fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Antolić: Zasłużyliśmy na więcej

Maciej Frydrych i Fumen, źródło: Legionisci.com

Domagoj Antolić: To było trudne spotkanie dla nas. W pierwszej połowie obie ekipy nie podejmowały zbyt dużego ryzyka, ale po zmianie stron prezentowaliśmy się lepiej. Uważam, że zasłużyliśmy na więcej niż tylko jeden punkt. Oczywiście musimy popracować nad decydującymi momentami w akcjach ofensywnych.
Nie mogę obiecywać, że zobaczymy bramki w meczu z Atromitosem, ale zapewniam, że będziemy walczyć i damy z siebie wszystko. Rozumiem, że to jest Legia i każdy oczekuje zwycięstw. Nie wygraliśmy znowu i zapewniam, że nie jesteśmy zadowoleni z takiego obrotu sprawy. Wiem, że kibice chcą wygranych i staramy się sprostać ich wymaganiom w każdym meczu. To początek sezonu i ciężko być w wysokiej formie już na starcie. Szczególnie, że skończymy grać za kilka miesięcy. Jestem pewien, że forma przyjdzie z czasem.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Kasia - 05.08.2019 / 18:54, *.t-mobile.pl

Niech oni lepiej już nic nie mówią... Antooic durniu jeden,jesteś zawodowym piłkarzem.Powinieneś wiedzieć,że 3 pkt są za wygraną a nie za remis.Żeby wygrać trzeba strzelać gole.Ile strzeliliście ? Zero.Więc nie.Nie należało wam się więcej punktów.

odpowiedz
Legion Mokotów - 05.08.2019 / 09:47, *.246.20

Jak byście k..... zasłuzyli to byśćie k.... wygrali.Takie p.... ze oni są najlepsi,najlepszy jest Piast bo z wami wygrał pajacyki,bo az krew zalewa jak się czyta takie brednie.

odpowiedz
Gocław - 05.08.2019 / 00:13, *.chello.pl

Jak Pan Antolic dziś w drugiej połowie, prawą nogą "szarpnął" po lewym skrzydełku, na dwóch rywali, to... popłakaliśmy się ze śmiechu :).

Zaliczył Pan Antolic też jeden ciekawy odbiór, co prawda odebrał wtedy piłkę... Luiquinasowi :), ale problemu nie ma, gdyż wiadomo, że nikt nie może oczekiwać wysokiej formy w trzecim meczu ligi i w kluczowym momencie walki w pucharach :). Szczególnie, że skończą grać za kilka miesięcy :).

odpowiedz
Zenek - 04.08.2019 / 22:28, *.centertel.pl

Gościu k... a zmień dyscyplinę

odpowiedz
ZGL - 04.08.2019 / 21:32, *.tpnet.pl

Skoro zasluzyliscie na wiecej to gdzie sa gole jako dowod na to !!!

odpowiedz
Robert - 04.08.2019 / 21:26, *.centertel.pl

"Nie mogę obiecywać, że zobaczymy bramki w meczu z Atromitosem", "To początek sezonu i ciężko być w wysokiej formie już na starcie".
Tak się zaczyna choroba zwana <mentalność Lecha>.
Czeka nas 7 lat chudych niestety:(

odpowiedz
jkp - 04.08.2019 / 21:22, *.vectranet.pl

wyp... amatorze. ogór jakich mało, won, zabierz vukovica

odpowiedz
Auris - 04.08.2019 / 21:20, *.play-internet.pl

Hahaha... oni już szukają alibi przed meczem z Grekami... cyrk

odpowiedz
Raf - 04.08.2019 / 20:37, *.play-internet.pl

Domagoj! Ale Ty nie zasługujesz na grę w pierwszym składzie. Z Tobą w składzie jedziemy na zaciągniętym ręcznym...

odpowiedz
Juri - 04.08.2019 / 20:33, *.inetia.pl

Chłopie ile celnych strzałów na bramkę oddaliście?
Koronkowych akcji ile mieliście?
Śląsk grał dno,to drużyna która walczyła o utrzymanie.

odpowiedz
pol - 04.08.2019 / 20:24, *.chello.pl

Parówko, kaleczniaku zamknij jadaczkę

odpowiedz
Bedzie - 04.08.2019 / 20:15, *.virginm.net

Forma przyjdzie jak będzie z 10punktów straty do lidera a wtedy będzie za póżno

odpowiedz
Adam - 05.08.2019 / 00:06, *.chello.pl

@Bedzie: Nie. Ta liga jest tak nędzna, że znowu będzie ślimaczy finisz.

odpowiedz