fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Rangers FC

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W czwartek 22 sierpnia o godzinie 20:00 Legia Warszawa rozegra na własnym stadionie pierwszy mecz 4. rundy eliminacji Ligi Europy z Rangers FC. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na to spotkanie w kasach klubowych i systemie online.

Sprzedaż prowadzona jest w następujących terminach:

Sprzedaż zamknięta - do poniedziałku 19.08. do godz. 10:59 - dla posiadaczy karnetów ESA 2019/20 Plus oraz posiadaczy karnetów Roczny ESA 2019 Plus

Sprzedaż otwarta - od poniedziałku 19.08. od godz. 11:00 - dla wszystkich kibiców

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;

- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.

Wszystkie osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności wraz ze swoimi opiekunami w ramach akcji „BEZ BARIER” oraz SENIORZY, którzy otrzymali bezpłatne karnety na mecze Legii w sezonie 2019/20, wchodzą na mecz na podstawie swoich karnetów na te same miejsca.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (68)

+dodaj komentarz
Dawid - 20.08.2019 / 15:52, *.cyfrowypolsat.pl

Siemka. Czy miał ktoś sytuację w której zapłacił za bilet i nie przyszedł do wydrukowania na maila?

odpowiedz
? - 19.08.2019 / 11:51, *.chello.pl

komukolwiek udało się kupić? bo mi kilka razy tylko pojawił się komunikat "sprzedaż niedostępna".

odpowiedz
kibic - 19.08.2019 / 11:42, *.77.79

spokojnie wszyscy chętni na pewno kupią bilet jest ich ogromnie dużo więc bez obaw, myślę że 20000 na stadionie to będzie max.

odpowiedz
WiesiuWszywka - 19.08.2019 / 11:31, *.chello.pl

"Przepraszamy. Aktualnie sprzedaż jest niedostępna."

wykupily wszystek?

odpowiedz
Tomek - 19.08.2019 / 11:12, *.warszawa.pl

wszyscy płaczą, że drogo, że vuko ujowy itd ale tylko sprzedaż biletów się zaczeła a serwery padły hehe

odpowiedz
Sygit - 19.08.2019 / 11:17, *.249.78

@Tomek: potwierdzam, czy tą stronę pisali studenci V roku , czy oni mają jednego PC który robi im za serwer :/ XXI wiek...

odpowiedz
Dawid - 19.08.2019 / 11:21, *.cyfrowypolsat.pl

@Sygit: Dawni nie zamawiałem biletów przez stronę.. Myślałem że coś się zmieniło ale widzę że dalej ten sam problem..

odpowiedz
Sygit - 19.08.2019 / 11:26, *.249.78

@Dawid: Ani przez stronę ani przez apkę nie da rady. Rozwiązanie jest proste AWS + AZURE + Autoscalling i po problemie, a najprościej to iść do kas ;)

odpowiedz
Hak - 19.08.2019 / 03:03, *.vectranet.pl

Czy bilet kupiony bez karty kibica przez internet można w razie czego zwrócić?

odpowiedz
ZIP_Kami(L) - 18.08.2019 / 20:44, *.60.196

mam takie pytanie ,jak ogarnąć bilet na mecz w Glasgow żeby wejść z grupą wyjazdową ,przebywam aktualnie w UK

odpowiedz
Czarterinfo - 18.08.2019 / 13:37, *.supermedia.pl

Czy na zapisach na czarter każdy musi być osobiście czy jedna osoba może zapisać jeszcze kogoś.
Pozdr

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.08.2019 / 12:59, *.play-internet.pl

Boże,ilu tu frustratów się wypowiada.Podejrzewam,że dla większości z Was Internet zastępuje psychoanalityka.Kogo tak naprawdę interesuje,czy któryś z Was idzie na mecz czy nie,czy kogoś stać na bilet,czy też nie.A co do cen,to...niestety,ale takie są prawa rynku.W ""renomowanych "restauracjach też za kawałek kotleta płacisz 40-50 zł i jakoś nie spotkałem się z teorią,że jak obiad by tam kosztował 7.50.,to by knajpa zarobiła x razy więcej,bo ludzie by walili drzwiami i oknami.Poprostu-nie stać Cie,to nie idziesz.

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2019 / 13:19, *.mm.pl

@FOREVER LEGIA: Święte słowa.

odpowiedz
Yd35 - 18.08.2019 / 21:13, *.centertel.pl

@FOREVER LEGIA:
200 % racji

odpowiedz
Ja - 18.08.2019 / 11:57, *.play-internet.pl

Ceny biletów oki-bezrobotny.

odpowiedz
Fcm - 18.08.2019 / 00:00, *.centertel.pl

Można sobie odpuścić kupno 2 kilo pietruszki i w zamian kupić bilet.
Pozdr FCM

odpowiedz
Jeb.. układy - 17.08.2019 / 21:49, *.play-internet.pl

A ja za bilet lotniczy w dwie strony zapłaciłem 695 PLN.Można? Można.

odpowiedz
roger1916 - 17.08.2019 / 21:31, *.plus.pl

Podwijam kece i lece. Biety proooo cenaaa!!

odpowiedz
Legia - 17.08.2019 / 13:09, *.play-internet.pl

Jeśli będzie pełny stadion to znaczy ze wszyscy którzy tu piszą ze ceny są za wysokie maja niski iloraz inteligencji

odpowiedz
matus007 - 17.08.2019 / 12:17, *.prioritytelecom.net

Jak na w miarę znanego rywala to dobre ceny.

odpowiedz
Grzegorz - 17.08.2019 / 06:39, *.t-mobile.pl

Bardzo dobre ceny, adekwatne do rundy i przeciwnika. Jeżeli dla kogoś 30-55 zł to dużo, to... mógł się uczyć, a nie teraz narzekać, że jest biedakiem. A jak ktoś nie ma karnetu i teraz ma droższe bilety, to też jego wina. Marudy niech zostaną w domu.

odpowiedz
Pablo - 17.08.2019 / 06:55, *.tpnet.pl

@Grzegorz: bardzo prostacki komentarz... wykształcony bogacz hehehe

odpowiedz
ja - 17.08.2019 / 09:55, *.virginm.net

@Pablo: bardzo dobre ceny,
Tomek, wykształcenie średnie, pracowity.

odpowiedz
Kamil - 17.08.2019 / 12:39, *.play-internet.pl

@ja: bardzo dobre ceny. Kamil, wykształcenie wyższe.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 17.08.2019 / 14:23, *.139.150

@Grzegorz: ceny bardzo niskie, Magister ;)

odpowiedz
Werty - 16.08.2019 / 21:04, *.vectranet.pl

Ceny na rodzinną to dramat.

odpowiedz
James - 17.08.2019 / 23:11, *.centertel.pl

@Werty: ja się wybieram ze swoim starszym, póki co dostaje 500+ więc nie ma co narzekać

odpowiedz
Buc - 16.08.2019 / 20:58, *.amazonaws.com

Wszyscy na mecz i ogniem piekielnym !!!

odpowiedz
Master Of Puppets - 16.08.2019 / 19:53, *.play-internet.pl

Jak na klub który jeszcze niedawno grał w 4 lidze to ceny z kosmosu. Rangers to nie Real, Sporting czy Ajax, a nawet na Celtic ceny były niższe, a to była przecież walka o LM! 70 zł za oglądanie Kuternovica i drużyny która ma problem ze strzelaniem goli? Robią nas w ch.j i jeszcze się śmieją w twarz. Chcemy cen biletów adekwatnych do prezentowanego aktualnie poziomu, prawie wszyscy kibice już mają dość tej fuszerki odstawianej przez Vukovica amatora. Chyba tak jak większość zostanę w domu i zaoszczędzę kasy, a i piwko lepsze się wypije niż te wypłuczyny ze stadionu.

odpowiedz
Tomek - 16.08.2019 / 18:40, *.chello.pl

http://legia.com/aktualnosci/bilety-na-mecz-z-celtic-fc-42657 tak było gdy walczyliśmy o LM z cweltikiem. Ceny na zafajdanych rangersów są z kosmosu biorąc pod uwagę że to nie walka o LM tylko o LE plus fenomen w postaci skulenovicia patałacha jakiego Pan Lucjan przez całe życie w ataku w barwach Legii nie widział.. Kudłaty udaru dostał na słońcu. Brak słów. Zamiast mieć full komplet i je...nięcie na 30 koła to będzie z 18-20 tysięcy.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 18.08.2019 / 10:49, *.play-internet.pl

@Tomek: nasz pudel to wegetarianin, a jak wiesz, warzywa w tym roku droższe o 30 do 50 % lub więcej, musi jakoś spiąć swój budżet na zakupy. Przecież, nie będzie głodował ;)

odpowiedz
pudelek - 16.08.2019 / 18:20, *.chello.pl

No jak prezes zrobi ceny to nie ma (: ..... :) we wsi.

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 16.08.2019 / 18:10, *.chello.pl

Za 90 złotych to ja mam Lige Mistrzów na 3 miesiące. A tam m.in. Ronaldo, Messi, Salah, Lewandowski i inne gwiazdy światowego futbolu a nie pokraki od Miodulskiego typu Kulanowicza czy Agra.

odpowiedz
Zawisza - 17.08.2019 / 09:52, *.virginm.net

@Miodulski musi odejść!! : I pierdź w ten zapadnięty fotel.

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 17.08.2019 / 17:16, *.chello.pl

@Zawisza: wolę pierdziec w zapadniety fotel niż pierdziec Miodulskiemu do kiesy tak jak ty to robisz wspierając jego dziadostwo.

odpowiedz
Timo. - 17.08.2019 / 19:06, *.centertel.pl

@Miodulski musi odejść!! Zostań na tym fotelu i nie komentuj.

odpowiedz
Uki - 18.08.2019 / 21:37, *.centertel.pl

@Miodulski musi odejść!! : a tu masz ostatni mecz na własnym stadionie w tej edycji LE. Przemyśl jeszcze.

odpowiedz
mm - 16.08.2019 / 17:02, *.centertel.pl

drogo, 90 zł, żeby oglądnąć Rangers, zobaczę w tv

odpowiedz
KLB - 16.08.2019 / 16:01, *.tpnet.pl

Jak myślicie jaka frekwencja? Bo chciałbym zabrać pierwszy raz kolegę i nie wiemy czy w kasach jeszcze bilety będą, czy też komplet się wyprzeda.

odpowiedz
L - 16.08.2019 / 19:04, *.play-internet.pl

@KLB: lepiej weź koleżankę

odpowiedz
MP(L)87 - 17.08.2019 / 21:52, *.virginm.net

@L: hahaha! W punkt!! hahaha :D hahahaha

odpowiedz
KLB - 17.08.2019 / 22:48, *.tpnet.pl

@L: Haha :~~D

odpowiedz
Sig - 17.08.2019 / 22:54, *.51.129

@L: system rozwalony. Caly dzien ustawiony.

odpowiedz
RafaL - 16.08.2019 / 15:53, *.play-internet.pl

Ceny mogą być. A do marudzących to jak ktoś chce taniej niech sobie ogląda w tv.

odpowiedz
eeee - 16.08.2019 / 15:40, *.centertel.pl

Loczek to wstydu nie ma chyba. Takie ceny za tyle upokorzeń które kibce Legii musieli znosic. Przeciez my teraz powinnismy byc w ostatniej rundzie el.LM i faze gr.LE miec pewna....!

odpowiedz
Juri - 16.08.2019 / 14:47, *.inetia.pl

Wszyscy na mecz!
Wspierać drużynę musimy.
Huk z cenami ,hej Legio jesteśmy z wami.

odpowiedz
Kalbar - 16.08.2019 / 14:22, *.chello.pl

Ceny są dobre bo i rywal klasowy. Ja idę, będę zdzierał gardło i miał nadzieję że to nasz nie ostatni mecz w tym roku w Europie.

odpowiedz
hm - 16.08.2019 / 18:11, *.chello.pl

@Kalbar: rywal klasowy?

odpowiedz
L - 16.08.2019 / 20:18, *.play-internet.pl

@hm: przynajmniej ma 1 klasę więcej od ciebie

odpowiedz
GCW - 16.08.2019 / 14:04, *.chello.pl

ceny ujdą...

odpowiedz
Anty LGBT - 16.08.2019 / 13:31, *.haberenergia.pl

Oj Pudelku - oj ...

odpowiedz
p. - 16.08.2019 / 13:28, *.tpnet.pl

A jakie miałyby być te ceny żeby nie było marudzenia? Ceny są ok. Masz karnet - masz odpowiednią zniżkę. Nie masz karnetu - płacisz więcej.

odpowiedz
Wa(L)us - 16.08.2019 / 13:37, *.t-mobile.pl

@p.: Zawsze będą marudzić. Taka natura, powód nie ma znaczenia. To cenny za drogie, to słaba kadra, to brak wyników.

odpowiedz
Korwin Mikke, ale nie Janusz - 16.08.2019 / 15:26, *.t-mobile.pl

@Wa(L)us: oj tam, przecież to nasza narodowa cecha, na wszystko narzekać, za zimno, za gorąco itd...

odpowiedz
Lfan - 16.08.2019 / 15:37, *.chello.pl

@p.: no sorry ale te ceny to są dobre na fazę grupową LE a nie eliminacje. Za brak mistrzostwa i te Sheriffy, Dudelangi z poprzednich sezonów to powinni wszyscy za piątaka wchodzić, a już na pewno ci co musieli te wszystkie kompromitacje oglądać z trybun... To jest LEGIA, a nie jakieś Piasty, Lechie czy inne gdzie jedna runda eliminacji z byle kim wzbudza w nas mega podniete. Tutaj jeszcze nie dawno była LM, remisował Real z Ronaldo w składzie, poległ Sporting a polfinalista poprzedniej edycji LM (Ajax) wywiozł 0:0 po wyrownanym meczu...

odpowiedz
Artur - 16.08.2019 / 18:04, *.25.51

@Lfan: za piataka? ty jestes jakims debilem? moze za zlotowke? A jak Rangers nie wzbudza podniety u ciebie, to w ogole nie przychodz na Legie. Kolejny baran dorwal sie do komputera ojca.

odpowiedz
oLaf - 16.08.2019 / 23:20, *.rr.com

@Lfan: 100% poparcia.

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2019 / 13:26, *.mm.pl

@Lfan: Za piątaka możesz sobie kupić wiązkę pietruszki naciowej albo koperku. Ewentualnie dwa super jakości piwka w biedrze.

odpowiedz
Ginpasterz - 16.08.2019 / 13:24, *.plus.pl

Ostatni mecz w europejskich pucharach w tym sezonie to i bilety drogie.

odpowiedz
Tom - 16.08.2019 / 13:03, *.mm.pl

Kogoś chyba nieźle powaliło z tymi cenami

odpowiedz
Staff - 16.08.2019 / 13:34, *.inetia.pl

@Tom:
30-55 to wysokie ceny?
chyba niepoważny jesteś

bez karnetu droższe - ale cóż, koncert średniego wykonawcy jest droższy.

przesadzanie z marudzeniem i tyle

odpowiedz
Tom - 16.08.2019 / 14:13, *.mm.pl

@Staff: 75zł to tanio? No chyba nie bardzo.

odpowiedz
Tylko Legia - 16.08.2019 / 14:50, *.plus.pl

@Tom: jak byś miał karnet to 45zł. Można kupić karnet jeszcze na Legię.

odpowiedz
Wa(L)us - 16.08.2019 / 15:13, *.t-mobile.pl

@Tom: Za jaki bilet musisz zapłacić 75 złoty. Ja za czerwona strefę płace 55 złoty!

odpowiedz
Ursus - 16.08.2019 / 18:28, *.play-internet.pl

@Tom: Drogo chyba nie Poprostu postaraj się lepiej zarabiac

odpowiedz
big boner - 16.08.2019 / 12:59, *.centertel.pl

to wciaz nie jest grupa loczku :P ale ceny juz odpowiednio wysokie

odpowiedz
Zawisza - 17.08.2019 / 09:40, *.virginm.net

@big boner: To taniej niż bilet do kina w weekend. Koszt porównywalny do dwóch małych worków cebuli.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 18.08.2019 / 00:49, *.193.99

@Zawisza: Dawaj do Glasgow z ziomkami tam zrobimy zgode!

odpowiedz