Marciniak był również sędzią ostatniego meczu Legii z Jagiellonią - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Jagiellonią

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony na głównego sędziego piątkowego spotkania Legii z Jagiellonią Białystok. W tym sezonie arbiter z Płocka prowadził jeden mecz z udziałem białostockiego klubu, który zakończył się jego zwycięstwem. "Wojskowym" jeszcze nie sędziował.

Obsada sędziowska 8. kolejki Ekstraklasy:

Zagłębie Lubin - Wisła Płock, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Raków Częstochowa - Arka Gdynia, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Lechia Gdańsk - Lech Poznań, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Korona Kielce - Wisła Kraków, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Pogoń Szczecin - ŁKS Łódź, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Cracovia - Piast Gliwice, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
wawerr - 13.09.2019 / 16:28, *.tpnet.pl

nie trawię tego łysego dzbana, on nie zna się na sędziowaniu

odpowiedz
Arek - 12.09.2019 / 21:43, *.tpnet.pl

Pajaca Złotka ktoś zawiesił w końcu. Oby na zawsze. Jeszcze jakby tak Frankowskiego... Ehhh, nie wiem, czy zbyt wiele nie wymagam.

odpowiedz
Dziadek46 - 12.09.2019 / 16:54, *.47.26

Dziękujcie że nie Złotek

odpowiedz
Mati - 12.09.2019 / 15:50, *.play-internet.pl

Nie narzekajcie na Marciniaka są o wiele gorsi paradoksalnie sędzia szczęśliwy dla nas tyle w temacie jak się kos niezna na sędziowaniu to niech nie zabiera głosu!!¡!!

odpowiedz
Bubu - 12.09.2019 / 22:26, *.t-mobile.pl

@Mati : poczynania jego zna juz cala europa a i Szwedzi poznali sie na nim ,wiec !

odpowiedz
paulus71 - 12.09.2019 / 14:50, *.centertel.pl

W sumie można się było tego spodziewać

odpowiedz
Marcin - 12.09.2019 / 14:40, *.151.5

Czyli standart.VAR i karny dla Jagi.

odpowiedz
obiektywny - 12.09.2019 / 14:14, *.101.92

Marciniak to najlepsze co mogło spotkać Legię w tym meczu.....jeszcze Musiała na VAR-ze mu trzeba

odpowiedz
Bubu - 12.09.2019 / 14:04, *.vectranet.pl

Heeee ,konkretny ,profesjonalny i PEWNY SWEGO ,oto on ,gdzie WAR jest omylny ale on nie ,Sedzia Pan .

odpowiedz