Dominik Nagy - fot. Mishka / Legionisci.com

Dominik Nagy powołany do kadry Węgier

Wiśnia, źródło: Legia.com

Pomocnik Legii Dominik Nagy został powołany na dwa najbliższe mecze reprezentacji Węgier. 5 września zawodnik będzie miał okazję zagrać w towarzyskim spotkaniu przeciwko Czarnogórze, a także cztery dni później ze Słowacją w meczu eliminacyjnym do mistrzostw Europy. Jak na razie Węgrzy w grupie E zajmują pierwsze miejsce, mając na koncie dziewięć punktów po czterech rozegranych kolejkach.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Lopez - 27.08.2019 / 08:17, *.centertel.pl

Słaba jest ta kadra Węgier jak powołują kogoś kto gra jeden przyzwoity mecz na dwa miesiące...

odpowiedz
singspiel - 27.08.2019 / 15:15, *.atman.pl

@Lopez : nasz nie lepsza, skoro powołanie dostaje Cionek...

odpowiedz
Mamut - 27.08.2019 / 08:10, *.t-mobile.pl

Czyli spotka się z Vesovicem

odpowiedz
Juri - 26.08.2019 / 20:12, *.inetia.pl

Dobry grajek .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.