REKLAMA

Kursy na mecz

Bukmacherzy: Zwycięski remis Legii?

Woytek - Wiadomość archiwalna

W środę rozstrzygną się losy awansu Legii do osatniej rundy eliminacji Ligi Europy. Zdaniem bukmacherów Fortuny "Wojskowi" są faworytem do awansu, a także do wygrania meczu rewanżowego. Kurs na wygraną podopiecznych Aleksandara Vukovicia wynosi 2,25, a na triumf gospodarzy 3,5. Szanse Legii na awans to 1,47 (1,8 przed pierwszym meczem), a Greków 2,73.

Legia wygra? Kurs 2,25!


Ewentualna dogrywka i rzuty karne możliwe są tylko w przypadku bezbramkowego remisu w regulaminowym czasie gry. W pierwszym meczu legioniści spełnili warunek podstawowy, czyli nie stracili gola, ale niestety sami nie zdobyli żądnego. W Atenach muszą więc strzelić jak najszybciej gola, który zmusi gospodarzy do otwartej gry. Kurs na to, że Legia pierwsza trafi do siatki rywali wynosi 1,8. Według ekspertów powinniśmy spodziewać się maksymalnie dwóch goli, a najbardziej prawdopodobne wyniki to 1-1 (kurs 5,5) i 0-1 (kurs 5,8).

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.