fot. UEFA
REKLAMA

Losowanie

Midtjylland lub Rangers potencjalnym rywalem Legii w 4. rundzie el. LE

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek rozlosowano pary 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Jeśli Legia pokona Atromitos Ateny, w kolejnej rundzie zmierzy się ze zwycięzcą meczu FC Midtjylland - Rangers FC. Spotkania zaplanowano na 22 i 29 sierpnia, a pierwszy ewentualny mecz odbędzie się w Warszawie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (75)

+dodaj komentarz
madd - 06.08.2019 / 16:15, *.79.3

Ciekaw jestem czy w Legii jest osoba, ktora sprawdza czy w drużynie przeciwnej nie grają zawodnicy nieuprawnieni (tak jak kiedyś w Celticu)
Może w tym pojawi się szansa na zwycięstwo?

odpowiedz
Bartul79 - 06.08.2019 / 16:07, *.vectranet.pl

Hahahahaha....ale będzie rekordowy wpie....ol. Wszystko jedno na kogo trafia to przeciwnicy pokażą im gdzie jest ich miejsce w Europie.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 07.08.2019 / 19:22, *.centertel.pl

@Bartul79: chłopaku o czym ty myślisz nie przejdą Greków

odpowiedz
Barczi - 08.08.2019 / 06:18, *.chello.pl

@Adamowicz ale nie paweł: o to to to !

odpowiedz
News⚽️Legia - 06.08.2019 / 11:48, *.204.121

Jeśli wygramy z Grekami dwumecz i trafimy Rangers ,to padnie rekord wyjazdowy!

odpowiedz
znajca - 06.08.2019 / 10:19, *.unitelmedia.pl

Rozumiem, że obstawiamy, kto będzie górą w tej parze, zgadza się? Mój typ: FC Midtjylland.
Spytam z ciekawości: czego dotyczy wątek z Legią? Bo chyba nie ewentualnej konfrontacji ze zwycięzcą?

odpowiedz
Man UTD - 06.08.2019 / 08:08, *.141.85

Legia powinna rozbić tych Greków
w pył a co do Rangers to już nie ta ekipa
Są w zasięgu Legii mają w głowach zakodowane
kopnij i biegnij piłka którą się nie gra w obecnych czasach
LEGIA-RANGERS 5-0
RANGERS-LEGIA 1-8

odpowiedz
Basior - 07.08.2019 / 01:18, *.chello.pl

@Man UTD: A co mówią lekarze?

odpowiedz
ZGL - 05.08.2019 / 20:31, *.tpnet.pl

Jezeli ewentualnie zagramy w 4 rundzie LE to tylko z FC Rangers !!!

odpowiedz
Zły prorok - 05.08.2019 / 20:04, *.plus.pl

Grecy wartość 11 mio euro
Legia 30 mio euro
Norwedzy 31 mio euro
Rangers 36 mio euro

Teoretycznie nie jest źle tylko problem w tym że nie mamy napastników, którzy mogą coś strzelić, takze chyba po ptokach.

odpowiedz
...... - 06.08.2019 / 04:57, *.sbcglobal.net

@Zły prorok: jacy Norwedzy?

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 07.08.2019 / 19:25, *.centertel.pl

@Zły prorok: ale jesteś dobry z geografii

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 05.08.2019 / 20:01, *.247.24

Centuś obiecał premie za awans do fazy grupowej LE, bo wie, że nas tam nie będzie.

odpowiedz
kamilios - 05.08.2019 / 17:30, *.orange.pl

fajnie byloby zobaczyc dwumecz z Rangers

odpowiedz
Pan Prezes - 05.08.2019 / 16:22, *.chello.nl

A nie dało by się tak wycofać z rozgrywek, żeby uniknąć dalszych kompromitacji? Można by dajmy na to wymyślić jakiś strajk piłkarzy, epidemię cholery albo ostatni miesiąc ciąży u całej drużyny, cokolwiek byleby tylko się nie ośmieszać w świecie, a na naszym podwórku zawsze można cwaniakować w mediach i udawać, że forma idzie w górę.

odpowiedz
pol - 05.08.2019 / 16:05, *.chello.pl

Całe szczęście nie będzie pogromu i wstydu ze Szkotami 0-3 oraz 0-7 ,bo już teraz niedojdy dostaną od mocarza z Grecji 0-1 oraz 0-4

odpowiedz
MP.J ( L ) - 05.08.2019 / 17:25, *.t-mobile.pl

@pol: W rywalizacji duńsko-szkockiej nie skreślałbym tych pierwszych.

odpowiedz
Ed - 05.08.2019 / 15:45, *.play-internet.pl

Widać skutki reform. Europa tylko dla bogatych albo trzeba mieć farta w losowaniu - dudelange znowu ma szansę na grupę le ! Z naszą grą to już kończymy przygodę, czas rozpocząć kolejny "długofalowy" projekt. Losowanie i tak łaskawe bo moglibyśmy trafić na półfinalistę LM, co pokazuje bezsens tych rozgrywek. Kiedy uefa zmieni nazwę na "związek 4 najbogatszych lig"?

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 05.08.2019 / 16:24, *.t-mobile.pl

@Ed: raczej widać chyba skutki korupcji, kolesiostwa menadżerów handlującym szrotem (marnotrawienia kasy przez kluby) i poziomu szkolenia w PL a nie reform, w tej Europie bogatych jakoś Słowacy czy Czesi, Bułgarzy, Rumini sobie jakoś radzą, nie wspomnę już o Cyprze, Belgii gdzie ligi jakoś nie powalają.

odpowiedz
Kamień - 05.08.2019 / 15:37, *.chello.pl

Szczerze to wierzę, że zagramy z Duńczykami. Tak, wiara umiera ostatnia. Na Szkotów nie ma co liczyć, są ciency jak dupa węża

odpowiedz
gonzo88 - 05.08.2019 / 16:01, *.futuro.pl

@Kamień: Ci Szkoci rok temu przeszli wszystkie rundy eliminacji i malo brakowalo a wyszli by z trudnej grupy. Liga Szkocka zdobyla 3 razy wiecej punktow niz Polska do rankingu Uefa. 5 lat temu bylismy od nich lepsi a teraz... my mamy jeden klub w eliminacjach na tym etapie (ktory nic nie gra), oni az trzy w tym jeden w eliminacjach ligi mistrzow.

odpowiedz
eth - 05.08.2019 / 17:22, *.t-mobile.pl

@gonzo88: tylko z kim oni grali? Maribor to jedyny poważny rywal. A rok wcześniej nie przeszli Luksemburczyków. Midtjylland to zdecydowany faworyt ich dwumeczu. Szkoda tylko że dzisiejszy Midtjylland to zespół silniejszy niż ten z którym graliśmy 4 lata temu.

odpowiedz
kamilios - 05.08.2019 / 17:38, *.orange.pl

@Kamień: akura celtic i rangers to bardzo mocne zespoly zwlaszcza na tle polskich - po banicji rangers szkoci mocno spadli ale na bank wroca do czolowej 15 i znow beda miec 2 ekipy w lidze mistrzow - a i aberdeen sobie niezle radzi - wtopilo kilmarnock z walijczykami ale to nic wystarczy sila glasgowskich tytanow

odpowiedz
wrt - 05.08.2019 / 18:37, *.play-internet.pl

@kamilios: w tym byłaby nasza szansa ,że oni też tak błędnie myślą , jak wtedy co Celtic przegrał 6-1, byłaby bo w 4 rundzie raczej zagrają faworyci czyli Grecy i Duńczycy , potrzebny cud by nasz zespół awansował , a jak się odblokują i zagrają dobrze to też byłby to cud patrząc co jest za kadencji Vuko grane czyli nic

odpowiedz
Arek - 05.08.2019 / 22:56, *.tpnet.pl

@gonzo88: ale rok wcześniej odpadli z Progresem Nidercorn z Luksemburga, który teraz wyeliminowali.

odpowiedz
Arek - 05.08.2019 / 15:32, *.tpnet.pl

Jeśli Mioduski już myśli nad sprzedażą trzech piłkarzy, to chyba odpuścił sobie le. Zresztą z taką formą to ciężko o czwartej rundzie myśleć. Chyba, że udałoby się prześlizgnąć jak z Finami, to Rangersi byliby spoko. Wczoraj się pośmiałem, ale prawda jest taka, że Vuko przeszarżował na tej konferencji. Gadał jak Berg w ostatnich chwilach w Legii. Z jednym można się zgodzić, były fragmenty, ale tylko fragmenty jakiejś gry.

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2019 / 17:25, *.mm.pl

@Arek: To, że w klubie nikt poważnie o awansie do LE nie myślał widać było już w czerwcu, kiedy na trenera wybrano Vuko oraz nie zakontraktowano poważnych graczy ofensywnych. Z takim składem właśnie dotarliśmy do kresu eliminacji. Być może nastąpi jeszcze jakiś zryw i przy szczęściu awansujemy do tej IV-ej rundy I tyle. Sądzę, że w klubie wierzono iż losowanie będzie dla nas łaskawsze.

Szkoda zmarnowanego współczynnika. W przyszłym roku, przy nierozstawieniu w ostatnich rundach nie mamy żadnych argumentów, by się do LE dostać. Za krótcy jesteśmy niestety, a zresztą dwa razy swoje szanse przesraliśmy.

odpowiedz
Rafał - 05.08.2019 / 15:30, *.play-internet.pl

No to możemy już wywieszac flagi ne meczu z Atromitrosem pt. "Mioduski, co zrobiłeś z naszą Legia". Eh!. A moglismy

odpowiedz
Tbag - 05.08.2019 / 15:27, *.novaia.pl

nie panikujcie trzeba tylko zaczac grac w pilke...i bedzie dobrze

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 05.08.2019 / 15:20, *.vectranet.pl

Fajnie byłoby zagrać z Rangersami i ponownie odwiedzić Glasgow. Szkoda tylko, że my pewnie odpadniemy z Grekami, a oni z Duńczykami.

odpowiedz
kibic - 05.08.2019 / 15:23, *.tpnet.pl

@(L)Łomża(L): Boże, sami "znawcy" się tutaj wypowiadają... Gdy Legia grała z Celtikiem w 2014, nawet przejazdem nie była w Glasgow.

odpowiedz
tomiacab - 05.08.2019 / 17:34, *.144.64

@kibic: właśnie miałem to samo napisać :) On był na wyjeździe w Glasgow i h...j :)

odpowiedz
R - 05.08.2019 / 18:33, *.144.81

@tomiacab: a moze mial na mysli ze fajnie znowu odwiedzic glasgow bo byl pozwiedzac przed meczem tak jak ja zanim udal sie do edynburga.....

odpowiedz
JANUSZ&HALYNA - 05.08.2019 / 15:19, *.waw.pl

Midtjylland ή Rangers, ο πιθανός αντίπαλος του Atromitos στον 4ο γύρο του el. LE

Καθώς οι μουσικοί μας θα μάθουν να παίζουν, υπάρχει μια πιθανότητα για ένα μέτριο 0: 3 από τους Σκωτσέζους. Και μόνο έτσι ώστε να μην κάνουν ξανά έναν μη εξουσιοδοτημένο παίκτη: D

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 05.08.2019 / 15:22, *.t-mobile.pl

@JANUSZ&HALYNA: σας ευχαριστώ !

odpowiedz
[L] egionista - 05.08.2019 / 15:13, *.tpnet.pl

No i ch*j. Pograne

odpowiedz
Vincent Vega - 05.08.2019 / 15:06, *.net.pl

Legia wygra z Grekami. Marcellus Walles był z propozycją dania doopy w 5 rundzie...

odpowiedz
Pio - 05.08.2019 / 15:40, *.chello.pl

@Vincent Vega: ale w pewnym momencie odezwie się ambicja ale pieprz....ć ambicje

odpowiedz
dikson szoto - 05.08.2019 / 15:06, *.chello.pl

no to super bedzie isc na Rangersow o ile przejda Ateny

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 05.08.2019 / 14:58, *.t-mobile.pl

Buahahahaha. A po grecku macie tego newsa? Przyda się bardziej. Pozdrowienia dla trenera.

odpowiedz
Kibic L - 05.08.2019 / 14:54, *.tpnet.pl

Szkoda że nie Wiedeń...

odpowiedz
Przemko - 05.08.2019 / 14:41, *.netfala.pl

Liczę na to, że Legia wyeliminuje Greków i zagra w IV rundzie. Może w końcu przyjdzie forma na te najważniejsze mecze... Rangers czy Midtylland to już nie są kelnerzy i aby ich wyeliminować Legia będzie musiała zagrać naprawdę dobrze. Zobaczymy... najpierw trzeba pogonić Greków.

odpowiedz
BIE(L)ANY - 06.08.2019 / 08:10, *.plus.pl

@Przemko: Grecy to też nie hotelowi boys

odpowiedz
M@c - 05.08.2019 / 14:33, *.chello.pl

Trzeba najpierw przejść Greków, żeby myśleć o IV rundzie.
Po ostatnich popisach w ofensywie raczej ciężko spodziewać się dobrego wyniku.
Legia grać K***A MAĆ !!!

odpowiedz
olew - 05.08.2019 / 14:31, *.vectranet.pl

no zdecydowanie wolę Rangersów, ich pogonić byłoby rozkosznie !

odpowiedz
Sympatyczny - 05.08.2019 / 14:24, *.centertel.pl

A nóż widelec przyjdzie możliwość odegrania się na Rangersach za Celtic

odpowiedz
Ja1916 - 05.08.2019 / 14:30, *.onet.pl

@Sympatyczny : Na Rangersach za Celtic, to jak na Legii za Polonię ;)
Dwa nienawidzące się kluby ;)

odpowiedz
kibic - 05.08.2019 / 14:36, *.tpnet.pl

@Sympatyczny : Zdajesz sobie sprawę że twój komentarz nie ma żadnego sensu?

odpowiedz
lolek - 05.08.2019 / 14:48, *.tpnet.pl

@Sympatyczny : Idąc dalej Twoją logiką, Legia w tym sezonie ma szansę odegrać się na ŁKSie za słynne 2:3 z Widzewem.

odpowiedz
Robert .D - 05.08.2019 / 14:51, *.btcentralplus.com

@lolek: w sedno !

odpowiedz
nieznamsietosiewypowiem - 05.08.2019 / 14:52, *.chello.pl

@Sympatyczny : dobrze, że - jak sam piszesz - jesteś sympatyczny, bo zbyt bystry to chyba nie...

odpowiedz
Simon - 05.08.2019 / 15:06, *.telnaptelecom.pl

@Sympatyczny : To chyba świadoma prowokacja :-)

odpowiedz
Bm - 05.08.2019 / 15:27, *.tpnet.pl

@lolek Ciekawe kiedy Widzew spróbuje się odegrać na nas za 6:1 ( nie pamiętam sezonu ) . Trochę inna sytuacja , jednak niezłe bęcki Widzew zebrał w tamtym meczu , nie ? Hehe . Bo chyba nie pomyliłem drużyn - to chyba było w tej dekadzie ... Biedni Łodzianie , a podobno mówili niedawno , że w trzeciej dekadzie będą znów w ekstraklasie . Co za los ... Hehehehehe . A tekst o Rendżersach niezły . Dobrzy było by ( jeśli ogramy Atromitoś) pokonać heretyków , może by się nawrócili jak trzeba .

odpowiedz
lolek - 05.08.2019 / 15:37, *.tpnet.pl

@Bm: Po grzyba to do mnie piszesz, myślisz że ja z Łodzi? Pffff...

odpowiedz
Bródno - 05.08.2019 / 15:54, *.chello.pl

@lolek: W punkt:)

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2019 / 17:29, *.mm.pl

@Bm: Doprawdy nie wiem, jak można wymyślać podobne bzdury. I jeszcze je opisywać na forum.... Ludzi debileją coraz szybciej....

odpowiedz
Bm - 05.08.2019 / 19:16, *.tpnet.pl

@lolek: Nie , no coś Ty . Tak se napisałem . Pozdro .

odpowiedz
Bm - 05.08.2019 / 19:36, *.tpnet.pl

@lolek: Wybacz mi , to przez te chmury chemiczne . I w ogóle śpiący dzień ( ale piękny ) . Trzymaj się , damy radę . Żeby tych Greków przejść , to będzie dobrze . (L)

odpowiedz
Radom L - 05.08.2019 / 14:19, *.plus.pl

Słowo "potencjalnym" jest dużym nadużyciem. Legia nie ma żadnych szans!
Legia nie ma żadnej taktyki, żadnego pomysłu na grę, Legia nie ma trenera. Od lat sami amatorzy.

odpowiedz
G. - 05.08.2019 / 15:56, *.centertel.pl

@Radom L: Czyli rozumiem, ze jutro idziesz do buka i stawiasz całą swoją kase na Grekow?

odpowiedz
Radom L - 05.08.2019 / 21:00, *.com.pl

@G. :
może nie całą kasę, ale 300 zł poszło na greków

odpowiedz
Wolfik - 05.08.2019 / 22:29, *.mm.pl

@Radom L: Powtórzę to, co pisałem kiedyś. Miejcie chociaż gram przyzwoitości....

odpowiedz
Haha - 06.08.2019 / 08:01, *.plus.pl

@Radom L: I 300 zł poszło w pi...u... bo będzie remis.

odpowiedz
gonzo88 - 05.08.2019 / 14:19, *.futuro.pl

Sam Morelos jest wart wiecej niz cala Legia

odpowiedz
kucik - 05.08.2019 / 14:31, *.novaia.pl

@gonzo88: 2,8mln €

odpowiedz
gonzo88 - 05.08.2019 / 14:34, *.futuro.pl

@kucik: To jest pewnie wartosc wg Transfermarkt. Chodzi mi o realna wartosc na boisku.

odpowiedz
Tbag - 05.08.2019 / 14:10, *.novaia.pl

Vukovic to stary taktyk rozgryzie wszystkich przeciwnikow...wiec na pewno bedzie grupa!

odpowiedz
BIE(L)ANY - 06.08.2019 / 07:58, *.plus.pl

@Tbag: Oby nie spadkowa w ekstraklasie.

odpowiedz
lucho_83 - 05.08.2019 / 14:08, *.169.114

Gdyby panom piłkarzom chciało się grać, to może na Rangers by trafili...

odpowiedz
B72 - 05.08.2019 / 19:17, *.virginm.net

@lucho_83: Rangers dostanie baty od Dunczykow, to druzyna budowana z glowa od lat.

odpowiedz
Luki - 05.08.2019 / 14:08, *.play-internet.pl

Chyba wszystkim marzy się mecz z Rangers... Kibicowsko było by fajnie...no właśnie było by bo raczej nie bedzie...

odpowiedz
mirek - 05.08.2019 / 14:07, *.com.pl

To ja poproszę o Glasgow Rangers, pod warunkiem, że przejdziemy Greków. Z Duńczykami grała Arka w zeszłym roku (jeśli mnie pamieć nie myli) i przegrała w końcówce. Zarówno jedni i drudzy są do przejścia ,ale warunek jest jeden, że będziemy mieli trenera z prawdziwego zdarzenia, bo z Vuko mimo mojej sympatii do niego, daleko nie zajedziemy. Kto wie, czy na wczorajszym meczu z Śląskiem rozmowa między Magierą a Mioduskim nie dotyczyła objęcia posady 1 szkoleniowca.

Czy to prawda, że z Legii jeszcze w tym tygodniu mają odejść Carlitos, Kulenowic i Wieteska - tak w sobotnim odcinku prawda Futbolu mówił Roman Kołtoń powołując się na wpis dziennikarki Aleksandry kalinowskiej (do posłuchania tutajhttps://www.youtube.com/watch?v=5SW1ZqmnsJ8 od 42min55 sekundy

odpowiedz
HAHA - 05.08.2019 / 13:54, *.centertel.pl

EUROPO, ŻEGNAJ NAM!!!

odpowiedz
kucik - 05.08.2019 / 13:54, *.novaia.pl

Atromitos-Rangers ciekawie

odpowiedz
keny - 05.08.2019 / 13:57, *.230.191

@kucik: Atromitos-FC Midtjylland

odpowiedz