Arvydas Novikovas - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze oceny

Oceny legionistów za mecz z KuPS

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy Legii otrzymali niskie i bardzo niskie noty za czwartkowy mecz w Finlandii. Najwyżej oceniliście występ Artura Jędrzejczyka i Radosława Majeckiego - 2,7 w skali 1-6, a najniżej Arvydasa Novikovasa i Sandro Kulenovicia - noty 1,2.

W sumie oceniało 1959 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2.

Jędrzejczyk 2,7
Majecki 2,7
Remy 2,3
Gwilia 2,3
Lewczuk 2,2
Jodłowiec 2,1
Vesović 2,0
Luis Rocha 2,0
Andre Martins 2,0
Antolić 1,8
Carlitos 1,6
Nagy 1,5
Novikovas 1,2
Kulenović 1,2


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

+dodaj komentarz
Arek - 04.08.2019 / 00:38, *.tpnet.pl

@kaktus: może za te dzidy z bramki. Bo tak w sumie to chyba za resztę nie ma się co go czepiać. Zwłaszcza, że czyste konto zachował.

odpowiedz
kaktus - 03.08.2019 / 21:52, *.tpnet.pl

@Sebo(L):
A czemu Majecki miał otrzymać notę poniżej wyjściowej?

odpowiedz
kaktus - 03.08.2019 / 21:37, *.tpnet.pl

a tak swoją drogą.... czemu Majecki ma poniżej noty wyjściowej?

odpowiedz
Err - 03.08.2019 / 21:37, *.chello.pl

@Sebo(L): A co to odpowiedzialność zbiorowa obowiązuje? Dlaczego Jędrzejczyk ma odpowiadać za błędy Novikovasa? W obronie zagrał przyzwoicie to i ocenę dostał przyzwoitą na tle pozostałych

odpowiedz
GCW - 03.08.2019 / 20:02, *.play-internet.pl

@Wielki Stach: wybacz o wielki Stachu przyznaje się do błędu. Wara od Rasiak. A My mamy drewno na opał A nie wirtuoz w napadzie

odpowiedz
majusL@legionista.com - 03.08.2019 / 17:06, *.174.42

kurvikovas lider. Totalne 0 kolejny raz !! Gratuluję zarządowi Klubu!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.08.2019 / 15:41, *.play-internet.pl

@Arek: Cały pic polega na tym,że kibice myślą,że "my klubowi,a klub nam"a rzeczywistość jest taka,że "my Mioduskiemu,a Mioduski.....sobie".Sądzę,że Nasza Legia znalazła się w tak beznadziejnej sytuacji,że potrzeba naprawdę radykalnych posunięć ze strony kibiców,żeby prezes zorientował się w końcu,że takie copółroczne oszukiwanie nas i obiecywanie gruszek na wierzbie po prostu się skończyło i pora albo odpowiedzialnie prowadzić klub,albo won.No przecież wszystkich NaS nie przekupili.

odpowiedz
Zenek - 03.08.2019 / 15:33, *.tpnet.pl

@WiernyKibicZwycięskichDrużyn: był ale dawno, nazywał się Roman Oreszczuk. Tylko że on chyba akurat bramkę finom strzelił

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.08.2019 / 15:26, *.play-internet.pl

@Arek: Zgadza się-wspaniała jest tylko Legia-no i nasze zgody oczywiście.Ale wystarczyło porównać grę Legii,oraz Lechii i.....widać przepaść, w którą się zresztą z hukiem wyebaliśmy.Realizm może i nie jest domeną fanatyka,a szkoda,bo ludźmi zafiksowanymi na jakimś punkcie bardzo łatwo manipulować-vide akcja z karnetami.4 tysiące,a nawet chyba nieco ponad,kupiło karnety,bo Legia to My i takie tam,a tak naprawdę to Mioduski zarobił tylko na nich,bo za dwa mecze,jak nic się nie zmieni w grze Legii,kibice będą wpuszczani za symbolicznego piątaka.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.08.2019 / 15:15, *.play-internet.pl

@WETERAN: Zgadzam się z Tobą w 100%.Rzeczywistość się liczy.Z taką grą,bo nie sądzę,żeby ten czwartkowy "mecz"był jakimś jeednorazowym potknięciem,to czeka nas walka o jak najwyższą pozycję w grupie.....spadkowej.I nie zarzucaj mi przypadkiem jakiejś "antylegijności",tylko bardziej posądzaj mnie o realizm.P.S.Obawiam się,że jak nic się w tym momencie nie zmieni,to taka Lechia nas rozjedzie niczym walec drogowy.(Obym się mylił)

odpowiedz
Actchris - 03.08.2019 / 15:07, *.chello.pl

@ja: I jako jedyni dostali ode mnie więcej niż 1 punkt, nie wiem kto dał więcej Majeckiemu, on tylko wykopać piłkę na środek potrafi, zero pomysłu na rozegranie od obrońców.

odpowiedz
Arek - 03.08.2019 / 15:03, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA: gdyby matka miała fiuta, to by była ojcem. Wspaniałej Lechii nie ma, a Legia jest. Nikt im nie bronił robić współczynnik przez kilka lat, jak Legia, to może by grali z Kuopio, albo innym Tampere. I na tym zakończył bym Twoje dywagacje.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.08.2019 / 15:01, *.vectranet.pl

@raf: a potrafisz czytać ze zrozumieniem? pytam się co za szaleńcy dali powyżej 1?

odpowiedz
Wielki Stach - 03.08.2019 / 14:42, *.mgk.pl

@GCW: Nie obrażaj Rasialdinio, on przy tym bałkańskim kmiocie to był PAN piłkarz. Coś tam zawsze wtoczył. To nasze drewno, to tylko do szopki na opał.

odpowiedz
Tomasz - 03.08.2019 / 14:34, *.tpnet.pl

A czy Jaro Niezgoda nie powinien już grać często i gęsto ? Bo nie wiem czy już jest całkiem zdrowy .

odpowiedz
SEBO(L) - 03.08.2019 / 14:25, *.chello.pl

Całoroczny Wakacyjny Klub Seniora Legia ma się dobrze...

odpowiedz
raf - 03.08.2019 / 14:15, *.cyfrowypolsat.pl

@Sebo(L):
a niewidzisz matematyku ze sa tez noty ponizej 2? srednia wychodzi 1,9

odpowiedz
Słoniu - 03.08.2019 / 13:58, *.avast.com

Jaja sobie robicie?! Kto dał powyżej 1?

odpowiedz
WETERAN - 03.08.2019 / 13:55, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: Zawsze oceniasz rzeczywistość w oparciu o gdybanie? Liczą się fakty, rzeczywistość. Guzik kogo obchodzi "gdyby". Zajmij się wróżbiarstwem.

odpowiedz
Sebo(L) - 03.08.2019 / 13:55, *.vectranet.pl

Skoro pojawiły sie noty od 2,7 do 2,0 to oznacza,że znaleźli się szaleńcy którzy dali niektórym piłkarzom noty 3! To ja się pytam za co?! Za tą padlinę,którą mieliśmy "przyjemność" ogladać? Śmiem przypuszczać,że niektóre mecze w klasie A nie wspominając ligi okręgowej są przyjemniejsze do ogladania niż czwartkowy pseudo futbol w Finlandii na szczeblu europejskich pucharów.

odpowiedz
Mr T - 03.08.2019 / 13:40, *.tpnet.pl

@brasu: Dobre ;)

odpowiedz
Obcy - 03.08.2019 / 13:12, *.t-mobile.pl

Ja też bym pograłem w Legii. Umiejętności mam marne. Wtopie się w tłum. Nikt nie zauważy.

odpowiedz
R2d2 - 03.08.2019 / 12:53, *.centertel.pl

Mistrz Voko wystawił DZIADY na fińskiej prowincji

odpowiedz
miron - 03.08.2019 / 12:39, *.play-internet.pl

Rysio Sa Pinto tym razem narozrabiał w samolocie niezły z niego kocór hehe.

odpowiedz
Kipkorir - 03.08.2019 / 12:38, *.chello.pl

Tradycyjnie przydała by się ocena "trenera" - 0 (zero!)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.08.2019 / 12:19, *.play-internet.pl

A na takie opinie,że my graliśmy żenująco,ale mimo wszystko gramy dalej,a Lechia zagrała o niebo lepiej niż my,a odpadli z pucharów,to przypominam,że my graliśmy z megaogórami,a Lechia z Brøendby.Lechia z Kuopio by wygrała 2 razy po 3-0,a my z Duńczykami już po pierwszym meczu byśmy mieli pozamiatane.A jeszcze jedno.Mioduski wiedział co robi,że karnety na cały sezon tylko sprzedawał.Pewnie nie wyklucza,że rundę rewanżową będziemy grali w drugiej ósemce.

odpowiedz
brasu - 03.08.2019 / 12:16, *.vectranet.pl

a potem sie dziwia ze kibice na stadionach pojawiaja sie w kominiarkach... przeciez to wstyd sie przyznac ze ogladalo sie taki mecz

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 03.08.2019 / 11:54, *.play-internet.pl

Ogladam powtórkę meczu Kuopio-Legia i dopiero teraz"na chłodno" widzę,jacy oni są naprawdę słabi.To wygląda mi na sabotaż,bo nie wierzę,że oni prezentują taki poziom.No chyba,że niektórzy-z Mioduskim na czele grają u buka,wszak kasa wrzucona w tą studnię bez dna,którą jest obecnie Legia musi się jakoś zwracać.No ale jak to tylko moje "wydaje mi się",to może Gwilia cokolwiek grał(ale to i tak naciągana opinia),a reszta powinna mieć sądowy zakaz zbliżania się do stadionów na odległość bliższą niż 500 m.I to przynajmniej przez 3 lata.

odpowiedz
GCW - 03.08.2019 / 11:54, *.play-internet.pl

@Yorick: mógłby też o tym książkę napisać jak spier...lic Legie swoimi idotycznymi decyzjami. Taki poradnik dla kolejnych pseudo prezesin jak on

odpowiedz
Yorick - 03.08.2019 / 11:44, *.orange.pl

Z innej beczki - Mioduski mógłby zebrać swoich trenerów w cyrk obwoźny i jeździć z tą ekipą po Polsce.

odpowiedz
zaba285 - 03.08.2019 / 11:30, *.lukman.pl

@17m: Rasiakowi to mógłby buty czyścić. najgorsze drewno w historii Legii, on chyba dopłaca gruby hajs żeby tu grać

odpowiedz
GCW - 03.08.2019 / 11:27, *.play-internet.pl

Chorwacki Rasiak faktycznie żenada ale jeszcze większą drewno to novikowas albo inaczej zwany nowykwas ja pier...le gdzie jest Agra?! Już on więcej by zamieszania zrobił na skrzydle niż ten partacz A sztuczna murawa i kwadratowe piłki to żadna wymówka. Do tego system gry na wyjeździe 2 defensywnymi pomocnikami jeszcze rozumiem ale ku...a 3 to lekka przesada. U siebie musimy grać jednym defensywnym A nie dwoma i się bronić. Przesunąć Andre martinsa do przodu na pozycję Caritosa. A Hiszpana do ataku zamiast Rasiak bo tak to w ogóle nie może wyglądać. To jest LEGIA WARSZAWA A nie raków co walczy o utrzymanie. Jak tak to ma wyglądać to pseudo prezes loczek już powinien szukać nowego trenera

odpowiedz
znajca - 03.08.2019 / 11:23, *.centertel.pl

@17m:
O ile mnie pamięć nie myli, Grzegorz Rasiak strzelił około 60 bramek na poziomie angielskiej Championship. Przez rundę był w składzie Tottenhamu. Do tego dorzucił kilka goli w reprezentacji Polski. To on asystował Smolarkowi przy bramce na 2:0 w pamiętnym meczu z Portugalią. Wypada życzyć Kulenoviciowi równie udanej kariery.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 03.08.2019 / 11:22, *.play-internet.pl

Jestem masochistą, zakupiłem bilet na czwartkowy, euro wpier...ol:)

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 03.08.2019 / 11:09, *.plus.pl

@17m: Rasiak to przy tym drewnie był wirtuozem futbolu. Takiego połamańca to u nas chyba jeszcze nie było.

odpowiedz
ja - 03.08.2019 / 11:09, *.chello.pl

Jędza i Remy wybijali.
Gwilia jako jedyny coś próbował.
Cała reszta z pola to żenada totalna.

odpowiedz
ZGL - 03.08.2019 / 11:08, *.tpnet.pl

A za wykonanie karnego powinien odejsc wraz z Novikovasem do konca biezacego okna transferowego !!!

odpowiedz
Cyniek - 03.08.2019 / 10:39, *.vectranet.pl

@17m: hahaha stary rozwaliles system z tym Rasiakiem za to należy ci się browar

odpowiedz
17m - 03.08.2019 / 10:32, *.t-mobile.pl

Chorwacki Rasiak po tak przedreptanym meczu powinien zostać odesłany do rezerw

odpowiedz
Franco - 03.08.2019 / 10:30, *.inetia.pl

No widzę że nie tylko ja byłem lagodny.

odpowiedz