REKLAMA

Fani Legii odmalowali Dom Dziecka przy Racławickiej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnie wakacyjne weekendy Dobrzy Ludzie ze wsparciem kibiców Legii z innych grup odnowili ściany w filii Domu Dziecka przy ulicy Racławickiej w Warszawie. Legioniści zdołali odmalować trzy pokoje, salon, przedpokój, kuchnię i dwie łazienki. "Dzieci wróciły po wakacjach do odświeżonych pomieszczeń. Wszystkie materiały do pracy mogliśmy nabyć dzięki Waszym zakupom naszych gadżetów, a same zadanie udało nam się wykonać dzięki pomocy zaprzyjaźnionych legijnych grup. Dziękujemy za ręce do pracy: Legijny Służewiec, Ochota 100% Legia, Sekcyjni Fanatycy, Legia Wola, Legijne Łomianki oraz Legia Bielany" - poinformowali Dobrzy Ludzie.







REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
(L) - 09.09.2019 / 11:39, *.lsas.aero

Super sprawa !!! Szacunek !!!
Mógłby Klub zaprosić ich chociaż na jeden mecz na trybunę VIP.... zamiast tylu darmozjadów, co z Klubem i kibicowaniem nie mają nic wspólnego poza lansowaniem się ....

odpowiedz
MK - 09.09.2019 / 09:22, *.187.4

Brawo. Miło, że komuś się chce jeszcze coś zrobić dla innych.

PS a czemu nie ma motywów legijnych? Mało czasu, czy nie można było?

odpowiedz
Kibic - 08.09.2019 / 22:34, *.84.166

Duma z takiej postawy nie mniejsza niż po efektownej akcji i pięknym golu piłkarzy Legii

odpowiedz
Po(L)di - 08.09.2019 / 21:35, *.t-mobile.pl

Bardzo dobra robota.

odpowiedz
Grzybo - 08.09.2019 / 14:35, *.com.au

Jesteście Wielcy!

odpowiedz
Gienek - 08.09.2019 / 12:07, *.vectranet.pl

Chwała im za to. Dziękuję!

odpowiedz
Zwykły Żu(L) - 08.09.2019 / 12:05, *.btcentralplus.com

E(L)egancko :)

odpowiedz
MCHR - 08.09.2019 / 10:50, *.orange.pl

Szacun dla Was.

odpowiedz
No ale jak to ??? - 08.09.2019 / 02:07, *.209.108

Oczywiście żadne media o tym nie wspomną bo i po co ale jakby była jakaś zadyma to takie gówno wyborcze zaraz by trąbiło o złych kubikach.SZACUN DLA WAS PANOWIE

odpowiedz
1916 - 07.09.2019 / 16:00, *.virginm.net

Dorastalem w tym domu dziecka

odpowiedz
Bródno - 07.09.2019 / 15:48, *.chello.pl

eLegancko

odpowiedz
Kibic - 07.09.2019 / 14:11, *.84.166

Brawo!

odpowiedz
oLaf - 07.09.2019 / 12:52, *.vectranet.pl

szacunek.

odpowiedz
Łukasz - 07.09.2019 / 11:07, *.chello.pl

Dzięki, dobra robota!

odpowiedz