fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Zagłębiem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

18 sierpnia o godzinie 17:30 Legia Warszawa podejmie na stadionie przy Łazienkowskiej 3 Zagłębie Lubin. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na ten mecz w kasach klubowych i systemie online.

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;

- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.

fot. Legia Warszawa
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Jarek - 15.08.2019 / 07:52, *.plus.pl

Czy dzisiaj tez sa kasy otwarte ?

odpowiedz
Juri - 13.08.2019 / 11:34, *.centertel.pl

Dobra cena biletów.
Bilet na kups za darmo.
70 zł zniżki na koszulkę.
Tańszy bilet na Greków.
15% zniżki w fan Store.
Stałe miejsce na trybunie.
Plusy karnetu są.
Ja mam i nie marudzę,bo nie mam na to wpływu obecnie.

odpowiedz
Kalbar - 13.08.2019 / 14:24, *.chello.pl

@Juri: Nie 15% a 10% w Fan Store.

odpowiedz
Władeczek - 13.08.2019 / 09:27, *.play-internet.pl

Nie ide faken!

odpowiedz
Tylko Legia - 13.08.2019 / 13:16, *.com.pl

@Władeczek: po co piszesz takie bzdury - nie idę - machają flagami na ŻYLECIE, nie widzę przez oprawy itd. - nie chcesz to nie chodź - opuść z łaski swojej to forum.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.08.2019 / 14:01, *.play-internet.pl

@Władeczek: typowy polaczek nudziaczek.

odpowiedz
Kalbar - 13.08.2019 / 14:26, *.chello.pl

@Władeczek: Największy problem to masz ze sobą.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 12.08.2019 / 23:12, *.204.2

Zawsze mogà wykupić z rák Mr.Mioduskiego ,Kibice!jest nas w Polsce I na świecie!wielu!,każdy chciałby mieć chodź jedná cegiełke Legii!za każdà !cene! na!zawsze!

odpowiedz
MP.J ( L ) - 12.08.2019 / 22:50, *.plus.pl

Rzygać się chce tymi narzekaniami tych karneciarzy.Przed każdym meczem płaczą.Kto Was k...a zmuszał do kupna karnetu ??????!? Kto k...a ???????????
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????

odpowiedz
Young - 12.08.2019 / 22:57, *.play-internet.pl

@MP.J ( L ): Widzisz, tyle że mają rację. Mnie w tamtym roku Mioduski wydymał, więc w tym sezonie ma figę zamiast kasy za karnet ode mnie. Ja się nauczyłem.

odpowiedz
Luk - 13.08.2019 / 07:55, *..unassigned

@Young: 100% racji.Nie muszę całego sezonu siedzieć na tym samym miejscu.Teraz karnet się nie opłaca.

odpowiedz
Karneciarz od 2005 - 13.08.2019 / 10:00, *.91.50

@MP.J ( L ): Bo widzisz - karnet to zawsze był przywilej i pojedyncze mecze wychodziły najtaniej. Czemu ludzie kupili karnety? Dlatego że chcą być na każdym meczu i prawdopodobnie są. Niestety ale klubu to nie inetresuje i robi z tych którzy kupili karnety osłów. Pozdrówki

odpowiedz
zduneq - 13.08.2019 / 14:18, *.inetia.pl

@MP.J ( L ):

Ktoś kupuje karnet bo chodzi na Legię od lat.Wpłaca całą kasę z góry, niezależnie czy na meczu będzie czy nie.Dzięki takim osobą klub może racjonalnie planować wydatki bo oni zapłacili już za wszystkie mecze nie zależnie czy Legia idzie po mistrza czy leci z ligi.Ci "kibice" bez karnetu jak będzie żreć to przyjdą, ale jak będzie dołek(jak teraz) to się wypną.I teraz nagle klub zaczyna traktować tych wieloletnich kibiców(jakieś 90% kupuje karnety od lat, sezon w sezon) gorzej niż przypadkowego gościa z ulicy który ostatni raz na meczu był 5 lat temu, tak jak na przykład ja?.To jest fair?Gówno!
Jak jest bryndza to najtańszy bilet bez karnetu powinien być o 5zł droższy niż wychodzi najtańszy bilet z karnetu.

odpowiedz
Kalbar - 12.08.2019 / 21:33, *.chello.pl

Teraz to już mało kto kupi karnet w przyszłym sezonie, bo jak tak dalej pójdzie w tym sezonie to nieźle w plecy.

odpowiedz
jACQ - 09.08.2019 / 20:11, *.tpnet.pl

Nieźle Mioduski wy*uchał karneciarzy...

odpowiedz
Weciek(L) y - 09.08.2019 / 17:31, *.mm.pl

Gratulacje pudel za wydymanie karneciarzy

odpowiedz
Felek - 09.08.2019 / 12:51, *.netfala.pl

Who cares...

odpowiedz
oLaf - 09.08.2019 / 12:11, *.vectranet.pl

ciekawe co teraz wymyślą zbieracze na oprawy - wczoraj były zagrodzone taśmami 2 ciągi schodów na Żyletę żeby w ciągu wolnym pośrodku 2 z puszkami + 2-ch krzykaczy mogło zbierać kasę - trochę się tak dziwnie robi....

.... następnym razem proponuję zamontować na schodach dodatkowe kołowrotki i szpaler z ZOMO z pałkami dla niepłacących ; )

odpowiedz
Matigol - 09.08.2019 / 13:55, *.inetia.pl

@oLaf: 2 ciągi schodów zagrodzone taśmami są od dawna - rozumiem że jesteś pierwszy raz od wielu miesięcy na meczu....

odpowiedz
PawełewaP - 09.08.2019 / 15:18, *.t-mobile.pl

@oLaf: Na następnym meczu specjalnie dla Ciebie odkleją taśmę i otworzą schody. Mało tego jeszcze czerwony dywan rozłożą, by Jaśnie Pan Olaf mógł sobie spokojnie wejść. A co do zbierania kaski - to zobacz jaką robotę z tej kasy chłopaki robią, oprawy miodzio.

odpowiedz
Tylko Legia - 09.08.2019 / 19:29, *.plus.pl

@oLaf: chyba chodzisz tylko raz na rok i nie nazywaj krzykaczy - wiernych kibiców. A później przeżywasz "łał" jaka oprawa, z łaski swojej nie dawaj zbędnych komentarzy.

odpowiedz
Obiektywny, rozsądny gość - 09.08.2019 / 23:25, *.250.46

@oLaf: Nikt przecież nie karze ci wrzucać pieniędzy jeśli nie masz ochoty.

odpowiedz
LTM - 09.08.2019 / 11:51, *.com.pl

Karneciarze jak zwykle dostają po dupie, brawo klub, bez sensu był zakup karnetu przy takich cenach, ceny są ok, tylko chyba ta cena karnetu to była za wysoka

odpowiedz
PND - 09.08.2019 / 15:09, *.94.134

@LTM:
Dzięki temu karneciarze mają przywilej kupna biletu na mecze pucharowe przed zwykłymi kibicami :D

odpowiedz
Mietek - 09.08.2019 / 16:18, *.play-internet.pl

@LTM: A kto Ci kazał kupować karnet? Ja nie kupiłem 2 sezon z rzędu i jestem mega zadowolony. Bilety teraz bardzo tanie a czasami przecież za darmo rozdają. Upss chyba masz zniżkę na koszulkę meczową ktora niestety jest za przeproszeniem badziewiem jak z bazaru od chinczykow.

odpowiedz
jo - 13.08.2019 / 06:55, *.tpnet.pl

@Mietek: Niestety masz rację... Też jestem ''szczęśliwym'' posiadaczem karnetu. Od dwóch lat zastanawiam się czy to kontynuować na tych zasadach i po tych pierwszych kilku meczach już wiem, że trzeba olać ''cudowne'' oferty pudla bo to korpo-gnida.

odpowiedz