fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Ruszyła otwarta sprzedaż na mecz z Rangersami

Woytek, źródło: Legionisci.com

W poniedziałek ruszyła otwarta sprzedaż biletów na mecz 4. rundy el. Ligi Europy z zespołem Rangers FC. Zainteresowanie wejściówkami jest tak duże, że system biletowy nie jest w stanie w jednym momencie obsłużyć kilku tysięcy zapytań w jednej chwili. Jak udało nam się dowiedzieć w klubie, bilety są i będą dostępne dla wszystkich - można spokojnie czekać na rozładowanie ruchu.

Goście zamowili aż 1700 biletów na czwartkowy mecz i z dużym prawdopodobieństwem wypełnią sektor.

Bilety bez problemów można kupować także w kasach stadionowych, choć też należy się liczyć kolejkami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (109)

+dodaj komentarz
Sąd - 21.08.2019 / 19:47, *.t-mobile.pl

O co chodzi z nowym systemem biletowym? Czy bilet po zakupie jest zapisany na karcie kibica?

odpowiedz
,,, - 20.08.2019 / 21:23, *.chello.pl

Ciekawe gdzie byli od początku sezonu. I nagle środek tygodnia, pogoda, godzina, cena biletu nie przeszkadza. Fajnie mieć w Warszawie 13-17k kibiców Rangersów.

Z drugiej strony zwroty falami będą jak zawsze, a stadion i tak nie będzie pełny, bo darmówka, to iść nie trzeba.

odpowiedz
hm - 20.08.2019 / 20:36, *.chello.pl

Czy wy tez nie mozecie sie zalogowac do "Strefy Kibica"?

odpowiedz
Maciek - 20.08.2019 / 21:16, *.inetia.pl

@hm: bez problemu się loguje

odpowiedz
wer - 22.08.2019 / 11:47, *.orange.pl

@hm: ja od 2 dni nie mogę się zalogować .

odpowiedz
dino - 20.08.2019 / 20:06, *.108.201

Pojawiły się zwroty na Zyletę

odpowiedz
Sezonowiec - 20.08.2019 / 19:46, *.40.143

Liczę ze uda się kupić

odpowiedz
Legionista - 20.08.2019 / 17:07, *.plus.pl

Szczecin też zawita. Jesteśmy zawsze tam...

odpowiedz
1916 - 20.08.2019 / 17:48, *.235.120

@Legionista: a krzysztof jarzyna jedzie z wami?

odpowiedz
zawiedziony loczek - 20.08.2019 / 16:14, *.6.11

hej, takie pytanko. zamowilem bilety jakeis 24h temu, tranzakcja przeszla a biletow dalej nie mam. ma ktos podobna sytuacje? zawsze byly w ciagu godziny na normalne sektory, bo na VIPA tez sie ociagali, ze szok.

odpowiedz
Diego - 20.08.2019 / 18:05, *.play-internet.pl

@zawiedziony loczek: podłączam się pod pytanie, mam taki sam problem.

odpowiedz
Afro - 20.08.2019 / 19:13, *.chello.pl

@Diego: piszcie na pok@legia.com i podajcie dane z zakupu. Sprawdźcie skrzynkę spam albo inne foldery.

odpowiedz
Zawiedziony loczek - 20.08.2019 / 21:05, *.chello.pl

@Diego: odpisali, ze moga i w czwartek przyslac. Dramat

odpowiedz
po co telefony w POK - 20.08.2019 / 15:49, *.tpnet.pl

tak się zastanawiam po co są te telefony skoro ich obsługa polega na tym że je odłożyli i nie mozna się dodzwonić...żenada by loczek

odpowiedz
Gość - 20.08.2019 / 15:48, *.techgroup.pl

Czy można kupić bilet i wejść na mecz nie posiadając karty kibica, a tylko DO?

odpowiedz
dino - 20.08.2019 / 15:51, *.108.201

@Gość:
Można

odpowiedz
(L) - 20.08.2019 / 15:30, *.net.pl

Na Zylete zostało około 1200 biletów

odpowiedz
Kulenovic - 20.08.2019 / 15:33, *.91.50

@(L) : po wczorajszym dniu - biletów już nie ma

odpowiedz
(L) - 20.08.2019 / 15:55, *.net.pl

@Kulenovic: nie siej fermentu. Sa bilety

odpowiedz
Tomek - 20.08.2019 / 17:51, *.chello.pl

@Kulenovic: na żylete nadal około 700 sztuk

odpowiedz
Wiwiś - 20.08.2019 / 14:49, *.246.135

Nie da sie w zaden sposob dodzwonic do POK albo zajete a jak jest sygnał to nikt nie odbiera - celowo odłozone telefony, dramat !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Amir(L) - 20.08.2019 / 14:46, *.play-internet.pl

Czy TVP Sport puszcza transmisję ? Ma ktoś jakieś info ? Wyjechany jestem . Z góry dzięki za info

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 20.08.2019 / 15:10, *.btcentralplus.com

@Amir(L): Tak na 100%. Nawet wczoraj podczas programu potwierdzili.

odpowiedz
Felek - 20.08.2019 / 13:21, *.netfala.pl

Ponoć na Żyletę pozostało tylko czekać na ewentualne zwroty. Biletów już prawie nie ma...

odpowiedz
ja85 - 20.08.2019 / 11:51, *.com.pl

Sprzedaż online to jakaś parodia. System nie działa, transakcje nie przechodzą. Czy tak ciężko w XXI wieku postawić serwer, który działa? Jak nie potrafią tego zrobić to niech oddadzą sprzedaż biletów do kupbilet.pl. Nie dziwie sie, że setki osób stoją pod kasą bo to jedyne miejsce gdzie można być pewnym, że kupisz bilet. Jak ich treningi wyglądają tak samo jak serwer to nie dziwie się, że wyniki są tak słabe.

odpowiedz
o0o - 20.08.2019 / 14:55, *.amazonaws.com

@ja85: ze co? ja kupilem bez problemu i zaplacilem :P
a ze przez chwile servery nie puszczaly wszystkich na raz to oczywiste, musi byc umiar bo inaczej moglo by dochodzic do sytuacji w ktorej jedno miesjce kupowane jest na raz przez kilka osob i by byly cyrki.

odpowiedz
Franko(L) - 20.08.2019 / 17:45, *.net.pl

@ja85: Kup sobie karnet.

odpowiedz
Bloom - 20.08.2019 / 11:06, *.plus.pl

Teraz oczywiście pierwsi z wywalonymi jęzorami lecą po bilety ci którzy wcześniej psioczyli i narzekali na słabą grę i gównianych przeciwników, a na szyjach mają szaliki ulubionego klubu FC. Sukces.

odpowiedz
normaLs - 20.08.2019 / 11:54, *.chello.pl

@Bloom: "FC Sukces"? Sorry ale jeśli sukcesem jest 4 runda el.LE to chyba przesadziłeś. Już dawno wszyscy (nawet Legijni prezesi) powtarzali że minimum dla udanego sezonu to mistrzostwo+grupa LE. Więc jaki to sukces biorąc pod uwagę kompromitacje z ostatnich lat? Po prostu fajny okres, sporo ludzi już wróciło z wakacyjnych wypoczynków i jeszcze można zakończyć wakacje wypadem na ciekawy mecz. Wszędzie tak jest i trzeba się z tym pogodzić że wiele osób to "kibice" okazyjni ale i takich trzeba uszanować bo też ładują kasę do klubowego budżetu i chyba lepiej że wspierają (L) jeśli już mają ochotę obejrzeć widowisko piłkarskie z trybun. Po za tym LEGIA jest klubem wyjątkowym mającym wielu kibiców setki KM od Warszawy i wielu jest takich którzy muszą naprawdę wiele przejechać żeby być na Ł3. Takie głupie komentarze są zbędne.

odpowiedz
Gienek - 20.08.2019 / 09:31, *.netfala.pl

W końcu w czwartek będzie komplet na meczu. Wreszcie konkretna ekipa w sektorze gości a nie jakieś cipy z Gdańska czy Poznania, których popiskiwania ledwie słychać na Żylecie.

odpowiedz
Sosnowiczanin - 20.08.2019 / 19:48, *.40.143

@Gienek: Lepsze od nich wokalnie ekipy z Górnego Śląska,Ruch Ch Górnik

odpowiedz
Wojtek999922@wp.pl - 19.08.2019 / 23:06, *.centertel.pl

W końcu jakaś konkretna ekipa w wawie jedna z lepszych w Europie będzie się działo prawie 2000 kiboli na wyjeździe podglądałem filmiki cwetlik się chowa mam tylko nadzieję że do naszego poziomu dostosują się nasze cipki ale najważniejsze to pokazać się w Europie Legia ultras go on !!

odpowiedz
Mm - 19.08.2019 / 21:30, *.chello.pl

Będą jeszcze zapisy na czarter??

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 20.08.2019 / 12:15, *.play-internet.pl

@Mm: sektor wypelnia losowo wybrani Polish Labors working in UK...

odpowiedz
Z - 20.08.2019 / 14:17, *.235.120

@Czwarty Pasek Na Dresie:
Jesli juz to Labourers, in the UK.... naucz sie angielskiego a nie sie madrzysz i ponizasz ciezko pracujacych na obczyznie

odpowiedz
Elquatro - 20.08.2019 / 17:20, *.chello.pl

@Z: łoo, inteligencja sie na mecz tez wybiera?

odpowiedz
Chicken1916L - 19.08.2019 / 20:03, *.play-internet.pl

@Prazanin w tym problem, że nie ma szans się tam dodzwonić.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 20.08.2019 / 08:48, *.play-internet.pl

@Chicken1916L: napisz maila, ktoś się tym ram zajmie

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!! - 19.08.2019 / 19:11, *.amazonaws.com

@PILNA PROŚBA O APEL OD NS !!!!!!!: 2 Piwa gratis TYLKO 30 minut przed meczem to bedzie KOMPLET.

odpowiedz
Juri - 19.08.2019 / 18:52, *.inetia.pl

Czy Rangers to policyjny klub jak Wisła?

odpowiedz
Szponder - 19.08.2019 / 19:37, *.virginm.net

@Juri: hahahahaha dlaczego niby? Pewnie skojarzylo Ci sie z czakiek norysem z Texas Ranger... predzej lesniczy klub ;) ranger to osoba pilnujaca lasu

odpowiedz
Plaskacz - 19.08.2019 / 20:36, *.chello.pl

@Juri: Protestanci

odpowiedz
Prazanin - 19.08.2019 / 18:16, *.play-internet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=NiuHEwTj0NU
i jeszcze sztuka

odpowiedz
Prazanin - 19.08.2019 / 18:13, *.play-internet.pl

https://www.youtube.com/watch?v=WsTZd5BPr6s
Mam nadzieje,ze NS-i przypomna Rangersom Artura :)

odpowiedz
Gocław - 19.08.2019 / 20:38, *.chello.pl

@Prazanin:

Jak im Pan Artur nawet ręki nie podaje, to musi coś z nimi być nie tak :)
https://www.youtube.com/watch?v=ReUF_gxoEQ4

Do boju Legio marsz ... aeaooo Rangers k...o!

Ps.
Celtic śpiewał na cześć naszego Artura taką piosenkę:
https://www.youtube.com/watch?v=8YXlflKUyeI

Ohhhhh Artur Boruc,
The Holy Goalie,
He hates the huns!!

He blessed himself at Ibrox and the Huns went off their nut,
he's off his fecking rocket and sings:
GOD BLESS THE POPE

Może jakaś przeróbka w naszym języku na tę melodię?

odpowiedz
Chicken1916L - 19.08.2019 / 18:07, *.play-internet.pl

Udało się komuś z was kupić bilet przez internet? Mi ciągle wyskakiwal jakiś błąd. W końcu kiedy pobrało pieniądze z konta przez kilka godzin do tej pory nie dotarł do mnie e mail z pdf z biletem. Wiecie co mam zrobić w danej sytuacji?

odpowiedz
Prazanin - 19.08.2019 / 18:22, *.play-internet.pl

@Chicken1916L: Bilet kupiony co prawda 4 godziny temu(na poczatku system sie mocno zblokowal)...wszystko dostalem na e-maila jak zwykle przy zakupie....sprobuj zadzwonic do Punkt Obsługi Kibica (POK):
tel. +48 22 318 20 91, +48 22 318 20 79....

odpowiedz
Wujek - 19.08.2019 / 20:33, *.vectranet.pl

@Chicken1916L: Tez kupilem i do tej pory nie otrzymalem e maila.

odpowiedz
Chicken1916L - 19.08.2019 / 23:06, *.play-internet.pl

@Wujek:
I co nadal nic? Powoli zaczyna mnie to frustrować. Trzeba będzie się wybrać do pok

odpowiedz
Wujek - 20.08.2019 / 07:26, *.vectranet.pl

@Chicken1916L: Nadal nic. 5 biletow kupionych a do Warszawy mam 500 km.

odpowiedz
Wujek - 20.08.2019 / 07:49, *.vectranet.pl

@Chicken1916L: jak mozesz odezwij sie na wujek130@wp.pl

odpowiedz
FFA - 20.08.2019 / 08:24, *.vectranet.pl

@Chicken1916L: A w spamie sprawdzałeś?

odpowiedz
Wujek - 20.08.2019 / 08:25, *.vectranet.pl

@Chicken1916L: Dodzwoniłem się do POK. Kazali napisać e-mail z prośbą o ponowne wygenerowanie email, podając imię, nazwisko i pesel. W ciągu 24 h otrzymasz ponownie emali.

odpowiedz
Chicken1916L - 20.08.2019 / 08:41, *.play-internet.pl

@FFA: tak jak pisał Wujek. Musimy jeszcze wysłać e mail z potwierdzeniem transakcji do pok. Ten system jest po prostu wadliwy.

odpowiedz
Kibic L - 19.08.2019 / 16:49, *.tpnet.pl

Czytałem że szkoci organizują czartery uwaga !!! Po 499 funtów od osoby. Mozna?

odpowiedz
L - 19.08.2019 / 16:55, *.chello.pl

@Kibic L : z tego co wiem to z biletem na mecz... na ich warunki to kwota niższa niż nasza cena..

odpowiedz
UK - 19.08.2019 / 17:17, *.246.162

@Kibic L : szkoda tylko że dla nich te 500 funtów to prawie jak dla nas 500 zł. W Szkocji najmniej zarabiają Słowacy, Rumuni, Polacy czy Litwini... 10 Funtów za godzinę więc nie mam pytań.
Szkot w robocie 3-4 dniówki i już na wyjazd ma.

odpowiedz
Doru - 19.08.2019 / 17:19, *.play-internet.pl

@Kibic L : Pamiętaj tylko, że przy ich zarobkach i kursie waluty, dla nich polska jest tania

odpowiedz
Ben Nevis - 19.08.2019 / 19:47, *.virginm.net

@Kibic L : tylko niech wezma ze soba euro albo funty brytyjskie, bo funtow szkockich to nigdzie nie wymienia w Wawie hahaha no moze w NBP,ale tez chyba ciezko

odpowiedz
Cinkciarz - 19.08.2019 / 21:28, *.51.129

@Ben Nevis: w kantorze w Arkadii skupuja.

odpowiedz
PILNA PROŚBA O APEL OD NS !!!!!!! - 19.08.2019 / 15:59, *.chello.pl

Na wstępnie krótko, dlaczego o to proszę?? ano dlatego, że ten temat jest w ogóle nieporuszany a problem pojawia się praktycznie przy okazji każdego meczu!! Mowa o notorycznym wchodzeniu na ŻYLETĘ na ostatnią chwilę.
Ostatnio wybrałem się na mecz z Atromitosem ale niestety mój pociąg miał aż 40 min opóźnienia i na Wileńskim byłem 45 min przed gwizdkiem. Na Rozbrat dotarłem równo 10 min przed rozpoczęciem meczu i tu zaskoczenie.
Ja szybkim krokiem w kierunku kas a pub i monopol jeszcze opanowany przez mase wiary !! Pod kasami byłem 20:55 i na Żylecie pojawiłem się jakieś 3 min po rozpoczęciu, kiedy kończyła się oprawa.
LUDZIE DO KU.... NĘDZY!!!
Przy tego typu meczach ŻYLETA POWINNA BYĆ W KOMPLECIE NA MINIMUM 15 min przed MECZEM !!!

Rzeczywistość jest taka, że masa ludu piwkuje tuż przed meczem, a kiedy rozbrzmiewa gwizdek pod kasami jeszcze masa ludu!! Kiedy ja spóźniony wchodziłem na mecz z Grekami to za mną było jeszcze spokojnie ponad 500 osób!!
Jak ma wyglądać doping, jak ma wyglądać oprawa skoro ludzie schodzą się na ŻYLETĘ jeszcze przez 15 min trwania meczu!!

DECYDYJNI !!! NS !!! OGARNIJCIE TEMAT !!! WYSTOSUJCIE KOMUNIKAT !!! ZRÓBIE WKOŃCU Z TYM PORZĄDEK !
MUSIECIE MIEĆ WIEDZĘ, ŻE PROBLEM ISTNIEJE, BO PRZECIEŻ PRZY BRANKACH ZBIERACIE NA OPRAWY !!!
NIE MOŻE SYTUACJA SIĘ POWTARZAĆ !! SZCZEGÓLNIE PRZY TAK WAŻNYM MECZU, KTÓRY CZEKA NAS W CZW.

Do zobaczenia na Żylecie.... z fartem Panowie i Panie a doping na pełnej ku.........


odpowiedz
Kinn - 19.08.2019 / 16:20, *.plus.pl

@PILNA PROŚBA O APEL OD NS !!!!!!!:
Przyznan się bez bicia że niejednokrotnie jeszcze 20 min przed meczem kończyło się Królika u chinola pod mostem

odpowiedz
Nikodem - 19.08.2019 / 16:41, *.centertel.pl

@PILNA PROŚBA O APEL OD NS !!!!!!!: polowa tych ludzi w Ł3 to nawet nie wchodzi na stadionie woli chlać w pubie

odpowiedz
Q Q Q - 19.08.2019 / 16:58, *.chello.pl

@Nikodem: Wyjdź z Żylety na minute przed rozpoczęciem meczu na schody i luknij ile osób jest jeszcze przed kasami w kolejkach do wejścia to zrozumiesz....

odpowiedz
memek - 19.08.2019 / 19:18, *.play-internet.pl

@PILNA PROŚBA O APEL OD NS !!!!!!!: w. 100% Ciebie Bracie popieram , jednym słowem dramat

odpowiedz
UW - 19.08.2019 / 19:54, *.plus.pl

@PILNA PROŚBA O APEL OD NS !!!!!!!:
To prawda i popieram w 100%

odpowiedz
L - 19.08.2019 / 20:18, *.chello.pl

@PILNA PROŚBA O APEL OD NS !!!!!!!: a co to znaczy masa wiary? nie wiem ja tam nie widzę problemu wielkiego, wiadomo że każdy chce być na 1 gwizdek, ale nie zawsze się udaje z obiektywnych powodów. Nie ma co dramatyzować, ważniejszą sprawą jest w ogóle frekwencja.

odpowiedz
Elquatro - 20.08.2019 / 07:36, *.chello.pl

@L: jak wiara? z poznania dojezdzacie czy co?

odpowiedz
Władeczek - 19.08.2019 / 15:39, *.netfala.pl

Bilet zakupiony faken! Maciora pęknie przed meczem, a po meczu jakiś browarek u chińczyka pod mostem. Faken zniszczymy ich Legio jazda z kur.ami faken! Tym razem na moim TV LG OLED 85 cali mecz będzie oglądać babcia z dziadkiem z kumplami.

odpowiedz
1916 - 19.08.2019 / 19:51, *.virginm.net

@Władeczek: ty faken maken zmien menu i nie dorabiaj/osiedlaj skosnookich

odpowiedz
OLED - 20.08.2019 / 10:59, *.com.pl

@Władeczek: Ostatnio pisałeś o 95 calach. Coś ci się kurczy

odpowiedz
(L)Sandomierz - 19.08.2019 / 15:14, *.jerzostrada.pl

Bilety kupione.Tylko zwyciestwo!!!

odpowiedz
U - 19.08.2019 / 15:10, *.33.153

Nie ogarniam, jakim trzeba być młotkiem, żeby nie rozumieć jasnego komunikatu, że trzeba czekać po otwarciu strony na swoją kolej, bo system sam kolejkuje. Zwykle 5 minut i masz dostęp do widoku stadionu. Trzeba szybko wybrać miejsca, żeby sesja nie wygasła.

odpowiedz
Mietek - 19.08.2019 / 15:09, *.play-internet.pl

Jak to się stało, że bilety prawie sie już wyprzedały? Czytałem wczoraj wpisy doświadczonych kibiców, którzy pisali, że nikt nie przyjdzie, bo za drogo i nikt padaki nie będzie chciał ogladać, że lepiej piwko kupić za tą kasę...

odpowiedz
zenek - 19.08.2019 / 16:43, *.centertel.pl

@Mietek: gdzie sie wyprzedały,pelno biletów.na zylecie na razie tylko dwa sektory szare reszta pelno biletow

odpowiedz
Pytanie - 19.08.2019 / 15:04, *.com.pl

Panowie, kupiłem bilet online na kartę kibica która jest nieważna od kilku miesięcy - system online to przepuścił. Dopiero teraz to zauważyłem. Co polecacie z tym zrobić?

odpowiedz
U - 19.08.2019 / 15:10, *.33.153

@Pytanie: wejdziesz normalnie.

odpowiedz
grzes - 19.08.2019 / 15:23, *.84.95

@Pytanie: idź i wyrób nową kartę...nowa karta stary nr którzy przechodzi wraz z nową karta. pzdr

odpowiedz
Pytanie - 19.08.2019 / 16:53, *.com.pl

@U: Oby tak było, bo przecież przy Karcie Kibica nie dostaje się nawet PDF z biletem, w razie czego to co pokaże? Potwierdzenie płatności :P Postaram się jutro wpaść i wyrobić nową kartę na wszelki wypadek. Dzięki!

odpowiedz
Kle - 19.08.2019 / 17:08, *.centertel.pl

@U: Potwierdzam, mnie dopiero ten chwilowy nowy system biletowy uświadomił, że miałem kartę kibica nieważną już 1,5 roku i wchodziłem normalnie (na bramce mnie zatrzymało, ale wtedy nie było potrzeba karty kibica, by kupić bilet)

odpowiedz
Arek - 19.08.2019 / 14:59, *.tpnet.pl

Serwery jebły! hehe. Dawno nie było. Będzie komplet w czwartek.

odpowiedz
WORszawiak87 - 19.08.2019 / 14:52, *.mm.pl

Ja właśnie trafiłem w ten moment kiedy system mnie puścił, ale wcześniej system był zawieszony. Bilecik kupiony o 11:30. Zdziwiłem się, że było jeszcze tyle wolnychmiejsc

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 19.08.2019 / 14:49, *.plus.pl

Rengers też w komplecie, wiedzą jaki to ważny mecz, dowaliliśmy Celtikowi, więc im by było wstyd teraz przegrać. W zasadzie to jak bilety były by po 150 to też pewnie by poszły jak ciepłe bułeczki.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 19.08.2019 / 14:41, *.plus.pl

A ktoś mówił, że bilety drogie i że będzie dużo wolnych miejsc. A to dupa, kibice sukcesu wracają i dla wszystkich może nie wystarczyć

odpowiedz
Bilety - 19.08.2019 / 14:19, *.chello.pl

Wschodnia pewnie dziś się wyprzeda, na Zylecie wszystkie sektory na zielono. To daje do myślenia

odpowiedz
daro 73 - 19.08.2019 / 14:10, *.vectranet.pl

Wystarczyło kupić karnet

odpowiedz
Legia Żoliborz - 19.08.2019 / 20:18, *.play-internet.pl

@daro 73: Tak jest wystarczy kupić karnet na ESA i wczoraj system się nie wieszal a i bilety troche tańsze. Widać jacy fanatyczni kibice tutaj piszą. Większość martwi sie o bilety na pdf. Masakra

odpowiedz
?? - 19.08.2019 / 13:31, *.tpnet.pl

Ci, którzy stoją po bilety w kasie to nie mają dostępu do neto czy o co chodzi?

odpowiedz
RafaL - 19.08.2019 / 14:31, *.play-internet.pl

@??: Albo nie mają wystarczającej kasy na koncie, albo obawiają się że pomimo opłaty biletu nie będzie w systemie. Oto odpowiedź

odpowiedz
Nikodem - 19.08.2019 / 16:45, *.plus.pl

@??: ja na przyklad nie mam konta,pensje biore do reki i jak mam wedlug ciebie bilet kupic madralo?

odpowiedz
Adek - 19.08.2019 / 17:03, *.tpnet.pl

@Nikodem:
Nie wyobrażam sobie w tych czasach życia bez karty, szybkich płatności online, blika itp. no po prostu nie widzę tego, ale jak ktoś lubi robić sobie pod górkę to spoko

odpowiedz
Kurak(L) - 19.08.2019 / 18:00, *.32.241

@Adek: A wyobrażasz sobie że kiedyś się jechało po bilet do Warszawy(Ja jestem z Pruszkowa) pod stadion i tylko z gotówką??? A wyobrażasz sobie że kiedyś wypełniałeś wniosek ,dołączałeś odpowiednie zdjecie i czekałeś na wyrób karty ponad tydzień??? A wyobrażasz sobie że były karnety papierowe ,które można było laminować??? :) A teraz narusza że serwery padły... :D

odpowiedz
Adek - 19.08.2019 / 19:23, *.tpnet.pl

@Kurak(L): Czasy się zmieniają a technologia idzie do przodu drogi kolego :) mimo wszystko przypomniałeś mi jak składałem wniosek o KK z trumna w naszym starym "sklepie kibica" a w zamian dostałem numer karty napisany odręcznie długopisem na żółtej kartce z bloczku :)

odpowiedz
Bolec vel Kolec vel Stolec - 19.08.2019 / 19:59, *.virginm.net

@Kurak(L): cytujac klasyk...swiat poszedl do przodu, pojawily sie komputery,amfetamina,samoloty ;)

odpowiedz
Kurak(L) - 19.08.2019 / 21:43, *.32.241

@Adek: Hahahah. Ja te wszystkie rodzynki schowałem na pamiątkę. Ale tak to było. A jak mój stary dorzucił mi hajs "po cichu", oczywiście mama nic nie wiedziała i u konika z "Poloneza" kupowałem bilet na mecz z Valencią. Łezka w oku. No tak to było. Inne czasy, inne problemy. Pozdro.

odpowiedz
Marcinwawa77 - 20.08.2019 / 02:45, *.233.79

@Kurak(L): To jeszcze mu powiedz że nie raz dało się wjechać z bramą na żyletę, albo wejść za friko na zakole po pierwszym gwizdku... Rangers mają dobrych kibiców, kiedyś grali w Warszawie chyba z Ałanią Władykawskaz, na krytej ich usadzili od Torwaru.

odpowiedz
Elquatro - 20.08.2019 / 16:49, *.chello.pl

@??: ja zbieram bilety, lubie to, nie mam fb, nie uzywam bzika, nie robie sobie selfie na trybunie, i nie mam 50 lat,
moglbym kupic karnet ale jezdze sobie zawsze po bilet, mam spora kolekcje

odpowiedz
Robo - 19.08.2019 / 13:03, *.176.8

Gdzie można kupić bilet na mecz w Glasgow?

odpowiedz
Bobo - 19.08.2019 / 19:15, *.84.60

@Robo: w Glasgow

odpowiedz
Sir Tomas (L) - 19.08.2019 / 23:49, *.play-internet.pl

@Robo: ja kuppilem na hinder park. u brodatego.

odpowiedz
Robo - 20.08.2019 / 14:10, *.176.69

@Sir Tomas (L): Hinder park? A gdzież to jest?

odpowiedz
Cisse - 19.08.2019 / 12:51, *.com.pl

Bilety idą jak woda. Na Ł3 kolejka az do bramy We srode mysle, że juz nie bedzie biletów

odpowiedz
Mrok - 19.08.2019 / 12:48, *.gov.pl

Podobno Loku siedzi w osobiście kasie bo postanowił przyoszczędzić na kasierce i sprzedaje bilety z rolki jak w dawnych kinach i na stadionach z lat 70-80. Dlatego jest tak wolno.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 19.08.2019 / 13:06, *.amazonaws.com

@Mrok: Ha, ha !! Musi oszczedzic bo jeszcze 4 kuzynow i babcie trzeba wprowadzic do Zarzadu !!

odpowiedz
lvkmar - 19.08.2019 / 15:32, *.chello.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: jego kasa, jego zarząd. Co Ci do tego?

odpowiedz
Boniu - 19.08.2019 / 12:42, *.play-internet.pl

Komuś działa strona z biletami? Zakładałem ze „kibice” się rzucą ale czy jest aż takie zainteresowanie? Czy może powrót do starego systemu został okrojony w koszty i serwer jest rodem z lat 90 :-)

odpowiedz
Tylko Legia - 19.08.2019 / 13:15, *.com.pl

@Boniu: Tak działa, znaczy serwery przeciążone- ale można kupić , jak trafisz w moment.

odpowiedz
Legion - 19.08.2019 / 12:32, *.246.20

Ch... tam,serwery padły.Standard przy większej ilośći chętnych.

odpowiedz
Legion - 19.08.2019 / 12:32, *.246.20

Ch... tam,serwery padły.Standard przy większej ilośći chętnych.

odpowiedz