fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Nie zagraliśmy źle

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Czujemy niedosyt, ponieważ uważam, że byliśmy lepszym zespołem. Mieliśmy bardzo dobre fragmenty w tym starciu. Pamiętajmy, że graliśmy z drużyną, która wygrała dwa pierwsze mecze. Momentami broniła całą jedenastką, więc dochodzenie do sytuacji strzeleckich nie było łatwe, ale nam się to udawało. Generalnie mecz, który pokazał wiele dobrego z naszej strony.

Nieobecność Carlitosa to nie są problemy fizyczne. Szukamy również innych rozwiązań na jego pozycji. Niemniej jednak grał dużo, dwa razy więcej meczów od piłkarzy Śląska, a musimy pamiętać, że mamy graczy, którzy także czekają na swoją szansę. Decyzja, że usiądzie na ławce jest spowodowana tym, że szukamy cały czas opcji, która przyniesie nam więcej korzyści.

Grę Novikovasa oceniam pozytywnie. Na pewno nie zagrał najlepiej z KuPS, lecz teraz było lepiej. Generalnie jestem zadowolony, jak pracuje, jak próbuje i stara się pomóc drużynie. To tylko kwestia czasu, aż wszyscy to zauważą. Jestem zadowolony z niego oraz wszystkich letnich transferów. Oczywistym jest, że są to dla nas ważne wzmocnienia.

Rozumiem postawę kibiców, którzy gwizdali na koniec meczu. Jednak jeżeli ktoś dzisiaj uważa, że Legia zagrała słabo, to... chyba nigdy dla niego nie zagra dobrze. Wynik nie jest satysfakcjonujący, lecz ja po obejrzeniu tego spotkania uważam, że nie zagraliśmy źle. Wiem jednak, że niektórzy uważają inaczej i nie mam z tym faktem problemu. Dla mnie to daleko, aby powiedzieć, że to był słaby mecz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (144)

+dodaj komentarz
MD - 06.08.2019 / 04:33, *.d1-online.com

Proszę o wyjaśnienie. Mam wrażenie że Vuko był na innym meczu!? Nie mieszkam obecnie w Polsce. Oglądałem mecz w telewizji... zastanawia mnie czy Vuko widział inny mecz czy może ja? Jest jeszcze opcja że może tam gdzie jestem ,przerobili sygnał...? Hehe są do tego i roznych innych zbrodni zdolni;) Ja już nie wiem ale to co się dzieję w Naszej Ukochanej Legii to się w głowie nie mieści. Jest szansa że za 2 tygodnie będzie nowy trener... tylko jakim kosztem? Odpadnieciem z pucharów. Pozdrawiam Wszystkich Kibicow.

odpowiedz
Wiadomości⚽️Legia - 06.08.2019 / 01:33, *.169.153

Tonácy brzytwy sie łapie...

odpowiedz
antek - 05.08.2019 / 23:36, *.chello.pl

tragedia

odpowiedz
svenson - 05.08.2019 / 23:31, *.24.111

zwolnić Vukovica z nim nie zajdziemy nigdzie

odpowiedz
gazza - 05.08.2019 / 18:18, *.inetia.pl

Czy ludzie z Bałkanów mają honor ???
Bo u nas każdy trener po takim meczu i takim jak w Filnlandii to podałby się do dymisji !
A ten nie dość że nie podał się do dymisji to jeszcze gada takie głupoty jak tu ...!!!

odpowiedz
Gk - 05.08.2019 / 17:05, *.chello.pl

Pare meczy i Carlitos nie gra bo gral duzo? To kto bedzie gral w grudniu? Beda walkowery ?.To po co byly zgrupowania?

odpowiedz
krys008 - 05.08.2019 / 16:27, *.153.82

Vuko przerażasz mnie swoimi wypowiedziami!

odpowiedz
Wasz treneiro - 05.08.2019 / 15:27, *.t-mobile.pl

Remis wzięty na klatę.

odpowiedz
Hiszpan - 05.08.2019 / 14:57, *.amazonaws.com

Jestem w Afryce i słuchając relacji radiowej myślałem że mecz był super z wieloma sytuacjami Legii. Obejrzana powtórka meczu rozwiala wątpliwósci ani jednej 100 % okazji dalej dno i wodorosty.

odpowiedz
Cesio - 05.08.2019 / 13:29, *.com.pl

Po takiej wypowiedzi Vuko powinien być od ręki zdymisjonowany.Stwierdził ,że Legia już lepiej nie zagra.To tyle co do trenera.Natomiast "piłkarze" to dopiero dno.Czy w tych ludziach nie ma za grosz umiejętności piłkarskich.Kto z nich zrobił piłkarzy.??!! Przecież w tej drużynie nie ma piłkarza ,który by oddał strzał na bramke z odległości 25 -30 metrów.
Brak piłkarza ,króry poprowadzilby grę.Indolencja strzelecka i praktycznie brak stwarzanych sytuacji strzeleckich to po prostu KATASTROFA.Czego to musiałem do cakać po 55 latach kibicowania Legii.Straszny żal i jednocześnie wstyd i czarna rozpacz mnie ogarnia patrząc na degrengoladę Legii.

odpowiedz
Hugon - 05.08.2019 / 13:26, *.vectranet.pl

z Kups graliście gorzej ale twój rodak to też twoja pomyłka Kulenowicz to nawet na ławkę jest za słaby.

odpowiedz
Mientowy76 - 05.08.2019 / 22:22, *.rima-tde.net

@Hugon: Kulenovic nie jest czasem Chorwatem?

odpowiedz
Hugon - 07.08.2019 / 18:22, *.vectranet.pl

@Mientowy76: Jest -ze starej Jugosławi

odpowiedz
meritum - 05.08.2019 / 12:54, *.inetia.pl

Jeżeli loczek szuka trenejro po taniości to ja mogę poprowadzić Legię za połowę tego co Vuko. obecnie mam papiery trenera II klasy ale poczytam podręcznik p. Talagi na którym dalej chyba uczą się nasi trenerzy i po zdaniu eksterny mogę zabrać się za trenowanie. a na serio k.....a przecież w dobie internetów wszyscy mają te same programy do taktyki / oczywiście jakąś trzeba dobrać /, lekarze w całej Europie mają tę samą wiedzę na temat zdrowia i kondycji zawodników, tylko trzeba te puzzle z żelusiów poukładać a nie tak jak obecnie w Legii skład losować z trzech koszyków / obrona , pomoc atak /. Nam potrzebny jest psycholog sportu żeby zdjąc z naszych kopaczy brzemię ich wielkiego ego oraz ornitologa , który powyrywa im z dooopy pawie piórka którymi obrośli. Mamy mieć drużynę ciężko pracujących piłkarzy a nie zsr...anych gwiazdeczek.
PS Szacun dla wszystkich za wczorajszy na poziomie LM doping.

odpowiedz
Sobi - 05.08.2019 / 12:31, *.t-mobile.pl

On to już dawno odpłynął

odpowiedz
Trampek - 05.08.2019 / 11:27, *.net.pl

Cytat: "Nie zagraliśmy źle" - powinien jeszcze dopowiedzieć : " Zwłaszcza po wejściu Kulanovica". Cytat drugi :" Rozumiem postawę kibiców, którzy gwizdali na koniec meczu". Kłamie wprost w oczy. Gdyby rozumiał postawę kibiców - To już dawno podałby się do dymisji - składając wcześniej podanie o rezygnacje z prowadzenia zespołu.

odpowiedz
Keny - 05.08.2019 / 11:22, *.230.191

Pamiętam jak dziś komentarz Vuko do meczy w lidze europy Trabzonmspor - Legia 0:1 bramka Kucharczyka za kadencji Berga. W którym to wywiadzie w studio krytykował grę Legii, domagał się że nie można tak grać. To niech może szanowny trener obejrzy sobie w telewizji jak wygląda gra Legii za jego kadencji. W tamtym czasie graliśmy na wynik i może dramatycznie się broniliśmy w końcówce ale podyktowane było to wynikiem jaki mieliśmy. Pozdrawiam

odpowiedz
Adson 78 - 05.08.2019 / 11:11, *.plus.pl

Nie zagraliśmy żle , Vuko Pierdzielnij się w głowę , tragicznie zagraliście , pytanie po co kużwa drewna trzymasz w Legiunii takie jak : antolić , astiz , lewczuk , rocha , kulenović , cierzniak ? za tych drewnianych można było ściągnąć naprawdę wartościowych graczy .

odpowiedz
WAWA Orbitek - 05.08.2019 / 11:06, *.vectranet.pl

Poniedziałek zaraz południe i on ciągle trenerem!?

odpowiedz
olew - 05.08.2019 / 10:44, *.vectranet.pl

Nudny jest Vuko okrutnie. Wyniki nie są dramatyczne, ale gra Legii słaba , to przecie widać. Moim zdaniem brak trenera jest oczywisty. Ale mam nadzieje , że renoma klubu i klasa grajków nadrobi vacat na stanowisku trenera.

odpowiedz
stary_dziad - 05.08.2019 / 10:42, *.chello.pl

Niestety nasza drużyna nie ma stylu. Vukovic miał sporo czasu by coś zrobić pozytywnego. Nie udało się, ale powód to nie tylko trener, to również zawodnicy. W latach siedemdziesiątych na środku dzielił i rządził Kazimierz Deyna, później na początku lat osiemdziesiątych był Henryk Miłoszewicz, jeszcze później Leszek Pisz, na początku lat dwutysięcznych Aleksander Vukovic i w końcu przez krótki okres, gdy trenerzy zmienili mu pozycję Miroslav Radović. Przez klika miesięcy w niedawnym czasie Vadis Odjidja-Ofoe również rządził na środku pomocy. We wszystkich okresach, gdy nie mieliśmy środkowego playmakera Legia grała nijako, wręcz słabo. Obecnie znowu mamy taki okres i dopóki Martins będzie naszym rozgrywającym nic z tego nie będzie.
Moja diagnoza to zakupić rozgrywającego (może Dani Ramirez z ŁKS-u) i ewentualnie zmienić trenera.

odpowiedz
GCW - 05.08.2019 / 12:57, *.play-internet.pl

@stary_dziad: Martins nie gra na rozgrywaku. Jest ustawiany jako defensywny pomocnik A na rozgrywaku gra Gruzin !

odpowiedz
krajzega - 05.08.2019 / 10:32, *.ip-point.pl

to chyba byliśmy na innych meczach, jeśli Legia chce sprzedać Kulenovica to w żadnym wypadku trener nie może go wpuszczać na boisko, chłop robi antyreklamę samego siebie, jest niesamowicie drewniany

odpowiedz
GCW - 05.08.2019 / 09:59, *.play-internet.pl

Powtarzam to już któryś raz. A więc dość gry u siebie dwoma defensywnymi pomocnikami. My na swoim stadionie musimy prowadzić grę i atakować. Grać ku...a ofensywnie A nie defensywnie!!! Jeśli Vuko do którego mam dużo szacunku uważa że novikowas zagrał dobry mecz to chyba inny mecz oglądam niż ten wczorajszy ze śląskiem. Dobry mecz to on grał w Kielcach. Na plus tylko zasłużył nowy Brazylijczyk. Jeśli nie wygramy w czwartek z Grekami to Vuko niestety albo stety zostanie zwolniony. A na jego miejsce chyba już jest szykowany Magiera.

odpowiedz
Burza mózgów - 05.08.2019 / 14:11, *.tpnet.pl

@GCW : No tak , a przede wszystkim trza grać dwoma napastnikami ustawionymi obok siebie , a nie że jeden biega za drugim i zamiast grać klepkę to wszystko zależy od tego czy ten cofnięty dobrze dogra szpicy czy nie ...OBOK SIEBIE , ze sobą - żeby się jeszcze lepiej widzieli i żeby obrońcy przeciwników mieli dylemat : którego pilnować , bo jest ,,aż,, dwóch ! Jeden napastnik to może być ktoś jak Kowal , Miętowy albo Sagan za najlepszych lat . Albo Kuchy , jeśli czasem pozwolono mu grać w ataku ( musi wrócić !) . Carlitos jest dobry , ale jak go obrońcy jacyś ,,obskoczą ,, to ma problemy , chociaż czasem daje radę zrobić solową akcję . Ale , czasem , - to za mało , trzeba mu podawać . Podań dokładnych jest mało , strzałów to w ogóle tragicznie mało . Dwoma napastnikami , nie - jednym wysuniętym . Wuko: proszę : ustaw frontalny atak . Dlaczego nie ?

odpowiedz
GCW - 05.08.2019 / 16:51, *.play-internet.pl

@Burza mózgów: owszem zgadzam się że 2 napadziorów grających obok siebie by rozwiązało problem przynajmniej jeśli chodzi o gole i kreowanie akcji no ale zamiast grać systemem 4-1- 3-2 albo 4-1-4-1 to my u siebie się bronimy systemem z dupy 4-2-3-1

odpowiedz
lhm - 05.08.2019 / 19:06, *.153.161

@Burza mózgów:
Kowal nie grał sam w ataku. Legia w tamtych czasach zawsze grała dwójką. Zresztą później też (Kucharski-Podbrożny, Svitlica-Saganowski). Dzięki temu nie było nigdy problemu z przyśpiewką np. "dwie bramki Kowalczyk, dwie bramki Śliwowski i Legia ma mistrza Polski"...
A teraz jakie nazwiska tam wstawić??? ;)

odpowiedz
Gocław - 05.08.2019 / 19:26, *.chello.pl

@lhm:

A teraz jakie nazwiska tam wstawić??? ;)

Dwie bramki Włodarczyk, dwie bramki Magiera i będzie dziś dziesięć do zera ;)

odpowiedz
Burza mózgów - 05.08.2019 / 20:18, *.tpnet.pl

@lhm: Racja bracie , tak było . Jakoś dziwnie to napisałem . Chodziło mi jedynie o ich zdolności do awaryjnej reakcji na chwilowy brak podań albo nagłą okazję ( np. błąd w ustawieniu drużyny przeciwnej ) . Fakt , kiedyś gra dwójką napastników to była codzienność i oczywistość . A teraz niestety asekurantyzm i brak zdecydowania i pewności siebie . Słabo jest dziś . Nie wiem , Karlitos i Niezgoda albo Jose Kante . Mam nadzieję , że Józek jeszcze pokaże - jak to się robi w Warszawie. Podobnie Jarek i w ogóle wszyscy . Szkoda , że nie ma np. dwóch tygodni do meczu z Atromitosem , byłby czas na wejście w konkretny rytm ( w końcu ) i na ustawienie myślenia , bo oni są jacyś nieprzytomni , jakby nie widzieli , że już pora wrzucić wyższy bieg . Oby w czwartek byli szybcy i wściekli . Albo chociaż dokładni i ofensywni . Pozdro (L) .

odpowiedz
konczita - 05.08.2019 / 09:52, *.5.129

spokojnie, dajmy vuko troche czasu. są nowi zawodnicy, gramy co 3 dni non stop w innym składzie bo próbuje awansować w pucharach. jak ustabilizuje skład to powinno to ruszyć do przodu. ważne że bramek nie tracimy a jak z przodu się ruszy to będzie dobrze.

odpowiedz
GDL - 05.08.2019 / 09:26, *.tpnet.pl

Ciag dalszy naprawy LEGII przed meczem w LE !!!

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 05.08.2019 / 09:06, *.chello.pl

Podobnie jak wszyscy na tym forum bardzo krytycznie oceniam postawę Legii -zarówno piłkarzy,jak trenera.Drużyna nie ma stylu,ambicji a nawet umiejętności indywidualnych.Kto winien - oczywiście przede wszystkim trener!
Ale naszła mnie refleksja - a może nie tu jest" pies pogrzebany",jak mawiali starożytni ? A może winą takiej postawy drużyny są ustawiczne zmiany trenerów? Zwłaszcza,że zatrudniani są stale kandydaci na trenerów,bez doświadczenia,autorytetu i niezbędnej wiedzy?
Może trzeba uzbroić się w cierpliwość i dać Vuko szansę do końca tych rozgrywek? Bo kolejna zmiana trenera zaowocuje kolejnymi zakupami szrotu z kraju pochodzenia szkoleniowca - mamy tu bogate doświadczenie z poprzednikami!!!! Mourinho czy Ancelotti do Legii nie przyjdą a tacy,na których Legię stać nie dają żadnych gwarancji na sukces!Chyba ostatnim z liczących się trenerów w Legii był Staszek Czerczesow ale on teraz jest poza zasięgiem.....
Może warto wykazać cierpliwość?

odpowiedz
Kibic emeryt - 05.08.2019 / 12:02, *.centertel.pl

@kibic Legii od zawsze: Szanowny kolego masz w wielu aspektach racjię ale ! Vucović dobrza wiedział że w Legii nie będze miał czasu bo celem jest awans do fazy grupowej LE aby ratować finanse klubu i pewnie taki warunek dostał .Teraz mówi że Legii potrzeba cierpliwości i czasu .To jest asekuracjia przed zwolnienie które niechybnie nastapi .Jego tłumaczenie bedzie że nie wyszło bo nie dano mu czasu.Druga sprawa trener jest w zespole już pare lat i dokładnie wie a przynajmniej powinien wiedzieć gdzie dany zawodnik powinien grać i tłumaczenie nieobecności braku Carlitosa szukaniem czegość (nie wiadomo tak naprawdę czego ) świadczy że ie ma pomysłu na grę a jestem przekonany że po prostu jest na dzień dzisiejszy słabiutkim trenerem i tylko pozoruje że wie co robi .Totalny błąd popełnił prezes i czekanie aź odpodniemy z LE a strata w lidze będzie duźa jest duźym rezykiem i według mnie obecnie zespół powinien przeją np .Zieliński a od wiosny wreszcie trener na lata

odpowiedz
Krzeszczu - 05.08.2019 / 12:39, *.bredband2.com

@Kibic emeryt: tylko ze zanosi sie na powtorke z rozrywki, Szopen robi wrazenie jakby chcial ponownie zatrudnic Magiere. A to bedzie katastrofa totalna ktora przerosnie wszystkie dotychczasowe tragedie.
Nasz prezio nic sie nie uczy.
Oczywiscie nie bede wolal "hej", ale po zblizeniach z trybun wczoraj, czlowieka ogarnia trwoga...
pzdr.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 05.08.2019 / 14:08, *.chello.pl

@Krzeszczu: szanowni koledzy,oglądałem mecz na stadionie więc początkowo nie rozumiałem tematu Jacka Magiery.Dopiero po obejrzeniu powtórki/bo sobie nagrywam,żeby kontrowersyjne sytuacje ocenić/ "skumałem" o co biega.....Nie byłbym zachwycony,bo wprawdzie nie mam aż tak złej oceny pracy Jacka jak ty,Krzeszczu ale nie była by to zmiana na lepsze - coś w rodzaju "zamienił stryjek"....
Natomiast pomysł kolegi emeryta o Zielińskim zupełnie mi się nie podoba! Pamiętam,kiedy Jacek Zieliński objął Legię po skończeniu swojej kariery piłkarskiej,że niczego nie wnióśł i nie zapanował nad ówczesnymi gwiazdeczkami!!!lTo po co odwoływać Vuko? To miało by sens tylko i wyłącznie wtedy,gdyby można zatrudnić odpowiedzialnego,doświadczonego trenera z autorytetem!!
Widzicie Panowie kogoś w zasięgu Legii? Ja nie.....Bo nikt z polskich trenerów nie nadaje się,a już najmniej Nawałka,o którym podobno marzył prezes Mioduski! Do Nawałki mam stosunek wybitnie negatywny,chyba gorzej go oceniam niż Krzeszczu Magierę)))))))

odpowiedz
kibic emeryt - 05.08.2019 / 14:25, *.tpnet.pl

@Krzeszczu: Masz rację ja też z

odpowiedz
Krzeszczu - 05.08.2019 / 15:01, *.bredband2.com

@kibic Legii od zawsze: Szanowny Kolego, zeby nie bylo nieporozumien, do Jacka Magiery jako czlowieka zupelnie nic nie mam bo go po prostu nie znam. Ktos kiedys tutaj przygadal o osiagnieciach Magiery jako pilkarza, ktore nie oszukujmy sie, nie powalaja. Szybciutko przytoczylem ze moje sa wieksze i dyskusja odrazu sie skonczyla.

Natomiast Magiera jako trener to miernota. Nie uchroni go jego tajny zeszycik, gdzie jedynym sekrecikiem jest chyba tylko siatkonoga. Bo gra poza poczatkiem (i nie oszukujmy sie, generalnie po zmianie trenera z KAZDYM klubie jest poprawa) nasza druzyna grala slabo, zeby nie powiedziec kiepsko. A juz na sam konic jego kadencji to niemal tragicznie.
Jeszcze przed jego przejsciem powtarzalem ze bedzie tragicznie (aczkolwiek i ja mialem nadzieje i sie ludzilem) i powtarzalem do do konca jego kadencji. Jest to slaby trener. W mlodziezowce nie pokazal nic, NIC, co by w jakis sposob ta/moja opinie zmienic.
Wiec nie tylko "zamienil stryjek..." ale powtorne wchodzenie do tego samego szamba. Jozak, Klaf, Vukovic, Magiera(???) a prezes nam wciska kit ze uczy sie na bledach...
Byc moze to tylko byl zbieg okolicznosci bo Magiera jako Legionista po prostu byl na trybunach, byc moze nic w tym nie ma. Mam przeogromna nadzieje ze nic w tym nie ma...
Jak mawia Jerz z Potoku (pozdrawiam): Serdecznosci :-)

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 05.08.2019 / 15:45, *.chello.pl

@Krzeszczu: Rozumiem -oceniamy zawodowo a nie jako człowieka.Moim zdaniem Jacek Magiera jest zbyt spokojny na ten zawód i brak mu tzw charyzmy.Byłby chyba doskonałym doradcą lub dyrektorem sportowym albo zarządzającym szkółką piłkarską - być może o tym rozmawiali z prezesem. Coś o nim wiem - był przez kilka lat moim sąsiadem i wielokrotnie rozmawialiśmy - to wybitnie inteligentny facet !
Nie wiem,czy doczekamy się właściwego trenera w Legii,dlatego jestem zdania,że nie warto na łapu-capu zmieniać Vuko!!! Ale gdyby pojawił się ktoś właściwy........tylko to zawsze loteria,niejeden wybitny trener nie sprawdził się w różnych klubach a w innych był świetny!

odpowiedz
ochota - 05.08.2019 / 08:55, *.214.242

#Vuković#za#murem

odpowiedz
PoradyDlaVuko - 05.08.2019 / 08:49, *.centertel.pl

Trenerze Vuković oto rady dla Ciebie :
1. Za bardzo rotujesz składem jak oni mają się ze sobą zgrać? Jak nie przez częstą wspólną grę.
2. Antolić niewiele wnosi do gry - podaje głównie do tyłu i do boku, wystaw za niego Cafu.
3. Więcej ruchu z przodu, zawodnicy przednich formacji stoją i czekają na piłkę ( więcej bez piłki )

Jak poprawisz te 3 elementy to może coś jeszcze z tego będzie, w przeciwnym razie wiesz co Cię czeka.
Powodzenia

odpowiedz
HUgon - 05.08.2019 / 22:47, *.vectranet.pl

@PoradyDlaVuko: Vuko rotuj będziesz miał wytłumaczenie po przegranym meczu ,że nie byli w rytmie meczowym,sadzaj tych najlepszych na ławce a Kulenowić niech gra w każdym meczu.

odpowiedz
kibic52 - 05.08.2019 / 08:37, *.84.50

szkoda słów

odpowiedz
Kibic kiedyś, teraz obserwator dziadostwa - 05.08.2019 / 08:05, *.play-internet.pl

Najlepszym podsumowaniem po meczu był szeroki uśmiech na twarzy Vukowicza, zero złości, przybijanie sobie piątek jakby zremisowali z barcelona

odpowiedz
Wieprz - 05.08.2019 / 07:37, *.chello.pl

No to jeśli Legia nie zagra lepiej to pogramy w grupie spadkowej.... Zatrudnić trenera!!!!!

odpowiedz
bodek75 - 05.08.2019 / 06:58, *.net.pl

Zacznę od tego że jestem z czerwonej Łodzi, kibicem dobrze Wam znanej Drużyny.
Nie jestem więc jakoś blisko Legi. Tyle co przeczytam, czasem obejrzę w tv, ale oglądanie gry Legi to czysty sadyzm. Zęby bolą.
Wiecie dlaczego Vukovic jeszcze nie wyleciał? Bo jest tym trenerem który jeszcze gra w europejskich pucharach, a to jak długo pogra wkrótce się przekonamy. Bo Mioduski jest za bardzo przekonany o swojej nieomylności. Ma pieniądze i władzę. My coś takiego przechodziliśmy z Cackiem. Jak się to dla Widzewa skończyło wiecie. Nie twierdzę że czeka Was podobny los, ale sportowo na pewno nic dobrego.
Vukovica pożegnają dopiero po rewanżu z Atromitosem czyli 14 albo 15 sierpnia. Tylko wtedy już będzie po zawodach. Trzymajcie się prawdziwi kibice Legi.
Z Widzewskim pozdrowieniem.

odpowiedz
antygrafoman - 05.08.2019 / 10:29, *.chello.pl

@bodek75: Czy w Polsce jest drużyna Lega? W mianowniku: Legia, w dopełniaczu: Legii. Wstyd dla nas, by Polak mający 44 lata nie potrafił poprawnie napisać "świętego" słowa w dopełniaczu.

odpowiedz
Kek - 05.08.2019 / 12:01, *.chello.pl

@antygrafoman: nie zesraj się

odpowiedz
stary - 05.08.2019 / 01:11, *.com.pl

VADIS VADIS I JESZCZE RAZ VADIS JEST POTRZEBNY. KTOS MUSI ROZGRYWAC BO JEST NIEZLA OBRONA (PODOBAŁ MI SIE LEWCZUK ) BOKI NIEZLE I TEN ATAK TYLKO KTOS MUSI RZĄDZIĆ.

odpowiedz
(L)egia - 05.08.2019 / 01:06, *.tpnet.pl

"Przyjechaliśmy po trzy punkty." Do tego doszło, że każda ekipa może zuchwale zgarnąć trzy punkty, łojąc nam du.pę na naszym terenie. Nie mamy lidera, nie zajedziemy zbyt daleko tym składem.

odpowiedz
Gocław - 05.08.2019 / 00:15, *.chello.pl

...śmieje się z nas cały kraj :(

odpowiedz
Arek - 05.08.2019 / 00:01, *.tpnet.pl

Ale dlaczego płaczecie? Proponuję poczytać sobie wpisy pod zapowiedzią meczu. Tam prorocy porażkę wieszczyli, a było 0:0. Znaczy, nie było źle:) A poważnie, to uważam, że Momenty były, ale to jeszcze nie jest to. No i wpuszczenia Kulenovicia, zamiast Carlitosa nie ogarniam. Zdjęcia Luquinhasa, który coś próbował też nie.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 04.08.2019 / 23:35, *.204.83

Pinokio powiada...
Rozumiem postawę kibiców, którzy gwizdali na koniec meczu. Jednak jeżeli ktoś dzisiaj uważa, że Legia zagrała słabo, to... chyba nigdy dla niego nie zagra dobrze. Wynik nie jest satysfakcjonujący, lecz ja po obejrzeniu tego spotkania uważam, że nie zagraliśmy źle. Wiem jednak, że niektórzy uważają inaczej i nie mam z tym faktem problemu. Dla mnie to daleko, aby powiedzieć, że to był słaby mecz. Vuko zjedz Snicersa!...Lepiej?!

odpowiedz
Kowal - 04.08.2019 / 23:29, *.vectranet.pl

Źle nie, bo było bardzo ujowo...

odpowiedz
Hahaha - 04.08.2019 / 23:23, *.inetia.pl

A no tak rzeczywiście ,,Novikovas zagrał znakomite spotkanie'' ,a gra to w ogóle ,,Powalająca z nóg " .Panie w (L)egii to ostatni sezon to za czasów (L)eśnego był znakomity . Kto zatrudnia trenera którego nie można wpuścić do samolotu.Zmiana trenera !!!!! Leśny wróć !

odpowiedz
(L)egia - 04.08.2019 / 23:17, *.tpnet.pl

Nie zagraliśmy źle. Zagraliśmy fatalnie!

odpowiedz
Autor - 04.08.2019 / 23:13, *.play-internet.pl

Vuko powinien iść do TVP "wszystko jest super, czemu ci ludzie się czepiaja?"

odpowiedz
Soki - 05.08.2019 / 06:58, *.t-mobile.pl

@Autor:

odpowiedz
ms - 04.08.2019 / 23:12, *.250.127

VUKO miej honor i powiedz że nie umiesz tego poukładać..... to jeszcze nie
Twój poziom i podaj się do dymisji ....... będziesz dobrym asystentem .....ambicja ci nie pozwala i ciągniesz ten klub na dno ?????

odpowiedz
lucho_83 - 04.08.2019 / 23:06, *.chello.pl

Kopania się w czoło ciąg dalszy....Quo Vadis Legio?

odpowiedz
kiki - 04.08.2019 / 22:51, *.vectranet.pl

PS. legia jest najmniej biegajaca druzyną w ekstraklasie to chyba mowi samo za siebie, jaki postep zrobilismy ale nie w tę stronę co trzeba

odpowiedz
kiki - 04.08.2019 / 22:46, *.vectranet.pl

Vuko ma racje nie zagralismy zle... zagralsmy fatalnie, granie z przeciwnikiem ktory gral bez napastnika od 60 minuty drugi raz sie nie zdarzy, a postepu jak nie bylo widac tak nie widac

liczylem ze zwolnia tego partacza przed meczem w LE ale widac ze niestety dopiero po zostanie zwolniony, a Miodek bedzie swiecil oczami i nowe wizje nam przedstawial jaka to legia bedzie magiczna, pierwszy sygnal byl rok temu w tym nie licze nawet na pierwsza trójke poki nikt po rozum do glowy nie pojdzie

odpowiedz
Ronin - 04.08.2019 / 22:42, *.plus.pl

Ewidentnie brak Prezesa klubu piłkarskiego (nie mylić z prezesem korpo) niestety każdy zatrudniony trener po erze Leśniodorskiego to wynalazek

odpowiedz
Rafal - 04.08.2019 / 22:36, *.play-internet.pl

Vuko odjechał totalnie, albo gada tak jak Mioduski by się mu przypodobać, podobne wizję widzę maja, masakra!!!

odpowiedz
Bie(L)any - 04.08.2019 / 22:22, *.vectranet.pl

Co on pier... widać że słuchał swojego poprzednika
Czlowiek bez pojęcia trawa sztuczna winna to przeciwnik za dobry to coś tam innego..
Zdejmuje dwóch ludzi którzy robią grę brazylijskiego i gruzińskigo zawodnika a zostawia litwina który ns dzień dzisiejszy to trojanski koń podrzucony przez wieśniaków z Białorusi....
Dwa mecze u siebie i już 5 punktów w plecy i to z kim ????

odpowiedz
KRZYCHU - 04.08.2019 / 22:01, *.com.pl

TYLKO GRA DWOMA NAPSTNIKAMI W SYSTEMIE 4-4-2 COS TU ZMIENI!!!!LEGIA W TAKIM SYSTEMIE OSIĄGAŁA NAJLEPSZE WYNIKI

odpowiedz
Hyhyhy - 04.08.2019 / 21:49, *.chello.pl

Wpuszcza kulenovicia a carlitos na lawce lol

odpowiedz
Krzeszczu - 04.08.2019 / 21:46, *.bredband2.com

Niedawno jeszcze ten pseudo trenerzyna twierdzil ze bedzie konkurencja.
Pomijajac juz te wszystkie jego beznadziejne rotacje rotacje w kazdym meczu, to dzisiaj ten trenjropodobny twierdzi ze: "musimy pamiętać, że mamy graczy, którzy także czekają na swoją szansę. Decyzja, że usiądzie na ławce jest spowodowana tym, że szukamy cały czas opcji".

No to gdzie jest ta konkurencja? Bo ja widze ze po prostu poszla sie je...c, a ten produkt trenrskopodobny po raz kolejny udowadnia ze ma tyle pojecia o prowadzeniu druzyny pilkarskiej co angela merkel o filmach porno.

Ale ale, najwiekszy dramat moze jeszcze nie nadszedl. Najwiekszy dramat moze dopiero sie szykuje. Bo niech nas chronia wszyscy swieci ale czy Szopen serio szykuje zmiane jednego parodysty na, po raz kolejny, nauczyciela wf? Czy serio bedzie zmienial vukovica na magiere?
Jesli do tego dojdzie to juz dzisiaj powiem krotko: klub Legia Warszawa po prostu pojdzie sie je...c. Skonczymy jak ci z k6.
Rant over.

odpowiedz
Ropa(L) - 04.08.2019 / 22:43, *.digiweb.ie

@Krzeszczu: Powiem Ci kolego że mnie ogarnął ten sam strach przed dziwnymi ruchami pudla. Najgorsze jest to że opcja wuefisty co po niektórych ludzi rajcuje tak jak by co najmniej sam Mourinho miał objąć stery . To że Vuko straci niebawem pracę jest już pewne. Prosić tylko najwyższego abyśmy się mylili kolego z przeczuciami, bo tak jak piszesz może być tragicznie.

odpowiedz
stary trener - 04.08.2019 / 21:44, *.vectranet.pl

gdybys byl honorowym czlowiekiem to sam bys zrezygnowal bo prawda jest oczywista- NIE NADAJESZ SIE NA TRENERA - LEGIA -to nie twoj rozmiar -odejdz i nie osmieszaj sie bo gadasz glupoty jak wczesniejsi trenerzy gralismy dobrze ale.......

odpowiedz
Jacek - 04.08.2019 / 21:36, *.centertel.pl

Vuko, czy Ty wiesz co mowisz? Jakich lepszych rozwiązan szukasz? Nie dając pograc najlepszemu strzelcowi i zawodnikowi Legii? Kuzwa masz nadzieje, ze z pokraką Kulenovicem bedzie lepiej? Wypier...l Carlitosa do 2 druzyny i bedzie spokoj. Przynajmnie on nie bedzie sie wkur...al. Pokrecilo Cie konkretnie. Calkowicie jezeli ją miales straciles koncepcje prowadzenia druzyny. Jestes slabym, zeby nie powiedziec miernym trenerkiem. Inni juz nam odjezdzają.

odpowiedz
LGZ - 04.08.2019 / 21:36, *.tpnet.pl

Gra troszke lepsza ale bez goli a chcemy je zobaczyc w meczu z Atromitosem LEGIO !!!

odpowiedz
ŁUKASZ323 - 04.08.2019 / 21:25, *.plus.pl

ILE razy było juz to przerabiane :zły start falstart za mało polakow podzialy grupy grupeczki -jesli dobrze pamietam był taki sezon podobny do tego i trener bodajze wzioł piłkarzy na kolacje integracyjną.Moze by ona pomogła ,moze musza odreagowac pogadac wyjasnic sobie o co graja i Gdzie graja przeciez k...a nie zapomnieli kopac gałe ,pozdrawiam (L)

odpowiedz
e(L)o - 04.08.2019 / 21:18, *.vectranet.pl

Brak goli również uważam za sukced! - Vuko

odpowiedz
ŁUKASZ323 - 04.08.2019 / 21:15, *.plus.pl

Jakis czas temu czytałem na LegiaLive ze kibice sa przesyceni mistrzostwami pucharem polski i zeby zapełnic stadion potrzeba wejsc do ligi mistrzow.Co sie k....a stało pytam,mieszkam na gornymslasku za Legia od 1997 roku (raz w roku na Lazienkowskiej3-niestety tylko raz)pozatym kazdy mecz na slasku obowiazkowo,zawsze jak był meczyk i grała Legia ludzie nawet tutaj bezzastanowienia stawiali na Legie a teraz ......Ale napisze krotko dzieki Legii poznałem trenerów Magiere Jozaka Vuko Pinto Sagana (pozdrawiam i dziekuje za poswiecenie czasu na rozmowe) piłkarzy Eduardo Niko Prijo Gui Nagy Wietaska Ofoe.Tych chwil nikt mi niezabierze były lata chude byly lata grube na zawsze tylko(L)

odpowiedz
Tylko Legia - 04.08.2019 / 22:26, *.co.nz

@ŁUKASZ323: Trzymaj się tam mordo, jak urodzony i wychowany w Poznaniu ale od zawsze za Legią.

odpowiedz
Archi - 04.08.2019 / 23:45, *.amazonaws.com

@Tylko Legia: Dziwni obaj jesteście

odpowiedz
Hg - 05.08.2019 / 19:20, *.chello.pl

@Archi: a ty ćwok

odpowiedz
Hello - 04.08.2019 / 21:12, *.t-mobile.pl

Jak zawsze pier..enie . Legia za grała słabo, choć porównaniu do meczu czwartkowego; jest lekka poprawa, Novikovas? - jak zawsze fatalnie, chyba klątwa numeru .

odpowiedz
Kucharczyk - 04.08.2019 / 23:08, *.play-internet.pl

Sam jesteś fatalny

odpowiedz
ZGL - 04.08.2019 / 21:12, *.tpnet.pl

Mecz bez efektu - Wolski, Furman i Michalak do LEGII jeszcze w tym oknie transferowym !!!

odpowiedz
Gregor56 - 04.08.2019 / 21:03, *.chello.pl

Jedyny komentarz to śmiech z krytyki.Bo on wie że nie przygotował zespołu do sezonu i to jest max co mogą zagrać.I nie możemy liczyć na normalna grę .Dlatego mamy śie cieszyć z przypadkowgo zwycięstwa i remisów z przecìetniakami

odpowiedz
majusL@interia.pl - 04.08.2019 / 21:01, *.214.250

tak jest Panie Trenerze, nie zagraliście zle. zagraliście bardzo zle, fatalnie, mega slabo !!

odpowiedz
ŁUKASZ323 - 04.08.2019 / 21:00, *.plus.pl

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie.....

odpowiedz
leonsio - 04.08.2019 / 21:00, *.t-mobile.pl

Magiera wraca!
Vuko był najtańszy, Magiera też jest tani, więc można dokonać tej zmiany i lud będzie zadowolony pomyślał sobie Loczek...
Koniec końców znowu będzie tanio, a przecież o to chodzi...bo siana "ni ma"

odpowiedz
artur - 04.08.2019 / 20:58, *.chello.pl

z uwagi na to ze gralismy w 9 na 11 to zgidze sie z Naszym trenerem ze zle nie zagralismy... Vesowicia i Antolicia nie mozna uwazac za graczy dzis......

odpowiedz
Gienek - 04.08.2019 / 20:57, *.vectranet.pl

Legia dziś zagrała dobrze??? Vuko to są kpiny z kibiców! To co gra Legia to jakiś kabaret. W tym sezonie nie miała jeszcze żadnego meczu pod pełną kontrolą. Jak tak zagracie z Grekami to szybko was sprowadzą na ziemię i zostanie wam tylko liga.

odpowiedz
Raf - 04.08.2019 / 20:51, *.play-internet.pl

Trenerze! Ale dlaczego cały mecz graliśmy bez napastnika???

odpowiedz
Wuko - 04.08.2019 / 20:54, *.centertel.pl

@Raf: bo graliśmy na remis

odpowiedz
Cch - 04.08.2019 / 21:00, *.cyfrowypolsat.pl

@Raf: bo nie mamy napastników

odpowiedz
Raf - 04.08.2019 / 21:14, *.play-internet.pl

@Cch: Teoretycznie (biorąc pod uwagę większość klubów tej marnej ligi) ich mamy, ale w jedynce wybiega najsłabszy, a jego pierwszym zmiennikiem był drugi w tej niechlubnej klasyfikacji. To jest sabotaż!!! Poza tym dlaczego Niezgoda nie łapie formy na niższym szczeblu, czyli w rezerwach, podobnie jak Agra, Cafu i inni po kontuzjach, pod formą itd.? Skoro Obradovic może to dlaczego nie inni? A później będzie biadolenie, że potrzebują czasu i rytmu meczowego. Czy naprawdę lepiej tylko trenować i wycierać krzesła trybun i ławki rezerwowych???

odpowiedz
OBSERWATOR - 04.08.2019 / 20:49, *.chello.pl

Vuko fajnie sobie zakpił po końcowym gwizdku z Żylety.

odpowiedz
jarekk - 04.08.2019 / 20:43, *.metrointernet.pl

Bezczelny typ. coraz mniej go lubię. Mecz był do de i wszyscy to widzieli. I na koniec dali upust gwizdami. A ten kit wciska że wszystko jest ok.

odpowiedz
Przemek - 04.08.2019 / 20:42, *.chello.pl

Dwa mecze u siebie - jeden punkt. Szkoda, że trener tak nisko wiesza sobie i drużynie poprzeczkę bo kiedyś 1 punkcik po 2 meczach u siebie to byłby bardzo poważny powód do niepokoju. Od dawna ( zeszły sezon też tragedia) gra Legii w ogóle mnie nie zadowala i nie satysfakcjonuje - kibicuję i oglądam / śledzę wszystkie mecze / wyniki Legii od 1993 r. i dalej będę je śledził bo Legia będzie w moim sercu do końca życia ale dziś 1 połowę śledziłem sobie co jakiś czas obserwując relację na żywo będą na spacerze z dziećmi - po prostu serce mnie boli jak patrzę na tą grę i to co potem opowiada nasz trener - te korpo gadki są tak irytujące , śmieszne, żenujące..... Widzę, że będziemy musieli się przyzwyczaić / poczekać, że dopóki nie przyjdzie inwestor z poważną gotówką i głową na karku - to będziemy musieli oglądać tą padakę i te pierdzielenie farmazonów na konferencjach prasowych.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 04.08.2019 / 21:07, *.centertel.pl

@Przemek: podobnie uważam niestety

odpowiedz
Gres - 04.08.2019 / 20:40, *.play-internet.pl

Szkoda, że 90% ludzi piszących komentarzy nie ma pojęcia o realiach w jakich obecnie jest Legia. Po dzisiejszym meczu trzeba docenić przede wszystkim bardzo dobrą grę Legii.To bardzo trudny okres, gramy co 3 dni i niestety nie da rady ciągle wygrywać. Wymagacie od zespołu za dużo, w obecnej sytuacji należy się cieszyć, że wreszcie są jakieś pozytywy w grze naszej drużyny, a nie ciągle narzekanie - jak awansujemy to się czepiacie, że po słabej grze, jak gramy dobrze, po ciężkim okresie, w nierównych warunkach jeśli chodzi o zmęczenie i z drużyną która wszystko wygrywała do tej pory to i tak jest marudzenie... Ja wierzę w Vuko, kwestia czasu i wszystko będzie graloy bardzo dobrze

odpowiedz
Sebek - 04.08.2019 / 20:50, *.vectranet.pl

@Gres: Ty sobie jaja robisz czy Ty tak serio piszesz i myślisz?

odpowiedz
Cch - 04.08.2019 / 20:51, *.cyfrowypolsat.pl

@Gres: a Ty w ogóle znasz się na piłce czy Vuko Ci płaci za komentarze?

odpowiedz
Maniek - 04.08.2019 / 20:59, *.centertel.pl

@Gres: Czy ty se jaja robisz ?

odpowiedz
Nie - 04.08.2019 / 21:02, *.virginm.net

@Gres: Jakie zmęczenie przecież zaczęli grać miesiąc temu,to są "zawodowcy" chyba. Oni wygrają fartem i to z kim.Chłopaku otwórz oczy

odpowiedz
Andrzej - 04.08.2019 / 22:55, *.centertel.pl

@Gres:
Piszesz tak samo jak wypowiada się Vukovic.
"nie da rady ciągle wygrywać" A kiedy my tak ciągle wygrywamy? Kiedy wygraliśmy w lidze u siebie? Wszystkie drużyny przyjeżdżają do nas z rekordami np. kilka lat bez punktu czy zwycięstwa na Łazienkowej czy wogole w lidze i od pół roku przelamuja passę.
Czy tylko w Polsce jest problem gry co 3 dni, w innych krajach Czechy, Węgry, Chorwacja itp drużyny grają w pucharach i wygrywają w lidze w tym czasie.

odpowiedz
Franz - 04.08.2019 / 20:34, *.play-internet.pl

Pamiętam Legie z Niko i Prijo. Czasem narzekałem wtedy.. Ale teraz to chyba gorzej grać w ataku nie można. Jesteśmy w czarnej d.. z atakiem. Co może pomóc? 2 dobrych napastników nic więcej. Takich jak Niko i Prijo. Do Novika i Liqua Gvvilii i Andre nic więcej nie trzeba tylko 2 napastników którzy ruszają d.. i potrafią trafić w bramkę

odpowiedz
Juri - 04.08.2019 / 20:30, *.inetia.pl

Żarty sobie robi.
Legia musi wygrywać.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 04.08.2019 / 20:26, *.centertel.pl

Żyjesz w innej galaktyce

odpowiedz
pol - 04.08.2019 / 20:23, *.chello.pl

Ten Pinokio ,to jednak kretyn ,który myśli,że nikt nie widział WYCZYNÓW jego gwaiazdeczek

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 04.08.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

Mecz jak mecz,pozytyw taki,że chociaż nie bardzo potrafią,to się starali.Najgorsze jest to,że to chyba maksimum możliwości piłkarskich naszych gwiazdeczek.(poza Luquinhas'em,który jest ponad to).

odpowiedz
Rozsądek - 04.08.2019 / 20:21, *.chello.pl

Aa i jeszcze Antolic i Kulenovic chyba już powinni odejść grają tylko słabiej. Totalny regres..

odpowiedz
Kibic emeryt - 04.08.2019 / 20:20, *.centertel.pl

W dwóch ostatnich meczach nie zdobyliśmy bramki .Dzsiaj nie mieliśmy jednej klarownej sytuacji a tymczasem najlepszy ofenzywny zawodnik siedzina ławce a trener mówi że szuka rozwiązań .Po meczu zadowolony trener dziękuje zawodnikom za sukces !!!!!!! a przed meczem opowiada że Legii potrzemby jest czas i spokój a po meczu coraz mniejsza liczba kibiców z niezadowolenim wychadzi z meczu .To jest obraz naszego klubu ,który stoi nad przepaścią finansową bo w nią wpadniemy jak nie awansujemy do fazy grupowej LE.

odpowiedz
Rozsądek - 04.08.2019 / 20:19, *.chello.pl

Dokładnie. Nie płakać. Dzisiaj zagrali niezły mecz. Nie wybitny ale już na poziomie Legii.

odpowiedz
Cch - 04.08.2019 / 20:46, *.cyfrowypolsat.pl

@Rozsądek : zagrali niezły mecz? Ani której minucie?

odpowiedz
Ja pi.. - 04.08.2019 / 22:34, *.t-mobile.pl

@Rozsądek : na poziomie Legii?

odpowiedz
jerzy - 04.08.2019 / 20:17, *.chello.pl

Vukowicz idioto ty, ku...a rzygać sie chce jak sie patrzy na ten kibel

odpowiedz
mmz - 04.08.2019 / 20:16, *.tpnet.pl

Niestety, musimy odpaść z Ligi Europy, żeby ten głąb przestał być trenerem.

odpowiedz
Cch - 04.08.2019 / 20:47, *.cyfrowypolsat.pl

@mmz: to nie będzie trudne

odpowiedz
jAVAN - 04.08.2019 / 20:15, *.chello.pl

SA PINTO WRÓĆ !!!!!!!

odpowiedz
Radomiak - 04.08.2019 / 20:11, *.vectranet.pl

Nie widać nadziei....

odpowiedz
Kuba - 04.08.2019 / 20:10, *.plus.pl

Najlepszy mecz w tym sezonie. Ale dalej padaka.
Może się rozkręcą, jak nie to Vuko we wrześniu zakręci karuzelą. Na plus Gwilia i Brazylijczyk. Martina ciut lepiej niż do tej pory. Jędza klasa w tyłach z Lewczukiem. Reszta...patataj

odpowiedz
Miro - 04.08.2019 / 20:09, *.com.pl

Widać jakąś poprawę gry, ale brakuje strzałów z dystansu. Dziwię się trenerowi, że uporczywie gra tylko jednym napastnikiem. Nie wiem po co wystawił Sandry skroni tak ma odejść. Najlepszy na boisku moim zdaniem byli Gwoli i Luqinias

odpowiedz
Urban - 04.08.2019 / 20:50, *.virginm.net

@Miro: jak brakuje? Novikovas napier... z kazdej pozycji bez sensu I kiedy powinien podawac.

odpowiedz
Zielarski - 04.08.2019 / 20:07, *.co.uk

Panie trenerze, ale dobrze też nie może niektórzy dziś się lepiej czuli, więc odejdź z Legii

odpowiedz
szczery - 04.08.2019 / 20:07, *.net.pl

Vuko przed Dudelange: "Oni są bardziej beznadziejni od nas". Po takich tekstach ten trenerzyna powinien wylądować w rynsztoku.

odpowiedz
Ryba - 04.08.2019 / 20:06, *.plus.pl

Debile to wypisują głupoty:) Legia zagrała o niebo lepiej niż z Kupa, oddali blisko 2x więcej strzałów od Śląska, mieli ponad 60% posiadania piłki, były sytuacje, ludzie opanujcie się z tą jakaś nagonka, myślcie racjonalnie a nie w sposób prymitywny

odpowiedz
DawidL - 04.08.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

@Ryba: Jakis normalny człowiek miło przeczytać pozdrawiam (L)

odpowiedz
Cch - 04.08.2019 / 20:55, *.cyfrowypolsat.pl

@Ryba: a co to dało jak nawet jednej bramki te drewniak nie potrafią strzelić? Za wz więcej strzałów i za posiadanie 60% piłki dostaliśmy więcej punktów?

odpowiedz
system - 04.08.2019 / 20:57, *.virginm.net

@Ryba: Tak ok mecz był o dużo lepszy niż w czwartek.Podejrzewam że ludzi wkur...ją jego wypowiedzi,przecież my tylko zremisowaliśmy o ten pajac chodzi po meczu uśmiechnięty.Cała prawda będzie w środowy wieczór

odpowiedz
Robert - 04.08.2019 / 21:33, *.centertel.pl

@system: Dokładnie, gra jaka jest, każdy widzi, ale wypowiedzi trenera i piłkarzy...To nie jest DNA Legii, to jest niestety choroba poznańska. Brak mentalności zwycięzców.

odpowiedz
Mdread - 04.08.2019 / 23:18, *.virginm.net

@Ryba: do tego 30 fauli śląska to jest jakas parodia jak kazda druzyna z nami gra, korona chyba 28 czy 6. Wiem ze w wielu przypadkach jakby grali szybciej bez przyjecia to mozna tych fauli uniknac ale i tak powinni dostawac wiecej kartek za notoryczne faulowanie.

odpowiedz
Grochu - 04.08.2019 / 20:05, *.play-internet.pl

magiera obok mioduskiego siedział ciekawe czy o kontrakcie trenerskim mowa była :)

odpowiedz
Kibic - 04.08.2019 / 20:04, *.tpnet.pl

Odejdz i wstydu oszczedz

odpowiedz
Hiszpan - 04.08.2019 / 20:04, *.amazonaws.com

Uwziął się na Catlitosa zwyczajnie go burak nie lubi. Co innego ten milutki Sandro oj tu chemia aż buzuje.

odpowiedz
Proste jak młoucka cepa . Jak nie ma się najlepszych piłkarzy to trudno oczekiwać najlepszych wyników.. - 04.08.2019 / 20:03, *.206.86

Nie wina tylko trenera . Ma taki skład jaki ma . Magiera miał o niebo lepszych piłkarzy to i z realem zremisował . Niema pieniędzy na lepszych zawodników , to też niema co cudów oczekiwać po obecnym zespole .

odpowiedz
Jean Pierre - 04.08.2019 / 20:02, *.icpnet.pl

Ciężko się czyta tego pseudo Trenera..
Ciężko się ogląda ten piach..
Ciężko jest..
Ciężko będzie..

odpowiedz
OMG - 04.08.2019 / 20:02, *.centertel.pl

Słaby mecz? Pewnie, że Słaby bo nie potrafiliście strzelić ani jednej bramki słabemu śląskowi.
Jeżeli dla ciebie to dobry mecz to nie masz co tu szukać.

odpowiedz
Jaaaaaa - 04.08.2019 / 20:00, *.cyfrowypolsat.pl

To jednak jest debil.

odpowiedz
Tomek - 04.08.2019 / 20:02, *.t-mobile.pl

@Jaaaaaa: jest debil

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 04.08.2019 / 20:33, *.t-mobile.pl

@Tomek: potwierdzam, spełnia wszelkie kryteria skretyniałego imbecyla, jako kopacz już miał zadatki.

odpowiedz