Aleksandar Vuković - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Szybkie bramki dodały nam pewności

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Kontrolowaliśmy jego przebieg do momentu strzelenia trzeciego gola. Później wkradło się niepotrzebne rozluźnienie, które spowodowało, że końcówka nie wyglądała już tak dobrze. Mimo to brawa dla zespołu. To bardzo ważne trzy punkty po trudnym okresie, który jest już za nami. Gratuluję swojej drużynie za pierwszą część sezonu. Dla mnie oczywiste jest to, że była to bardzo dobra praca całego zespołu. Udało się zrobić bardzo dużo i tyko jednej rzeczy nam zabrakło - awansu do fazy grupowej, ale odpadliśmy godnie. Zdobyć 13 punktów w lidze, grając jednocześnie osiem spotkań w Lidze Europy... duże brawa. Wiem, że obraz nie dla wszystkich jest taki sam, ale ja mam prawo mieć swój - powiedział Aleksandar Vuković.

- Po meczu ze Śląskiem powiedziałem, że ta drużyna zagrała dobry mecz i od tego momentu zaczęliśmy grać dobrą piłkę. Nie można wymienić jednego spotkania, w którym by tego zabrakło. Jest to dla nas motywacja, by kontynuować tę pracę. Stać na lepszą grę i po przerwie, która teraz następuje, trzeba zrobić wszystko, by tak się stało.

- Liczyłem się z tym, że będzie to trudne spotkanie. Dwie szybko zdobyte bramki dały nam poczucie pewności, ale musieliśmy dalej mocno pracować. Wiedziałem, że po ciężkich ostatnich tygodniach końcówka meczu może być trudna, tym lepiej, że dobrze weszliśmy w to spotkanie. Moi zawodnicy to nie są maszyny. Zrobiliśmy dziś kilka zmian po to, żeby zniwelować zmęczenie po meczu w Szkocji. Ci, którzy grali w czwartek pokazali, że dzisiejszy mecz sporo ich kosztował. Tylko Jędrzejczyk i Vesović pozostali do końca na boisku. To wszystko było przemyślane.

O Jarosławie Niezgodzie

- Gwilia zachował się wyśmienicie, dając Jarkowi Niezgodzie wykonać rzut karny i zaliczyć hat-tricka i jeszcze bardziej się odbudować. Jarek rok czasu czekał by wrócić do formy teraz ma już na koncie 5 goli w lidze - to bardzo ważne. Bardzo o tego chłopaka walczyłem i nadal walczę, choć 99 procent trenerów trzymałoby go w głęboko szafie i nie wyciągnęłoby go w ogóle. Wiem co teraz się zacznie. Zacznie się gadanie, że trzeba było postawić na Jarka Niezgodę i tak dalej. Tylko pamiętajcie o tym, że Jarka nie było nigdzie i nie byłoby go nigdzie, gdyby nie spokój i czekanie na niego, aż w końcu odpali. Ci, którzy trochę bardziej śledzą Legię i są na bieżąco, wiedzą gdzie Jarek grał u Ricardo Sa Pinto... na fortepianie. Niezgoda nie zagrał w Glasgow, ponieważ odżył za późno przed Glasgow. Jeżeli grałby tak od początku sezonu, na co czekaliśmy, to pewnie, że by grał. Kto nie postawiłby na zawodnika, który wygląda tak jak wygląda? Natomiast w momencie naszych meczów z Rangers niewątpliwie najlepiej wyglądającym zawodnikiem wyglądającym na pozycji numer 9 był Sandro Kulenović i potwierdził to w obu meczach. Niewiele brakowało, a nasz plan z wejściem Niezgody na ostatnie pół godziny by się powiódł. Jarek miał swoje sytuacje. Nie oczekuję, że ktoś zacznie zauważać, że Vuković - oszołom co robi atmosferę w szatni - robi też dobre i sensowne rzeczy, ale nie pozwolę na to - a wiem, że tak się zacznie - aby robili ze mnie debila, że nie wystawiłem Niezgody od początku w meczu z Rangers. Powinienem dostać trochę uznania za to, że ten zawodnik gra tak jak gra w tej chwili.

- Jarek to specyficzny człowiek, trzeba go dobrze znać, żeby na pewne rzeczy przymknąć oko. Czasem patrząc na treningi ciężko uwierzyć, że on może tak grać jak dziś z Rakowem. Pracujemy nad tym, by wrócił do najwyższej formy. On sam tego chce i daje sygnały potwierdza, że jest na dobrej drodze, co mnie bardzo cieszy. Nie chcę sytuacji, w której ktokolwiek mi zarzuca, że działam na niekorzyść drużyny. Jeśli najlepszym napastnikiem będzie Niezgoda, to będzie grał, jak najlepszy będzie Carlitos, to zagra Carlitos. To jest cała prawda. Każdego szanuję i z każdym mam dobry kontakt. Próbuję jako człowiek który ich trenuje wyciągnąć z nich jak najwięcej. Naprawdę stawiam na najlepszych i chciałbym, żeby ludzie to widzieli.

O Sandro Kulenoviciu

- Ostatnie sprawy kadrowe rozstrzygną się dość szybko, bo w poniedziałek w większości krajów zamyka się okno transferowe. Nie spodziewam się zbyt wielu zmian. Sandro Kulenovicia chce dziś drużyna z Ligi Mistrzów, może też za to powinienem dostać naganę, bo stawiałem na zawodnika, o którego walczy zaciekle taka drużyna. Trochę się chyba znają na tym co oglądają i co widzą. Nie są to idioci. To jest kraj, który wypromował wielu piłkarzy. Chciałbym, żeby Kulenović z nami został, ale może to lepiej dla niego, bo jest szansa, że będzie tam lepiej traktowany.

- Kiedyś często odpowiadałem na pytania jak to jest możliwe, że na Bałkanach zawodnicy sprzedawani są za takie a nie inne kwoty. Między innymi, że na nich nic nie gwiżdże jak mają 19 lat. Jest cierpliwość, jest zrozumienie dla młodych chłopaków. Są warunki życiowe do tego żeby się rozwijać i "budować". W świecie negatywnym, w którym jest tylko nagana, ciężko zrobić kolejne postępy. Jeżeli dojdzie do tego, że Sandro odejdzie, to życzę mu wszystkiego najlepszego. Chcę mu powiedzieć, że to iż ktoś tu go źle oceniał nic nie oznacza. Tutaj kiedyś też Lewandowskiego nie chcieli. Nie twierdzę, że Sandro będzie poziom Lewandowskiego, ale jak "Lewy" odchodził do Borussii Dortmund, to Czarek Kucharski mówił że się nadaje, a cała Polska z tego drwiła. Dziś jest trzecim najlepszym napastnikiem na świecie. Cieszę się, że Sandro Kulenović przeżył to, co przeżył, bo to mu w życiu tylko pomoże i go wzmocni.

O Rakowie Czestochowa

- Zwróciłem szczególną uwagę swoim zawodnikom na Szczepańskiego oraz Petraska. Pierwszego znam bardzo dobrze. Krótko prowadzi piłkę, ma dobre uderzenie i dobre podanie - dużo dobrego robi w grze Rakowa. Z kolei kapitan Rakowa jest dobrze zbudowany, groźny przy stałych fragmentach gry. Oprócz ostatniej sytuacji radziliśmy sobie z nim dobrze. Raków jest specyficznie grającą drużyną, do której trzeba się zaadoptować i inaczej przygotować. Grają innym ustawieniem niż inne drużyny i zwróciliśmy na to uwagę. Istotne było zagęszczenie środka pola, by mieć kontrolę nad tym, co dzieje sie na boisku. To nam się udało i było nam łatwiej, bo dobrze weszliśmy w mecz. Częstochowianie dopiero nabierają doświadczenia w lidze i z meczu na mecz będą coraz groźniejsi.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
miL) - 02.09.2019 / 23:10, *.centertel.pl

Vuko, te gwizdy były dla Ciebie a nie dla Sandro.., to były/są Twoje decyzje kadrowe i tylko Ty ponosisz pełną odowiedzialność za ostateczny wynik z eliminacji LE. I jeszcze jedno.. to Ty zrobiłeś największą krzywdę Sandro. Tyle w temacie. Legia!

odpowiedz
Hiszpan - 02.09.2019 / 22:59, *.t-mobile.pl

Nawet jakby kulawy poszedł dziś do Barcy nie zmienię zdania że to kaleczniak odpowiedzialny za odpadniecie z LE. Drugi winny vukovic też powinien odejść.

odpowiedz
bingo - 02.09.2019 / 19:53, *.chello.pl

Carlitos miał odejść nie zgodził się nie opłaca mu się
Nagy ma ofertę i nie opłaca mu się
Pierwszy wybór Jaśnie Pana Trenera już chyba drugą ofertę odrzucił ...
Legia widocznie za dożo płaci a w sumie nie trzeba nawet się wysilać ...
Jak długo jeszcze ?

odpowiedz
hajdukL - 02.09.2019 / 22:01, *.com.pl

@bingo:
Dość trafne spostrzeżenie.
@tomaciab
Myślałem jakiś czas temu przez chwilę, że coś więcej reprezentujesz swoimi komentarzami. Mój błąd.
@GDL i LGZ
Na szczęście nigdy nie będziecie trenerami czy prezesami Legii.
@kibic Legii od 53 lat
Na Twoim przykładzie widać, że staż w kibicowaniu (o ile przebieg prawdziwy) nie świadczy o trafnych spostrzeżeniach i uważnych obserwacjach.

odpowiedz
GDL - 02.09.2019 / 18:33, *.tpnet.pl

Grajac w dwumeczu z Niezgoda i Carlitosem to bysmy wyeliminowali Rangers !!!

odpowiedz
LGZ - 02.09.2019 / 17:55, *.tpnet.pl

Za brak Niezgody i Carlitosa od poczatku meczu w Glasgow nalezy sie wilczy bilet a Rangers byli w dwumeczu do klepniecia !!!

odpowiedz
tomiacab - 02.09.2019 / 17:35, *.129.78

Co ty pier...sz? Jakieś swoje teorie wymyślasz. Inni młodzi piłkarze w ekstraklasie też nie są sprzedawano za trafnie pieniądze, jak ci z Chorwacji, a nikt na nich nie gwizdał, jak na tą twoją c..kę. Mądrzysz się jakbyś ostatnio wywalczył jakiś awans to fazy grupowej. Nie mam nic przeciwko temu, by go traktowali lepiej... byle gdzieś indziej. Chłopak wchodzi i w dwa mecze strzela ponad dwa razy więcej goli, niż twój as w 10 meczach. Ale tak, nikt nie zabroni ci mieć własnego świata. Przynajmniej dopóki jesteś trenerem za inne zasługi.

odpowiedz
bronek49 - 02.09.2019 / 16:46, *.chello.pl

co ty Vuko pieprzysz jezeli Kulenowic byl pierwszym wyborem to mam spore watpliwości w Twoje umiejętnosci trenerskie Kulenowic był prawie we wszyskich meczach pucharowych najgorszy Twoje chore ambicje i brak wiedzy trenerskiej doprowadziło do tego że nie ma nas w pucharach . Co do karnego to dobrze że nie strzelał Gwilla bo by nie strzelil robicie z niego gwiazde a on jest bardzo przeciętny ma bardzo dużo strat i niecelnych podań

odpowiedz
Jerry - 02.09.2019 / 17:53, *.t-mobile.pl

@bronek49: 100 p% racji. Gargamel to kaleczniak.

odpowiedz
Vuko idź sobie - 02.09.2019 / 16:13, *.chello.pl

Ma po części racje racje. Bramki Niezgody dały nam pewność, że Vuko jest kiepskim trenerem nie potrafiącym przyznać sie do błędu. Legia straciła ok. 10 mln euro na braku awansu a dodatkowo potencjalne cenne punkty do rankingu. Bylibyśmy w 1 koszyku więc rywale teoretycznie powinni być w zasięgu i kilka punktów powinniśmy uzbierać.

Niezgoda w 5 minut w Glasgow pokazał więcej niż Kulenovic we wszystkich meczach LE. Każdy to widzi, ale trener ze świeżo zdobytym dyplomikiem jest ślepy.

odpowiedz
ase - 02.09.2019 / 15:41, *.orange.pl

Vuko w garniturze ? Eeeeee już się nabrałem dresik jak zawsze .

odpowiedz
Ryj - 02.09.2019 / 14:58, *.t-mobile.pl

Tu chodzi o grube pieniądze. Mi się wydaje, że Mioduski chce sprzedać komuś pakiet większościowy. Chętni już są i obserwują sytuację. Nie wygląda na to żeby prezes jakoś bardzo chciał awansu do LE o czym świadczy jedna z jego wypowiedzi. Gość ma dosyć, nie daje sobie rady w Legii i zależy mu już tylko na bilansie ekonomicznym. Myślę że ma wszystko dobrze wyliczone i możemy mieć w przyszłym roku nowego właściciela.

odpowiedz
anty vuko - 02.09.2019 / 14:54, *.vectranet.pl

vuko OUT !!!

odpowiedz
Kibic LEGII od 53 lat - 02.09.2019 / 13:11, *.centertel.pl

Panie Vukovic -nam nie chodzi o to, że w Glasgow nie grał Niezgoda tylko CARLITOS - najlepszy strzelec LEGII w zeszłym sezonie. Dalej Pan nie potrafi tego wytłumaczyć,a przy okazji zniszczył pan Kulenovica.

odpowiedz
(L)oco - 02.09.2019 / 13:50, *.play-internet.pl

@Kibic LEGII od 53 lat: Dokladnie tak. Prawda jest taka, ze Carlitos nie pracowal na treningach gorzej niz Kulawy i za to siedzial. W efekcie, przez to ze VukoOut sie obrazil, Legia grala kilkanascie meczy praktycznie bez napastnika

odpowiedz
Jerry - 02.09.2019 / 13:04, *.netfala.pl

My nie gwizdaliśmy na zawodnika Kulenovića. My gwizdaliśmy na decyzje trenera Vukovića. To trener Vuković zrobił wielka krzywdę temu chłopakowi wystawiając go w pierwszej "11". To nie jest jeszcze zawodnik do grania pełnych 90 minut. Trzeba go wystawiać na ostatnie 15-20 min. On nie jest dobrze przygotowany do sezonu. Nie odpoczął. Wrócił prosto z młodzieżowych mistrzostw a tu od razu pierwszy plac. To trener Vuković robił mu największą krzywdę, i to było przyczyna gwizdów. Do samego chłopaka nikt tu nic nie ma. Jest jaki jest i lepszy raczej nie będzie ale robić z niego napastnika nr 1 w drużynie, która walczy o Ligę Europy to nieporozumienie. Powtórzę to jeszcze raz. Trener Vuković skrzywdził tego chłopaka wystawiając go na gwizdy. Skrzywdził też Legię bo straciła szansę na spore pieniądze z LE i skrzywdził kibiców, którzy chcieli by zobaczyć na Ł3 FC Porto , YB Berno i Feyenoord.

odpowiedz
tomiacab - 02.09.2019 / 17:41, *.129.78

@Jerry: twierdzi że nie jest idiotą, a ciągle nie domyślił się na kogo były te gwizdy. Zawalił wszystko na chłopaka, który z wygwizdanymi decyzjami, nie miał nic wspólnego. Wszyscy dookoła to idioci, tylko działacze Dinamo Zagrzeb to nie idioci, no i sam vuko też nie... kibice to idioci, a jacy muszą pracować idioci w realu, barcelonie i innych potęgach, skoro nie chcieli go kupić do siebie

odpowiedz
Mario - 02.09.2019 / 12:13, *.timplus.net

Ale to jest cep. Twierdzi, że 99% trenerów by go nie wpuszczała na boisko, akurat. Wręcz twierdzę, że pewno 100% trenerów gdyby miało do wyboru Kulenovic lub Niezgoda, to by wpuszczała tego drugiego. To nawet kibice amatorzy widzieli różnicę między tymi napastnikami na korzyść Polaka. Chorwat jest nieprawdopodobnie słaby. Nigdzie nie odpali i będzie u niego gorzej niż przeciętnie. Jeżeli go Dinamo kupi, to nieźle wtopi. Aż dziwne, że mogą taki błąd popełnić.
Jest tak, jak twierdziłem, to było promowanie drewna, że niby kadrowicz, z kraju wicemistrzów, ze słynnej szkółki, gra w pierwszym składzie znanego klubu. Tak żeby go sprzedać. Tylko to jest chore, że to się odbyło kosztem awansu do grupy LE. Prezes zaoszczędził pieniądze, które były za awans. Miał dwie drogi, kasa za awans, ale bez wkładania pieniędzy na drogie transfery, a miał zysk ze sprzedaży promowanego Szymańskiego. Druga łatwiejsza, promowanie Kulenovica i jego sprzedaż. Oczywiście liczył, że może przy okazji uda się fuksem wejść do LE.

odpowiedz
asd - 02.09.2019 / 12:10, *.orange.pl

czemu L tak utytułowany klub w PL zawsze prawie zawsze zatrudnia trenerów bez doświadczenia i wyników ??

Wg mnie zarząd ma kompleksy bo jak ma rozmawiać z kimś , kto zna się lepiej i wie co robi , lepiej sterować i mieć kontrolę emocjonalna nad słabszym do siebie .

odpowiedz
Wojtek (L) - 02.09.2019 / 12:08, *.play-internet.pl

Wreszcie mamy dobrego trenera, oby Miodulskk go zostawił na jak najdłużej z bo Vuko wie co robi

odpowiedz
(L)oco - 02.09.2019 / 13:53, *.play-internet.pl

@Wojtek (L): Poki co VukoOut udalo sie nie zdobyc mistrza Polski i nie wejsc do europejskich pucharow.

odpowiedz
Juri - 02.09.2019 / 11:52, *.centertel.pl

Vuko to dobry trener.
Piłkarze nie mają poziomu Liverpoolu.
Chłop wie czego chce.
Dajmy mu czas spokojnie pracować.
Swój człowiek.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 02.09.2019 / 12:07, *.chello.pl

@Juri: To po co przysrywa Niezgodzie, mówiąc że na treningach nie pokazuje nic wielkiego, sugerując że jego gra z Rakowem, to fuks?

odpowiedz
Torhn - 02.09.2019 / 12:26, *.plus.pl

@Juri: mama wie że cpiesz

odpowiedz
Reiner - 02.09.2019 / 14:48, *.tpnet.pl

@Juri: Nie wiem co piłeś ale poproszę dla mnie to samo :)

odpowiedz
ZGL - 02.09.2019 / 09:45, *.tpnet.pl

My KIBICE zostalismy pozbawieni awansu przez upor a w Warszawie z Niezgoda moglismy w ogolnym rozrachunku wygrac dwumecz i awansowac do fazy grupowej LE wiec szkoda straconej szansy a Rangers byl do ogrania wlasnie w Warszawie !!!

odpowiedz
Echhh - 02.09.2019 / 09:25, *.t-mobile.pl

Vuko, a co nam po zawodniku, ktory jest mistrzem treningow, a potem wychodzi na boisko i nie potrafi przyjac, ani prosto podac. Kiedys byl juz w Legii taki pilkarz nazywal sie Roman Oreszczuk. No kuzwa na treningu drugi Ronaldo. I co z tego. Wole zeby gralo treningiwe drewno, ktore w meczu strzeli bramke niz odwtotnie. A najgorsze ze tego chlopaka zniszczyles w warszawie wlasnie TY. Pamietam, jak wchodzil na koncowki i cieszyl sie gra. A teraz? Moze kiedys bedziesz dobrym trenerem, moze Kule bedzie swietnym pilkarzem (zycze mu tego, nie zasluzyl na gwizdy), ale na razie to jestes malutkim trenerkiem, ktory przez swoje zacietrzewienie i zadufanie w sobie przegral mistrzostwo i odpadl z pucharow. POWODZENIA.

odpowiedz
Simon - 02.09.2019 / 09:20, *.telnaptelecom.pl

Eksperyment z uporczywym wystawianiem Kulo na wystawę sklepową nie powiódł się, i to, co najgorsze, ze stratą dla Legii i całej polskiej piłki w pucharach. Teraz już nie było sensu mydlić ludziom oczu, więc siedział tam gdzie jego miejsce, a jako zasłonę dymną podano farmazon z Dinamem, aby nie przyznać się do wcześniejszego działania na szkodę. Śmierdzi to nieudolną zagrywką biznesową.

odpowiedz
Rainer - 02.09.2019 / 09:12, *.tpnet.pl

Może ktoś zapyta wprost Vuko o co chodziło z Kulenovicem, grał bo chciano podbić wysokość kwoty ew. transferu? Jeżeli tak to prezes źle to sobie wyliczył bo na grze w fazie grupowej LE napewno zarobilibyśmy więcej. Poza tym Legia to legenda a nie maszynka do zarabiania kasy...

odpowiedz
SALVADOR GCW - 02.09.2019 / 09:07, *.chello.pl

Vuko Pinokio sam z siebie robisz debila nikt inny za Ciebie tego nie robi A z każdym meczem i każda strzeloną bramką przez Niezgode plus twoje po meczowe wywiady tylko potwierdzasz nas kibiców w tym. Brak awansu do LE oraz wystawianie obrońcy w ataku tylko pokazuje że jeszcze nie jesteś trenerem w 100% ba nawet w 50% przed Tobą jeszcze dużo nauki A za tym idzie też pokora. Szkoda tylko że musisz się uczyć fachu na Moim Ukochanym Klubie. Co do obrońcy w ataku to młody chłopak może faktycznie za dużo tej krytyki ale to tylko i wyłącznie wina Vuko bo Go wystawiał w pierwszym składzie i trzymał się kurczowo tego pomysłu mimo że już w dwu meczu z Finami powinno się u trenera światełko zapalić że coś tu nie gra i trzeba zrobić zmianę w ataku. No ale Pinokio wiedział lepiej i tylko zaklinal rzeczywistość. Co do kulenowicia powinien iść na wypożyczanie do pierwszej ligi. Tam by się ograł i pokazał na co go stać A jak nie to go przekwalifikować na obrońce. Amen

odpowiedz
Warszawiak1234 - 02.09.2019 / 08:53, *.play-internet.pl

Vuko szanuje Ciebie bo kochasz Legie jakbys sie urodzil na Powislu. Niestety mylisz sie jak kazdy czlowiek. Sorry ale Kulenovic (oby chlopak wypalil gdzie indziej) to byl zly wybor. Twoj blad, Legia nie gra w grupie.

odpowiedz
Pol - 02.09.2019 / 08:38, *.106.218

Pinokio........ty jesteś debil.
To przez ciebie i twojego przydupasa kalekonovicia nie jesteśmy w LE.
Ktoś kto zna Legię i w ogóle futbol wprowadza zmiany. Szuka optymalnego ustawienia a nie jak debil trzyma się sztywno kaleczniaka przez wiele meczów.
Rengers z normalnym napastnikiem byli do przejścia

odpowiedz
fff - 02.09.2019 / 08:09, *.warszawa.pl

Lepiej niech sprzedadzą tego Kulenovicia bo jak wyjdą nici z transferu to wróci na pierwszy plac i dalej będzie się przewracał o swoje nogi a Vukovic będzie gadał głupoty że zasługuje na pierwszy skład

odpowiedz
Mati - 02.09.2019 / 07:41, *.com.pl

Czyli Kulenovic grał tylko po to żeby go sprzedać teraz sprawa jest jasna dobrze że odejdzie bo jest drewniany, szkoda że przez to straciliśmy LE

odpowiedz
kibic emeryt - 02.09.2019 / 07:32, *.tpnet.pl

Dzisiaj 70 minut to Legia jako powinna grać na co dzień .Każdy widział . Zaszokował znów Vukovic opowiadając jakieś totalne bzdury bo gdyby nie reakcja kibiców i przewidywany transfer Kulenowica to Niezgoda dalej siedział by na ławie .Zamiast przyznać się do błędu dalej opowiada bajki o swoim geniuszu .Cafu to trzeci po Morinosie ,Carlitosie piłkarz do odstrzału przez trenera . Niedawno pisałem że Antolić jest forowany i jeśli tylko będzie okazja i słabszy mecz Cafu na długo usiądzie na ławie i co ? już po jednym meczu ten mały człowieczek posadził go na ławkę .Wczoraj przykro było patrzeć na załamaną twarz Carlitosa który pewnie odejdzie . Dzisiaj niemal wszyscy zachwycamy się Niezgodą . To fakt pokazał jak powinien grać napastnik dwa mecze 7 strzałów 5 bramek i pewnie gdyby on grał od początku to na koncie miałby tych bramek przynajmniej dwa razy tyle ale jest to zawodnik bardzo kontuzjogęnny i wydaje się piłkarsko słabszy od Carlitosa i obaj powinni być w Legii i grać na zmianę albo razem bo zarówno w czwartek jak i dzisiaj Gwilia zagrał słabo a pewnie i z nim i z dwoma napastnikami można zagrać razem . Dzisiejszy skład wydaje się bardzo logiczny . Młody pewnie przymierzany jest jako opcja młodzieżowca jak odejdzie Majecki ,natomiast pewnie będzie grał Wieteska aby była możliwość jego sprzedaży .Dzisiaj Legii brakuje ponad 60 mln !!! Sprzedaż Szymańskiego nieco zmniejszyła tą kwotę o kilkanaście mln ale dalej ta kwota jest ogromna i pewnie odejście Majeckiego ,Wieteski i pewnie jeszcze kogoś innego jest koniecznością ale bez zatrudnienia dobrego trenera z doświadczeniem ,autorytetem i sukcesami zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej nie zrobimy kroku do przodu ale czy jest to możliwe w dzisiejszej sytuacji finansowej ? pewnie trudne ale konieczne .

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 02.09.2019 / 08:14, *.plus.pl

@kibic emeryt:
Vuko nigdy nie wystawi Carlitosa z Niezgodą, ponieważ Niezgoda i tak już obnażył zdolności trenerskie Vuko. Jeden dobry mecz tego duetu przypieczętowałby jego zwolnienie. A on na tyle głupi to jeszcze nie jest.

odpowiedz
kibic emeryt - 02.09.2019 / 08:38, *.tpnet.pl

@(L)eve(L)64: Oczywiście masz rację że Vukovic nie wystawi Carlitosa ani samego ani z Niezgodą aby na boisku nie wyszedł fakt że wystawianie Kulenovica to rozgrywka aby udowodnić swoją wyższość nad Carlitosem ,mówiąc prościej pozbyć się go z Legii bo pewnie miał odmienne zdanie od niego . Tak zrobił z Madeirosem i robi z Cafu . Dzisiaj wszelkie animozje jako kibic Legi odstawiam na bok i kibicuje Legii jak zawsze podczas obecności na stadionie .Vukovica rozliczymy po zakończeniu rundy jesiennej na podstawie gry i wyników .Jak na razie przegrał co miał do przegrania i opinia nie tylko moja jest negatywna .

odpowiedz
Hugon - 02.09.2019 / 14:08, *.vectranet.pl

@kibic emeryt: Jak Ty go rozliczysz ,jedynie to go będziesz mógł w dupę pocałować.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 02.09.2019 / 06:31, *.plus.pl

Porównywanie Kulawego do Lewego to tak jakby Vuko porównywał swój warsztat trenerski do warsztatu Kloppa,Czysty idiotyzm, ośmieszanie się i chora wiara w swoje umiejętności.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 02.09.2019 / 05:56, *.cyfrowypolsat.pl

To już nie chodzi o to że Kulawy nie strzelał bramek. Chodzi o to że nie stwarzał sobie sytuacji bramkowych i nie czynił żadnego zagrożenia dla rywali.

odpowiedz
kkk - 01.09.2019 / 23:57, *.com.pl

Że co???Niewiarygodne jak można takie głupoty i farmazony pie.dolić.Ten człowiek żyje w jakimś równoległym świecie

odpowiedz
Trenejro - 02.09.2019 / 00:31, *.centertel.pl

@kkk: dokładnie to samo pomyślałem. Gość ma chorą głowę

odpowiedz
PK - 01.09.2019 / 23:56, *.gvt.pl

Mecz naprawdę fajny. Coraz lepiej gra Legionistów wygląda..Ale tak jak Vuko powiedział - przy 3:0 wkradła się dekoncentracja, ale przy nieuznanym 3:1 ten mecz w wykonaniu Legii się skończył. O ile pierwsze 70 minut to gra jaką chcemy oglądać, to końcówka to dramat w najczystszej postaci..czego ukoronowaniem była bramka honorowa dla Rakowa (którą moim zdaniem powinna zostać zapisana jako samobójcza całego warszawskiego zespołu..)

odpowiedz
(L) - 01.09.2019 / 23:51, *.ilabs.pl

A Ty Vuko to w kwestii Sandro nie masz sobie nic do zarzucenia?

Spaliłes gościa wystawiając go na siłę...

odpowiedz
Balde - 02.09.2019 / 01:17, *.178.78

@(L):
Wystawiał najlepszego.
1. Niestety Niezgoda odbudował się dopiero teraz, bo poprzednie mecze mu nie wychodziły, co po tak długiej przerwie było oczywiste.
2. Carlitos jakoś w tym sezonie nie potrafi się odnaleźć. Gra pod siebie, gdzieś zatracił luz (ciągłe gestykulacje), i piłka przestała go słuchać i szukać.

odpowiedz
Riki - 02.09.2019 / 09:48, *.cyfrowypolsat.pl

@Balde: gdzie on gra pod siebie, widziałeś go w jakimś meczu?

odpowiedz
Andrzej - 01.09.2019 / 23:50, *.centertel.pl

Vukovic w Dinamo nie pracują idioci ale profesjonalni trenerzy którzy potrafią pracować z talentem. Może Kulenovic ma talent ale Ty jesteś idiota który nie potrafi w odpowiedni sposób wykorzystać talent. Jeśli napastnik nie strzela, nie stwarza sobie sytuacji to ciężko mówić że się rozwija i talent wykorzystuje. Napastnik z talentem to taki który ma dobre statystyki a nie talent defensywny. Vukovic jesteś upartym idiota który psychicznie wykończyl Kulenovica. Wszyscy są wokół winni kibice, dziennikarze, komentatorzy, byli piłkarze czy trenerzy którzy twierdzą że Kulenovic nie miał prawa grać w pierwszej 11 będąc w takiej formie. Żeby te głosy, oceny były by podzielone to można dawać szansę pilkarzowi ale tylko jeden idiota Vukovic widział odwrotnie od wszystkich.

odpowiedz
WNIOSKI - 02.09.2019 / 00:22, *.chello.pl

@Andrzej : A ty jesteś z tych mądrych i doświadczonych. I na co dzień trenujesz klub w Anglii, Hiszpanii, Francji? Z sukcesami, oczywiście. :D

odpowiedz
kokos - 02.09.2019 / 00:35, *.orange.pl

@WNIOSKI: co się dziwisz, przecież to Andrzej :D

odpowiedz
MSL - 02.09.2019 / 01:31, *.chello.pl

@WNIOSKI: To tylko potwierdza że nie masz żadnych argumentów pisząc takie bzdury. Vukovic postawił na Kulenowvica w ataku i co z tego wyszło?? Nic, nie mieliśmy ataku, zero. I to nie tylko chodzi o jeden mecz ale całą serie w ataku z nim. Więc wynik na końcu ocenia trenera a ten jest negatywny co do postawy tego piłkarza, który grał najsłabiej na boisku. I to tego nie trzeba być trenerem w Angli czy Francji. Co by było gdyby postawił na kogoś innego? Nie wiadomo, ale to jest właśnie te ryzyko które ponosi trener, dlatego on jest trenerem a nie kibice. Jeśli już dostaje kredyt zaufania i dalej pracuje to przynajmniej mógłby się zamknąć i przestać pierd.. głupoty

odpowiedz