Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com

Vuković: Trudne zadanie i ciekawe wyzwanie

Fumen, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković: Oglądaliśmy Rangers nie tylko w ostatnich dwóch meczach, ale również rywalizacji z FC Midtjylland. Szkoci to wymagający rywal cechujący się dużą jakością. W swoich szeregach mają doświadczonych zawodników również w Premier League. To będzie dla nas zarówno trudne zadanie, ale jednocześnie ciekawe wyzwanie.

To, że goście nie trenują na naszym stadionie przed jutrzejszym meczem, to nic nadzwyczajnego. Będziemy grali na naturalnej murawie, takiej jaką mają u siebie. Nie muszą się aklimatyzować. Jak jeździmy na mecze wyjazdowe w lidze, to również przystępujemy do rywalizacji z marszu. Także nie doszukiwałbym się sensacji w tym fakcie.

Do Artura Boruca zadzwonię w fazie grupowej jak trafimy na zespół z angielskiej ligi. Zatem nie rozmawiałem z nim. Szczególnie, że nie występuje w Szkocji od kilku sezonów.

W meczu z Zagłębiem Lubin nie kalkulowaliśmy. Nie myśleliśmy o jakimkolwiek oszczędzaniu się na czwartkową rywalizację w Lidze Europy. To, że od 60-70 minuty nasza gra wyglądała inaczej wynikało również z faktu, że prowadziliśmy 1-0 a rywal nie miał nic do stracenia. To goście naciskali, dążyli do wyrównania.

Nie czujemy, że nie mamy nic do stracenia. Mamy poczucie, że walczymy o fazę grupową Ligi Europy, co jest naszym celem i marzeniem. Nie ukrywamy, że to rodzaj spotkania, które chcemy rozgrywać jak najczęściej. Chcemy grać z mocnymi, legendarnymi markami, które działają na wyobraźnię. Liczę, że przy wsparciu kibiców zaprezentujemy się najlepiej jak potrafimy.

Marko Vesović czuje się dobrze. Dzisiaj trenował normalne z drużyną, jedzie na zgrupowanie i będzie brany pod uwagę. Nie ma żadnych nowych informacji o urazach, o których było już wcześniej wiadomo, czyli Jose Kante, Ivan Obradović, William Remy i Kacper Kostorz. Reszta jest do dyspozycji. Osobiście nie przewiduję większych zmian w składzie. Wystawimy potencjalnie najlepszą jedenastkę.

O sytuacji z Sandro Kulenoviciem... Cóż, niektórzy słyszą to, co chcą usłyszeć. To nie była pierwsza taka sytuacja. W potyczce z Atromitosem też usłyszał gwizdy schodząc z boiska. To co istotne, to nie była reakcja "Żylety". Generalnie są podzielony głosy i opinie. Są tacy, którzy rozumieją, że on zostawia serce na boisku. To silny chłopak, z charakterem, co udowodnił również w meczu z Zagłębiem Lubin. Nie boję się, że będzie grał inaczej, bo ktoś go nie lubi.

Nasz wybór na pozycji nr 9 jest jasny. Wierzymy, że tak jest najlepiej dla drużyny. Z kolei na "dziesiątce" najlepiej sprawdza się Walerian Gwilia. Taki jest nasz wybór. W tej chwili nie rozmawiałem z Carlitosem, bo uważam, że profesjonalny piłkarz pracuje na swoją szansę. Dopiero za nami miesiąc grania, a przed nami jeszcze kolejne cztery. Każdy będzie miał swoją okazję udowodnić swoją przydatność. To nie jest tak, że Carlitos jest skreślony. Nie mam z nim problemów. Gdyby było inaczej, to nie brałbym go do meczowej osiemnastki. Zresztą ławka rezerwowych, to nie jest tragedia i najgorsza rzecz, która może spotkać zawodnika. Carlitos ma swoją jakość i zalety. Mateusz Wieteska dał nam awans do kolejnej fazy rozgrywek, zdobył gola, ale teraz siedzi na ławce, bo w jego miejsce wskoczył Igor Lewczuk i nikt nie pyta o "Wietesa". To są normalne rzeczy.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (123)

+dodaj komentarz
ZGL - 23.08.2019 / 17:23, *.tpnet.pl

Pod kazdym wzgledem Carlitos jest lepsz

odpowiedz
KowaL - 22.08.2019 / 21:23, *.centertel.pl

Gramy w 10! Brawo Pinokio!

odpowiedz
Trampek - 22.08.2019 / 19:06, *.net.pl

W składzie wyjściowym z Kulavym -nicem wynik z góry wiadomy !!!!!!

odpowiedz
pol - 22.08.2019 / 19:01, *.chello.pl

pinokio kretyn

odpowiedz
M - 22.08.2019 / 18:50, *.chello.pl

A może nikt ekipy L nie podpowiedział trenerowi że ma na ławce napastnika i dlatego wystawia na 9 kandydata na napastnika i każe mu wykonywać zadania defensywne? Robiąc tym samym młodemu chłopakowi niedźwiedzią przysługę.
Może dzisiaj Sandro będzie miał dzień konia i pokaże wreszcie że umie strzelać bramki . Powodzenia

odpowiedz
e(L)o - 22.08.2019 / 18:36, *.vectranet.pl

vuko vuko vuko patataj, patataj, patataj !!!!!!!

odpowiedz
bronek49 - 22.08.2019 / 18:11, *.chello.pl

vukowic ty cymbale jeżeli Legia odpadnie to będzie tylko twoja wina trzymać dwóch lepszych napastników a grając najgorszym działasz świadomie na niekorzyść Legii ,mam nadzieje że długo nie potrenujesz tej drużyny

odpowiedz
Vuko - 22.08.2019 / 18:02, *.vectranet.pl

przewidywany skład Vuko-Cyrku:
Kalekowić - Kalekowić, Kalekowić, Kalekowić, Kalekowić - Kalekowić, Kalekowić, Kalekowić, Kalekowić - Kalekowić, Kalekowić

odpowiedz
KONKURS!!! - 22.08.2019 / 17:15, *.t-mobile.pl

Konkursik na najlepszą przeróbke nazwiska naszego asa Kulenoviča. (Propozycje w komentach): START

odpowiedz
Bartek - 22.08.2019 / 17:29, *.chello.pl

@KONKURS!!!: a co Ty się przysrałeś do Kulenovica? Przychodzi trener, chce żeby grał to chłopak daje z siebie tyle ile potrafi a że aktualnie nie potrafi zbyt wiele no to co poradzić. Na pewno się stara. Wyśmiewaj jednak trenera bo to on dokonuje wyboru.

odpowiedz
KONKURS!!! - 22.08.2019 / 19:29, *.t-mobile.pl

@Bartek: nie "przysrałem się " wcale (w sumie, tak jak ty, nie rozumiem tego hejtu i decyzji trenera) , tylko tyle już "pseudonimow" jego poznałem na tym forum, że czas wybrać najlepszy. Dżast for fan;)

odpowiedz
Kipkorir - 22.08.2019 / 20:21, *.chello.pl

@KONKURS!!!:
Kulavodrevnović

odpowiedz
bep - 22.08.2019 / 13:50, *.230.191

Vuko = pinokio

odpowiedz
Gramy bez napastnika. - 22.08.2019 / 13:45, *.captkaos351.net

"Nasz wybór na pozycję nr 9 jest jasny" Jaki nasz? Masz chłopie rozdwojenie jaźni albo wymyśliłeś sobie jakiegoś niewidzialnego kolegę? Mam nadzieję, że już niedługo będziesz w tej szatni tylko od puszczania muzyki, skoro to jest według ciebie napadzior ne do zastąpienia i założę się, że przy twojej taktyce dzisiaj przez pierwsze pół godziny, to nawet z własnej połowy nie wyjdziemy, jeśli jakimś cudem do tego czasu utrzyma się zero z tyłu.

odpowiedz
Vuko Won!! - 22.08.2019 / 18:17, *.vectranet.pl

@Gramy bez napastnika.: myślę, że i to go przerośnie.

odpowiedz
Dawid - 22.08.2019 / 13:19, *.play-internet.pl

Od kilku mecz Kulenovic nie gra tak jak tego sobie życzymy. Dlaczego ten Vukovic jest taki nie używając tego słowa dziwny. Dałby szanse Carlitosowi. Moge się założyć że Carlitos dałby nam to szczęście w postaci bramki. Kulenovic grał kilka meczy ostatnio i delikatnie mowiąc nie poszło mu zbyt dobrze. Szczerze powiedziawszy nie rozumiem tego . Osobiścię będę na mecz i oby nam się udało. Hej Legia gol !!!!

odpowiedz
szczepan - 22.08.2019 / 12:23, *.bkkb.no

Nikt nie pyta o Wietesa, bo kazdy widzi ze Lewczuk jest lepszy. Tak samo jak kazdy widzi ze Kulenovic to dno

odpowiedz
ZG - 22.08.2019 / 10:51, *.tpnet.pl

Lepszy Agra niz Kulenovic !!

odpowiedz
ZW - 22.08.2019 / 10:49, *.tpnet.pl

Czekamy na zwyciestwo LEGIO to jest zadanie do wykonania !!

odpowiedz
Mati - 22.08.2019 / 10:42, *.com.pl

Może Vuko trzeba to inaczej przekazać Carlitos na ławie to tak jakby Ofoe na niej był a grał Kopczyński czyli Kulenovic

odpowiedz
BRL - 22.08.2019 / 10:36, *.tktelekom.pl

Nikt nie pyta o Wietesa, bo Lewczuk i Jędza dają radę, panie Aco.

odpowiedz
Mati - 22.08.2019 / 10:35, *.com.pl

Nie bądź bucem wystaw Carlitosa

odpowiedz
rroy - 22.08.2019 / 10:07, *.tpnet.pl

Legia - Rangers 2:0 :)

odpowiedz
pit - 22.08.2019 / 10:02, *.230.191

Przestań lepiej pajacować z tym Drevnoviciem i staw na atak Carlitosa!

odpowiedz
tomek - 22.08.2019 / 10:01, *.warszawa.pl

nikt nie pyta o Wieteske bo Lewczuk calkiem dobrze gra. natomiast kulenovic to jest dno dna i żenada a nie pilkarz

odpowiedz
BieLecki - 22.08.2019 / 08:59, *.tpnet.pl

VUKO otwórz oczy ! Kulenovic ma jeszcze czas by się wypromować, ale dzisiaj jak i w 2 meczu musi grać Carlitos, bo od niego i reszty zespołu będzie zależeć czy będziemy grać w fazie grupowej i czy do kasy klubowej trafi pare złotych!

odpowiedz
dejne3 - 22.08.2019 / 08:51, *.199.66

Za wszelka cenę P.Dżemowaty chce opchnąc Kulasa

odpowiedz
Sasza - 22.08.2019 / 08:50, *.net.pl

Czyli można nic nie potrafić, być kawałkiem drewna i potykać się o własne nogi. Wystarczy natomiast zostawiać serce i mieć pewny plac nieważne że drużyna nic z tego nie ma. A lepszy piłkarz przyspawany do ławki, brawo! Stać nas na to. Do kompletu jeszcze cipowaty właściciel który toleruje taki sabotaż.

odpowiedz
kiki - 22.08.2019 / 08:47, *.tpnet.pl

Przeciwnik trudny, gra Legii nie nastraja optymistycznie. Mimo to awans nie jest misją niemożliwą. Choć będzie na pewno ciężko.

odpowiedz
kibic emeryt - 22.08.2019 / 08:26, *.tpnet.pl

To nieprawda że kibice są podzieleni co do Kulenovica i Carlitosa . 99,9 % Kibiców i ekspertów uważa że powinien grać Carlitos bo jest o dwie klasy lepszy .Jeśli trener rzeczywiście uważa że jest inaczej to kompletnie nie nadaje się do trenowania jakiegokolwiek zespołu bo po prostu na tym się nie zna .Dzisiaj powinien być komplet widzów a zabraknie paru tysięcy i to tylko dlatego że nie mogą pogodzić się z pewnymi znanymi wszystkimi faktami i wolą się nie denerwować na stadionie już na początku po ogłoszeniu składu . Czy tego nie widzi prezes ? na co on czeka przecież znów uciekną mln .przez nieudolność trenera .

odpowiedz
Krzeszczu - 22.08.2019 / 16:12, *.bredband2.com

@kibic emeryt: swiete slowa.

odpowiedz
Lukas - 22.08.2019 / 08:23, *.chello.pl

Oby tylko nie było w 90 minucie " Nie poddawaj się..." Legia musi przeskoczyć przeszkodę i zagrać w LE!

odpowiedz
Nie poddawaj się - 22.08.2019 / 10:33, *.vectranet.pl

@Lukas:ulubiona przyśpiewka trenerzyny " nie poddawaj się " będzie od 1minuty ,aż do ostatniego gwizdka

odpowiedz
L - 22.08.2019 / 08:20, *.t-mobile.pl

Sprawa z Carlitosem ma podwójne dno i wszyscy to wiedzą ale wciskanie kitu przez Vuko trwa w najlepsze.

odpowiedz
ase - 22.08.2019 / 08:40, *.orange.pl

@L: oświeć mnie bo ja nie wiem , jakie to drugie dno ?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2019 / 10:48, *.247.160

@ase: może to, że nie chciał odejść za parę euro baniek do arabów

odpowiedz
Strogow - 22.08.2019 / 08:03, *.chello.pl

Już się tłumaczy pokątnie z porażki wreszcie doczekam się końca tego pseudo trenera !!!

odpowiedz
Bartek - 22.08.2019 / 07:38, *.play-internet.pl

Jeśli chcesz mi dalej wciskać, że: biegając wolno, nieporadnie, bezsensownie tracąc siły, tak trochę kulavo, nie strzelając goli w lidze ani w lidze europy, nie przyjmując dobrych piłek w polu karnym po raz 10ty z kolei, można wygrać 1 skład w Legii Warszawa...to lepiej zamilcz, po prostu graj tym składem bo jesteś trenerem i możesz tak robić ale nie rób z ludzi debili.

odpowiedz
grev - 22.08.2019 / 07:37, *.com.pl

Trenerze to jest TWÓJ wybór. Nie mów "nasz". Skoro chciałeś być pierwszym trenerem Legii to za wybór zawodników do pierwszego składu odpowiadasz osobiście. Nawet gdyby Miduski Cię do tego zmuszał.

odpowiedz
Hiszpan - 22.08.2019 / 07:28, *.t-mobile.pl

Tak po ludzku nie zazdroszczę Kulrnovicovi. Jak na Zagłębiu wyglądało to 12 tyś był hałas. 28 tysięcy gardeł może go zmasakrować. Wina trenera że go wystawia.

odpowiedz
Hiszpan - 22.08.2019 / 07:25, *.t-mobile.pl

Dzisiaj skończy się ta niczym nieuzasadnione miłość . Na tle Szkotów jeszcze bardziej uwidoczni się żenująca gra Kulenovica. A w niedzielę Carlitos walnie z ŁKS 3 gole a tymczasowy trener Marek Saganowski będzie mu bił brawo.

odpowiedz
Zbycho(L) - 22.08.2019 / 07:02, *.chello.pl

Ci co piszą że Carlitos jest leniwy albo obrażony i dla tego Vuko go pomija są w wielkim błędzie. Niech przyjdą na trening i zobaczą z jakim zaangażowaniem trenuje Hiszpan. Tu są inne przyczyny. Zapewniam Was, że Carlitos nie jest obrażony na kolegów z drużyny, a koledzy woleliby z nim grać niż z Kulenovićem. Hiszpan nie potrafi jednak zrozumieć dlaczego stał się niewygodnym narzędziem w rękach serbskiego trenera. Rozmawiałem na temat tej sytuacji z kilkoma trenerami, którzy znają się na piłce lepiej od Vuko, bo mają wieloletnie doświadczenie (nawet z jednym z obecnej Legii, który pracuje w Klubie) i też są zaskoczeni postępowaniem Vukovića. Jeden z nich powiedział, że gdyby był trenerem I drużyny to Carlitos grałby u niego non stop, bo jest to napastnik, który potrafi nieraz sam stworzyć sytuację bramkową z niczego, a pozostali zawodnicy mieliby za zadanie go wspierać, a wierzcie mi takiego trenera z takim nazwiskiem wszyscy by zaakceptowali.
Są dwa wytłumaczenia tego co się dzieje obecnie z napastnikami, albo układ Mioduski-Vuković (nakaz promowania młodego) lub kara za to, że Carlitos nie odszedł jak miał propozycję na początku sezonu, albo bardziej prawdopodobne, chora wizja trenera gdyż napatrzył się na to co działo się gdy trenerem był Sa Pinto i wszystko neguje co robił poprzednik nawet to co było dobre (tam grał głównie Carlitos).
Brawo kibice. Super sprawa z tym transparentem wspierającym Carlitosa. Zobaczycie Vuko odejdzie, a Carlitos zacznie grać w pierwszym składzie, chyba że wcześniej odejdzie za granicę bo już nie będzie mógł wytrzymać upokorzenia ze strony Vukovića.

odpowiedz
Hiszpan - 22.08.2019 / 07:22, *.t-mobile.pl

@Zbycho(L): O co chodzi z tym transparntrm dla Carlitosa?

odpowiedz
Mario - 22.08.2019 / 10:25, *.timplus.net

@Zbycho(L): Od początku pisałem i mówiłem, że chodzi o dwie sprawy w tym wszystkim. Pierwsza, chcieli tego cienkiego zawodnika na siłę promować, jako wytwór szkółki Dinama. Druga, chcieli opchnąć Carlitosa, ale ten uparł się żeby zostać. Rok temu było identycznie z Jędzą.

odpowiedz
Chicken1916L - 22.08.2019 / 06:46, *.play-internet.pl

Powoli zaczynam wierzyć w teorie spiskowe, że to pudel zmusza go żeby wystawiał Kulenovicia. Bo jak inaczej nazwać ten sabotaż? Kazdy normalny trener wystawia właśnie to co ma najlepsze a on wmawia, że Carlitos jest słabszy? Dobry żart.

odpowiedz
tomiacab - 22.08.2019 / 06:35, *.virginm.net

vukovic poje...o cie. Idziesz w zaparte. Udało ci się wygrać dwa mec ze i się utwierdzasz w swoim błędzie, jakby to kulenovic dał te zwycięstwa. Jak go wystawisz i odpadniecie , to nie pokazuj się na Ł3. Skoro lubisz tak pokerowo grać, to jestem za tym abyś za brak awansu, dożywotnio opuścił ten adres.

odpowiedz
Szymon - 22.08.2019 / 05:16, *.chello.pl

Hmmm. Przykre że Vuko staje się powoli nadętym bufonem i rozmienia się na dobre. Jednak stołek trenera w Legii zmienia ludzi na minus. Ciekawe co owie jak go pudel pogoni po kilku łomotach. Bo na razie to wyniki go nie bronią. W lidze grał idzie średnio a w pucharach to pierwszy poważny przeciwnik, przypominam o cyrku zeszłym roku. Odstawić na tor najlepszego napastnika a grać paralitą bo idzie na sprzedaż to jest się sabotażystą albo psem na smyczy....pudla. A finał będzie taki że Kulawy się spali i będzie realnym wzmocnieniem rezerw.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.08.2019 / 06:30, *.247.160

@Szymon: Ja tak po cichu liczę, że w końcu wyjdzie Carlitos od początku. A wystawianie Kulenovicia to była zasłona dymna, gdy graliśmy z ogórkami.

odpowiedz
Mike_NYC - 22.08.2019 / 03:54, *.optonline.net

Czy ktos bedzie moze dawal transmisje na zywo streamem na youtubie? Pomozcie fanom w NYC :)

odpowiedz
Tomi - 22.08.2019 / 07:33, *.com.pl

@Mike_NYC: Na stronie TVP Sport będzie transmisja

odpowiedz
Johny Legionista - 22.08.2019 / 00:33, *.tpnet.pl

Carlitos od 1 minuty! Albo idź w pi...u Vuko !

odpowiedz
Dreamer - 22.08.2019 / 00:05, *.192.138

Mialem sen 1:3 choc wygladalo ze to legia wygrala. Wiec albo 3:1 lub 1:3

odpowiedz
Morfeusz - 22.08.2019 / 00:12, *.play-internet.pl

@Dreamer: Legia gra w zielonych, Rangers w niebieskich. Tak tylko przypominam żebyś wiedział kto bramki strzela. Dobranoc!

odpowiedz
Wrurzbita Maciek - 22.08.2019 / 00:00, *.tpnet.pl

5:0 dla nas (L)

odpowiedz
Hiszpan - 21.08.2019 / 23:39, *.t-mobile.pl

Sandro nadal może biegać bez sensu strzelać z siłą przedszkolaka przegrywać główki i nie dobierać do prostopadłych piłek. Jednym słowem zjeb... temat. Tego wymaga Aco żeby się nie zmieniał. Kibic 215 gorszy sort. Mam nadzieję że żyleta dziękuję jutro Sandro za wybitną grę. Carlitos wytrzymaj jeszcze trochę za chwilę obu nieudaczników nie będzie i zaczniesz strzelać bramki.

odpowiedz
bolo - 21.08.2019 / 23:36, *.net.pl

Znowu w 10-tkę od początku spotkania. Piłkarski masochizm .Vuko szacun za koncepcję.

odpowiedz
URSL - 21.08.2019 / 23:29, *.orange.pl

Przykro mi Panie trenerze, ale chyba czas tu kogoś z błedu wyprowadzić. Byłem na żylecie na tych meczach i gwizdałem z całych sił, bo nie da się oglądać gry takiego napastnika, gdzie na ławie siedzi Carlitos.

odpowiedz
szpilordzik - 21.08.2019 / 23:03, *.t-mobile.pl

Sluchaleem 2och konferencji i tak sie zastanawialem co Vuko gada....naprawde on jak kosmita.... jesli on wpusci jutro Sandro to nie mamy o czym gadac...gadal o 9 gadal o 10 ...ehh brak slow... wolalbym naprawde czlowieka legende Gerrarda i dalbym mu popracowac pomimo wynikow jakie by osiagal bo gosciu byle gdzie nie gral i on ma zalozenia swoje i pewnie nie jest tsk jak u nas ze Carlitos w poprzednim sezonie najwiecej bramek a nasz Vuko uparcie wystawia Sandro aby go opylic...skonczy sie okienko to zostaniemy z Sandro ale czy Carlitos sie nie obrazi jesli nie bedzie grac-bo ja osobiscie bym tak zrobil tak jak Jarek...brak slow na "wizje i sklad oraz zaangazowanie danych pilkarzy" na treningach....tyle w temacie. Obysmy jutro wygrali i nie waznym skladem . Legie sie albo kocha albo nie... pozdrowionka z Brzegu opolskiego dla Braci i Siostr 19(L)16

odpowiedz
hajdukL - 21.08.2019 / 22:55, *.com.pl

Akurat Żyleta to ta trybuna, która najmniej zainteresowana jest meczem, jak sam gniazdowy nie raz podkreślał to trochę innymi słowami.. Nie rób podziałów Vuko bo zdecydowana większość kibiców na stadionie gwizdało i to jest fakt.
Co do samego meczu z Rangersami to już nie będzie tłumaczeń bo to, bo tamto. Bardzo dobry test dla naszych gwiazd. Dla trenera też.

odpowiedz
GLZ - 21.08.2019 / 22:29, *.tpnet.pl

Czegos takiego to w LEGII nie bylo zeby Kulenovic ktory nic nie prezentuje gral a Carlitos lawke grzal ktory jest zdecydowanie lepszym pilkarzem co nie podlega zadnej dyskusji !!!

odpowiedz
LGZW - 21.08.2019 / 22:20, *.tpnet.pl

Lepiej bedzie dla LEGII jak Kulenovic odejdzie P.Trenerze !!!!

odpowiedz
Ropa(L) - 21.08.2019 / 22:16, *.digiweb.ie

Jeżeli jutro " dyspozycja dnia " naszej drużyny będzie lepsza niż przyjezdnych to jesteśmy w stanie ich pyknac ze 2:0 . Napewno będzie to zasługą chłopaków bo glupkami nie są ale nie upatrywal bym się w tym wielkich zasług dla pinokia który już obsadzil 9 swoim super napadziorem. Byle by przy 1:0 nasz czempion nie serwowal zmian jak z Zagłębiem bo w wtedy pal licho wspomnianą dobrą formę.

odpowiedz
LWGZ - 21.08.2019 / 22:15, *.tpnet.pl

Gra LEGII przed jutrzejszym meczem nie napawa zbytnim optymizmem ! LEGIA 0-0 Rangers !!!

odpowiedz
ZGWL - 21.08.2019 / 22:10, *.tpnet.pl

Czy mecz z LKS bedzie przelozony przed rewanzem z Rangersami P.Trenerze ?

odpowiedz
LWL - 21.08.2019 / 22:06, *.tpnet.pl

Do Trenera: Dlaczego w dalszym ciagu nie gra Carlitos ? !!!

odpowiedz
baczek - 21.08.2019 / 22:05, *.tpnet.pl

KOCHANI KIBICE GWIZDY BYŁY DLA VUKO, ŻE NIE WCHODZI CARLITOS

odpowiedz
Roma - 21.08.2019 / 22:04, *.vectranet.pl

Mam wrażenie, że Vuković zapędził się w „kozi róg”, wystawia Kulenovicia, bo nie chce przyznać się do błędu. Wyobrażam sobie co by było, jakby dał pograć od początku Carlitosowi lub Niezgodzie i wypadłoby to zdecydowanie lepiej, a jeśli jeszcze strzeliliby bramkę lub dwie? Najwyraźniej boi się tego ryzyka ale też nie za bardzo wie jak z tej sytuacji wybrnąć. Szkoda.

odpowiedz
7775 - 21.08.2019 / 21:44, *.tpnet.pl

Vuko - jutro gramy NAJWAŻNIEJSZY mecz w 2019 roku. Zrozum, że to nie jest mecz do nauki dla 19-latka tylko mecz do wygrania. W dwumeczu eliminacyjnym do LE ważna jest także ilość zdobytych bramek a bez napastnika ciężko będzie coś strzelić Rangersom. Carlitos od 1 minuty!

odpowiedz
Rado - 21.08.2019 / 21:33, *.supermedia.pl

Jeśli awansujesz z Kulenoviciem w ataku, to powiem, że jesteś dobrym trenerem...

odpowiedz
Murinio - 22.08.2019 / 15:49, *.197.99

@Rado: Może i awansuje ale to jest i granie z losem.
Ps. Rasiak przy Kule býł wirtuozem. Szkoda chłopaka bo jest narzędziem w jakiejś rozgrywce.

odpowiedz
Macko - 21.08.2019 / 21:26, *.inetia.pl

A moze to tylko dla zmyłki tak gada w tak naprawdę jutro od pierwszej minuty Jarek i Carlitos. Specjalnie ostatnio wpuścił stopera za napastnika zeby Gerrard pomyślał ze poza Kulenoga nikogo wiecej nie mamy na te pozycje. No co, pomarzyć nie mozna !

odpowiedz
GDL - 21.08.2019 / 21:15, *.tpnet.pl

W jakim stylu zostanie osiagniety korzystny wynik to zobaczymy !!!

odpowiedz
Gregor56 - 21.08.2019 / 21:12, *.plus.pl

Szkoda źe najwaźniwjszy mecz tego roku gramy bez napastnika.Vuko bardziej ceni swoje ego i w nosie ma dobro naszej Legii.Niestety na glupote nic nie poradzisz.Jutro nasz treneiro dostanie lekcje ofensywnego futbolu ,ktorego nie zna i nie rozumie.Szkoda kibicŏw i naszej Legii

odpowiedz
Kibic(L) - 21.08.2019 / 21:27, *.plus.pl

@Gregor56:
I właśnie w takich sytuacjach można rozróżnić trenera od pełniącego rolę trenera. Za wszelką cenę chce udowodnić wszystkim, że się mylą. A poza całkowitym spaleniem chłopaka i rozbiciem drużyny nic nie osiągnie.

odpowiedz
skrzat - 21.08.2019 / 22:05, *.play-internet.pl

@Kibic(L) : i właśnie po takich komentarzach można droznic kibica Legii od... No właśnie.slow szkoda.

odpowiedz
Marcinwawa77 - 21.08.2019 / 22:13, *.237.164

@skrzat: Co niby powiedział złego? Jednomyślność to była dobra w związku radzieckim, tu jest Polska. Kulenovic nie strzela bramek, niech strzeli dwie Rangersom nikt nie zagwiżdze.

odpowiedz
Hiszpan - 21.08.2019 / 21:08, *.t-mobile.pl

Jak Drewniak 99 będzie tak dostawał od reszty jutro cały stadion będzie gwizdał łącznie z kibicami gości.

odpowiedz
hmmm - 21.08.2019 / 21:04, *.206.1

Gwizdy na Kulenovicia? Nie rozumiem zachowania trybuny na przeciwko mnie. To wręcz… obrzydliwe zachowanie, że tak reaguje się na młodego chłopaka, który zostawia serce na boisku . Vuko o kibicach Legii

odpowiedz
Bubu - 21.08.2019 / 21:43, *.t-mobile.pl

@hmmm: popieram chlopie

odpowiedz
Arek - 22.08.2019 / 01:52, *.tpnet.pl

@hmmm: no i co niby złego powiedział? Nic szczególnego jak dla mnie. To co myślał i tyle.

odpowiedz
Ginpasterz - 21.08.2019 / 21:01, *.plus.pl

Jak trenerze awansujecie do LE to uznam że znasz się na robocie i plan który wymyśliłes zrealizowaliscie bezbłędnie. Może faktycznie trzeba w pierwszych rundach grać padake żeby w czwartej decydującej wyszarpac awans. Jeżeli jednak odpadniecie nie przyjmuje tłumaczenia że mocny i klasowy zespół. Tu już nie ma ogórków. Mogliście wygrać Mistrza którego mieliście w rękach to już byśmy byli pewni jesieni w europejskich pucharach. Niestety pozostaje tylko wiara w chłopaków, że dla siebie i dla nas kibiców zapewnia fantastyczna przygodę.

odpowiedz
tekken (L) - 21.08.2019 / 20:59, *.chello.pl

Trzeba przyznać, że jest jakiś system gry - koncepcja Vuko, co widać. Nie ma teraz co tu dywagować. Musi być walka. Nie bać się i grać.

odpowiedz
Hiszpan - 21.08.2019 / 20:58, *.t-mobile.pl

Czyli drewniak Sandro w pierwszym składzie. Mimo tego osłabienia jutro całym sercem za Legią. Kibic 215 gorszy sort pajacu na trenerskiej ławce. Na szczęście trenerskie nieporozumienia szybko mijają a Legia będzie zawsze.

odpowiedz
LGZ - 21.08.2019 / 20:55, *.tpnet.pl

Nic nie mamy do stracenia wiec walczymy o korzystny wynik w jutrzejszym meczu i o awans wynikajacy z dwumeczu LEGIO ! LEGIA !!!

odpowiedz
ZGL - 21.08.2019 / 20:51, *.tpnet.pl

Szykuje sie wielki mecz z najbardziej utytulowana druzyna w historii futbolu ! LEGIA !!!

odpowiedz
Pestilence - 21.08.2019 / 22:11, *.play-internet.pl

@ZGL: Że co? Czy ty dzieciaku masz pojęcie co Ty piszesz? Rangers najbardziej ... Ty chyba jesteś chory. Piszesz post pod postem podpisując się różnymi nickami i wypisujesz bzdury. Ile ty masz lat chłopcze, wakacje się kończą, szykuj książki.

odpowiedz
Gienek - 21.08.2019 / 20:44, *.vectranet.pl

Czyli jutro gramy w "10" z Kulfonem.

odpowiedz
bolo - 21.08.2019 / 23:30, *.net.pl

@Gienek: Nie no weż !!!

odpowiedz
grenlandia - 21.08.2019 / 20:30, *.kth.pl

Ten mecz trzeba zagrać jak z Grekami. Otwarte umysły, bez spiny z koncentracją. Popykać z lewej na prawą, pressing i przede wszystkim SK
UTECZNOŚĆ. Rangers to dobry, kreatywny, skuteczny zespół. Sposobem, szybkością, mentalnością uda się ! Nic na siłę, interwałami, inteligentnie ! Legia Mistrz !

odpowiedz
Wojciech Łazarek - 21.08.2019 / 22:18, *.play-internet.pl

@grenlandia: Bzdury piszesz. Nie jak z Grekami, to zupełnie inny styl i poziom. Atromitos był słabszy od większości klubów z extrakupy i nie miał żadnych walorów ofensywnych, nastawił się na murowanie bramki. Z Rangersami trzeba zagrać ostrożnie, takiej dominacji nie będziemy mieli, oni lubią pograć piłką. Fajnie byłoby zagrać szybką kontrą ale w ataku mamy widmo więc chyba nie da rady. Trzeba zneutralizowć ich środek pola, bo tam mają siłę.

odpowiedz
Juri - 21.08.2019 / 20:17, *.inetia.pl

Na życzenie trenera gramy najgorszym napastnikiem w kadrze obecnie.
Dramat.

odpowiedz
HUgon - 21.08.2019 / 22:58, *.vectranet.pl

@Juri: Gorszego nie pamiętam,a z LEGIĄod lat 7-dziesiątych.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 21.08.2019 / 20:16, *.orange.pl

Rozumiem, można wszystko wytłumaczyć, ale w tym bredzeniu nie ma żadnego sensu. Może to kwestia znajomości języka, może potrzeba tłumacza, a może po prostu... Trenera, który poukłada ten bajzel. Tylko strach pomyślęć, kto może być następny? Żona Dariusza...?

odpowiedz
ŻRDW - 21.08.2019 / 20:12, *.t-mobile.pl

Kulenoga na ławę wszyscy wiedzą jak kopie się w czoło a ty tego nie widzisz Carlitosowi to może torbę nosić

odpowiedz
Darek - 21.08.2019 / 20:12, *.t-ipconnect.de

Osobiscie wolal bym napastnika co strzela gole a nie zostawia serce na boisku.

odpowiedz
DK(L)OG - 21.08.2019 / 23:37, *.torun.pl

@Darek : Mam podobne preferencje!

odpowiedz
Bobo - 21.08.2019 / 20:04, *.vectranet.pl

Jutro gramy w 10 niestety. Oby tylko nasz napastnik jakiegoś swojaka nie strzelił, bo co jak co ale piłka to lubi się od niego odbić.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 21.08.2019 / 19:59, *.plus.pl

Takim gadaniem trenerze Vuko psujesz mi wieczór. A swoim uporem i głupota jutro możesz zniszczyć sezon dla Drużyny. Tak czy siak - Legia będzie zawsze, Ty możesz zniknąć szybko ....

odpowiedz
ja - 21.08.2019 / 19:42, *.tpnet.pl

ostatni mecz vuka

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 21.08.2019 / 19:37, *.btcentralplus.com

Czy wygramy w 10ke ?? Znajac tego nieudacznika to przy wyniku 0-1 to wprowadzi obronce na boisko za napastnika.....ale Kuldrewnowicza nie sciagnie......!!!!!!!'

odpowiedz
Twój stary - 21.08.2019 / 19:31, *.play-internet.pl

Sami fachowcy analitycy i ch...j wie co..Było robić kurs trenera i teraz prowadzić po swojemu drużynę.Proponuje skleić japy i przestać się madrzyc

odpowiedz
AntyWieteska - 21.08.2019 / 19:41, *.t-mobile.pl

@Twój stary: weź koło i pier*nij się w czoło

odpowiedz
Markus Merk - 21.08.2019 / 20:16, *.play-internet.pl

@AntyWieteska: Ty już to zrobiłeś. I jak, pomogło?

odpowiedz
Bidon - 21.08.2019 / 19:30, *.tpnet.pl

To nie byly gwizdy z Zylety... czyli co teraz mamy dzielenie kibicow na trybuny, no coz Panie Vuko moze poprostu reszta trybun jest bardziej spontaniczna i robi to co czuje i mysli w danej chwili i dlatego byly gwizdy z innych trybun, zreszta czytajac komentarze 90 % sie z Panem niezgadza a co bedzie jutro zobaczymy... ZAPEWNE ZAGRA KULENOVIC bo jak inaczej.... a jak strzeli no COZ wtedy bedzie Pana na wierzchu choc szczerze w to watpie....

odpowiedz
GG - 21.08.2019 / 19:25, *.chello.pl

Vuko cymbale on zostawić to może kupę a nie serce. Pozdrowienia dla trenera.

odpowiedz
jaworlegia - 21.08.2019 / 19:18, *.chello.pl

Vuko pierd.. malkonentów i rób swoje!!! Nikt już nie pamięta początku zeszłego sezonu i gigantycznych problemów obronie za Klafuricia, które zaczynały się od zdezorganizowanego pressingu z przodu, a kończyły na fatalnym ustawieniu obrońców w tym "wahadłowego" Kucharczyka. Teraz? fajna seria bez straconej bramki. Podpowiem .. grał wtedy też Carlitos

odpowiedz
Mario - 21.08.2019 / 19:58, *.chello.pl

@jaworlegia: przecież większość tu komentujących to dzieciaki bez pojęcia o profesjonalnym futbolu. Spytaj się ich o zamykanie stref przez napastnika to zrobią dziwne oczy. A kulenovic akurat świetnie to robi i dobra obrona to też duża jego zasługa.

odpowiedz
Roma - 21.08.2019 / 21:50, *.vectranet.pl

@Mario: czyli okazuje się, że nie znam się na piłce, bo wolę oglądać ciekawe akcje i strzelane bramki, a okazuje się, że powinienem się zachwycać zamykaniem stref - obiecuję poprawę.

odpowiedz
lhm - 21.08.2019 / 22:00, *.t-mobile.pl

@Mario:
Myślę, że dwie sytuacje, które wybronił Majecki w końcówce ostatniego meczu to też duża zasługa Kulenovicia (chociaż siedział już na ławce)

odpowiedz
Ropa(L) - 21.08.2019 / 22:08, *.digiweb.ie

@Roma: Przecież Mario to znakomity taktyk, filozof. Spokojnie by się odnalazł u boku pinokia. Zostaw chlopine niech się realizuje.
PS
Nie 15 lat i powiem szczerze że w d..ie mam strefy zamykane przez napastanika, zdecydowanie wolę jak strzela bramki. Zwłaszcza kiedy ma mi temu okazję. Ot tyle.

odpowiedz
Asphyx - 21.08.2019 / 22:36, *.play-internet.pl

@Mario: Sorry ale co Ty pier...isz? Gdzie Ty widzisz zamykanie stref u Kuternovica, gdzie widzisz jego grę bez piłki, walkę z obrońcami, próby uwolnienia się spod krycia? Bajki o dzielnym Kuternovicu pomagającym drużynie w obronie i absorbującym uwagę przeciwników możesz wciskać dzieciom które dzielą mecz na akcje w ofensywie i pod własną bramką. Zdajesz sobie sprawę ile nasz bohater biega w każdym meczu? Nie mówię o szybkości, bo to dla niego nieosiągalne, chodzi mi o jego mobilność, częstotliwość poruszania się, ruch bez piłki, wybieganie na wolne pole, pokazywanie się do podań. Jest najmniej biegającym ze wszystkich graczy oprócz... Majeckiego. Jeszcze jakby był z tego jakiś pożytek jak ze Svitlicy który też był powolny i mało biegał. Ale Stanko spotykał się z piłką trzy razy z piłką w polu karnym i wpadały dwa gole, a Kulenović? Podasz mi jego zalety, bo wzrost odpada, bo nic z tego nie ma?

odpowiedz
lhm - 21.08.2019 / 23:55, *.vectranet.pl

@jaworlegia:
Gościu, a ty cokolwiek pamiętasz??? Przypomnij sobie może jak Vuko koncertowo zje...ł mistrzostwo i zepsuł atmosferę w drużynie... Poza tym, że jest trenerskim niedoukiem, jest też zawistny i niesprawiedliwy, co go dyskwalifikuje w tym fachu.

odpowiedz
tomiacab - 22.08.2019 / 06:33, *.virginm.net

@Mario: ty fachura chyba zapomniałeś na czym polega piłka nożna.

odpowiedz
Dinosaur warszawski - 22.08.2019 / 10:28, *.chello.pl

@lhm: i najwyższy czas aby jeżeli przegramy ten mecz bez Carlitosa odpowiednio (przez Nas) potraktować VUKO!!!

odpowiedz
Pan Jan - 21.08.2019 / 19:17, *.bartnet.pl

nie udzielam się tu często, ale mecze oglądam na bieżąco. Skro napastnik nie musi strzelać bramek to kto ma je strzelać? Majecki? śmieje się ale u Nas z lidze okręgowej z człowieka któy był bramkarzem zrobili napadziora, i o dziwo strzela dużo bramek :)

odpowiedz
Alex Bielany - 21.08.2019 / 19:15, *.centertel.pl

Napastnik ma strzelac bramki, ewentualnie asystowac, ten chorwacki platfus niech odda serce jakiejs lasce, a nie boisku

odpowiedz
O co mu chodzi - 21.08.2019 / 19:14, *.ists.pl

Może ja czegoś nie rozumiem, ale wydawało mi się, że zawodnika do pierwszego składu wystawia się na podstawie jego występów w oficjalnych meczach, nie? Jeżeli Sandro pracuje ciężko na treningach ale daje pupy w meczach to po dwóch gorszych spotkaniach powinien zostać zastąpiony w 1szej jedenastce. Nie widzę tu żadnej logiki i obawiam się, że Vuko jest na prostej drodze do rozpoczęcia wojny z całym światem w stylu SaPinto czyli "nikt się nie zna, ja wiem lepiej".

odpowiedz
eth - 21.08.2019 / 19:13, *.tpnet.pl

Wciąż wolnym zawodnikiem jest Północnoirlandczyk Kyle Lafferty, który odszedł od Rangersów jakiś czas temu. Koszt wg transfermarkt: 1 mln euro. Może Legia by się zainteresowała, bo w porównaniu do umiejętności strzeleckich to grosze.

odpowiedz
Zastanów się - 21.08.2019 / 22:02, *.play-internet.pl

@eth: Rangers go nie chce, a do Legii go pchasz? Myślisz, że znacznie podniesie poziom? Za takie pieniądze znajdziemy ze trzech lepszych tylko trzeba się postarać. Carlitos przyszedł do nas za grosze, a na pewno jest od niego lepszy i tańszy. Lafferty byle groszem się nie zadowoli.

odpowiedz
eth - 21.08.2019 / 23:56, *.t-mobile.pl

@Zastanów się: byle groszem nie, ale nie od dziś wiadomo, że my przepłacamy zawodników. Rangers go nie chce, więc my możemy przyjąć. Z Twojego komentarza wynika, że uważasz Rangers za słabszy zespół od Legii... milion to malutko za takie doświadczenie i te liczby, na Ekstraklasę jak znalazł. Na rewanż z Rangersami i tak byśmy go nie zdążyli zgłosić - byłby na ligę i PP, które wciągnąłby nosem. A z napadem mamy w końcu pewne problemy. Panie! Bierz Pan, okazja! :)

odpowiedz
Szady - 21.08.2019 / 19:11, *.nova.is

Człowieku o czym Ty wogole Pie.....dz mam nadzieję że szybko Cie polecisz z Naszej Legii ,temu gościowi naprawde sie pomieszalo w glowie ,masakra

odpowiedz
Afro - 21.08.2019 / 19:07, *.chello.pl

O Wietesa nikt nie pyta bo Lewczuk gra pewnie i prawie bezbłędnie. Jak gra Kulenovič niestety widzimy.

odpowiedz
L - 21.08.2019 / 20:29, *.AWIST.PL

@Afro: dokładnie a tłumaczenia naszego "niby" trenera jakby był od rzeczywistości oderwany, nie trzeba mieć żadnych umiejętności wystarczy serce do gry...

odpowiedz