Luquinhas - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Atromitosem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za czwartkowy mecz z Atromitosem przyznaliście Luquinhasowi. Występ Brazylijczyka oceniliście na 4,2 w skali 1-6. Dobre noty uzyskali także Andre Martins i Artur Jędrzejczyk - po 4,0. Na drugim biegunie znaleźli się Sandro Kulenović (1,7) i Arvydas Novikovas (2,5).

W sumie oceniało 1160 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,5.

Luquinhas 4,2
Andre Martins 4,0
Jędrzejczyk 4,0
Lewczuk 3,8
Antolić 3,7
Luis Rocha 3,7
Gwilia 3,5
Carlitos 3,5
Majecki 3,5
Vesović 3,4
Novikovas 2,5
Kulenović 1,7

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Paul Visco - 12.08.2019 / 16:30, *.chello.pl

nic dziwnego iż ciężko o dobrego piłkarza , skoro komentarze odbiegają mocno od tego co się działo , większość z was gdyby grało to każda piłka szła by do Carlitosa . 3-cio ligowa pseudogwiazdeczka , który nie umie grać zespołowo , a w dodatku za wolno myśli i działa . Jedyny plus jaki w tym udział miał to strzał w poprzeczkę , a już sam faul na nim to jego wielki błąd gdy powinien zagrać w uliczkę , gdzie skrzydłowy wychodził sam na sam . Carlitos 1- tylko za ten strzał w poprzeczkę

odpowiedz
Tomi - 11.08.2019 / 13:37, *.com.pl

Novikovas 0 powinien mieć

odpowiedz
Kipkorir - 11.08.2019 / 09:19, *.chello.pl

A Vuković pewno myśli, że najlepsza ocena to 1,7

odpowiedz
Szmu(L)ki - 10.08.2019 / 16:29, *.inetia.pl

Veso i Gwilia za nisko moim zdaniem.
Litwin za wysoko z chorwatem - NIC nie dali w ofensywie, wszystkie dobre zagrania kolegów psuli w haniebny sposób

odpowiedz
Mateusz z Gór - 10.08.2019 / 15:25, *.inetia.pl

Gwilia za wysoko. Przy tylu kontaktach z piłką w sytuacjach, które powinny zrobić różnicę 0 goli Legii w ofensywie obciąża w największym stopniu jego konto. Dlatego zasłużył na notę 1.

odpowiedz
Yorick - 10.08.2019 / 12:41, *.orange.pl

Najlepsi Lewczuk i Antolic.
Ale Martins, Jędrzejczyk i Luquinhas zaraz za nimi.

odpowiedz
antyk - 10.08.2019 / 10:11, *.207.129

to jest żart czy śnię?ludzie ogarnijcie się,ja tu chyba przestanę się udzielać na tej stronce bo z ludźmi którzy dają takie oceny za zremisowany mecz z chojniczanką chyba nie chce mieć nic wspólnego,żenada

odpowiedz
tomiacab - 10.08.2019 / 10:39, *.virginm.net

@antyk: też jestem zdumiony. Ja widzę to tak
Jędrzejczyk 5
Luquinhas 4
Andre Martins 4
Lewczuk 4
Luis Rocha 4
Carlitos 4
Antolić 3
Gwilia 3
Majecki 3
Vesović 3
Novikovas 2
Kulenović 1

odpowiedz
Gg - 10.08.2019 / 10:47, *.chello.pl

@antyk: bardzo dobry pomysł, przestań się udzielać

odpowiedz
P. - 10.08.2019 / 11:03, *.orange.pl

@antyk:
A kogo obchodzi tutaj Twoje zdanie? Za kogo Ty sie masz?

odpowiedz
alborybki - 10.08.2019 / 12:33, *.mm.pl

@Gg : albo w ogóle zrezygnować z kontaktów z ludźmi

odpowiedz
Krzeszczu - 10.08.2019 / 12:45, *.bredband2.com

@antyk: zgadzam sie z toba. Chociaz w sumie to nie dziwi bo ekspertyzy na forum sa tak kosmiczne ze oceny powyzej wystawiane przez tych samych specow nie powinny szokowac.

odpowiedz
oLaf - 10.08.2019 / 13:15, *.intellihome.hu

@tomiacab: poprawie kolegę : Novi i Kule: -1 jeden nie myśli i idzie na zwarcie z 3 obrońcami a drugi .... ja sam nie wiem, potyka się o własne nogi...

odpowiedz
Arek - 10.08.2019 / 14:45, *.tpnet.pl

@antyk: jestem za.

odpowiedz
popieram - 10.08.2019 / 22:22, *.domynet.pl

@antyk: popieram

odpowiedz
antyk - 10.08.2019 / 22:25, *.207.129

@Krzeszczu: jeden normalny co zrozumiał co napisałem,ale psy szczekają karawana jedzie dalej,pozdrawiam kolegę

odpowiedz
tomiacab - 11.08.2019 / 11:32, *.virginm.net

@oLaf: miałem ochotę napisać 0 lub nawet -1 :) Postanowiłem jednak trzymać się skali.

odpowiedz