Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Niezgoda: Za mało akcji z przodu

Maciej Frydrych i Fumen, źródło: Legionisci.com

Jarosław Niezgoda: Nie miałem zbyt wielu akcji do zdobycia bramki. Raz trafiłem w nogi rywala, była próba głową, ale to nie to samo. Czy to był dobry mecz...? Przede wszystkim nie strzeliliśmy bramki i musimy zacząć to robić. To jest piłka i kibice przychodzą nie po to, żeby oglądać jak dobrze bronimy, ale jak dobrze atakujemy. Strzały z dystansu i stałe fragmenty gry, to było wszystko na dziś. Za mało jest akcji z przodu.

Gdybyśmy wiedzieli z czego to wynika, to pewnie nie byłoby tego problemu. Może brakuje nieco zazębienia akcji. Skład też się zmienia. Miałem obok siebie trzech graczy, z którymi nigdy nie grałem. "Vako" czy Arvydas.. Dopiero w tych rozgrywkach miałem okazję zagrać. Mam nadzieję, że z czasem nasza współpraca będzie lepiej wyglądać.

Jesteśmy optymistami przed meczem z Atromitosem i nie trzeba tu niczego budować w tym względzie. Wyjdziemy na boisko, żeby wygrać, bo cel mamy jasny - awans do Ligi Europy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
Arek - 05.08.2019 / 15:50, *.tpnet.pl

Niezgoda jak zacznie w końcu grać kosztem Kulenovicia to zacznie bramki strzelać.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.08.2019 / 11:42, *.play-internet.pl

Samopodpierdolka: nie wiemy dlaczego gramy Tak ch&owo....
Ale profesjonalizm!

odpowiedz
m4 - 05.08.2019 / 10:49, *.hexaoperator.com

Kontuzjovic przemowil

odpowiedz
Burza mózgów - 05.08.2019 / 14:23, *.tpnet.pl

@m4: On akurat dwa sezony temu świetnie grał , to co się go czepiasz ? On w tym początku sezonu najmniej zawinił , wydaje mi się . Bo mówisz o Niezgodzie ( czy o Kulenowiczu ?) . I przecież dobrze powiedział : trzeba strzelać gole , obrona to nie wszystko . Ja bym go ustawił obok Karlitosa , dwóch w ataku - od początku . No - muszą strzelać , z każdej pozycji , a nie tylko z pięciu metrów . I dośrodkowań dokładnych jest bardzo mało .Arwydas np. dobrze biega , ale nienajlepiej dośrodkowuje . Oby zaczął to robić jak trzeba , bo czasu mało . Bramy walić trza . Hej (L) .

odpowiedz
Gocław - 05.08.2019 / 18:37, *.chello.pl

@Burza mózgów:

Jarosław Niezgoda - 72 minuty na boisku.
Podania 13/7 (62%)
Pojedynki w powietrzu 13/4
Pojedynki na ziemi 5/0
Zwody 0/0

Jak Ty bronisz piłkarza Ekstraklasy z powyższymi statystykami, to proponuję zrobić raz jeszcze burzę mózgów i to przemyśleć :)

odpowiedz
B - 05.08.2019 / 19:11, *.tpnet.pl

@Gocław: Przemyślę . Z tym że on dostawał bardzo mało podań . Natomiast sam może też nie podawał dokładnie , jednak cała drużyna ( łącznie z Majkiem Mają Majeckim ) podawała często niecelnie . On też . Teraz brakuje mu tego wychodzenia na pozycję i akcji jeden na jeden co kiedyś , nie przeczę . Jednak trzeba zaznaczyć , że prawie wszyscy grają piach , może oprócz Jędzy , Stolarczyka i Waleriana .

odpowiedz
Gocław - 05.08.2019 / 19:24, *.chello.pl

@B:

Przynajmniej nie idziesz w zaparte, jak... nasz trener. Pozdrawiam :)

odpowiedz
Bm - 05.08.2019 / 19:50, *.tpnet.pl

@Gocław: Pozdro , może w czwartek będzie dobrze .

odpowiedz
jo - 05.08.2019 / 10:44, *.centertel.pl

To ja mogę podpowiedzieć jak nie wiecie co się dzieje. Obecnie nie ma rozgrywającego, ofensywnego zawodnika, który potrafiłby prostopadłym podaniem uruchomić skrzydłowych albo napastnika. Poza tym trener prawdopodobnie za namową prezesa cały czas stawiana Kulenovica. A Carlitos siedzi na ławce i zgrzyta zębami. Uparł się jeden z drugim, że zrobią z Carlitosa typową dziesiątkę ale to nie jest football manager tylko świat realny ten facet to 9.

odpowiedz
Cx - 05.08.2019 / 09:45, *.play-internet.pl

Z tych sytuacji które były z Kups to Jarek by coś strzelił. Niestety nie nazywa się "Niezgodović".

odpowiedz
Japa - 05.08.2019 / 09:22, *.chello.pl

Druga liga tam jest twoje miejsce ..... nie gniewaj się szklany wariacie ;)

odpowiedz
Ali - 05.08.2019 / 08:39, *.249.78

Jarek, rób swoje! nie przejmuj sie w końcu zaskoczysz.

odpowiedz
Alan - 05.08.2019 / 06:11, *.tpnet.pl

Teraz już wiem czemu ten piłkarz chciałby grać w Legii długie lata. .....

odpowiedz
ZGL - 04.08.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

Nie wykorzystujesz swojej szansy ktora otrzymujesz !!!

odpowiedz
Juri - 04.08.2019 / 21:39, *.inetia.pl

Przecież grasz z przodu,jak się wystawiałeś do gry?

odpowiedz
Kibic(L) - 04.08.2019 / 21:36, *.icpnet.pl

Wszystko bardzo trafnie. Zero akcji, zero sytuacji, bezsensowne rotacje w składzie a wszystko oparte na przypadku, akcjach indywidualnych i stałych fragmentach. Z taką gra to nawet Luis Suarez, by w Legii 10 bramek w sezonie nie strzelił.
A Niezgoda jeszcze raz powie takie rzeczy oficjalnie (bo przecież jasne jest, że krytykuje trenera za rotacje i brak jakiejkolwiek myśli gry) i będzie po Niezgodzie.

odpowiedz
jkp - 04.08.2019 / 21:24, *.vectranet.pl

wracaj do Puław ogórze

odpowiedz
Arek - 04.08.2019 / 23:47, *.tpnet.pl

@jkp: =kretyn.

odpowiedz
BM - 05.08.2019 / 14:49, *.tpnet.pl

@jkp: Puławy 100% Legia - chłopaku . Jaro nie dostawał prawie żadnych podań , zauważ . Dośrodkowania tragiczne , rzadko dokładne , skrzydła pierniczą . Kuchy wróć !!! Ale Arwydas dobrze biega , niech sie ogarnie z centrami i bedzie gut . Oba skrzydła poprawić się , na wczoraj . Odwal sie od Niezgody , kiedyś strzelił jedenaście goli w sezonie dla nas - może nie ? I to nie tak dawno . To nie jest ogór , po co tak chrzanisz . I zobacz , że w sumie to on mówi , że było żle , nie ściemnia że było dobrze . I rozegranie słabe , niezbyt docelowe . Poza tym dużo strat ( znowu ) . Nie jest dobrze . Pozdro .

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 04.08.2019 / 21:18, *.centertel.pl

Trzymam kciuki ale na razie beznadziejnie to wygląda

odpowiedz
Raf - 04.08.2019 / 21:16, *.play-internet.pl

Jarku! Przykro mi, ale póki co rytm meczowy i formę powinieneś budować regularną grą w pełnych meczach rezerw.

odpowiedz