Salvador Agra podczas treningu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Agra uprawniony do gry z Rangersami

Wiśnia, źródło: 90minut.pl

W przeddzień meczu z Rangers FC Legia dokonała zmiany w kadrze na spotkania 4 rundy eliminacyjnej Ligi Europy. Dopisany do niej został Salvador Agra, który początkowo nie znalazł się w gronie piłkarzy uprawnionych do gry ze Szkotami. W tym sezonie Portugalczyk zagrał jedynie w dwóch spotkaniach "Wojskowych", więc wątpliwym jest jednak, aby w czwartek poprawił swój dorobek minutowy.

Kadra Legii na dwumecz z Rangers FC:

Bramkarze: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Wojciech Muzyk
Obrońcy: Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Inaki Astiz, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska, Marko Vesović
Pomocnicy: Arvydas Novikovas, Andre Martins, Tomasz Jodłowiec, Domagoj Antolić, Dominik Nagy, Valeriane Gvilia, Cafu, Luquinhas, Salvador Agra
Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Jose Kante, Sandro Kulenović


Lista B: Mateusz Praszelik, Michał Karbownik, Maciej Rosołek.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Simon - 22.08.2019 / 14:08, *.telnaptelecom.pl

Obol Kuleunogicia w pierwszym składzie to drugi news, po którym Szkotom ugną się nogi.

odpowiedz
Goral - 22.08.2019 / 12:29, *.rr.com

O Boże tylko
Nie on

odpowiedz
Artur - 22.08.2019 / 12:28, *.25.51

I sie zaczyna....dopisywanie, skreslanie, przepisywanie, odpisywanie zawodnikow z listy...a potem znow nie beda wiedzieli kto moze, a kto nie moze zagrac. Nie musze chyba mowic jak to sie nie tak dawno skonczylo.
Pozdro.

odpowiedz
(L) - 22.08.2019 / 12:09, *.lsas.aero

ja pier... istny cyrk Nasz trenerio się już pogubił ...
Faktycznie mamy tak silną kadrę skoro przed najważniejszym meczem sezonu w ostatniej chwili dopisujemy zawodnika , któremu oświadczono , że ma szukać sobie nowego klubu...
Co z dwójką Naszych młodziaków: Mateusz Praszelik, Michał Karbownik ????
i ten pinokio miał uzdrowić atmosferę w szatni ????
Już to widzę jak kulawy w ataku z garbatym na skrzydle rozwalają szkotów....

odpowiedz
wrt - 22.08.2019 / 11:44, *.play-internet.pl

a potem się okaże,że to nieuprawnione było i walkower

odpowiedz
Krzysztof - 22.08.2019 / 09:10, *.lukman.pl

Żeby tak nie było z Agrą jak z Bereszyńskim.

odpowiedz
Ali - 22.08.2019 / 08:17, *.249.78

Nie gra Agra. to już tak kultowe jak Niejaki Astiz.

odpowiedz
!(L)! - 22.08.2019 / 07:05, *.tpnet.pl

Majecki
Stolarski ,,, Lewczuk ,,,, Jędrzejczyk ,,, Rocha
Cafu ...Martins
Luquinhas ,,, Gvilia ,,, Carlitos
Kulenović

odpowiedz
Marcinwawa77 - 22.08.2019 / 04:49, *.237.164

Wejdzie za Kulenovica.

odpowiedz
FiroZS - 22.08.2019 / 04:31, *.02.net

Ciekawe czy znowu zagramy w dziesieciu...

odpowiedz
buhaha - 22.08.2019 / 03:09, *.chello.pl

Hahahahahahaahaa

odpowiedz
zapowiada się rumble - 22.08.2019 / 01:19, *.vectranet.pl

to będzie bój nad boje wielka walka dwóch poterznych zespołow z bardzo silnej wielkiej brytanii i wojskowego giganta trzęsącego niegyś całą europą rangers z zapamiętanymi niegdyś fenomenalnymi graczami w piłkę nożna taki sport XX wieku i terazniejszymi jako o poranku wschodzacym słońcu war saw legiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. kto wygra faworyt 100 do zera i nie zostawi nic na spalonej ziemi pamietam rok 93 mnie nie przecisneli dziurą na łazienkowska ale ta plyta ta murawa te ton tooony soli udeptane łopatami to on to on to on... wystoją? pt takie pytanie zreeeeesztą to nie to samo sam zaciąg z zachodu kto byl do 2005 jeeszcze ten wie kto nie to mu ==> xxxelke kurde wyginiemy kiedyś hehe nie umią sie bawić

odpowiedz
autor - 22.08.2019 / 15:08, *.vectranet.pl

@zapowiada się rumble: co ćpałeś?

odpowiedz
Lesny Dziadek - 22.08.2019 / 00:42, *.play-internet.pl

Sklad ma byc sensacyjny.Totalne zaskoczenie przeciwnikow i nie tylko... Brama: Muzyk srodkowi obroncy beda smigac jak wiatry po bigosie: - Astiz Jodlowiec. Bez bocznych obroncow. Srodek pola zostanie zageszczony 6 pomocnikami, w tym po 2 skrzydlowych, i kolejny piaty - Agra dla zmylki przebrany za Shreka, jako wahadlo poruszajace sie od prawej, do lewej. Pomoc: Vesovic Novikovas Antolic Agra Nagy Legolas. I oczywisci nasz najlepszy, promowany jak parowkowa w Stonce napadzior - Kaszanovic. To 10 graczy...Ostatni zostanie wylosowany w wielkiej kumulacji tuz przed pierwszym gwizdkiem i bedzie mial za zadanie zagadywac sedziego i obslugiwac catering w lozy honorowej. Gracze Rangers poloza sie ze smiechu na murawie, a Kulo wreszcie strzeli gola do pustej bramki, oby tylko nie pomylil stron...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 22.08.2019 / 14:11, *.play-internet.pl

@Lesny Dziadek:

To tak w modzie jest kpienie z własnego zespołu...?

Pewnie niektóre metroseksualne nazwą to poczuciem humoru...

Zmień forum, co? Ani śmieszne ani mądre, ani choć trochę godne barw klubowych. Chyba, że Czarnych Sąsiadek.

Bez pozdrowień

odpowiedz
Ryj - 22.08.2019 / 00:28, *.com.pl

Skończmy już z kabaretowymi akcentami i zagrajmy coś co chociaż trochę przypomni prawdziwy futbol.

odpowiedz
Kr - 22.08.2019 / 00:05, *.play-internet.pl

I cyk walkower, za dopisanie zawodnika do listy ;)

odpowiedz