Wypożyczeni: Czyste konto Łakoty

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W końcu Tomasz Nawotka miał powody do zadowolenia. Zawodnik Zagłębia Sosnowiec rozegrał pełne zawody, a jego zespół wygrał z Miedzią Legnica. 90 minut rozegrał również Paweł Łakota, który zachował czyste konto w potyczce z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. W ekstraklasie Mateusz Hołownia jedynie oglądał zwycięstwo kolegów z Cracovią.

Mateusz Hołownia (Śląsk Wrocław) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Cracovią
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - nie grał w przegranym 0-1 meczu z Piastem Gliwice

I liga
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Chrobrym Głogów
Mateusz Żyro (Stal Mielec) - od 58. minuty w wygranym 2-0 meczu z Olimpią Grudziądz

Radomiak Radom
Kamil Bielikow - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań
Mateusz Kochalski - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań
Kacper Pietrzyk - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań

Wigry Suwałki
Michał Król - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała
Konrad Matuszewski - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Zagłębie Sosnowiec
Cezary Miszta - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Miedzią Legnica
Tomasz Nawotka - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Miedzią Legnica

II liga
Mateusz Bondarenko (Skra Częstochowa) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Górnikiem Polkowice
Kacper Skibicki (Pogoń Siedlce) - do 79. minuty w przegranym 0-1 meczu ze Zniczem Pruszków

Stal Stalowa Wola
Bartłomiej Ciepiela - od 76. minuty w przegranym 1-4 meczu z Bytovią Bytów
Łukasz Zjawiński - do 76. minuty w przegranym 1-4 meczu z Bytovią Bytów

III liga
Michał Gładysz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Concordią Elbląg
Paweł Łakota (Concordia Elbląg) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Pogonią Grodzisk Mazowiecki
Mateusz Misiak (Sokół Aleksandrów Łódzki) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Unią Skierniewice
Dawid Olejarka (Wólczanka Wólka Pełkińska) - do 81. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Bartosz Rymek (Motor Lublin) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Orlętami Radzyń Podlaski

IV liga
Mateusz Leszczuk (KS Łomianki) - wyszedł w podstawowym składzie w zremisowanym 0-0 meczu z Nadnarwianką Pułtusk. W środę zagrał w przegranym 2-3 meczu z Hutnikiem Warszawa.