fot. Mishka / Legionisci.com

Łabojko: Przyjechaliśmy po trzy punkty

Maciej Frydrych i Fumen, źródło: Legionisci.com

Jakub Łabojko (Śląsk Wrocław): Na pewno chcieliśmy wywieźć stąd trzy punkty, ale ta sztuka nam się nie udała. Zresztą, niewiele tu drużyn wygrywa, na tym dość trudnym terenie. Niemniej cieszymy się, że utrzymaliśmy serię spotkań bez porażki. Teraz będziemy chcieć pozostać na tym kursie również po meczu w Poznaniu.

Nie było czasu na analizę na gorąco. Trener ma inne podejście w tym względzie. Będzie czas, że usłyszymy od szkoleniowca co myśli o tych zawodach. Na pewno przynosi efekty gra w defensywie, bo dziś znowu nie straciliśmy bramki. To cieszy. Teraz musimy poprawić grę w przodzie formacji - więcej kreować, więcej stwarzać sytuacji strzeleckich i na pewno będzie nas się dobrze oglądało.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Groch - 04.08.2019 / 21:57, *.inetia.pl

Dobrze mówisz Labojko. Teraz każdy tu będzie przyjeżdżać po trzy punkty ,jak legia w dwóch ligowych meczach u siebie ma bilans 0z1r1p

odpowiedz
Jaro - 04.08.2019 / 21:40, *.tpnet.pl

Co Ty bierzesz o łołojko

odpowiedz
Lipa - 04.08.2019 / 21:33, *.chello.pl

Łabojko chcesz trzy punkty to przejedż na czerwonym .Zostanie jeszcze bonus

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.