fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja trenera

Vuković: Atromitos zagra bardziej ofensywnie

źródło: legia.com

- Wszyscy napastnicy są z nami w Grecji i mają szansę zagrać. Decyzja co do obsady tej pozycji nie została jeszcze podjęta. W moim odczuciu Domagoj Antolić zagrał bardzo dobry mecz w Warszawie. Nie jest to dla nas korzystne, że nie ma go z nami. Takie rzeczy się jednak zdarzają. Do składu wrócił Cafu, który zaliczył przetarcie w meczu drugiej drużyny. Prawdopodobnie to on dostanie swoją szansę i będziemy widzieli na boisku taką samą jakość - powiedział trener Aleksandar Vuković przed środowym meczem z Atromitosem.

- Wydaje mi się, że Atromitos będzie chciał zagrać przed swoją publicznością bardziej ofensywnie, choć zdajemy sobie sprawę, że głównym pomysłem rywali na grę jest kontratak. To będzie trudniejszy mecz niż przed tygodniem, nie spodziewam się takiej przewagi naszej drużyny.

- Możemy być zadowoleni z tego jak graliśmy w ostatnich dwóch meczach, choć nie byliśmy zadowoleni z wyniku. Myślę, że przed nami moment na większą stabilizację jedenastki i gry. Dodatkowej presji piłkarzom nie narzucamy z tego względu, że jesteśmy jedyną polską drużyną w eliminacjach. Sam z siebie “cisnę” w tę stronę, by dla tego klubu zrobić jak najlepszy wynik, jakim byłby awans do kolejnej rundy i fazy grupowej. Mamy świadomość, że nas na to stać i trzeba to udowodnić. Nie jest to łatwe zadanie, ale stać nas na awans. Nie możemy patrzeć, że jesteśmy jedyną drużyną z Polski w grze, musimy skoncentrować się na swoim zadaniu.

- Przeczytałem skład podany przez prezesa Zbigniewa Bońka przed 4. kolejką Ekstraklasy. Nigdy nie patrzę na drużynę pod kątem narodowości czy wieku. Jestem zadowolony z drużyny. Przełożenie meczu z Wisłą Płock da nam okazję na lepsze przygotowanie do tego meczu. Nic złego w tym nie widzę. Nie będę tego więcej komentował. Z naszej perspektywy przełożenie tego meczu było korzystne. Pomysł pojawił się w momencie, kiedy zorientowaliśmy się, że ten mecz ma odbyć się w środę. Doba mniej do przygotowania się do meczu może być bardzo odczuwalna. W innych krajach z przełożenia meczu nie robi się wielkich dramatów.

- Zawsze mówię, że okienko transferowe nie jest jeszcze zakończone. Muszę pokazać Legię Vukovicia w momencie, kiedy okienko jeszcze trwa. W tej chwili jest niemożliwe, by po miesiącu pracy powiedzieć, że wszystko jest ułożone tak, jakbym ostatecznie chciał - powiedział Aleksandar Vuković.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (83)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 14.08.2019 / 19:38, *.play-internet.pl

I znowu boski Sandro sprokurował stratę chyba tylko jak walnie teraz 3 samobóje uwolni nas od siebie.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2019 / 19:41, *.bredband2.com

@Hiszpan: Kazdy to wie, kazdy to widzi, tylko ten uparty osiol na sile go wystawia i tym samym upokarza Carlitosa.
No chyba ze jest "prikaz" z gory od szopena w ramach akcji "Dear Friends"...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 14.08.2019 / 19:01, *.amazonaws.com

Zastanawiam sie czy mielismy takiego dobrego napastnika od czasow Pana Lucjana jak Pan Sandro ? Chyba nie.

odpowiedz
Hiszpan - 14.08.2019 / 18:43, *.play-internet.pl

Ile główek musi jeszcze qwa przegrać ile sytuacji zj...ac żeby był zdjęty ten nieudacznik 99???

odpowiedz
Nieślubny syn Władeczka - 14.08.2019 / 18:34, *.plus.pl

Miodu przestań na siłę promować tego Sandro K., nie da się patrzeć na jego grę fakennnnn....., dlaczego hiszpan siedzi na ławie fakennnn....

odpowiedz
Nieślubny syn Władeczka - 14.08.2019 / 18:34, *.plus.pl

Miodu przestań na siłę promować tego Sandro K., nie da się patrzeć na jego grę fakennnnn....., dlaczego hiszpan siedzi na ławie fakennnn....

odpowiedz
Hiszpan - 14.08.2019 / 18:20, *.play-internet.pl

Vukovic parodia bierz tego pokrakę 99 i nie wracaj do.Polski.

odpowiedz
Hiszpan - 14.08.2019 / 18:10, *.play-internet.pl

Jak ten KUŃ z 99 się rusza jakby mu wagon węgla doczekali.

odpowiedz
Raf - 14.08.2019 / 17:53, *.mm.pl

Sabotaż trwa!!! Lalalalalalalalala!!!! Jeśli nie awansujemy czekam na dymisję Vuko i zesłanie do rezerw Drewnopolicia! Choć chciałbym odszczekac finalnie swoje słowa to marne szanse...

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2019 / 17:43, *.bredband2.com

Sabotaz. Kulavy Kalekovic w ataku, no zesz qurla mac to zakrawa o pomste do nieba. Kiedy wkoncu cos w szopenie peknie?
Ile jeszcze upokazan, amatorki i sabotazu? W piz... z takim prowadzeniem klubu i z takim prowadzeniem druzyny, podobno powaznej i podobno profesjonalnej.
Cytujac klasyka z Seksmisji. No zesz Ku...a mac!

odpowiedz
pesymista - 14.08.2019 / 17:43, *.207.129

A wie ktoś może bo ja się nie orientuję czy Legia dostanie dziś coś z uefa za przejście dalej a jak tak to ile

odpowiedz
Gregor56 - 14.08.2019 / 17:34, *.chello.pl

VUKO chyba nie ma zamiaru wracać do Warszawy.Kulenowic w skladzie to pewna poraźka.Niestety .

odpowiedz
Seeb - 14.08.2019 / 17:22, *.play-internet.pl

No i ku...a wymyślił... Kulenovicia wstawił. Ło kurła dzban trenerski.

odpowiedz
Grchw - 14.08.2019 / 17:27, *.play-internet.pl

@Seeb: i cała radość z meczu prysła jak kalekovic w ataku...

odpowiedz
Rafix - 14.08.2019 / 17:21, *.chello.pl

Vuko albo idzie vabank, albo ma przykaz z góry.
Bo jak dzisiaj znowu nie strzelimy gola, a kulawy będzie walił w trybuny, to tylko idiota zostawilby go na stanowisku trenera, chyba że jest marionetką.

odpowiedz
ARTs - 14.08.2019 / 17:08, *.chello.pl

znów drewno do napadu wpuścił.... co za typ...

odpowiedz
WL - 14.08.2019 / 16:56, *.cyfrowypolsat.pl

Przecież to jest poprostu jakąś kpina z tym kulfonovcem do tego 3 def. pom. jak ten vukovic chce mecz wygrać?? Teatr grecki...

odpowiedz
M - 14.08.2019 / 16:35, *.chello.pl

"Czas na gole" ... q....wa... i co? Kulawy znowu w natarciu na bramkę rywala ... nieustający kabert, Brawo jasiu tj. Vuko, to żeśmy zmietli zowu rywala z boiska

odpowiedz
LGZ - 14.08.2019 / 15:40, *.tpnet.pl

Mamy szanse przebrnac przebrnac do kolejnej rundy ! LEGIA !!!

odpowiedz
ZGL - 14.08.2019 / 15:36, *.tpnet.pl

LEGIO grasz o awans i honor polskiej pilki !!!

odpowiedz
Kedar1985 - 14.08.2019 / 15:27, *.tpnet.pl

Czyli gramy defensywnie grając na 0:0 i karne lub jakimś szczęściem uda się kontra ;)

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 14.08.2019 / 15:17, *.t-mobile.pl

W wyjsciowym skladzie jest awizowany Kulenovic. ....mam złe przeczucia.Może się nie znam ale-sam trener Vuko tak powiedział -Grecy będą atakować więc będziemy grali z kontrataku. To oczywistym jest ze to mecz dla Carlitosa a nie Kulenowica! !!!!!

odpowiedz
Ja - 14.08.2019 / 15:22, *.t-mobile.pl

@Kibic Legii od zawsze: moim zdaniem to Ty masz rację a Ci co robi błąd-nie pierwszy ale może ostatni!

odpowiedz
1313 - 14.08.2019 / 15:10, *.chello.pl

Mówiąc wprost odwracamy role z 1 meczu i my przegubowy i obrona Częstochowy. Zaś miejscowi będą nas atakować. Na desancie wystawimy pudłovicia i czekamy na karne.

odpowiedz
Kulavy Novic - 14.08.2019 / 15:10, *.taxcare.pl

dzis mordki znowu zobaczycie mnie w pierwszym skladzie.....hatrick dzis bedzie

odpowiedz
janusz - 14.08.2019 / 12:58, *.chello.pl

Qrwa to Wy musicie zagrać w końcu ofensywnie!!!

odpowiedz
Warszaeiak1234 - 14.08.2019 / 12:17, *.chello.pl

Vuko lubimy Cie ale jak wystawisz dzisiaj Kulenovicia zamiast Carlitosa to bedziemy sie gniewac.

odpowiedz
pesymista - 14.08.2019 / 14:40, *.207.129

@Warszaeiak1234: Za kalekę powinien grać Niezgoda albo Kante a Carlitos za Antolicia i system powinien być bardziej ofensywny,wtedy może by to jakoś wyglądało ale znając życie zagra kulenović,Vuko zagra na zero z tyłu i będzie liczyć na jakieś indywidualne sytuację,wątpię żeby ten atromitos nam coś strzelił ale jak będą karne to będzie pozamiatane i niestety na to się szykuję

odpowiedz
Po(L)noc - 14.08.2019 / 12:13, *.73.156

Tak sobie czytam komentarze, za co to jest Vuko odpowiedzialny i może też coś dodam od siebie w tej kwestii.
Może jako wzór postawię Liverpool, który obecnie może służyć jako niemal idealnie funkcjonująca maszyna.
1. Przygotowanie fizyczne - odpowiada cały sztab ludzi na czele z takimi ludźmi jak Mark Hulse czy Andreas Kornmayer. Przecież Klopp nie ustala treningów kondycyjnych! Jedyną winą jaka mogłaby na Vuko spaść to dobór sztabu, o ile miałby wolną rękę w jego doborze.
2. Taktyka - niestety ale u nas taktykę trzeba dobierać pod zawodników, a nie zawodników pod taktykę. Taki Klopp ma swój styl gry, który już było widać w Borussi i dobiera ludzi pod niego. Potrafi czekać na zawodnika rok i wydać ogromne pieniądze, bo wie, że będzie pasował do jego układanki. To nie przypadek, że Liverpool potrafi grać co 3 dni tym samym składem. Po prostu zawodnicy, którzy by nie przeszli testów wydajnościowych, nie trafili by do klubu. Samym treningiem można podtrzymać kondycję, lub lekko ją poprawić, ale dla przykładu nikt z Antolicia nie zrobi sprintera, albo z Niezgody zawodnika wybiegającego w meczu po 13 km.
Tutaj można by winić Vuko, gdyby miał wolną rękę w transferach do klubu, a tak oczywiście nie jest.
3. Forma/dyspozycja/jakość zawodników - poniekąd jest to wynikowa przygotowania motorycznego, taktyki i umiejętności jakie nasi zawodnicy posiadają. Na pewno Vuko może tutaj odbić jakieś piętno treningami, ale na pewno nie na tyle, aby nagle Kulenović zaczął mieć technikę jak Carlitos. I tutaj też jest jeszcze cały sztab ludzi, którzy uczestniczą w treningach.

Jedyne o co można mieć chyba obecnie pretensje, to dobór personalny zawodników, bo szczerze mówiąc niektórych posunięć sam nie rozumiem, ale patrząc na zawodników jakich ma i tak za dużego pola manewru nie ma.

Najważniejsze cechy dobrego ternera/managera na przykładzie Kloppa : charyzma, myśl taktyczna i umiejętność dobrania sztabu szkoleniowego i zawodników pod swoją myśl taktyczną.

Moim zdaniem pod względem charyzmy Vuko idealnie pasuje jako trener Legii. Za resztę można go rozliczać tylko wtedy, jakby miał wolną rękę w doborze personalnym zarówno sztabu jak i zawodników.

Reasumując - obecnie trenerzy w Legii odpowiadają może za kilkanaście, kilkadziesiąt procent wyników jakie klub osiąga.

odpowiedz
haha - 14.08.2019 / 15:10, *.vectranet.pl

@Po(L)noc: vuko niczym Peszko.. odpowiedzialny za robienie atmosfery. Zła gra to wina wszystkich tylko nie jego..

odpowiedz
anonim - 14.08.2019 / 20:00, *.mm.pl

@haha: skoro porównujesz podejście do sportu Peszki i Vuko to rzeczywiście hahahaha

odpowiedz
Marvin - 14.08.2019 / 11:57, *.multacom.com

Dlatego właśnie trzeba cofnąć się do rozpaczliwej obrony i zagrać z dodatkowym obrońcą, bez napastnika, bo czeka nas oblężenie, gdy Atromitos ruszy do huraganowych ataków wsparty przez rozwścieczone fanatyczne tłumy, wprawdzie umiejętności ku temu nie mają i piłka stale odskakuje im od nogi, ale skoro trener tak powiedział, to trzeba wziąć to na serio.

odpowiedz
Kosa - 14.08.2019 / 10:55, *.proneteus.pl

VUKO proszę nie wystawiam Kulenovicia.

odpowiedz
SEBO(L) - 14.08.2019 / 10:33, *.centertel.pl

Kulenović pasuje do taktyki, bo to... defensywny napastnik... ;)

odpowiedz
Simon - 14.08.2019 / 09:31, *.telnaptelecom.pl

"Atromitos będzie chciał zagrać przed swoją publicznością bardziej ofensywnie". Prorok, zaiste, wizjoner,

odpowiedz
! - 14.08.2019 / 11:55, *.182.46

@Simon: ... i do tego geniusz!

odpowiedz
Int - 14.08.2019 / 12:08, *.84.76

@Simon: Mniej ofensywnie niż w Warszawie to raczej nie zagrają.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 14.08.2019 / 09:25, *.amazonaws.com

Czuje ze bedzie dobrze. Dobry humor bo Cweltic odpadl !!!!

odpowiedz
gregor56 - 14.08.2019 / 09:13, *.tpnet.pl

Trener ,który po 7 rozegranych meczach o stawkę , mówi że jego zespól potrzebuje czasu na zgranie i powoli się stabilizuje powinien podać się do dymisji.
Jeżeli w lidze angielskiej lub holenderskiej ktoś by tak mówił to znaczy że nie nadaje się do zawodu, bo nie umie na czas przygotować zespołu. Słaby trener ,który całą winę na stratę mistrza w 4 ostatnich meczach poprzedniego sezonu zwala na Carlitosa jest po prostu podłym kłamcą i powinien natychmiast odejść.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2019 / 09:29, *.bredband2.com

@gregor56: "Trener ,który po 7 rozegranych meczach o stawkę , mówi że jego zespól potrzebuje czasu na zgranie i powoli się stabilizuje powinien podać się do dymisji."
w sumie jest to trener ktory pieprzy takie banaly po 5 miesiacach pracy.

odpowiedz
(L) - 14.08.2019 / 08:54, *.lsas.aero

.... to jak Grecy wyjdą bardziej ofensywnie to My pewnie bez napastnika, skoro na defensywnie nastawionych Nasz pseudo trener wystawił jednego pseudo kulfonovića-paralityka....
Liczę na awans Legii jak zagra od początku Carlitos z Kante

odpowiedz
Gosc - 14.08.2019 / 08:44, *.chello.pl

Vuko jako doświadczony trener przewidział ze Grecy zagrają bardziej ofensywnie.. jak juz rozkminił taktykę i sie z nią podzielił ze wszystkimi, to mógł jeszcze dodać ze będą chcieli tez awansować..

odpowiedz
Sitarz - 14.08.2019 / 08:36, *.net.pl

A ja z innej beczki. Oglądając zdjęcia na Legia.com z podróży naszych "piłkarzy" do Aten oraz z treningu mam wrażenie, że oni mają to wszystko w dupie. Uśmiechy jak na budyniu, szczerzenie swoich prostych ząbków, jedna wielka zabawa czyli wczasy. A za chwilę możemy kolejny raz wylecieć w lecie z pucharów...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.08.2019 / 06:53, *.inetia.pl

Tak jak mnie wkurza ten nasz trenejro tak uważam również, że to co zaproponował Boniek w mediach społecznościowych to jest dopiero kompletna amatorka i kompromitacja tego człowieka jako prezesa związku. I to mówi człowiek, który uważa, że polskim klubom brakuje profesjonalizmu. A sam oferuje nic innego jak tanią sensację w internecie i podburzanie Legii. Co może w ten sposób osiągnąć oprócz taniego poklasku krytyków? Po co takie zachowanie? Co on może wiedzieć, o tym czego Legii trzeba? Zdaje się, że jak ostatnio kogoś trenował to się posrał i sam się zwolnił, bo taka kupa była, a trochę wstyd było takiego człowieka tak wcześnie sprzątnąć. Niech walczy o polską piłkę w Europie, a nie wpierdziela się do kuchni z butami.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.08.2019 / 07:52, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Nie przejmuj się chyżym rujem. On Legii nienawidzi od czasów, gdy dostawał swoje od kibiców na Ł3. Jeśli ma okazję nam zaszkodzić, to zaszkodzi. Czego spodziewać się po gostku, który od 30 lat kręci lody z Placzyńskim vel Kafarskim? Niech szczeka, a my róbmy swoje.

odpowiedz
Gocław - 14.08.2019 / 13:39, *.chello.pl

@Po(L)ubiony:

Cała Zielonka, pier...li Zbigniewa Bońka !!!

odpowiedz
Jacek - 14.08.2019 / 05:14, *.tpnet.pl

Dzisiaj bedzie dobrze. Stawiam 3-0 lub 3-1 dla Legii. Rywal bedzie musial zaatakowac a Legia przylatwi ich, ich wlasną bronią czyli kontratakiem. Mam nadzieje, ze dyspozycja Legii rosnie a i skutecznosc rowniez.

odpowiedz
Kucik - 14.08.2019 / 02:53, *.novaia.pl

jak taka niedorajda moze byc trenerem? Niech wystawi jutro 5-5-0 moze sie uda...

odpowiedz
Rob - 14.08.2019 / 02:23, *.bikab.com

Nie ważne jak oni zagrają, ważne żeby Legia w końcu zaczęła strzelać bramy, bo 270 minut bez strzelonego gola w ostatnich trzech meczach z rzędu, to jakaś kpina, zwłaszcza, że graliśmy w tych spotkaniach z ekipami w skład których wchodzi głównie z węgiel i papa.

odpowiedz
@hujgon - 13.08.2019 / 23:55, *.play-internet.pl

Te dowcipy to na konwiktorskiej słyszałeś???

odpowiedz
Hugon - 13.08.2019 / 23:02, *.vectranet.pl

Spotkało się 2 kibiców LEGII,jeden pyta drugiego czy Legia awansuje 2 odpowiada że tak ale pod warunkiem że zagra Carlitos ,a to nie awansuje .

odpowiedz
WarMaster - 13.08.2019 / 22:55, *.165.49

Nie mamy słabych piłkarzy, oni muszą tylko lub aż zatrybić na boisku, do tego potrzebny jest jeszcze lider tego boiska który albo się wykreuje z tego co jest albo trza ściągnąć.

odpowiedz
go(L)op - 13.08.2019 / 22:47, *.shlnet.pl

nie zapomnij posadzić Carlitosa na ławce patałachu! Ty(L)ko Legia!

odpowiedz
Hugon - 13.08.2019 / 22:31, *.vectranet.pl

Stabilizacja będzie gdy zagra najlepszy snajper LEGII przepraszam drewniak LEGII.

odpowiedz
Pol - 13.08.2019 / 21:22, *.t-mobile.pl

Niedojda Pinokio

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.08.2019 / 08:48, *.play-internet.pl

@Pol:

Sp.laj do swojego klubu niedorajdo

odpowiedz
Mikesz - 13.08.2019 / 21:18, *.as13285.net

Mają awansować i to bez wymówek co to za przeciwnik
Potem będzie znacznie trudniej z
Rengers w Glasgow
Pozdro dla wszystkich

odpowiedz
Rafi - 13.08.2019 / 21:40, *.play-internet.pl

@T S W: Się tak nie napinaj tylko zbieraj kasę na twoich wieRnych.

odpowiedz
Tylko Legia - 13.08.2019 / 21:43, *.chello.pl

@T S W: wy z korupcji lepiej cicho, to chyba nie twoje forum pajacyku. Opuść je z łaski swojej.

odpowiedz
Dedi - 13.08.2019 / 21:56, *.plus.pl

@T S W:

Rangersi teraz w mega dyspozycji.

odpowiedz
yyy - 14.08.2019 / 09:54, *.chello.pl

@T S W Tak, tak, już Atromitos miał nas rozd...czyć czy nawet KuPS. Nie ma to jak "mądrości" antylegijnych debili.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 13.08.2019 / 21:13, *.play-internet.pl

Vuko może i popełnia błędy,np źle przeprowadzane zmiany podczas meczu,czy taktyczne ustawienie niedostosowane do przeciwnika,ale tak naprawdę,to z tych piłkarzy za wiele się nie wyciśnie.Przecież to nie wina Vuko,że boski Sandro w Finlandii zjebał 3 setki i karnego.Serio,nawet Guardiola by tu niewiele zdziałał,dlatego,że do każdej taktyki trzeba mieć wykonawców.A w Legii takowych brak.Przede wszystkim nasi piłkarze są żenująco słabi technicznie.Poza Luquiniasem,który potrafi kiwnąć 2 rywali,reszta to normalne dno.Druga rzecz,to strzały-wszystko jest rozgrywane wszerz.Do boku i wrzutka,albo częściej strata.Poza tym jak czytam,że Antolič ma najwięcej celnych podań,a są to podania najczęściej albo w bok,albo do tyłu,ale zawsze do najbliżej ustawionego partnera,to naprawdę zastanowić się trzeba,do czego taki zawodnik jest potrzebny w Legii.Tak samo Majecki.Na szczęście dla niego ( i dla nas) do tej pory nie grał przeciko prawdziwemu napastnikowi,bo by nie nadążał wyciągać piłek z bramki.I te jego wykopy,gdzie z uporem maniaka walił piłkę prosto na środek,gdzie nasi notowali same straty w meczu z Kuops'em.Jędrzejczyk niby stabilnie,ale mocno przeciętnie,wątpię,żeby wskoczył na tzw wyższy level.O nowych nabytkach nie wspomnę,bo pomimo,że na pierwszy rzut oka to są cieńcy jak sik komara,to może za kilka meczów złapią rytm i coś z nich będzie.Tak na moje oko,to na chwilę obecną mamy 3 zawodników,którzy są w stanie coś pozytwnego pokazać.To Luquinias,Carlitos,i Martins.Reszta to albo wielka niewiadoma (nowi i Cafu),albo słabizna.

odpowiedz
AliMario - 14.08.2019 / 11:20, *.tpnet.pl

@FOREVER LEGIA:
W pełni zgadzam się z diagnoza, wielokrotnie pisałem o podobnych wnioskach.

odpowiedz
? - 14.08.2019 / 12:04, *.182.46

@FOREVER LEGIA: "To nie wina Vuko,że boski Sandro w Finlandii zje...ł 3 setki i karnego." A kto go z uporem maniaka wystawia do pierwszego skladu?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.08.2019 / 13:54, *.play-internet.pl

@?: Jak by człowiek wiedział,że się przewróci,to by się położył.Ale faktycznie,po meczu z Finami Sandro powinien zostać odesłany do głębokich rezerw.No ale prawdopodobnie "są naciski z góry",i dlatego Kuternogič beztrosko i radośnie hasa po boisku pier...ląc akcję za akcją,bo wie,że gra ten co idzie na handel,a nie ten co wygra rywalizację na daną pozycję.Niestety,ale to raczej nie Vuko podejmuje decyzje personalne.

odpowiedz
Z obecną kadrą Legii to szału niema - 13.08.2019 / 20:34, *.206.65

Jakby trener wybierał zawodników to wybrałby sobie Cristiano Ronaldo . Trener może poprosić właściciela o danego zawodnika czy wyłoży na niego pieniądze . Nie ma w Legii kasy to nie możemy mieć wybitnych zawodników nawet na tak słabą ligę jaką jest nasza . Trener też nie jest moim wymarzonym , ale tu żaden trener na świecie nie dokonałby cudów z obecną kadrą trzeba sobie to szczerze przyznać .

odpowiedz
Pawciu - 13.08.2019 / 20:50, *.orange.pl

@Z obecną kadrą Legii to szału niema :
Masz racje ale w to miejsce niech postawi na ambicje i glod pilki wsrod mlodych polskich zawodnikow ktorzy beda gryzsc trawe za Legie a nie zagraniczny zaciag drugiego sortu...

odpowiedz
WETERAN - 13.08.2019 / 21:14, *.chello.pl

@Pawciu: I wydaje ci się, że młodzi gniewni dobrze się zapowiadający chłopcy z III ligi będą ogrywać cały świat ambicją i miłością do Legii? No, naiwniak z ciebie nieziemski.

odpowiedz
Pawciu - 13.08.2019 / 22:17, *.orange.pl

@WETERAN:
Nie dokonca mnie dobrze zrozumiales - mialem na mysli ogrywanie i danie wiekszego zaufania mlodym naszym zawodnikom a nie sciagnie wolnych srednich zawodnikow dla ktorych Legia jest jedynie kolejnym mniej lub bardziej udanym przystankiem w karierze. Umowmy sie - nikogo z zagranicy marzeniem i pierwszym wyborem nie jest nasza Ekstraklasa :)

odpowiedz
Vuko OUT !!! - 13.08.2019 / 20:27, *.com.pl

się wróżbita maciej znalazł

odpowiedz
Gienek - 13.08.2019 / 20:22, *.play-internet.pl

Vuko nie pier.ol głupot. Waszym psim obowiązkiem jest awans z takim przeciwnikiem jak ten Atromitos. Jeśli nie awansujecie to będzie blamaż i po takim blamażu nie pozostanie nic tylko pakowanie i wypier.alać z Legii. Koniec kropka. Nie ma wymówek.

odpowiedz
Trampek - 13.08.2019 / 20:00, *.net.pl

Za jakość gry, wyszkolenie, taktykę, dobór zawodników i wyniki personalnie odpowiada trener, nikt inny.Co do tego nie ma dwóch zdań! Gdyby było odwrotnie , to po co zatrudniać trenera i wydawać zbędnie pieniądze, tańsza była by sprzątaczka jeżeli miałyby być analogiczne wyniki.

odpowiedz
Tomek - 13.08.2019 / 19:56, *.chello.pl

Wy..urwiaj z Legii mej ukochanej kapslu jeden

odpowiedz
Patrycja - 13.08.2019 / 20:24, *.amazonaws.com

@Tomek: ty Wy.. urwiaj

odpowiedz
Alan - 13.08.2019 / 19:55, *.t-mobile.pl

Wszyscy trzymamy kciuki ale spójrzmy prawdziwe w oczy brak awansu to będzie BLAMAŻ

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 13.08.2019 / 19:53, *.centertel.pl

Chciałeś powiedzieć atromitos nas rozjeździe w 40°upale

odpowiedz
Zenek - 13.08.2019 / 19:50, *.centertel.pl

Czy przyjdzie wreszcie trener z jajami, który zacznie grać ustawieniem 442 nie mówiąc już nawet 433??? Nie twierdzę, że byłoby super zwłaszcza na początku ale wreszcie trzeba zacząć ćwiczyć grę w piłkę a nie to parodiowanie, z którym teraz mamy do czynienia. Poza tym dużo gorzej już być nie może więc co nam szkodzi

odpowiedz
Pacho - 13.08.2019 / 22:36, *.chello.pl

@Zenek : jeśli dobrze pamiętam to kozak Jozak chciał grać 433. Skończyło się to we wczesnym początku...

odpowiedz
Zenek - 14.08.2019 / 08:36, *.centertel.pl

@Pacho: nie twierdzę, że od początku gra byłaby super. Natomiast myślę, że nie ma co przed tym uciekać. Moglibyśmy na początek spróbować pograć 442 jak niegdyś z parą Niko-Prijo. Oczywiście dziś nie mamy piłkarzy na takim poziomie ale mimo wszystko myślę, że warto

odpowiedz
Monika - 14.08.2019 / 11:51, *.ilabs.pl

@Zenek : Myślisz, chciałbyś itp. Na koniec powiesz: trener out. Zauważyłam, że na tym forum wszyscy mają złote myśli i małe horyzonty. Każdy by coś chciał, każdy prawie wie jak to zrobić, albo myśli, że wie. Koniec końców jest taki, że przy takich machninach jakimi są kluby nie wystarczy chcieć. Trzeba móc, a żeby tak było to wszystkie tryby muszą odpowiednio pracować i się dotrzeć. Do tego dochodzi tyle zmiennych, że szczekacze forumowskie powinni swoje złote myśli zostawić do napisania swojej własnej powieści SF. Pozdrawiam ciepło :)

odpowiedz
zenek - 14.08.2019 / 16:32, *.mmc.com

@Monika: zgadza się, myślę, chciałbym. Pozdrawiam również ;)

odpowiedz
Piłkarze bez polotu bez techniki bez wielkich umiejętności Legii wielkich wyników dać niestety nie mogą - 13.08.2019 / 19:24, *.206.65

Czepiacie się Vuko . Może słusznie , może mnie .Ale jest jedno co tłumaczy jego słabe wyniki i slabom grę Legii to słabi jej Piłkarze niestety

odpowiedz
tomiacab - 14.08.2019 / 08:02, *.236.228

@Piłkarze bez polotu bez techniki bez wielkich umiejętności Legii wielkich wyników dać niestety nie mogą: sporo się zgadza w tym co piszesz. Po za "słabom" :) Tyle, że słaba drużyna, nie tłumaczy też niektórych decyzji Vukovicia.

odpowiedz