Paweł Stolarski po zdobyciu gola - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Stolarski: Widać progres

Wiśnia i Woytek, źródło: Legionisci.com

- O tym, że dzisiaj zagram dowiedziałem się podczas przedmeczowej odprawy. Ja jednak zawsze jestem gotowy do gry, niezależnie od tego czy ktoś będzie miał kontuzję czy będzie pauzował za kartki. Kiedy dostaję szanse, to chcę ją wykorzystać jak najlepiej. Kiedy oddawałem strzał, to starałem się wybrać jak najbardziej optymalny wariant i piłka wpadła do siatki. Mam jednak nadzieję, że najważniejsza bramka w życiu jeszcze przede mną - mówi Paweł Stolarski, który zdobył pierwszego gola w meczu z Atromitosem.

- Cały czas pracujemy nad poprawą pewnych elementów naszej gry. Z meczu na mecz widać progres, wszystko przynosi efekty. Dzisiaj najważniejszym było, aby szybko strzelić gola, co na szczęście nam się udało. Po strzeleniu drugiego gola do samego końca kontrolowaliśmy już spotkanie. Atromitos to dobry zespół. Szanujemy każdego przeciwnika, ale patrzymy przede wszystkim na siebie. Najważniejsza jest wygrana i awans do kolejnej rundy.

- Dochodzimy do wielu sytuacji, ale dotychczas brakowało nam postawienia kropki nad i. Musimy wykorzystywać szansę, które sobie stwarzamy. Nie chcę wypowiadać się na temat krytyki, która nas ostatnio dotknęła. Ja i moi koledzy wychodzimy na treningi i ciężko pracujemy, aby przyniosły one efekty podczas meczów. Wraz z każdym spotkaniem prezentujemy się coraz lepiej. Nasza defensywa jest bardzo ważna. Najlepiej byłoby wybronić 100% sytuacji, ale nie zawsze jest to możliwe. Cieszy nas ten wynik, ale cały czas robimy swoje i obyśmy tracili jak najmniej goli. Pracujemy nad poprawą skuteczności, więc mam nadzieję że niebawem będzie pod tym względem jeszcze lepiej. Ostatnia wolna dobra zrobiła nam dobrze. Przełożony mecz ligowy pozwolił nam lepiej przygotować się do spotkania z Atromitosem. Nie wybiegajmy jeszcze jednak daleko w przyszłość. Na razie skupiamy się na najbliższym meczu z Zagłębiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Ex machina - 15.08.2019 / 19:48, *.tpnet.pl

@Gepetto: ,, ... albo zespół '?? No co Ty , chwalisz go i chcesz żeby grał dla innych zamiast dla nas ? Zamotany jesteś trochę ... Pozdro .

odpowiedz
Hugon - 15.08.2019 / 14:36, *.vectranet.pl

@LG: Wiesz co to jest dyplomacja ,jak nie wiesz to zapytaj pani od słupków.

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2019 / 13:43, *.mm.pl

@tomiacab: Oczywiście, ale Paweł może stać się równie dobrym obrońcą co Bereś.

odpowiedz
tomiacab - 15.08.2019 / 08:08, *.233.91

@Gepetto: Nie no, nie przesadzajmy. Do Beresia, to chłopakowi jeszcze duuuuużo brakuje.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.08.2019 / 07:38, *.inetia.pl

Zdaje się, że Stolarski, który prawie w ogóle nie gra już wykręcił podobne liczby do Vesovicia, który prawie cały czas gra, w dodatku wyżej...

odpowiedz
Gepetto - 15.08.2019 / 00:57, *.play-internet.pl

Zmień agenta albo zespół, bo chłopie powtarzam to po raz kolejny marnujesz się rzadko grając. Śmiem twierdzić, że nawet lepszy klub zagranicą czeka niż Bereszyńskiego. Popraw trochę wypowiedzi typu Atromitos dobry zespół... Jak dla mnie najlepszy zawodnik meczu.

odpowiedz
Arek - 15.08.2019 / 00:34, *.tpnet.pl

@Andrzej: - cieć.

odpowiedz
L - 15.08.2019 / 00:22, *.tpnet.pl

On powinien grać za każdym razem na prawej obronie a vesovic na prawym skrzydle. Stolarski lepiej gra w obronie i lepiej ciągnie do przodu jako obrońca a nie jak veosovic nagle zapomina że jest obrońcą i leci do przodu - po prostu lepiej czuje tą pozycję. Novikovas jak na razie ławka . To jest chyba oczywiste...

odpowiedz
Andrzej - 14.08.2019 / 23:15, *.206.166

Vukovic frajer.

odpowiedz
LG - 14.08.2019 / 22:24, *.t-mobile.pl

" Atromitos to dobry zespół " - Paweł daj spokój.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.