic się nie stanie jak znieni Pan klub.

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2019 / 22:43, *.play-internet.pl

W normalnych czasach za takie pierdo...e wyłapał by liścia od starszyzny ale teraz kto ma co postawić do pionu nowy samozwańczy lider Wietes.?,, Błagam ...

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2019 / 22:35, *.play-internet.pl

Won z Legii zasmarkańcu.

odpowiedz
eduardo - 21.07.2019 / 22:30, *.tpnet.pl

nic sie nie stało. Za chwile koniec miesiaca, wiec czy sie stoi czy sie lezy pare baniek sie nalezy. Ambitny chlopak

odpowiedz
Wsciek(L) y - 21.07.2019 / 22:29, *.mm.pl

Stało się po Pogo; wygrała pierwszy raz od 30 paru lat, ajak dla Ciebie to jest nic to wyyyyyyyyypad z Legii. Korporacyjny piłkrzyku. Kur... a od trzech lat wszyscy tu zdobywają teren. Gdzie ta twierdza ? Ale jak są takie grajki dla których nic się nie stało, to ja się nie dziwię.

odpowiedz
KowaL - 21.07.2019 / 22:28, *.vectranet.pl

Majecki na zawsze „ogór”

odpowiedz
kamil - 21.07.2019 / 22:21, *.82.29

Koledzy nie chcialiscie Arka to macie Radzia bez chceci wygrywania w każdym meczu bo przecież jeszcze tyle meczów.... I to mowi młody bramkrz jaki już zepsuty.

odpowiedz
Zlb - 21.07.2019 / 23:20, *.t-mobile.pl

@kamil: No właśnie A jeszcze niedawno większość znafcow mówiła młody,kozak,po ch... Nam Arek,stary grzmot mimo że mistrza obronił!!!A teraz macie swojego bramkarza nad bramkarzy!!!Zadowoleni?Dumni?Chyba tylko ludzie co myślą lapali się za głowy co te (nie moge napisać bo cenzura) chlopki zrobiły Arkowi!!!A tysiąc razy było powtarzane!!!Zatesknicie za Arkiem,I tak samo za Kuchym!!!Tyle w temacie.

odpowiedz
ŻoliborskaPatolegia - 22.07.2019 / 11:31, *.155.180

@Zlb: ochlon z tym Malarzem. Ludzie robia z niego legende. Serio? Po czterach latach przecietnej gry. Za co sie pytam? Owszem bajerka i nawijanie makaronu mu wychodzilo nawet wczoraj. Szkoda ze tak nie gral...

odpowiedz
Lefa - 21.07.2019 / 22:19, *.t-mobile.pl

"Nic się nie stało " wiadomo gdzie on (oni) mają Nas kibiców .
Im tylko kasa w głowie, to samo El Loko
Vuko ich dobrze nastawił.
Ci śmiechu warci grajkowie , powinni mieć zakaz udzielania po takim meczu wywiadów

odpowiedz
Mlody@a.com - 21.07.2019 / 22:16, *.plus.pl

Jeżeli nic się nie stało to wypiera. ... nie mający ambicji kmiocie. Arkowi nigdy by nie przeszły przez gardło takie słowa dlatego zawsze będziesz już dla mnie parodystą.

odpowiedz
eth - 21.07.2019 / 22:15, *.t-mobile.pl

Popieram go, święte słowa! Nic się nie stało! Po przegranych z Mołdawią, Kazachstanem, Słowacją Luksemburgiem, po remisie z Gibraltarem, po przegranej 0-4 z Wisłą Kraków, po pierwszej od 60 lat przegranej u siebie z Cracovią i od 35 lat z Pogonią, po przegraniu mistrza z Piastem też można było tak podejść do sprawy. Za 2 tygodnie po odpadnięciu z Kuopio też to usłyszymy. Może nawet któryś z nowych nabytków to stwierdzi. Panowie, nic się nie stało, muzyka gra dalej, wesele trwa! Tylko niech ktoś po wino skoczy!

odpowiedz
ghik - 21.07.2019 / 22:11, *.tpnet.pl

Za tą wypowiedź powinien siedzieć w rezerwach,aż zrozumie,co się stało.Łącznie 5 ligowych meczów bez zwycięstwa,a dla niego "nic się nie stało".

odpowiedz
Kochamlegie - 21.07.2019 / 22:00, *.play-internet.pl

Szczylu to my gargla ścieramy odlada y mecz na meczu tak ja ją, nie idę do pracy załatwiam sobie wolne lub kombinuję żeby ukochaną legie odkładać a ty powierz że nic się nie stało gdy był towim ojcem to bym dał tobie w pysk chłopie albo jesteś legionistom i serce dajes, albo wypier....laj i sobie kasę zarabiaj innym klubie

odpowiedz
voley - 21.07.2019 / 22:08, *.chello.pl

@Kochamlegie: Może masz i rację, ale litości pisz wyraźniej.

odpowiedz
Dsk - 21.07.2019 / 21:58, *.plus.pl

Wypier...laj! Powinien miec dosadnie wytlumaczone na nastepnym meczu co sadzimy i takim podejsciu. Ludzie, kurvva, bez stanowczej reakcji bedziemy miec tu drugiego Lecha Poznan z genem wiecznej porazki...Majecki, wypier...laj!

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2019 / 21:56, *.play-internet.pl

Radziu nie martw się wynikiem jesteś leszczem i ręcznikiem.

odpowiedz
T - 21.07.2019 / 21:54, *.chello.pl

Bezczelny gówniarz. Nic jeszcze nie osiągnął, jest chyba jednym z najsłabszych bramkarzy Legii na przestrzeni ostatnich nastu lat i pluje kibicom w twarz czymś takim. Lekko chłoptasiu to ty u nas nie będziesz miał.

odpowiedz
Adi - 21.07.2019 / 21:44, *.orange.pl

Z taka mentalnościa to nie wróżę sukcesów... Mioduski co żeś zrobił z tym Klubem? :(

odpowiedz
Przemek - 21.07.2019 / 21:42, *.t-mobile.pl

No żesz.... no to masz Vuko swoich / naszych "Legionistów" - Twój autorski projekt , garatulacje !

odpowiedz
ZGL - 21.07.2019 / 21:41, *.tpnet.pl

Muzyk za Majeckiego !!!

odpowiedz
kaka - 21.07.2019 / 21:41, *.tpnet.pl

Zj*baliście 4 ligowy mecz z rzędu.Serio,nic się nie stało?Brak słów...

odpowiedz
Onyx76er - 21.07.2019 / 21:40, *.chello.pl

To nie jest wypowiedź godna Legionisty.
Jak Majecki nic nie odbił, to lepiej byłoby dodatkowego zawodnika w polu wystawić :)
Przegrywali 1:2, ostatnie minuty meczu, a ten "ambisior" wprowadza piłkę do gry tak mozolnie, jakby grał na czas ... dla mnie to wyglądało jakby bał się, że skończy się 1:3 ... żenada.

odpowiedz
Maliniak - 21.07.2019 / 21:29, *.chello.pl

Jak odpadniecie z Finami też się nic nie stanie prawda? Nie mam pojęcia kto i dlaczego promuje tego bramkarza. Na Stal Mielec to jest odpowiedni potencjał. Na extraklape raczej zawysokie progi.

odpowiedz
magoo - 21.07.2019 / 21:25, *.chello.pl

To jeszcze raz ja, dzisiejsze pożegnanie Malarza było przedwczesne. Arek wracaj do bramki Legii, tylko Ty jesteś Legionistą. I weź ze sobą Hamalainena...

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2019 / 21:24, *.play-internet.pl

Właśnie przez takie idiotyczne wypowiedzi nigdy nie będziesz Legionistą. Miodek Wszystkich wyrzucił a zostawił ugrzecznionych korpo pajacy jak Ty i Wieteska.

odpowiedz
Jordan - 21.07.2019 / 21:21, *.chello.pl

Majecki=wóz z węglem. Żyj chłopaku a nie śpij.

odpowiedz
Pawel - 21.07.2019 / 21:20, *.orange.pl

on tak na serio? :(

Po takiej wypowiedzi to lawka jak nie rezerwy. Vuko mowil ze chce miec walczakow a pa Radka Nic sie nie stalo Majeckiego

odpowiedz
Mario - 21.07.2019 / 21:20, *.orange.pl

Nic się nie stało? Do rezerw dzieciaku za słowa i nieposzanowanie kibiców i troszkę pokory nigdy nie będziesz Arkiem Malarzem

odpowiedz
Ted - 21.07.2019 / 21:19, *.play-internet.pl

Malarz wróććććć !!!

odpowiedz
Grzegorzx13 - 21.07.2019 / 21:15, *.gov.pl

Nic się nie stało..... Pokaż mi chłopczyku JEDEN taki przypadek żeby Arek Malarz po przegranym meczy mówił podobne bzdety... ON miał charakter i pasował do Legii.... Ty niestety nie...

odpowiedz
hajdukL - 21.07.2019 / 21:14, *.com.pl

No nie spodziewałem się aż takiej beztroski po młodym, zdrowym, ambitnym(?) piłkarzyku.

odpowiedz
(L)eo - 21.07.2019 / 21:12, *.t-mobile.pl

Jak to dziś powiedział Arek Malarz : Legionistą się jest,a nie bywa. Mam wrażenie że ta cała drużyna bywa,a właśnie przed sezonem pozbyliśmy się piłkarzy którzy nimi są. Zresztą wypowiedź małolata mówi wszystko. Żaden Legionista nie powiedziałby że nic się nie stało po porażce..

odpowiedz
Martinez - 21.07.2019 / 21:10, *.105.93

Acha...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 21.07.2019 / 21:09, *.inetia.pl

Drugi sezon, ale Majecki wciąż puszcza bramki jak Boruc w pierwszym sezonie.
Bierz się do roboty, chłopaku!

odpowiedz
(L)1916(L) - 21.07.2019 / 21:09, *.tpnet.pl

Poważnie?
Dla Ciebie nic się nie stało?
To nie ma tutaj dla Ciebie miejsca. Nie masz ambicji w takim razie. Czas na Ciebie.

odpowiedz
Carlos Gdańsk - 21.07.2019 / 21:03, *.chello.pl

Wypowiedz tego dzieciaka wszystko mówi.
Nic się nie stało? Z takim podejściem powinieneś wylądować w rezerwach gdzie Twoje miejsce.
Jedyne strzały co bronisz to lecące w środek bramki.
Zero gry na przedpolu

odpowiedz
Fiszlegia - 21.07.2019 / 21:02, *.kabel-deutschland.de

Jak to kurła nic się nie stało?właśnie straciliście 3 punkty barany jedne

odpowiedz
Legionista - 21.07.2019 / 21:01, *.chello.pl

Jaki ty jesteś głupi mlokosie grasz fatalnie i uważasz ze nic się nie stało . Stało się przerznelis ie z Pogonią straciliśmy 3 punkty a ten nic się nie stało to lepiej zagraj w ŁK S Ustrzyki Dolne i opowiadaj banaluki lepiej porządnie trenuj a nie głupoty opowiadasz.

odpowiedz
Kibic - 21.07.2019 / 21:00, *.play-internet.pl

Chłopaczku nie grasz na klepisku z krowami.Grasz w Legii Warszawa.Otrzymujesz dwa strzały i wyjmujesz piłkę z siatki dwa razy.Pokory młokosie.Stalo się , przypomnij sobie czasy starszych kolegów gdzie przy Łazienkowskiej Legia była przez ponad 50 meczów niepokonana.Gracie piach.W pucharach lepiej żebyś nie grał.

odpowiedz
Czy jest z nami... bramkarz? - 22.07.2019 / 00:38, *.play-internet.pl

@Kibic: Jak ma sobie przypomnieć? On w tamtych czasach jeszcze po drabinie na dywan wchodził.

odpowiedz
Kylu - 21.07.2019 / 20:58, *.vectranet.pl

No... Nic się nie stało. Kasa na koncie i tak jest.
Zresztą zauważyłem że przestałem przeżywać porażki, po prostu się przyzwyczaiłem do nich.

odpowiedz
lb - 21.07.2019 / 20:56, *.vectranet.pl

Jeżeli grasz w Legii i przegrywając mówisz że nic się nie stało, to dla mnie możesz już wypier...lać z tego klubu ...

odpowiedz
Won - 21.07.2019 / 20:54, *.virginm.net

Nie ma jak to sportowa ambicja i złość
po przegranym meczu .Gdybym był trenerem za taką wypowiedź byś grał w rezerwach bardzo długo.Widze że z Tobą w bramce to nic nie osiągniemy.Troche pokory ręczniku

odpowiedz
Hiszpan - 21.07.2019 / 20:51, *.play-internet.pl

Majecki to się stało że masz dziurawe łapy i co leciało to wpadalo i się zesrało.

odpowiedz
(L)Tarczyn - 21.07.2019 / 20:50, *.centertel.pl

Nie wiem jak Wieteska prezentował się w sparingach ale prawda jest taka, że zaj.. ..ał mistrza w ubiegłym sezonie a dziś razem z Remym mecz z Pogonią

odpowiedz
magoo - 21.07.2019 / 20:47, *.chello.pl

Jak to nic się nie stało ?
Pogoń wygrała u nas pierwszy raz od 36 LAT !
Ciebie nie było nawet na świecie, i Ty masz czelność mówić, że nic się nie stało.
Jak dotąd byłem umiarkowanie krytyczny w stosunku do tzw. prezesa Legii, tak teraz jasno i wyraźnie mówię DOŚĆ! Panie Mioduski, idź Pan w Ch..uj!

odpowiedz
Obcy - 21.07.2019 / 20:46, *.t-mobile.pl

Chłopaku ty grasz w Legii. Nie pieprz,że nic się nie dzieje. Olaliście poprzedni sezon. Teraz powtórka? Nie masz mentalności zwycięzcy. Aby kasa się zgadzała. Banda pajacy.

odpowiedz
Phoenix(L)k - 21.07.2019 / 20:44, *.chello.pl

"Uważam, że nic się nie stało, że przegraliśmy"

ŻE KU*WA CO???
3 punkty w plecy na początek to nic?

Gnojek chyba jest za młody, by słyszeć o sezonach, które zostały wygrane przewagą jednego punktu...

odpowiedz