Jagiellonia Białystok na meczu z Legią Warszawa w maju 2017 roku - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Komplet widzów w Białymstoku na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Komplet widzów obejrzy piątkowe spotkanie Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa. Zainteresowaniem meczem na Podlasiu jest spore - aktualnie w sprzedaży pozostało niewiele ponad 2200 biletów. Zapełnione są obie trybuny proste, a jedyne wolne miejsca znajdują się na obu trybunach za bramkami. Stadion miejski w Białymstoku posiada 22,4 tys. miejsc siedzących. Na tym meczu gospodarze nie muszą wyłączać ze sprzedaży sektorów w pobliżu sektora gości, stanowiących tzw. bufory.

Wszystko za sprawą zakazu wyjazdowego, jakim ukarani zostali fani Legii za ostatnią wizytę w Białymstoku, która miała miejsce 26 października 2018 roku. Za spalenie dwóch flag "Jagi" legioniści otrzymali dwa mecze zakazu wyjazdowego na mecze z Jagiellonią - ten drugi rozegrany zostanie właśnie w najbliższy piątek.

Bilety normalne na mecz Jagiellonia - Legia kosztują od 35 do 45 złotych, nie licząc miejsc VIP (80 i 110 zł). Początek spotkania zaplanowano na 20:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (60)

+dodaj komentarz
Cult⚽️Legia - 13.09.2019 / 17:44, *.188.255

Zawsze można wejść na vipowski sektor elegancko minimum ...marynara I krawat✨⚽️✨

odpowiedz
Mirek - 13.09.2019 / 22:57, *.surfer.at

@Cult⚽️Legia:
W Białymstoku elegancko oznacza gumioce i widły

odpowiedz
[L] - 13.09.2019 / 17:24, *.amazonaws.com

kto nie jedzie. ten kapuje

odpowiedz
bep - 13.09.2019 / 15:40, *.230.191

cały Białyszczoch od wczoraj już w odświętnych ubraniach biega

odpowiedz
Książę Nocy - 13.09.2019 / 11:08, *.inetia.pl

Uciszmy dziś ten stadion.

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.09.2019 / 04:42, *.187.45

Pozdrowienia dla Hetmana Białystok!

odpowiedz
Ioi - 13.09.2019 / 08:06, *.centertel.pl

@News⚽️Legia: Kamil, to Ty ?

odpowiedz
Pod - 13.09.2019 / 00:26, *.play-internet.pl

Lasie czym my u
was
Wsioc..........

odpowiedz
Yeti - 12.09.2019 / 22:39, *.vectranet.pl

Będzie jaga.rar?

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:53, *.tpnet.pl

Bo Jagi nikt nie lubi....................

odpowiedz
Zambrów Legia - 12.09.2019 / 20:21, *.t-mobile.pl

Rar Rar Białostocka k....RAR!

odpowiedz
HE HE HE - 12.09.2019 / 19:15, *.vectranet.pl

pamiętacie mecz Serbia-Kosowo i dron z flagą Kosowa?pieknie by wyglądala flaga Legii unosząca sie nad stadionem jagi i te wsciekle miny bialostoczan... ;) moze ktos w poblizu stadionu sterowalby dronem a po akcji zawinal flage i sie oddalil...

odpowiedz
Książę Nocy - 12.09.2019 / 19:33, *.inetia.pl

@HE HE HE: Dobre. Bardzo dobre! Wątpię jednak w realizację tego pomysłu.

odpowiedz
yxz - 12.09.2019 / 20:54, *.chello.pl

@HE HE HE: Taka mała uwaga - to był mecz Serbia-Albania nie Serbia-Kosowo, tak samo dron miał przyczepioną flagę Albanii, nie Kosowa.

odpowiedz
xyz - 13.09.2019 / 01:39, *.centertel.pl

@yxz: to był mecz Kosowo-Czechy i miala być napis "Kosowo to Serbia"

odpowiedz
dino - 13.09.2019 / 06:59, *.plus.pl

@xyz:
To bylo ostatnio niestety psy sie sczaily i nie wyszło ale wcześniej tez bylo

odpowiedz
Aaaaaaa - 12.09.2019 / 18:50, *.plus.pl

Wpisy dotyczące kompletu RarJagi brzmią absurdalnie . U nas na Ł3 jest podobnie większość przychodzi dla przeciwnika... .

odpowiedz
Sig - 12.09.2019 / 18:44, *.chello.pl

Zdążą po robocie dojechać z Warszawy?

odpowiedz
bbk - 13.09.2019 / 03:49, *.comcast.net

@Sig: hehe dobre

odpowiedz
X - 13.09.2019 / 09:23, *.plus.pl

@Sig: you made my day:D

odpowiedz
BogyTheBoss - 13.09.2019 / 11:07, *.249.78

@Sig: Zaraz jak skończą gładzie szpachlować

odpowiedz
Seba8102 - 12.09.2019 / 18:09, *.centertel.pl

Chyba będą Nas dopingować jak już się zebrali :)

odpowiedz
olo - 12.09.2019 / 17:47, *.orange.pl

Arvydas ! Samobój obowiązkowy.

odpowiedz
poLo - 12.09.2019 / 18:42, *.47.160

@olo: Arvydas w przerwie spali koszulkę rara pewne info

odpowiedz
Pol - 12.09.2019 / 16:23, *.t-mobile.pl

Przyszliście chamy bo my tu gramy

odpowiedz
szary666 - 12.09.2019 / 15:15, *.com.pl

Będą mogli wywiesić flagi na całym stadionie, te z magazynu..........;)))

odpowiedz
Koko - 12.09.2019 / 13:36, *.plus.pl

Legię mam w sercu 30 lat czym wy się podniecacie ta liga to parodia i tak co roku , nawet jak będzie mistrz i co z tego gdzie my wszyscy do Europy ,zaorać boiska i szpitale postawić ,ile koorwa można się łudzić , że ktoś nawet do tej śmiesznej LE wejdźie ,zespoły mamy mocne w gębie jak i komentatorów ,żenada

odpowiedz
Tylko Legia - 12.09.2019 / 18:41, *.centertel.pl

@Koko: koko nie odstajesz od reszty, ten sam poziom .... a szkoda gadać mondralo.

odpowiedz
(L) - 13.09.2019 / 08:00, *.lsas.aero

@Koko:
ty masz w sercu Legię i chcesz boisko zaorać ?????
bierz coś na serce i na głowę ....

odpowiedz
daro 73 - 12.09.2019 / 12:03, *.vectranet.pl

gdzie bilety na płock ....15 minut i nie ma

odpowiedz
On Tour(L) - 12.09.2019 / 13:05, *.centertel.pl

@daro 73: juz wszystkie poszły jedzie nas komplet

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 12.09.2019 / 11:32, *.amazonaws.com

NO LEGIA, NO KOMPLET !!!! Jak zwykle kilka tys kibicow Legii incognito.

odpowiedz
Ddd - 12.09.2019 / 15:09, *.t-mobile.pl

@Plk: a rar pamiętasz? Hahaha śmieszni jestescie. Nic nie może wiecznie trwać i becki dostaliście hahaha

odpowiedz
Caesar - 12.09.2019 / 15:09, *.plus.pl

@Plk: wylecieć na kopach to wasza specjalność i to hurtem (rar 2014) :) p.s. Tak narzekacie ze Legia taka nieuzasadnienie medialna ,a sam sadzeniaku na forum kibiców Legii wchodzisz! A poza tym rar-Legia 0:2

odpowiedz
Plk - 12.09.2019 / 15:28, *.centertel.pl

@Caesar: ja tam historii nie przeinaczam. RARr był i czasu się nie cofnie. Nie mniej jednak Wasi kibice którzy na takie mecze jeżdżą incognito ( A przynajmniej tak sądzą) raczej nie wspominają tego najlepiej :) A na boisku niech wygra lepszy.

odpowiedz
Pol - 12.09.2019 / 16:28, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:
Do Plik.......frajerze.
Ależ jesteś odważny.
W 22000 chłopa wyczaić i wykopać kilkunastu Legionistów.
No szczut odwagi i frajerstwa.
Wracaj buraczyno do obory leczyć kompleksy tanim winkiem
Bbbuuuuhhhaaahhhaaaa

odpowiedz
Plk - 12.09.2019 / 19:35, *.centertel.pl

@Pol: Mistrzu. 22000 ? To nikt by z Was nie przeżył. Szczut? Serio ?:) ja się po prostu dziwię. W ogarniętej ekipie zakazalbym takiej samowoli, szkoda durniow co jadą. Tyle.

odpowiedz
djdhdhd - 13.09.2019 / 17:42, *.t-mobile.pl

@Plk: durniem jesteś ty(specjalnie z małej) . Widać mało podróżujesz za drużyna,zakazać to możesz psu jeść jak mu miskę zabierzesz. Nawet nie wiesz ile Frajdy daje wyjazd incognito albo rejsowka przez pół Polski,a ze w mordę można dostać? Wkalkulowane w wyjazdy. Na festynie bimbru tez w ryj możesz dostać bohaterze

odpowiedz
Vuko = Pinokio - 12.09.2019 / 10:20, *.vectranet.pl

Znowu mecz bez napastnika.

odpowiedz
Hautausmaa - 12.09.2019 / 14:00, *.tpnet.pl

@Vuko = Pinokio: Niezgoda znów z kontuzją?

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:56, *.tpnet.pl

@Vuko = Pinokio: a Niezgoda to kto? lamusino

odpowiedz
LamusinoArek - 13.09.2019 / 10:29, *.t-mobile.pl

@Arek: ostrzejsze wejście i po napastniku śladu nie będzie

odpowiedz
BRL - 12.09.2019 / 10:07, *.tktelekom.pl

wiadomo, przyszliście chamy ;)

odpowiedz
BIE(L)ANY - 12.09.2019 / 10:00, *.plus.pl

W Białymstolcu to najważniejsze święto w roku.

odpowiedz
Alan - 12.09.2019 / 09:53, *.t-mobile.pl

A kiedy komplet na Ł3 w meczu ligowym ?

odpowiedz
Hautausmaa - 12.09.2019 / 13:22, *.tpnet.pl

@Alan: Jak przyjedzie Legia.

odpowiedz
Alan - 12.09.2019 / 14:05, *.t-mobile.pl

@Hautausmaa:
Chcesz przez to powiedziec ze u nas nie chodzi się na Legie tylko przeciwnika. ... no no ciekawa teza choć nie powiem bym się z nią nie zgadzał. ....

odpowiedz
Hautausmaa - 12.09.2019 / 14:13, *.tpnet.pl

@Alan: W sumie to się z tym nie zgadzam. Np. na Realu było bardzo mało ludzi.

odpowiedz
Alan - 12.09.2019 / 15:25, *.t-mobile.pl

@Hautausmaa:
Zgoda ale na Realu był bojkot zapomniałeś juz, Cala Legia zawsze razem czy na tej trybunie nie ma równych i rowniejszych.......

odpowiedz
Hautausmaa - 12.09.2019 / 15:58, *.tpnet.pl

@Alan: Na Realu nie było bojkotu, tylko żałoba narodowa.

odpowiedz
Kokon - 12.09.2019 / 17:17, *.128.233

@Hautausmaa: Panowie na realu stadion zamknęła nam mafia za akcje z borrusia.

odpowiedz
Alan - 12.09.2019 / 18:54, *.t-mobile.pl

@Kokon:
Akcje ? Od kiedy popsikanie gazem podstarzalego ochroniarza i pokopanie w płot to akcja ? No ale rzeczywiście ta "akcja" poszła w świat boja sie nas juz nie tylko holenderscy, angielscy ale i niemiecy, co tam Real Madryt w LM na 100 lecie klubu teraz mamy mecze z Jagą i Rakowem

odpowiedz
Hautausmaa - 12.09.2019 / 23:39, *.chello.pl

@Kokon: głupia ta UEFA. Nie pozwala robić akcji przeciwko Borussii. Dobrze, że nasi kopacze na wyjeździe nic sobie z tego nie robili i przeprowadzili kilka akcji, strzelili 4 bramki, a Prijo dodatkowo w poprzeczkę załadował.

odpowiedz
Info - 12.09.2019 / 09:52, *.centertel.pl

Ciekawy napastnika "Isma" jest bez klubu. Szybki i silny myślę, że warto byłoby go ściągnąć. Nie jest stary - sporo poniżej 30 lat więc w przyszłości można byłoby na nim jeszcze zarobić. To filmik z jego udziałem:
https://www.youtube.com/watch?v=de5P87Dh080

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.09.2019 / 10:28, *.play-internet.pl

@Info: Zgłoś się do klubu,może Cię zatrudnią na stanowisku skauta,a nie tu zaśmiecasz forum jakimiś qrwa odkryciami.Cóż,jedną z wad internetu jest to,że niweluje granice między fikcją,a rzeczywistością.W "necie"każdy jest specjalistą od taktyki,od transferów i od zatrudniania/zwalniania trenerów.A-i każdy ma ma 100 wyjazdów,oraz mase awantur na swoim koncie.Bardzo proszę redakcję L.L.o filtrowanie wiadomości i nie akceptowania takich,które poziomem,lub treścią uwłaczają naszej inteligencji.AVE LEGIA.

odpowiedz
Po(L)noc - 12.09.2019 / 11:07, *.73.156

@FOREVER LEGIA:
a może lepiej poprosić redakcję aby takie wiadomości jak te wyszukiwała i przesyłała dalej do kogoś w klubie odpowiedzialnego za transfery ???
Na pewno wiele z propozycji podawanych przez naszych kibiców wyszłoby z pożytkiem dla klubu. Wydaje mi się że jak ktoś nawet z czystej przyjemności pobawiłby się w scouta przez dłuższy czas, dawałby lepsze propozycje (od ludzi biorących za to grube pieniądze) zawodników niż Obradovic, Hildebrto, Agra, czy wiele wiele innych wynalazków, którzy nie wiem na jakiej podstawie przychodzą do naszego klubu...

Swoją drogą fajna inicjatywa by była, gdyby co okienko transferowe wychodziła od kibiców do klubu lista potencjalnych wzmocnień (oczywiście aby nie narażać budżetu) wybierana w formie głosowania albo czegoś takiego i klub by na przykład jednego z tej listy zatrudniał.
Same plusy takiego rozwiązania:
1. Nasi zapracowani scouci nie musieli by tak intensywnie pracować
2. Kibice poczuliby choć trochę wpływ na to, jak wygląda nasza kadra.
3. Gdyby taki zawodnik się nie sprawdził, ograniczylibyśmy może wysyp hejtu na naszym forum, bo to przecież zawodnik proponowany przez nas :D

Oczywiście piszę trochę w formie żartu, choć mogłoby to fajnie wyglądać :D

odpowiedz
BRL - 12.09.2019 / 13:25, *.play-internet.pl

@Po(L)noc: ja obstawiam, że to nie jest kwestia umiejętności scoutingowych, lecz pomiędzy agentami i wszelkie propozycje od kibiców będą rozpatrywane w trybie głębokiego poważania :)

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 12.09.2019 / 16:12, *.play-internet.pl

@Po(L)noc: Dobrze,że zakończyłeś ten swój wywód słowami"....trochę w formie żartu"
Ad vocem-myślę,że na pytanie scoutów,jakich to zawodników mamy szukać,panie prezesie,ten im odpowiada ......Tanich,albo za darmo.I tak oto przebiega zatrudnianie nowych piłkarzy.I dopóki jedynym celem Mioduskiego będzie tylko chęć zysku,a nie jakość zespołu,dopóty III runda przedwstępna w Europucharach będzie osiagnięciem,po którym Vukovič( albo następny trener)będzie mógł powiedzieć,że "katastrofy nie było"

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 12.09.2019 / 09:42, *.centertel.pl

Fajnie ze tyle ludzi przyjdzie zobaczyć zwycięstwo Legii nad rarowcami wkońcu święto w Białymstoku

odpowiedz