fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kun: Zbyt szybko stracone gole

Maciej Frydrych i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Plan mieliśmy taki jak zawsze, ale dwie pierwsze akcje Legii zakończyły się dla niej bramkami. Potem nasi rywale zyskali pewność siebie i było nam już ciężko odzyskać kontrolę nad meczem. Zbyt szybko tracimy gole. Jesteśmy dobrą drużyną i potrafimy grać w piłkę tylko musimy to udowodnić. Jako drużyna pierwszy raz graliśmy na Legii. W przeszłości jednak część zawodników grała już przed taką publicznością. Nie możemy więc zwalać naszej przegranej na presję czy też przestraszenie - mówi po porażce z Legią Patryk Kun, piłkarz Rakowa Częstochowa.

- Musimy od pierwszego gwizdka być skoncentrowani i grać swoją piłkę. Jak tak szybko traci się bramki, to potem trudno już się gra. Mamy sporo materiału do analizy. Przed nami kolejne spotkania i szansa na wyciągnięcie wniosków. Głowa do góry i walczymy dalej. Musimy w każdej kolejce grać swoją piłkę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.