Filip Matczak - fot. Woytek / Legionisci.com

Matczak podpisał kontrakt z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Filip Matczak, który od lutego występował w drużynie koszykarskiej Legii na zasadzie wypożyczenia ze Stelmetu Zielona Góra, podpisał nowy kontrakt z Legią. Ten obowiązywać będzie w nadchodzącym sezonie, z możliwością przedłużenia umowy kolejny sezon.

Matczak może występować na pozycji rozgrywającego lub rzucającego obrońcy. Niespełna 26-letni zawodnik rozegrał do tej pory 19 spotkań w barwach Legii, w których zdobył 234 punkty (śr. 12,3). Na poziomie polskiej ekstraklasy rozegrał dotychczas 242 mecze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Lebaid - 13.08.2019 / 05:58, *.vectranet.pl

Super informacja!

odpowiedz
Wiktor Wektor - 12.08.2019 / 10:46, *.exatel.pl

Super!!! Żeby jeszcze tylko podczas rozbudowy hali na Bemowie zamaskowali czymś te ohydne żółte blachy pod sufitem hali.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.