Radomiak Radom na wyjazdowym meczu z Puszczą Niepołomice w marcu 2017 roku - fot. radomiak.pl
REKLAMA

Puszcza wprowadza limity biletowe na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Puszcza Niepołomice ogłosiła zasady sprzedaży biletów na spotkanie I rundy Pucharu Polski z Legią Warszawa. Mecz rozegrany zostanie w środę, 25 września o godzinie 20:30, a bilety trafią do sprzedaży tydzień wcześniej. Aby mogli zakupić je przede wszystkim kibice z Niepołomic, na to spotkanie wyjątkowo wycofano możliwość sprzedaży internetowej, a w kasach jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie trzy wejściówki.

W pierwszej fazie sprzedaży będzie można zakupić jedynie bilety na trybunę otwartą. Bilety na to spotkanie kosztować będą 40 złotych (normalne), 20 zł (ulgowe dla uczniów powyżej 13. roku życia, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych) oraz 10 zł (dla kobiet i dzieci do lat 13). Na mecz obowiązywać będą karnety całosezonowe na mecze Puszczy.

Zgodnie z decyzją prezesa niepołomickiego klubu, ze sprzedaży całkowicie wyłączone zostaną miejsca w sektorze A4 - ten zarezerwowany zostanie dla klubu kibica prowadzącego doping. "Będą one do rozdysponowania dla osób reprezentujących grupę prowadzącą doping, tak by wsparcie z trybun mogło stać się motorem napędowych naszych piłkarzy" - poinformował Jarosław Pieprzyca, prezes Puszczy.

Stadion miejski w Niepołomicach może pomieścić 2000 widzów, z czego 1050 na trybunie odkrytej i 950 na krytej. Sektor gości liczy 350 miejsc.

Bezpośrednią transmisję z meczu Puszcza - Legia przeprowadzi Polsat Sport.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 13.09.2019 / 20:06, *.play-internet.pl

A co to za zdjęcie Radomiaka z Niepołomic-zgoda to nasza jakaś czy co?

odpowiedz
Trójmiejski (L)egionista - 14.09.2019 / 10:30, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: Przecież już prawie dwa lata mam zgodę z Radomiakiem...
Warchoły dobre i charakterne chłopaki ;)

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:34, *.tpnet.pl

Bilety do Puszczy, hehe.

odpowiedz
Zgred - 12.09.2019 / 19:39, *.as43234.net

Czy będzie organizowany czarter na ten mecz?

odpowiedz
Higuain - 12.09.2019 / 19:02, *.t-mobile.pl

Puszcza Legia Puszcza Polsat;)

odpowiedz
dino - 12.09.2019 / 16:20, *.108.201

G,jaka napinka w necie, Rangersi też tak mogą mowić

odpowiedz
GrzeLeg - 13.09.2019 / 07:38, *.194.16

@dino: ty małolat nie pi...dol. rangersi to zostali pozamiatani na trybunach, a ich klubik ch...y jest. Tylko Legia zawsze i wszędzie!!! J...ać wszystkich!!!

odpowiedz
Kamil - 12.09.2019 / 16:12, *.a1.net

Od kiedy Puszcza ma zorganizowany doping ?

odpowiedz
nieznany - 12.09.2019 / 18:41, *.vectranet.pl

@Kamil : Pierwsze słysze

odpowiedz
kubica - 12.09.2019 / 18:46, *.cyfrowypolsat.pl

@Kamil : wraz z momentem, w którym dowiedzieli się, że w ich 13 tysięcznym mieście zagości Legia Warszawa.

odpowiedz
mjuzik - 12.09.2019 / 20:34, *.154.231

@Kamil : Od czasu wylosowania Legii w PP.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.09.2019 / 12:52, *.com.pl

@mjuzik:
@kubica:

Takie burackie komentarze nie przystoją kibicom.


odpowiedz
G. - 12.09.2019 / 15:39, *.play-internet.pl

przyszliście Ch... Y dlatego...

odpowiedz