REKLAMA

Sześcioro legionistów wystartuje na ME i MŚ

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnicy Legii w najbliższych dniach startować będą w Mistrzostwach Europy i Świata. Do Włoch uda się grupa zawodników sekcji strzeleckiej. W Lonato, w najbliższą sobotę w Mistrzostwach Europy w strzelaniach do rzutów, weźmie udział Aleksandra Jarmolińska. W piątek do Bolonii oraz Tolemezzo pojadą Tomasz Bartnik, Maciej Wojtasiak oraz Robert Kraskowski, którzy wezmą udział w Mistrzostwach Europy w strzelaniu kulowym.

W Kazachstanie przebywa już Rafał Krajewski z zapaśniczej Legii. Legionista znalazł się w kadrze Polski na Mistrzostwa Świata w stylu klasycznym, które rozpoczną się w najbliższą niedzielę. Legionista, aktualny mistrz Polski, rywalizować będzie w kat. 130kg.

Tymczasem we włoskim Torbole, na jeziorze Garda, w dniach 22-28 września odbędą się Mistrzostwa Świata w olimpijskiej klasie RS:X, w której wystartuje reprezentantka żeglarskiej Legii, Zofia Klepacka.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.