fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wymiana murawy na stadionie

Woytek, źródło: Legionisci.com

Od wtorku do piątku na stadionie Legii zostanie wymieniona murawa. Operacja została zaplanowana w kwietniu tego roku po tym, jak na początku rundy wiosennej stan boiska przy Łazienkowskiej 3 daleki był od ideału. Poprzednia wymiana podłoża była przeprowadzona trzy lata temu przed fazą grupową Ligi Mistrzów.

W złym stanie wiosną było także boisko treningowe, na którym murawa nie była wymieniana od 10 lat. W pewnym momencie zespół odbył z tego powodu kilka treningów na obiekcie Drukarza.

Najbliższy mecz u siebie legioniści rozegrają dopiero 28 września, rywalem będzie Lechia Gdańsk.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
Hgf - 10.09.2019 / 20:41, *.pipex.com

Na zimę wymiana murawy. W dwa miesiące zrobi się bagno

odpowiedz
WAWA Orbitek - 10.09.2019 / 09:53, *.vectranet.pl

Jeszcze tylko pozbyć się amatora vuko i będzie gites majonez

odpowiedz
Artur - 09.09.2019 / 21:43, *.vectranet.pl

Czy mozna odkupic jakis kawalek starej murawy od klubu ???

odpowiedz
Arcki - 09.09.2019 / 17:40, *.tpnet.pl

Panowie i Panie, nowa murawa to szybsza gra...tylko pytanie czy panowie piłkarze to potrafią.....

odpowiedz
Zimny - 09.09.2019 / 17:40, *.mm.pl

"W pewnym momencie zespół odbył z tego powodu kilka treningów na obiekcie Drukarza".

Nie wiedziałem, że sędzia Marciniak ma swój obiekt.

odpowiedz
Trampek - 09.09.2019 / 18:23, *.routit.net

@Zimny: Pięknie to kolego skomentowales, owacja na stojąco dla ciebie

odpowiedz
kalosz - 09.09.2019 / 16:56, *.mm.pl

moze sztuczną położyć? ponoc nasze kluby ne umieją grac na sztucznej,a Legia ma juz dowiadczenia z gry na takiej murawie:)

odpowiedz
Zgred - 09.09.2019 / 15:12, *.as9105.com

Podobno vukovic oglądał Stockingera z drużyny tefałen i ma zastąpić kulenovica

odpowiedz
Ding - 09.09.2019 / 14:36, *.play-internet.pl

Jeszcze tylko zarząd i trener do wymiany

odpowiedz
Walus - 09.09.2019 / 15:11, *.t-mobile.pl

@Ding: Co chcesz od trenera?

odpowiedz
Pinokio - 09.09.2019 / 15:18, *.tpnet.pl

@Walus: zeby przestal zachoeywac sie jak palant. Pinokio

odpowiedz
Pinek!! - 09.09.2019 / 16:37, *.vectranet.pl

@Walus: super trener! Przegrane mistrzostwo i LE.. na plus wygrana 3:2 z ŁKS

odpowiedz
lucho_83 - 09.09.2019 / 14:30, *.com.pl

Wczoraj podczas meczu WOŚP - TVN murawa wyglądała jak kartoflisko...

odpowiedz
koles - 09.09.2019 / 14:39, *.net.pl

@lucho_83: Nowa edycja programu; "Gwiazdy tańczą na łajnie"

odpowiedz
Jane - 09.09.2019 / 17:01, *.t-mobile.pl

@lucho_83: a wiesz jak wygląda kartoflisko?

odpowiedz
BIE(L)ANY - 10.09.2019 / 00:02, *.plus.pl

@Jane: A co nie byłeś jeszcze na wyjeździe w Poznaniu?

odpowiedz